Найкращі постачальники послуг синхронізації та спільного використання файлів (EFSS) – оновлено 2020 рік

Ласкаво просимо до круглого кола синхронізації та спільного використання файлів корпорації Cloudwards.net (EFSS). Цей посібник покликаний допомогти власникам SMB знайти найкращу хмарну службу зберігання даних для свого бізнесу. Ми провели кілька тижнів на тестуванні деяких найбільших імен на місцях, на додаток до того, що ми старанно ставились до деяких менш відомих варіантів..


Ми розбивали та класифікували кожну службу на основі основних функцій співпраці, включаючи синхронізацію, обмін файлами, управління користувачами та інтеграцію продуктивності роботи. Тоді, маючи всю цю інформацію, ми розгорнули свої сильні та слабкі сторони, обговорювались вперед і назад, поспілкувалися з кількома власниками бізнесу та зробили наш вибір для найкращої послуги EFSS загалом.

Зважаючи на його відомість, ви б виправдались, вважаючи, що вибір буде Dropbox Business. Box Business – одне з найбільших імен хмарного сховища серед бізнес-користувачів – ще одна гарна здогадка. Однак наш переможець-сюрприз – це Egnyte Connect, майже бездоганно створена хмарна платформа, яка поєднує в собі чудовий синхронізацію та обмін функціями з глибокою сторонній бібліотекою додатків, міцною хмарною безпекою та доступними цінами.

Оскільки потреби кожного власника бізнесу однакові, ми також розкриємо результати наших найкращих вибору EFSS для різних інших категорій, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення для вашої команди.

Contents

Найкращі постачальники файлів синхронізації файлів і спільного доступу

Основи EFSS

EFSS розшифровується як «синхронізація та спільне використання файлів підприємства». Подумайте про це як хмарне сховище для бізнесу. Мета платформи EFSS – надати працівникам свободу працювати з будь-якого місця, в той же час покращити роботу в Інтернеті з групою людей, розкиданих по всьому світу..

Переваги роботи віддалено обговорювались роками. Деякі роботодавці сприймають це, оскільки він відкриває пул талантів, знімаючи регіональні обмеження на найм та економить гроші на офісних приміщеннях. Інші віддають перевагу віддаленій роботі, оскільки це може призвести до кращої задоволеності працівників, що призводить до меншої плинності.

Для когось це – вийти з-під мерехтливих люмінесцентних вогнів і мати можливість підключитися до місць, які креативніше плекають, чи то в центрі кави, чи приморській котеджі.

Що робить рішення EFSS

За кількома винятками, основні елементи більшості інструментів EFSS схожі від однієї служби до іншої. Центральним механізмом є папка синхронізації, яка в основному є спеціальною папкою, яка сидить у файловій системі вашого пристрою, але також підключена до хмари. Будь-який вміст, який ви помістите в цю папку, надсилається у віддалений центр обробки даних, а потім на будь-які інші синхронізовані пристрої.

Результат в ідеалі полягає в тому, що працівник може внести зміни до файлу на своєму пристрої, і всі інші побачать, що файл майже миттєво змінюється на власних пристроях. Більшість інструментів EFSS також дозволяють створювати робочі групи та спільні папки та пропонувати іншим переглядати конкретні файли, створюючи посилання, які вказують на ці файли.

Маючи багато спільного, вам будуть прощені думки, що це не має значення, якщо ви їдете з OneDrive for Business of Box, або Dropbox Business через Egnyte Connect тощо. Таким чином, для багатьох власників SMB рішення завжди зводиться до нижнього рядка, що може не завжди бути наймудрішим курсом, як ви побачите трохи..

Однак правда полягає в тому, що хоча основні функції можуть бути загально однаковими між платформами, виконання різко змінюється. Це простіше показати, ніж розповісти, тому, перш ніж потрапити до наших головних загальних виборів у просторі EFSS, ми вирішили, що варто надати читачам SMB трохи більше інформації, з якою можна працювати..

Якщо ви не можете чекати, щоб дізнатися, хто такі переможці, сміливо переходьте до кінця статті. Ми також опублікували детальні огляди на декількох платформах EFSS, які ми розглянули під час нашого огляду.

 • Огляд Egnyte Connect
 • Box Business огляд
 • Dropbox Огляд бізнесу
 • Огляд OneDrive for Business
 • Огляд Citrix ShareFile
 • Огляд IBM Connections
 • Огляд синхронності
 • Огляд стискань
 • Огляд якоря eFolder

Якщо вам подобається напруженість та інтрига, а також хочете дізнатись більше про те, що шукати у вашому хмарному сховищі, ми радимо вам ознайомитися. Незалежно від того, який шлях ви вирішили пройти, дякуємо, що приєдналися до нас, давайте подивимось, що є у вас.

