Найкращі засоби резервного копіювання для льодовика Amazon в 2020 році

Переваги Amazon Glacier для резервного копіювання даних можуть бути нерезультативними, коли мова йде про долари та центи, але впровадження має тенденцію отримати дивовижну смугу, якщо ви не знаєте, що робити після того, як подавати Amazon цифри вашої кредитної картки. Питання полягає в тому, як отримати дані зі свого пристрою у льодовиковий сейф, і, щастить вам, ми отримали відповідь.


Всупереч поширеній думці, це не питання кричати на екрані комп’ютера. Проблема полягає в тому, що Amazo Glacier є сховищем даних, але не вистачає засобів для передачі даних про трафік. Йому потрібна транспортна система, і в цій статті ми збираємося охопити найкраще з найкращих на чолі з тим, що, можливо, є найскладнішим поромником даних із усіх, CloudBerry Backup.

Амазонка-льодовик-Сейф

Що таке льодовик Амазонка?

Рішення холодильного зберігання Amazon – одна з найдешевших хмарних інфраструктурних послуг, і ми детально описали це в нашому огляді Amazon Glacier. З показниками півцента на гігабайт або менше, льодовик становить приблизно 20 відсотків вартості Amazon S3, Google Cloud та інших великих імен у нашому найкращому хмарному посібнику IaaS

.

Американський Схід (Огайо):0,004 дол
США Захід (Орегон):0,004 дол
США Захід (штат Каліфорнія):0,005 дол
Азіатсько-Тихоокеанський (Сеул):0,005 дол
Азіатсько-Тихоокеанський регіон (Сідней):0,005 дол
ЄС (Франкфурт):0,0045 дол
ЄС (Ірландія):0,004 дол

Проблема з льодовиком Amazon полягає в тому, що він служить вузькій цілі: архівному. Він ідеально підходить для резервного копіювання файлів, але не працює добре для розробки програм або процесів, які потребують регулярного доступу до збережених файлів. Це тому, що, незважаючи на дешеве зберігання бруду, плата за користування не тільки дорога, але швидкість пошуку даних болісно повільна, якщо ви не хочете платити за прискорене завантаження..

Тарифи для пошуку льодовика AmazonCost за ГБ: Час пошуку:
Стандарт:0,01 долара за ГБ та 0,05 долара за 1000 запитів3-5 годин
Навальний:0,0025 дол. За ГБ та 0,025 дол. США за запит5-12 годин
Прискорено:0,03 дол. За ГБ та 0,01 дол. США за запит1-5 хвилин

Це не велика проблема для бізнесу або навіть домашніх споживачів, які шукають більш надійне резервне рішення, ніж, скажімо, Memopal або Degoo, дві помилкові сервіси, які часто зупиняються і мають підозрілі підходи до служби підтримки клієнтів, які залишають у вас більше запитань, ніж відповідей..

Амазонка має не лише чудову підтримку, але льодовик надійний для швидкості завантаження та цілісності даних завдяки глобальній мережі центрів обробки даних, яка охоплює 18 географічних регіонів світу.

Amazon-Web-Services-Data-Центри

Підготувавшись, ми викладемо свої найкращі інструменти для резервного копіювання льодовика Amazon. На жаль, підбирання тонкі. Крім CloudBerry, єдині помітні імена – Дуплікаті та Арк. Ми пропонуємо почати з 15-денної пробної версії резервного копіювання CloudBerry, але ми упереджені там з причин, які незабаром стануть зрозумілими.

Що робить найкращим інструментом резервного копіювання для льодовика Amazon?

Більшість інструментів резервного копіювання в Інтернеті мають власні сервери. Це стосується Acronis True Image, Backblaze, SpiderOak та інших записів, які входять у наш найкращий посібник із резервного копіювання в Інтернеті. Незважаючи на те, що ці сервіси є простими у використанні, вони також роблять їх несумісними з послугами IaaS, такими як Amazon Glacier. Це спричиняє більш обмежені варіанти та переповнені, погано фінансувані серверні мережі.

Щоб створити резервну копію для хмарного постачальника послуг IaaS, такого як Glacier, вам знадобиться постачальник “вибирати свій хмара” з можливостями резервного копіювання. Але їх не так вже й багато, що робить їх першим, що ми шукали під час вибору.

Після цього ми шукали особливості.

Одним з важливих включень є приватне шифрування в кінці. Для запису Glacier шифрує файли, що зберігаються в спокої на своїх серверах, використовуючи AES 256-бітове шифрування за замовчуванням. Різниця полягає в тому, що він управляє вашими ключами шифрування. Резервний клієнт із приватним шифруванням означає, що ніхто, навіть Джефф Безос, не може розшифрувати ваші файли.

