Хостинг для торговельних посередників дозволяє створити бізнес із продажу простору в Інтернеті. Ви цінуєте, продаєте та обслуговуєте будь-яких клієнтів, поки веб-хости займаються будь-яким обладнанням або програмним забезпеченням на кінцевому підсумку. По суті, ви орендуєте серверне місце за оптовою вартістю і продаєте його з метою отримання прибутку. Звичайно, це може бути і прибутковий бізнес.


У 2016 році мільярди веб-сайтів майже вдвічі збільшилися, а кількість продовжує зростати з хвилиною. Хостинг для торговельних посередників дозволяє вам отримати свій шматок пирога, використовуючи великі прибутки на веб-сайтах, які виходять в реальність щосекунди. Однак ви не можете просто взяти найкращий веб-хостинг для малого бізнесу та застосувати його до торговельного посередника. Продаж веб-хостингу вимагає певних особливостей, тому перед тим, як робити вибір, потрібно було встановити деякі критерії.

Що робить веб-хостинг найкращим для торговельних посередників?

Як і будь-яке починання бізнесу, для продажу веб-хостингу потрібно досить мало ресурсів. Це справедливо з точки зору потужності сервера та додаткових функцій, обидва з них повинні бути найкращими для того, щоб розглянути торгові посередники.

Ми спочатку подивилися на будь-які додаткові послуги, включені з господарем. Це може бути що завгодно, від виставлення рахунків WHMCS до інтеграції в cPanel, тобто вам потрібно лише їхати в одне місце для всього необхідного. InMotion зробив особливо добре в цій галузі, захистивши Corero DDoS, видалення зловмисного програмного забезпечення Patchman та програмне забезпечення для виставлення рахунків WHMCS.

Далі ми розглядали час роботи та послідовність. 99,9-відсоткова гарантія безперервного робочого часу є обов’язковою умовою, і такі функції, як SSD-накопичувач та сервери HTTP / 2, займають високий рейтинг. A2 має як великі швидкості, так і тривалість роботи, а також гарантує повернення грошей у будь-який час у випадку, якщо він опуститься нижче межі 99,9 відсотка.

Однак навіть з гарантією все піде не так. У випадку, якщо це відбувається, важливим є надійний обслуговуючий персонал. Ви працюєте посередником у багатьох випадках, звертаючись до веб-хостингу із запитаннями своїх клієнтів. Вчасний потік між двома світами дозволяє більше зосередитись на придбанні нового бізнесу.

Нарешті, ми розглядали вартість. Хоча ми завжди вважаємо це сферою, це особливо важливо для хостингу реселерів. Сенс перепродажу полягає в отриманні прибутку, тому кожен веб-хост у цьому списку має достатньо низькі ціни, щоб це зробити, а для того, щоб вирости певний номер,.

Торговельні посередники також повинні добре розуміти WordPress, оскільки це настільки потужна платформа та багато клієнтів, на чому побудовані їх сайти. Не забудьте ознайомитися з нашими посібниками WordPress, щоб дізнатися більше. 

  • Посібник для початківців щодо використання WordPress
  • Проміжний посібник з використання WordPress
  • Розширений посібник із використання WordPress

1. Найкращий веб-хостинг-реселер: HostGator

HostGator пропонує деякі найповніші плани реселерів, які ми бачили. У планах багато функцій щодо керування вашими клієнтами, надання нових послуг і навіть надання підтримки клієнтів, і все це має досить низьку ціну (що є однією з причин, як це було добре в нашому дешевому посібнику з веб-хостингу).

Ви отримуєте безкоштовний рахунок ResellerClub з будь-яким планом. Ця послуга дозволяє продавати 70+ gTLD та ccTLD своїм клієнтам із зниженою реєстраційною вартістю до 80 відсотків. Ви також можете запропонувати реєстрацію домену та перекази зі свого облікового запису, отримуючи обидва за вартістю.

Існує досить багато інструментів для створення вашого бренду. HostGator включає в себе унікальний дизайн cPanel для своїх клієнтів, що дозволяє вам додати до нього власний брендинг. Крім того, ви можете скористатись відставанням відео-уроків HostGator і додати до них також свій брендинг..

Перш за все, ви маєте повний контроль над придбаними ресурсами та способом їх розподілу. HostGator ставить вас за все, з великою кількістю варіантів, якщо ви закінчитеся. Ви можете легко перейти на інший рівень посередині через місяць, щоб не втратити потенційних клієнтів.

Інші причини, які нам подобаються HostGator

HostGator – наш номер один для найкращих постачальників веб-хостингів з точки зору надійності. У вас є 99,9-відсоткова гарантія безперервної роботи, яку компанія насправді продовжує. Якщо сервери коли-небудь опускаються нижче цього порогу, HostGator буде компенсувати вам цілий місяць.