Найкращий EFSS для синхронізації файлів

Синхронізація файлів або просто “синхронізація” дозволяє користувачам працювати над тим самим вмістом з різних пристроїв, в ідеалі майже в режимі реального часу. Ідея полягає в тому, що ви можете внести зміни до файлу на своєму комп’ютері, а ваші співробітники можуть побачити, що зміни майже миттєво відображаються на власних пристроях.

Більшість платформ хмарного зберігання сьогодні слідкують за моделлю синхронізації, розробленою засновником Dropbox Дрю Х’юстоном, яка полягає у наданні папки синхронізації на робочому столі, яка зберігає вміст як на жорсткому диску вашого пристрою, так і в хмарі. Однак, хоча багато хто імітує модель, мало хто її знімає так само, як і Dropbox.

Різниця полягає в тому, що Dropbox включає в себе функцію синхронізації ключів, що називається передачею файлів на рівні блоку. Поширений серед більшості наших кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті, але не в галузі хмарного зберігання даних. Цей тип передачі файлів означає, що синхронізуються лише частини файлів, які фактично змінилися, а не весь файл (якщо ви переплуталися, дізнаєтесь про різницю між резервними копіями та сховищами).

Такий підхід економить значний час. Ви можете бачити синхронізацію на рівні блоку, яку іноді називають “диференціальною синхронізацією” або “дельта копіюванням”. Усі терміни означають одне і те ж.

Ще одна чудова особливість синхронізації, з якою почали працювати багато інших служб зберігання хмар, – це селективна синхронізація. Селективна синхронізація дозволяє вимкнути синхронізацію вмісту, щоб його зберігали лише у хмарі, а не на вашому пристрої. Ця функція нам подобається для ділових користувачів через тенденцію до ультратонких ноутбуків з невеликими твердотільними накопичувачами (SSD).

Перше місце: Dropbox Business

Dropbox винайшов синхронізацію і продовжує вести шлях. Хоча початкові завантаження та завантаження файлів за допомогою Dropbox можуть не призвести до конкуренції, те ж саме не можна сказати про зміни, внесені до існуючих файлів завдяки підходу на рівні блоку.

Ми також любимо підхід Dropbox до селективної синхронізації, яку компанія називає «розумною синхронізацією». У більшості платформ EFSS, коли вимкнути синхронізацію папки, ви більше не можете бачити її всередині папки синхронізації. За допомогою Dropbox ви можете їх бачити та все ще отримувати доступ до них. Єдиним недоліком є ​​те, що оскільки цей вміст не зберігається на жорсткому диску, він недоступний в режимі офлайн.

Максимальний розмір файлів для синхронізації Dropbox становить 20 Гб, що має бути більш ніж достатньо для більшості власників SMB.

Нарешті, Dropbox дозволяє зменшити швидкість завантаження та завантаження, щоб синхронізація не впливала негативно на системні ресурси, які ви хочете присвятити іншим робочим завданням. У нашому тестуванні цього ніколи не було, але це все-таки хороший варіант.

Друге місце: Egnyte Connect

Egnyte Connect – єдина інша платформа EFSS, яку ми знайшли під час нашого аналізу, яка включає синхронізацію на рівні блоків для всіх типів файлів. У нашому тестуванні воно було так само добре, як і Dropbox Business, скорочуючи завантаження файлів для масивних файлів від кількох хвилин при первинних завантаженнях до декількох секунд, коли були внесені зміни.

Egnyte також підтримує селективну синхронізацію, але коли ви вимкнете її для певної папки, ви більше не бачите цієї папки у своїй папці для синхронізації. Вам або потрібно перейти до інтерфейсу браузера Egnyte, щоб побачити його, або ви можете встановити Egnyte Drive, який діє як мережевий диск у вашій файловій системі. Egnyte не вистачає Dropbox, коли йдеться про максимальний розмір файлу, з обмеженням 10 Гб.

Ви можете зменшити швидкість завантаження та завантаження швидкості синхронізації за допомогою Egnyte, або ви можете встановити графік синхронізації, якщо краще не тримати синхронізацію постійно. Однак для ділової співпраці ми б не рекомендували це робити, оскільки ви зобов’язані десь перехрестити дроти..

Третє місце: OneDrive for Business

Одного разу Microsoft перерахувала блок-рівень синхронізації для всіх типів файлів у своїй дорожній карті розвитку OneDrive for Business як прибуття на сцену у другому кварталі 2017 року. Однак Q2 прийшов і пішов, ця функція ніколи не запускалася і більше не відображається як перебуваючи у творах.

Незважаючи на це, ми сумуємо, OneDrive як мінімум підтримує блочну синхронізацію файлів Microsoft Office. Це більше, ніж може сказати більшість хмарних служб зберігання даних.