Джефф-Безос-Амазонка

Ми також шукали клієнтів, які дозволяють вам встановити версію файлів. Засіб редагування, коли файли редагуються, зберігаються копії до того, як ці зміни були зроблені. Це дозволяє відкатати файли у разі випадкових редагувань. Також корисно, якщо файли пошкоджені, оскільки ви можете повернутися до очищення копій.

Плюс до цього, версія для версій – це спосіб уникнути атаки, яка вимагає викупу, без оплати за незашифровані копії ваших файлів. Кілька постачальників резервних копій мають вдосконалені алгоритми виявлення викупних програм для запобігання, такі як Acronis True Image (читайте наш огляд True Image), але із записів у цьому списку лише CloudBerry Backup робить те саме.

Ransomware-Graphic

Блокування на рівні блоку та багатопотокове резервне копіювання – це ще дві функції, про які ми пам’ятали, і обидві служать для прискорення процесів резервного копіювання. Стиснення – це інше, хоча його мета – не швидкість. Це зменшує кількість місця, яке займають ваші файли на задньому кінці, що дозволяє економити гроші.

Є й інші функції, що відрізняються від одного постачальника резервних копій до іншого. Ми покриватимемо ті, що з’являються нижче, окрім витрат на розмови.

Краща резервна копія для льодовика Amazon: Резервне копіювання CloudBerry

Ми почуємо від шанувальників Arq і Duplicati там, але, будь-якою розумною мірою, CloudBerry Backup – це найкращий сервіс резервного копіювання для льодовика Amazon. Це виключає, що дублікати є безкоштовним.

CloudBerry-Backup-Plans-Slider1
© Cloudwards.net

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2
© Cloudwards.net

CloudBerry-Backup-Mode-Slider3
© Cloudwards.net

CloudBerry-Backup-Source-Slider4
© Cloudwards.net

CloudBerry-резервне копіювання-графік-слайдер5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Що робить CloudBerry Backup кращим, ніж Arq та Duplicati, це те, що він підтримує більше хмарних сервісів, має більш привабливий користувальницький інтерфейс, більш текучий досвід користувачів та, що найважливіше, багато інших функцій, щоб безпечно зберігати ваші файли та безперебійну роботу резервної копії..

Особливості примітки включають приватне шифрування в кінці з використанням 256-бітного AES, шифрування під час транзиту за допомогою протоколу TLS та настроювані політики збереження.

Ці функції допомагають захищати ваші файли у разі порушення даних, атак посередників, атак набоїв програмного забезпечення та інших кіберзлочинностей. CloudBerry Backup навіть має вбудований захист від вимушеного програмного забезпечення, який сканує можливі зараження зловмисними програмами та робить чисті резервні копії у разі виявлення будь-якого підозрілого.

Прочитайте нашу статтю про найкращі резервні копії в Інтернеті для захисту від програмного забезпечення для додаткової інформації.

Інші особливості нотатки включають постійне резервне копіювання та заплановане резервне копіювання. У той час як рекомендується постійне резервне копіювання, для великих резервних копій вам може бути краще працювати процеси протягом ночі.

CloudBerry-резервне копіювання-графік-слайдер5

CloudBerry Backup також має можливості резервного копіювання на рівні блоків. Якщо це ввімкнено, кожного разу, коли файл змінюється, весь файл не повертається на сервер. Замінюються лише змінені частини файлу, економлячи час та заощаджуючи ресурси.

CloudBerry Backup може виконувати резервне копіювання на основі зображень. Замість резервного копіювання конкретних папок і файлів резервне копіювання на основі зображень робить короткий опис всього, що робить відновлення більш комплексним. Прочитайте наш найкращий огляд резервного копіювання на основі зображень, щоб дізнатись, де CloudBerry виступає проти конкуренції.

Інші причини, які нам подобаються резервного копіювання CloudBerry

Окрім Amazon Glacier, CloudBerry Backup поєднується з понад 50 різними постачальниками хмар. Це включає параметри IaaS, такі як Amazon S3, Google Cloud, Microsoft Azure, Backblaze, Rackspace та Wasabi. Він включає традиційних постачальників хмарних сховищ, таких як OneDrive, Google Drive та Amazon Drive.

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2

Є кілька ліцензій CloudBerry Backup, кожна з яких є постійною. Настільні версії доступні для Windows ($ 49,99), macOS ($ 29,99) та Linux ($ 29,99). Кожна версія має безкоштовну версію, але серед інших функцій вони не мають резервного копіювання, стиснення чи шифрування на основі зображень..