Ваші клієнти використовуватимуть cPanel, але так само і ви. Реконструкція класичного вигляду веб-хостингу HostGator робить чудеса для зручності використання. Панель управління проста у використанні та забезпечує її резервне копіювання. У вас є всі варіанти звичайного cPanel, з переробленим дизайном, який важко відповідати.

Про HostGator вам дуже багато подобається – від чудових швидкостей та бездротового режиму до простоти cPanel. Ви можете прочитати наш огляд HostGator, щоб дізнатися більше про те, чому ми відносимо цього постачальника до числа найкращих, або спробувати його з 45-денною гарантією повернення грошей.

2. GreenGeeks

Стискаючи підбори на HostGator – це екологічно чистий веб-хостинг GreenGeeks. Цей постачальник надає широкий спектр функцій, включаючи SSD-накопичувач, сервери з підтримкою HTTP / 2 та повністю масштабовані ресурси.

Базовий план дає вам 10 акаунтів cPanel, які мають повністю білу етикетку, тобто ви можете додати до інтерфейсу власні брендинги та кольори. Дорожчі плани надають доступ до більшої кількості акаунтів cPanel, знижуючи вартість на пару доларів за рахунок на місяць.

Придбані вами ресурси теж повністю контролюються. GreenGeeks дозволяє розподіляти ресурси, але будь-ласка, тобто ви можете перейти більше або менше на один рахунок. Повний контроль залишає вам гнучкість пропонувати різні плани своїм клієнтам і гарантувати, що вони мають достатню потужність за своїм веб-сайтом.

Щоб організувати всіх своїх клієнтів, GreenGeeks включає безкоштовну ліцензію WHMCS до кожного плану. Це програмне забезпечення для виставлення рахунків є повністю автоматизованим, щомісяця створює та надсилає рахунки-фактури своїм клієнтам та відстежує, які платежі повертаються.

Інші причини, які нам подобаються GreenGeeks

GreenGeeks унікальний тим, що відданий екологічно чистому веб-хостингу. Це може не здатися великою справою, але відвідування одного веб-сайту може спричинити до 300 мг викидів вуглецю в секунду.

Ви не можете змінити характер веб-хостингу. Однак GreenGeeks купує втричі більшу кількість амперів, використаних у кредитах на відновлювані джерела енергії. Ви та ваші клієнти допоможуть зменшити викид вуглецю на веб-хостинг та забезпечать більше поновлюваних можливостей для інших хмарних послуг.

GreenGeeks зосереджується на невеликій кількості програм, але приділяє повну увагу кожній. Плани повністю завантажені функціями та підкріплені відновлюваною енергією. Прочитайте наш огляд GreenGeeks, щоб дізнатися більше, або спробуйте самостійно за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

3. Хостинг A2

A2, як і HostGator, – веб-хост, який робить практично все. Плани реселерів є одними з найкращих у своєму розпорядженні інтеграцією cPanel, SSD-накопичувачем та великою кількістю підтримуваних облікових записів.

Хоча більшість планів реселерів постачаються з певним програмним забезпеченням для виставлення рахунків, A2 надає вам два варіанти. Срібні акаунти та вище можуть мати вибір між WHMCS або Blesta для управління обліковими записами. WHMCS користується великою популярністю у великої спільноти для вирішення проблем, а Blesta є повністю відкритим кодом, що дозволяє налаштувати його під свої потреби.

Ви також можете вибрати між сервером Windows або Linux. Ваш вибір ОС відкриває нові можливості для програмного забезпечення, залежно від того, що ви хочете запропонувати. Linux побудований на cPanel та PHP, тоді як Windows використовує ядра Plesk та .NET.

Кожен план також має пристойну кількість ресурсів. A2 починається з підтримки до 40 облікових записів і зростає звідти. Хоча спочатку не може бути достатньо місця для зберігання всіх цих облікових записів, оновити план легко по мірі зростання вашого бізнесу.

Інші причини, з якими нам подобається хостинг A2

A2 – один із найшвидших веб-хостів, які ми протестували. Базова швидкість допомагає накопичувач SSD, в якому розміщено безліч центрів обробки даних по всьому світу для обслуговування вмісту. Він також пропонує “турбо” сервер, який може похвалитися швидкістю до 20 разів швидше, ніж зазвичай.

Підтримка відмінна і в A2. У вас є звичайний масив прямого чату, електронної пошти та підтримки телефону з додаванням багатої бази знань. Крім того, існує декілька посібників для початку роботи, з якими ви можете вказувати своїх клієнтів на основні питання.

A2 має 15-річний досвід послідовності та якості у веб-хостинговому просторі. Перегляньте наш огляд хостингу A2, щоб дізнатися більше, або підпишіться на себе, будь-коли гарантуйте повернення коштів.