Синхронізація з OneDrive for Business підтримується для файлів розміром до 10 Гб, таких же, як і Egnyte. Вибіркова синхронізація – це також варіант, яким ви можете керувати, клацнувши правою кнопкою миші на піктограму OneDrive на панелі завдань та вибравши “Налаштування”.

Як і наші перші два варіанти синхронізації, OneDrive також дозволяє вам вручну регулювати, яка пропускна здатність використовується для завантаження та завантаження файлів, якщо це спричинить проблеми з іншими завданнями.

Найкращий EFSS для спільного використання файлів

Як і синхронізація, спільний доступ до файлів – це функція, призначена для легкого обміну вмістом з іншими користувачами, не маючи справи з надсиланням електронної пошти більш великих файлових файлів чи знімних носіїв. Як і синхронізація, в базовому підході до цієї функції дуже мало варіацій. Більшість інструментів EFSS дозволяють вам ділитися вмістом як у папці, додаючи доступ користувача, так і на рівні файлу або за допомогою електронного запрошення, або шляхом створення посилання.

Однак, обмін файлами може бути ризикованим бізнесом, коли ви працюєте з чутливою інтелектуальною власністю, а хороші інструменти EFSS містять налаштування спільного використання файлів, щоб захистити інтереси вашого бізнесу. Основні налаштування включають паролі посилань, дати закінчення терміну дії, сповіщення про доступ та можливості звітування, щоб відстежувати, яким вмістом було надано спільний доступ.

Хоча деякі з цих функцій можуть здаватися немовірними, більшість хмарних рішень для зберігання даних пропускають одну або кілька з них. Наприклад, OneDrive for Business не дозволяє встановлювати пароль посилання та не дає можливості перевірити всі створені в одному представленні посилання.

Спільні папкиПосилання на файлиПосилання паролівПосилання Терміни придатностіАудит посилання
Egnyte Connect
Dropbox Business
Box Box
Якість eFolder
OneDrive for Business
Citrix ShareFile
Syncplicity
IBM Connections

Ось наші три найкращі вибори для інструментів EFSS, які правильно обмінюються файлами.

Перше місце: Egnyte Connect

Egnyte Connect знімає всі поля, коли мова йде про спільний доступ до файлів, а потім і деякі. Ви можете поділитися будь-якою папкою, додавши користувачів на індивідуальному або груповому рівні або просто створивши посилання, що вказує на цю папку. Ви також можете створити посилання на окремі файли, які можна надсилати електронною поштою або розповсюджувати вручну.

Ділові користувачі зберігають контроль над своїми посиланнями з такими параметрами, як паролі посилань, дати закінчення терміну дії та сповіщення щоразу, коли це посилання використовується. Ви також можете обмежити доступ до посилань залежно від того, чи є приватна особа одного з ваших ліцензованих власників облікових записів і обмежити, чи можуть ті, хто має ваше посилання, завантажити файл чи просто переглянути його.

Підхід Egnyte до спільного використання вмісту більш продуманий та продуманий, ніж будь-який інший, який ми використовували, що робить простий вибір у цій категорії.

Друге місце: Dropbox Business

Dropbox Business схожий на Egnyte Connect тим, що дозволяє створювати спільні папки та включає в себе чудові параметри налаштування посилань на файли. Ці параметри включають захист паролем та термін придатності, а також можливість обмеження доступу до посилань залежно від того, є особа членом вашої команди чи ні..

Дійсно єдиним недоліком є ​​те, що Dropbox Business не дає вам опції сповіщення для спільного використання посилань або не дозволяє вам запобігти завантаженню файлів.

Однак платформа надає деякі приємні можливості звітування як для загальної папки, так і для посилань. На вкладці “Спільний” на консолі адміністратора ви можете швидко перевірити, якими папками та файлами поділилась ваша команда та якими посиланнями створено..

Третє місце: Box Business

Box Business включає в себе параметри пароля та терміну дії для посилань, щоб отримати деякий контроль над вашим вмістом. Однак сервіс не вистачає, не включаючи спосіб легкого аудиту створених посилань. Це основна причина, по якій ми посіли Box Business трохи позаду Egnyte Connect та Dropbox Business.

Для того, щоб побачити, які посилання були створені за допомогою Box, вам потрібно сканувати папки на предмет значка посилання поруч із назвами файлів. Такий підхід є засобом аудиту зв’язків як трудомістким, так і схильним до помилок.

Безпечніше налаштовувати спільні папки з Box для своєї команди та просто отримувати доступ до вмісту таким чином. Тим не менш, включення параметра пароля більше, ніж ви отримуєте з більшістю інших інструментів, включаючи такі великі імена, як eFolder Anchor, Citrix ShareFile та IBM Connections.