Безкоштовна версія обмежена 200 ГБ резервної копії, в той час як платні версії хороші за 5 Тб. Якщо вам потрібно більше, вам доведеться придбати набагато дорожчий CloudBerry Backup Ultimate за 299,99 дол. Ця версія може створювати резервні копії Windows Server, SQL Server та Exchange Server, так що вона є більш життєздатною для резервного копіювання бізнесу..

Побадьте собі 15-денну безкоштовну пробну версію, щоб дізнатись, чи є резервна копія CloudBerry супутником Amazon Glacier, якого ви шукали. Ви також отримуєте 10 Гб вільного місця для зберігання Amazon Glacier, щоб цього було достатньо, щоб прокласти його через кроки.

Резервне копіювання Arq

Припустити, що Arq Backup не вистачає артистичності CloudBerry Backup – це заниження. Це абсолютно непривабливо. Колірна гамма сіро-біла, рядки тексту обрізані, і багато вікон неможливо змінити, щоб покращити видимість. Крім того, текст настільки малий, що вам може знадобитися збільшувальне скло, щоб зробити його.  

Слайдер основного екрана резервного копіювання Arq

Arq AWS Виберіть повзунок ковша4

Тип хмарного зберігання Arq Slider5

Попередній

Далі

Іншими словами, досвід користувача не в авангарді думок команди Arq. Однак, функціональність краща. Хоча він може підключатися лише до частини хмарних провайдерів, які CloudBerry підтримує, ці варіанти включають Amazo Glacier.

Програмне забезпечення містить безліч корисних функцій. Arq шифрує файли ще до того, як вони покинуть ваш комп’ютер, тому люди в Amazon не мають уявлення про те, якими є ваші ключі шифрування, і ніякого способу їх розшифровки. Упіймання полягає в тому, що якщо ви втратите свій пароль, ви також втратите доступ до резервної копії, але це ціна, яку ви платите за секретні агенти, які не просіли ваші селфі.

Хоча користувальницький інтерфейс – це те, що більшість людей використовуватиме для резервного копіювання даних, Arq також має утиліту командного рядка з відкритим кодом. Для тих, хто має технічну проникливість, це допоможе гарантувати, що не ведеться жодної смішної справи, як-от не шифрування метаданих чи надсилання ваших файлів у підземний бункер кібер-війни в Сибіру.

Інші функції примітки включають завантаження на рівні блоку, щоб забезпечити завантаження лише змінених частин файлів після первинного завантаження, дедуплікацію на стороні клієнта, тому одні і ті ж файли не завантажуються кілька разів та стискання для зменшення розмірів завантаження.

З того, що нам розповідають люди в Arq, програмне забезпечення сканує файли одним потоком, завантажує черги, а потім використовує декілька потоків, щоб прискорити процес завантаження. Якщо сканування випереджає процес завантаження, сканування зупиняється, доки черга не скоротиться до керованого рівня.

Зберігаються додаткові резервні копії файлів, які вирівнюються, тому ви можете повернути час у разі небажаної зміни або пошкодження файлу. Однак немає можливості налаштувати свою політику версій, як ви можете із CloudBerry. Натомість все зберігається. Це означає, що буде використовуватися більше льодовикового сховища, але це не повинно бути великою проблемою, оскільки файли обробляються на рівні блоку та стискаються.

Інші причини, які нам подобаються резервного копіювання Arq

Крім Glacier, Arq може створювати резервні копії даних на Amazon S3, Google Cloud, Backblaze B2, Wasabi, Dropbox, Google Drive, OneDrive та Amazon Drive. У цьому помітно відсутній Microsoft Azure, який, можливо, є найбільш привабливим із усіх хмарних рішень IaaS, завдяки 52 центрам обробки даних по всьому світу (читайте наш огляд Microsoft Azure).

Арк-Хмара-Пункти призначення

Вартість Arq 5, останньої версії програмного забезпечення, становить 49,99 дол. США за вічну ліцензію. Ліцензія хороша для одного комп’ютера або одного сервера. Пропонуються як версії для Windows, так і macOS, і ми пропонуємо 30-денну пробну версію, тим більше, що це буде та сама ціна, яку ви заплатите за покращений продукт у CloudBerry Backup.

Дублікати

Duplicati використовує інший підхід від CloudBerry Backup та Arq тим, що інтерфейс базується на браузері. Це не означає, що резервна копія припиниться, коли ви вимкнете Chrome або Firefox, оскільки у фоновому режимі також працює клієнт настільного ПК, щоб продовжувати резервні копії..