4. InMotion

InMotion має широкий спектр планів, але не всі отримують однакове ставлення. Кілька невдач, а інші процвітають, але, на щастя, плани реселерів вписуються в останню категорію. У вас є вибір між шістьма різними конфігураціями, з низкою функцій від виставлення рахунків до резервного копіювання.

Основна продажа InMotion – її прозорість. Це білий етикетковий продукт, це означає, що ви використовуєте його ресурси зі своїм іменем навпроти. InMotion працюватиме у фоновому режимі, щоб не було плутанини з вашим бізнесом або його надійністю.

Кінець ресурсу теж вражає. Всі сервери реселерів оснащені накопичувачем SSD та захистом даних RAID-6 (щоб дізнатися більше, прочитайте нашу статтю про те, що таке RAID). Це дає найшвидші швидкості передачі даних, зберігаючи надмірність.

Поза ресурсами, торгові посередники отримують кілька зайвих смаколиків. Ви отримаєте безкоштовний обліковий запис у eNom, щоб ви могли запропонувати своїм клієнтам доменне ім’я та реєстрацію SSL та програмне забезпечення для виставлення рахунків WHMCS. Він автоматично надсилатиме рахунки-фактури, збирає платежі (з податками) та відстежує всіх ваших поточних клієнтів.

Інші причини, які нам подобаються в хостингу InMotion

InMotion також пропонує багато інших привілеїв своїм клієнтам. У вас є доступ до найкращої підтримки, яку ми бачили від веб-хостингу. Навіть якщо персонал розподілений на різні відділи, знайти відповідь ніколи не складно. Наприклад, на нашому тестуванні, співробітник відділу продажів розумів і може надати підтримку і з технічних питань.

Ваш план також відповідає стандартам безпеки. Захист та видалення зловмисного програмного забезпечення Patchman постійно очищатиме ваш сервер від будь-якого шкідливого програмного забезпечення та здійснює карантин для будь-якого підозр. Крім того, захист Corero DDoS зупинить грубі напади у випадку, якщо хтось спробує затопити ваш сервер (читайте нашу статтю про DDoS-атаки, щоб дізнатися більше).

InMotion пропонує майже все. Додаткове програмне забезпечення або в комплекті, або доступне для придбання, з рядом унікальних функцій, вже готових. Прочитайте наш огляд InMotion, щоб отримати повні думки, або спробуйте самі, за допомогою щедрої гарантії повернення грошей на 90 днів.

5. SiteGround

SiteGround – це наш номер один для найкращого веб-хостингу для WordPress, і, з багатьох тих самих причин, він також потрапляє в цей список. SiteGround пропонує надшвидкий веб-хостинг за низькою ціною, з відмінною підтримкою завантаження.

Плани його реселерів працюють трохи інакше, ніж інші хости. Ви купуєте кредити замість місячного або річного плану. Кожен кредит передбачає річний рік посередницької послуги, і ви можете придбати стільки, скільки захочете, в будь-який момент. Вони ніколи не закінчуються, тобто ви можете запустити оновлення облікового запису, коли захочете.

Цей підхід працює набагато краще, ніж інші, які обмежують ваші ресурси залежно від вашого плану. Кожен обліковий запис торговельних посередників призначений для одного веб-сайту, тобто ви пропонуєте комплексний план кожному з своїх клієнтів. Наприклад, ви можете запропонувати три роки хостингу і придбати три кредити для одного клієнта, а надати сім кредитів на сім років іншому.

Спочатку це трохи дивно, але саме така гнучкість ідеальна для продавців. Замість того, щоб робити універсальний рахунок, ви можете налаштувати кожен план, щоб він відповідав тому, що клієнт отримує.

Інші причини, які нам подобаються SiteGround

Поза унікальним підходом до хостингу торговельних посередників, ще багато чого сподобається у SiteGround. У вас є можливість повністю пофарбувати мітку свого облікового запису, тобто все брендинг SiteGround видалено, а замість нього ви можете додати свій власний.

Ваші клієнти також отримують хороший список функцій. Кожен сайт має безкоштовні щоденні резервні копії, з якими зберігаються попередні 30 резервних копій, та безкоштовний Cloudflare CDN для підвищення швидкості та пом’якшення DDoS-атак. Усі сервери мають підтримку HTTP / 2 і також підходять для зберігання SSD, тому ваші клієнти отримують новітні технології.

SiteGround – це легко один з найкращих варіантів продажу з всеосяжними планами, чудовим обслуговуючим персоналом та солідними швидкостями. Прочитайте наш огляд SiteGround, щоб дізнатися більше про цей хост, або спробуйте самостійно, 30-денна гарантія повернення грошей.

Висновок

З найкращим веб-хостом в руці ви можете легко запустити бізнес, продаючи простір в Інтернеті. Не так багато постачальників, які відмовляються від серверів з метою перепродажу. Однак навіть серед невеликої групи ці п’ять постачальників є найкращими.

З яким планом реселерів ви збираєтесь? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me