Найкращі засоби EFSS для підвищення продуктивності

Синхронізація та обмін є основними атрибутами будь-якої платформи EFSS. Хоча, безумовно, існує велика невідповідність того, наскільки добре служби реалізують ці функції, багато ділових користувачів можуть навіть не помітити цих відмінностей, якщо вони працюють лише над невеликими файлами і вважають за краще використовувати спільні папки. Однак можливості продуктивності або їх відсутність набагато складніше не помітити.

Існує кілька різних способів, до яких платформа EFSS може підійти, включаючи набір продуктивності. Зазвичай ви побачите такі функції, як управління завданнями та чат, вбудовані безпосередньо в платформу. Інші постачальники надають вам доступ до власних додатків, розроблених в будинку. OneDrive for Business, який дозволяє використовувати Office Online без додаткових налаштувань, є хорошим прикладом.

Можливо, найбільша перевага однієї платформи перед іншою полягає в її сторонніх інтеграційних додатках. Наприклад, багато інструментів, які ми розглянули, як Syncplicity, взагалі не мали такої інтеграції. Інші, як наші троє переможців у цій категорії, провели вражаючу роботу, встановивши технологічні партнерства, які мають значно принести користь діловим користувачам.

Такі інтеграції можуть включати:

 • Управління проектами: Trello, Wrike та Asana
 • Створення документів: Office Online і Документи Google
 • Колекція електронних підписів: DocuSign, HelloSign та Adobe Sign
 • Спілкування: Slack, HipChat і Hootsuite
 • Робочий процес: Zapier, IFTTT та build.io

Ось перегляд трьох наших переможців.

Перше місце: Dropbox Business

Dropbox створив кращі партнерські стосунки з технології роботи, ніж будь-яка інша платформа EFSS, яку ми оцінювали протягом нашого періоду огляду. Ви можете самостійно розглянути варіанти, відвідавши бібліотеку служби пошуку.

Бібліотека дозволяє шукати за назвою постачальника або переглядати за широким колом категорій. Опції включають Slack, Trello Microsoft Office, Asana та багато-багато інших.

Dropbox також має вбудовану програму для приміток під назвою Dropbox Paper. Ми порівнювали Paper та Google Docs і вважали, що це гарний інструмент для мозкового штурму ідей або збору записів про зустрічі, хоча він не в тій же лізі, що і деякі найкращі програми для запису записів. Насправді однією з областей, де Dropbox Business відчутно не вистачає, є інтеграція з цими продуктами. Однак ви можете налаштувати інтеграцію Dropbox та Evernote за допомогою IFTTT, якщо це дійсно потрібно.

Друге місце: Box Business

Box Business вражає інтеграцією з Office Online, Office 365 та Google Docs. Багато інструментів EFSS працюють з Microsoft, але дуже мало працюють з Google Docs, не кажучи вже про Microsoft і Google Docs.

Як і Dropbox, Box також має власне додаток для заміток, яке називається Box Notes. Також як Dropbox, Box має бібліотеку інших варіантів інтеграції для пошуку, щоб підвищити вашу продуктивність.

Причина, за якою ми класифікували Box нижче, ніж Dropbox, полягає в тому, що, хоча краща за більшість, бібліотека Box не відповідає тій, яку пропонує Dropbox Business (хоча і не набагато).

Третє місце: IBM Connections

Ми широко обговорювали питання, надаючи третє місце компанії Egnyte, яка має хорошу сторонніх бібліотеку додатків і, як Box, інтегрується як з Документами Google, так і з Office Online. Врешті-решт, ми вирішили піти з IBM Connections.

Це може здатися дивним вибором, враховуючи, що Connections надає лише плагін для Office 365 і не інтегрується з Office Online або Google Docs. У ньому слабша стороння бібліотека, ніж Егніт. Однак ми були настільки вражені інноваційним підходом IBM Connections до соціальної співпраці, що нам просто довелося визначити це місце.

Зв’язки майже більше схожі на платформу соціальних медіа, ніж платформу EFSS. На домашній сторінці ви можете залишити оновлення статусу, перевірити дані своїх співробітників та переглянути згадки.

З’єднання також дозволяють вам налаштувати сторінки спільноти, схожі на робочі групи із заряджанням. Спільноти можуть обмінюватися вмістом всередині країни, легше спілкуватися з іншими членами, користуватися форумом і навіть створювати вікі.

Окрім соціальних аспектів, Connections також має можливості управління завданнями і дозволяє вам проводити прямі зустрічі з до 200 учасниками.

Зв’язки не підходять для кожного бізнесу, особливо якщо ви вже використовуєте такі інструменти, як Trello, Slack та Skype for Business. Однак для власників малого і середнього бізнесу, які хочуть керувати накладними витратами і в той же час породжувати глибоку атмосферу команди, є багато чого сподобатися з цією послугою.