Дублікати Додати резервну копію слайдера1

Дублікати Додати слайдер призначення

Дублікати Додати слайд налаштувань льодовика3

Дублікати Додати файли Slider4

Повторник шифрування дублікатів5

Попередній

Далі

Дублікаті UX, як і Arq, можуть використовувати макіяж. У випадку з “Дуплікаті”, це зрозуміліше, оскільки це безкоштовний продукт, але незграбний дизайн може звикнути. На щастя, у Duplicati є приємні ресурси підтримки, які допоможуть вам у цьому.

Остання версія Duplicati не підтримує Amazo Glacier безпосередньо. Однак він підтримує Amazon S3, який ви можете використовувати для підключення до сховища Льодовика. У дублікаті є інструкції, як це зробити, якщо вам потрібна допомога.

Під час налаштування резервного копіювання ви можете не використовувати шифрування, 256-бітове шифрування AES або захист конфіденційності GNU. Вам також потрібно створити парольну фразу, яку знаєте лише ви. Оскільки Duplicati базується на веб-переглядачах, ви можете зберегти свій пароль у хмарному диспетчері паролів, наприклад LastPass або Dashlane, на випадок, якщо ви забудете його.

Існує можливість увімкнути SSL – Дублікати означає TLS, оскільки SSL не працює, – що вам слід використовувати, якщо ви не хочете, щоб бойовик з гірською росою жив у підвальній квартирі, розміщуючи свої файли в Reddit.

Існують варіанти виключення прихованих, системних та тимчасових файлів, а також файлів більше певного розміру. Усі файли стискаються перед завантаженням, щоб зменшити необхідний простір для зберігання, а також підтримується резервне копіювання на рівні блоків.

Як і Arq, Duplicati не включив багатопотокові функції. Це означає, що завантаження буде проходити повільніше, ніж у CloudBerry Backup. Імовірно, команда з розвитку дублікатів працює над цим, але без опублікованої дорожньої карти ми б не розраховували на це найближчим часом.

Можна створити резервну копію для постійного запуску або створити графік. Для версії файлів ви можете зберігати попередні файли, всі файли або створювати власну політику збереження.

Інші причини, які нам подобаються дублікати

Duplicati підтримує Amazon S3, Microsoft Azure, Google Cloud, Backblaze B2, Box, Dropbox, Google Drive, Jottacloud, Mega та OneDrive як хмарні напрямки для резервного копіювання. Hubic також підтримується, але якщо ви пропустили новини, це піде шляхом кобурів для смартфонів та фан-пакетів.

У Duplicati є клієнти для Windows, macOS та декількох ароматів Linux (Debian, Ubuntu, Fedora та RedHat). Існує навіть версія для Synology, але ми поховаємо ведучий. Як програмне забезпечення з відкритим кодом, на відміну від CloudBerry Backup та Arq, Duplicati не коштуватиме вам ні копійки. За все, що вам потрібно буде заплатити, це льодовик Amazon або будь-який постачальник хмарних послуг, який ви обрали для пари.

Фінальні думки

CloudBerry Backup, Arq та Duplicati – це єдині сервіси резервного копіювання, які ми рекомендуємо використовувати для використання у Amazo Glacier, і лише один із них настійно рекомендується. Однак, програмне забезпечення для резервного копіювання – не єдиний спосіб потрапляння файлів у ваш Glacier Vault.

Є клієнти для передачі файлів, також відомі як хмародослідники, такі як Cyberduck, CloudBerry Explorer і FileZilla, які також виконають трюк, не так добре. Це інструменти для завантаження вручну, які не розроблені для створення стійких резервних відносин. Прочитайте кращу статтю клієнта для передачі файлів для отримання більш детальної інформації.

Інший варіант – побудувати мережевий накопичувач, підключений до льодовика Amazon. Мережевий диск нагадує літерний диск на вашому комп’ютері, за винятком того, що він зберігає файли у хмарі замість вашого жорсткого диска.

У нас є стаття про те, як створити мережевий накопичувач, який добре працює з Dropbox, Google Drive та іншими постачальниками, як це робиться з Glacier. Як і у випадку з дослідниками хмарних ситуацій, мережеві диски займають занадто багато ручної роботи, щоб зробити їх життєздатним програмним забезпеченням для резервного копіювання.

Для резервного копіювання CloudBerry Backup – це простий вибір для архівування даних за допомогою Amazon Glacier. Він також входить до числа кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті загалом і його варто перевірити на 15-денній пробі.

Поділіться своїми думками про Amazon Glacier та те, як ви використовуєте його для архівації файлів у розділі коментарів нижче. Ми хотіли б почути про програмне забезпечення, яке ми пропустили, особливо якщо він створений для резервного копіювання на жорсткому диску. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me