Вибір із найкращим співвідношенням EFSS

Скорочення витрат завжди викликає велике занепокоєння для власників малих та середніх підприємств, які намагаються залишатись у чорному. Незважаючи на важливість, не дозволяйте, щоб ця мета обдурила вас, перестрибуючи в послугу з низькою ціною наклейки. Завдяки багатьом бюджетним інструментам EFSS ви отримуєте те, за що платите.

Хороший приклад цього – Syncplicity. Хоча річна вартість 60 доларів на користувача приваблива, Syncplicity дає лише 300 ГБ спільної роботи в хмарному сховищі і не має бібліотеки інтеграції додатків.

Три вибору нижче кожного пропонують поєднання низьких цін і хороших функцій, що робить їх ідеальними рішеннями для бізнесу на полюванні на солідне, недороге рішення хмарного зберігання.  

Щомісячна вартістьМінімальні користувачіЗагальне сховище
OneDrive for Business$ 5 на користувача11 ТБ
Egnyte Connect Office8 доларів за користувача55 ТБ (спільний доступ)
IBM Connections Social6 доларів за користувача11 ТБ (спільний доступ)

Перше місце: OneDrive for Business

Перше місце – OneDrive for Business. П’ять доларів за кожного користувача отримують у них по 1 ТБ пам’яті кожен, на відміну від більшості постачальників, Microsoft змушує вас зареєструвати мінімальну кількість користувачів. А ще краще, якщо ви зареєструєтесь п’ять і більше користувачів, Microsoft наштовхує вас на необмежену кількість пам’яті Це, безумовно, найкраща цінність будь-якого інструменту EFSS, який ми розглянули, розглядаючи лише вартість та зберігання.

Окрім цього плану, у Microsoft є ще кілька доступних, що робить його також самим гнучким інструментом EFSS, який ми перевірили на предмет масштабованості. Деякі плани навіть дозволяють завантажувати повні версії Office 365. Найдешевшим таким варіантом є Office 365 Business, який коштує всього 8,25 долара на користувача на місяць і дає кожному з них 1 ТБ місця для зберігання.

Друге місце: Egnyte Connect

Це місце переходить до Egnyte Connect Office. План вимагає щонайменше п’яти користувачів, що є тягим, але це все-таки краще, ніж багато альтернативних варіантів. Цінова ціна в 8 доларів дуже хороша, особливо для 5 ТБ пам’яті. Однак, на відміну від OneDrive, це спільне зберігання, саме так працює більшість платформ EFSS.

Додані ліцензії не дають більше місця, якщо ви не натрапите на менш розумний бізнес-план Egnyte Connect, для якого потрібно щонайменше 25 користувачів і коштує 15 доларів США на користувача за 10 ТБ спільного простору.

Третє місце: IBM Connections Social  

Як і у Egnyte, місце для зберігання, яке ви отримуєте за допомогою IBM Connections Social, поділяється між вашою командою. Однак це стає більш проблематичним з огляду на той факт, що ви отримуєте лише 1 ТБ місця замість 5 ТБ. Кожен ліцензований користувач отримує 1 Гб особистого пам’яті за допомогою Connections, але з цим не дуже сильно працювати.

Для отримання більш детальної точки зору того, чому ми вибрали першу трійку, ми подивимось на найнижчий рівень цін на деякі інші інструменти EFSS, які ми розглядали, не в конкретному порядку … окрім того, як оставити тулуб останнім.   

Щомісячна вартістьМінімальні користувачіЗагальне сховище
Dropbox Business Standard15 доларів за користувача32 ТБ (спільний доступ)
Box Business Starter$ 5 на користувача3100 Гб
Citrix ShareFile15 доларів за користувача51 ТБ (спільний доступ)
Помітно важливо$ 20 на користувача15100 Гб (спільний доступ)

Отримавши 20 доларів за кожного користувача, принаймні 15 користувачів та лише 100 Гб спільного хмарного сховища для роботи, Хаддл виграє нещасливе відзначення загального найнижчого значення.

Найкращі системи безпеки EFSS

Пошук найбільш безпечного рішення для зберігання хмар – одна з тем, про яку ми найбільше чуємо від наших читачів на Cloudwards.net. Викликає занепокоєння, враховуючи, скільки кіберзлочинності є новинами в ці дні. Застережливі казки включають порушення Dropbox 2012 року, зловживання iPhone iPhone 2014 року та каліки атакуючих програм зловмисного програмного забезпечення, таких як WannaCry та Petya.   

На додаток до порушень даних та викупу програмного забезпечення, зростають атаки “людиною в середині” та “людиною в хмарі”, які є формами підслуховування при передачі даних, роблячи сильну безпеку під час транзиту важливішою, ніж будь-коли.  

Більшість інструментів EFSS сьогодні, включаючи всі рекомендації, які ми зробили в цьому огляді, містять як шифрування під час транзиту, так і в режимі спокою, щоб запобігти читанню ваших файлів поганим хлопцям. Однак, хоча хороше шифрування з усіх практичних цілей неможливо злому злому, є й інші способи, коли ваші дані можуть бути порушені, починаючи зі слабких паролів співробітників.  

Безпечні платформи EFSS пропонують цілий ряд функцій, які допомагають утримувати вміст подалі від небажаних очей. Такі функції включають двофакторну автентифікацію, віддалені серветки пристроїв, загартовані центри обробки даних та інтеграцію з такими додатками шифрування, як Boxcryptor.

Box BusinessDropbox BusinessCitrix ShareFileEgnyte ConnectIBM Connections
ШифруванняAES 256AES 256AES 256AES 256AES 128
Двофакторна аутентифікація
Спеціальні вимоги до пароля
Віддалене протирання
Прикріплення пристрою
Інтеграція SSO*
Інтеграція Boxcryptor

* Dropbox Business Advanced включає інтеграцію SSO; Бізнес-стандарт Dropbox не робить.

Перше місце: Egnyte Connect

Egnyte використовує 256-бітне AES-шифрування для того, щоб сканувати дані, перебуваючи в дорозі та в спокої в хмарі. Багато фінансових установ та урядових організацій використовують лише 128-бітове шифрування, хоча 256-бітове шифрування є досить стандартним серед хмарних служб зберігання даних.

Те, що насправді привернуло нашу увагу до Egnyte, – це всі переваги безпеки, які вона надає вам. Наприклад, Egnyte дозволяє захистити свій вміст від загрози слабких паролів із можливістю:

 • Встановіть обов’язкові вимоги щодо надійності пароля
 • Потрібні звичайні скидання пароля
 • Призупинення облікових записів користувачів після декількох невдалих реєстрацій
 • Потрібна двофакторна автентифікація

Egnyte Connect також інтегрується з Boxcryptor, що дозволяє самостійно шифрувати файли, перш ніж надсилати їх у хмару. Таким чином, Egnyte не може використовувати ваші ключі шифрування, які він зберігає, для дешифрування файлів. Це, у свою чергу, заважає службі передавати ваші дані уряду для виконання програм спостереження чи ордерів.

Для кращого контролю над паролями своїх співробітників ви також можете інтегрувати Egnyte за допомогою послуги єдиного входу (SSO). Ці сервіси не лише дозволяють вам ближче керувати входами, якщо ви використовуєте інші платформи, які інтегруються в один і той же SSO, ваші співробітники можуть використовувати один і той же пароль для всіх. Egnyte пропонує кілька варіантів інтеграції SSO: OneLogin, Bitium, Okta та Ping Identity.

Egnyte також дозволяє відстежувати пристрої службовців, які синхронізовані до вашої хмарної пам’яті та переривати це з’єднання. Таким чином, якщо пристрій загублено або вкрадено, ви можете мінімізувати шанси на несанкціонований доступ до даних.

Нарешті, Egnyte Connect дозволяє налаштувати гібридний підхід до зберігання у хмарі. За допомогою гібридного сховища ви можете зберігати деякі дані у хмарі, а деякі – на власних приватних серверах. Таким чином, якщо у вас є особливо конфіденційна інформація, ви можете підтримувати повний контроль над цим вмістом і встановлювати власні протоколи безпеки.

Друге місце: Box Business

Box Business має схожі можливості безпеки з Egnyte, включаючи 256-бітне шифрування AES та власні вимоги до пароля. Параметри вимоги до пароля не настільки різноманітні, як у Egnyte, і ви не можете встановити обов’язкові скидання. Також поле не дозволяє виконувати віддалене протирання пристрою. Ви можете розірвати з’єднання синхронізації з пристроями, але це не видаляє вміст на відключеному пристрої.

Box має систему управління ключами (KMS), яка дозволяє вам налаштовувати та підтримувати власні ключі шифрування. Однак ця опція доступна лише для клієнтів Enterprise. Інтеграція SSO – це ще одна можливість, але не на стандартних акаунтах.

В цілому, сервіс забезпечує високу безпеку, але зберігає деякі найкращі функції для своїх клієнтів Fortune 500, а не для малого бізнесу.

Третє місце: Citrix ShareFile

Citrix ShareFile робить все, що робить Egnyte та Box, за вирахуванням інтеграції Boxcryptor та закріплення пристрою. Навіть зважаючи на ці недоліки, в чомусь можна стверджувати, що ShareFile – це найбезпечніша платформа із трьох завдяки можливостям налаштування ролі. Однак ми вирішимо кредитувати ShareFile за цей аспект його платформи в розділі управління користувачами, наступним чином.  

Параметри вимог пароля ShareFile чудові, дозволяючи вам не тільки встановити мінімальну тривалість і термін придатності, але й продиктувати, скільки цифр та спеціальних символів потрібно включити.

Найкращі вибори управління EFSS

Тісно пов’язаним з предметом хмарної безпеки є управління користувачами. Сильні можливості управління користувачами дозволяють вам контролювати, що користувачі можуть, а що не можуть. Як правило, ви побачите принаймні варіанти надання дозволу користувачам редагувати або переглядати файли лише для перегляду. Кращі інструменти пропонують більш потужне налаштування ролей. Інші атрибути, які ми любимо бачити, – це здатність створювати та керувати групами та запускати звіти про використання та діяльність користувачів.

Виберіть інструмент з хорошими контролями користувачів, якщо ви працюєте з особливо чутливою інтелектуальною власністю. Найчастішою причиною порушення даних є недбалі та злісні працівники. Хороший нагляд та обмежувальні можливості обмежують цей ризик.

Перше місце: Citrix Sharefile

Що стосується налаштування ролей, Citrix Sharefile дійсно виходить за межі конкуренції. З консолі адміністрування ви можете переглядати дозволи користувачів, щоб увімкнути або відключити такі можливості, як можливість створення папок на кореневому рівні, доступу до інструментів звітності та використання особистого простору пам’яті.

ShareFile також дозволяє встановлювати спільні та особисті адресні книги, групи та папки команд.

Нарешті, ви можете створити широкий спектр звітів за допомогою ShareFile для моніторингу активності. Опції звітів включають запуск звітів для конкретних користувачів або груп та вибір різних дій, таких як вхід, завантаження та видалення.

Друге місце: Box Business

Box Business – це близько до другого для ShareFile щодо управління користувачами. Нам подобається, що ви можете контролювати, скільки можуть використовувати окремі користувачі пам’яті. Ви також можете встановити загальні дозволи користувачів, які обмежують їх можливість видаляти, редагувати та завантажувати файли. Існують також варіанти відключення можливостей синхронізації та обмеження доступу користувачів до вмісту зовнішньо.

Більш розширені дозволи доступу керуються на рівні папки, де можна надати сім різних типів рівня доступу:  

 • Співвласник: може робити все, включаючи всі завдання адміністратора
 • Редактор: може робити все, крім обмеження запрошень
 • Переглядач програми: основний користувач із можливостями завантаження
 • Завантажувач попереднього перегляду: обмежений користувач із можливостями завантаження
 • Переглядач: основний користувач без можливостей завантаження
 • Попередній перегляд: обмежений користувач без можливостей завантаження
 • Завантажувач: може завантажувати вміст і створювати папки

Хоча деякі з найкращих функцій керування користувачами зарезервовані для клієнтів Box Enterprise, є безліч засобів контролю, які допомагають власникам SMB також чітко стримувати свій вміст..

Третє місце: Egnyte Connect (Бізнес)

Egnyte Connect має розширені налаштування ролі користувачів, але ви повинні бути користувачем розширеного плану, щоб отримати доступ до них. Оскільки цей рівень планує щонайменше 25 користувачів, це може бути не найкращим варіантом для малого і середнього бізнесу.

На будь-якому рівні передплати можна створити стандартних користувачів, досвідчених користувачів та адміністраторів. Адміністратори можуть керувати папками та групами, додаючи користувачів та встановлюючи дозволи. Користувачі живлення можуть синхронізувати та ділитися вмістом, переглядати користувачів та запрошувати стандартних користувачів до доступу до вмісту. Стандартні користувачі – це обмежені користувачі, які мають доступ до веб-інтерфейсу.  

Незалежно від стандартного або розширеного плану, Egnyte надає вам доступ до хороших, але не ShareFile хороших можливостей звітування для моніторингу використання вашого облікового запису. З центру звітів ви можете отримати доступ до загальної інформаційної панелі, плюс вкладки щодо розміру файлового сервера, розміру папки, резюме посилання, стану синхронізації, резюме блокування та дозволів користувача. Існує також “звіт про аудит”, щоб запускати детальні звіти щодо таких речей, як використання файлів та реєстрація.

Найкращі загальні вибори EFSS

Ми взяли до уваги все вищезазначене, а також розглянули базовий досвід користувачів та підтримку клієнтів, щоб створити наш список найкращих платформ EFSS. Такі рейтинги можуть спричинити дебати, як це роблять. Це тому, що не існує “правильної” хмарної платформи зберігання даних для кожного власника бізнесу.

Хоча є багато моментів щодо синхронізації, обміну файлами, інструментів продуктивності, цінності, безпеки та управління користувачами, які є переважно об’єктивними, також є багато суб’єктивного, особливо якщо мова йде про досвід користувачів.

Тоді, звичайно, підприємства мають різні потреби, коли мова йде про речі, такі як хмарний простір для зберігання. Деяким може знадобитися 10 ТБ, а іншим – 100 ГБ. Те саме стосується швидкості синхронізації. Якщо ви не працюєте активно з співробітниками, можливо, вам буде добре передати можливості синхронізації на рівні блоку Dropbox Business і Egnyte Connection на користь якоїсь іншої функції, наприклад, спільнот IBM Connection та функцій, що приймаються на нарадах..

Тож сміливо не погоджуйся. Насправді ми вітаємо вашу думку в коментарях нижче. Різні точки зору допоможуть вашим власникам малого та середнього бізнесу та допоможуть нам налаштувати цей звіт для майбутніх ітерацій.

Без зайвої приналежності, ось наші кращі шість вибору найкращих платформ EFSS для власників SMB. Ми додаємо короткий підсумок деяких пунктів зверху, а також кілька інших приміток про те, чому нам подобається кожна послуга.

Перше місце: Egnyte Connect

Egnyte Connect майже все гаразд, починаючи з найбільш важливих можливостей інструменту EFSS, синхронізації та спільного використання файлів. Egnyte – єдиний інший інструмент EFSS, окрім Dropbox, який ми розглянули, і пропонуємо синхронізацію на рівні блоків, що ставить його на друге місце у цій категорії. Це був також самий передовий інструмент, який ми розглянули, коли йдеться про функції обміну папками та файлами. Тоді ми позначили це номер один у безпеці, номер два у значенні та номер три в управлінні користувачами.

Єдиною категорією, яку ми не назвали Egnyte в трійці сервісів, є інструменти підвищення продуктивності, де IBM був підключений до третього місця, але ледве.

Ми також любимо досвід роботи Egnyte. І веб-інтерфейс, і мобільний додаток ідеально розроблені та естетично приємні. У Egnyte також є інтегровані можливості управління завданнями та хороша стороння бібліотека додатків.

Для власників SMB, які купують потужний інструмент «навколо», Egnyte варто пробувати. У сервісі може не бути бази користувачів Dropbox Business and Box, але ми не були б здивовані, побачивши цю зміну найближчим часом.

Друге місце: Dropbox Business

Як і будь-яка велика корпорація, Dropbox періодично отримує свою частку поганої преси. Деякі заслуговують цього, включаючи порушення даних за 2012 рік, через які було порушено понад 68 мільйонів облікових записів користувачів. Що ще гірше, компанія Dropbox не повідомила про всі масштаби порушення лише через чотири роки.

Зважаючи на це, є причина, що так багато користувачів люблять цю послугу. Dropbox передує можливості синхронізації з часу свого заснування у 2008 році. Одне з найпоширеніших зауважень щодо Dropbox, яке ми чуємо від користувачів, – наскільки швидше та надійніше його синхронізація, ніж інші хмарні служби зберігання даних, такі як Google Drive і OneDrive. Все це завдяки архітектурі синхронізації на рівні блоків і саме тому ми оцінили Dropbox Business як найкращий інструмент для синхронізації EFSS.

Dropbox також має велику бібліотеку додатків продуктивності, завдяки чому вона зайняла перше місце в цій категорії.

Якщо ви переживаєте, що ваші файли не захищені Dropbox, ви можете вжити чимало кроків, щоб виправити це. Dropbox Business дозволяє ввімкнути двофакторну автентифікацію та віддалено стерти пристрої. Також Dropbox інтегрується з Boxcryptor, якщо ви хочете налаштувати шифрування в кінці. Просто майте на увазі, що при цьому функція синхронізації на рівні блоку Dropbox більше не працюватиме, оскільки ці дві функції взаємовиключні.  

Третє місце: Box Business

Box Business пропонує набагато більшу цінність для своїх клієнтів Enterprise, ніж своїх SMB-користувачів, але це є серйозним вибором. Служба не займала перше місце в жодній категорії, але посіла друге місце в інструментах підвищення продуктивності, керуванні користувачами та безпеці і третьою в обміні файлами. Нам особливо подобається, що Box інтегрується як з Office Online, так і з Google Документами та надає розширені варіанти налаштування користувачів.

Як і Dropbox Business, і Egnyte Connect, досвід роботи Box відмінний і не повинен створювати жодних перешкод для впорядкування вашої співпраці. Дійсно, єдиний стук у Box – це його відсутність синхронізації на рівні блоку, яку пропонують обидва наші перші дві вибірки.

Четверте місце: Citrix ShareFile

Більше, ніж будь-який інший інструмент, який ми розглянули, ShareFile вирізнявся роллю користувача та варіантами налаштування звітів. Ці функції набули сервісу наш головний кивок у категорії управління користувачами. Щоб максимально використати ці можливості, вам доведеться зареєструватися у бізнес-плані Citrix ShareFile.

Нам також сподобався загальний підхід ShareFile до безпеки, який завоював це третє місце в цій категорії. Ми хотіли б, щоб ShareFile розширив свою бібліотеку сторонніх програм, щоб вона відповідала тому, що стосується Dropbox, Box і Dropbox. Ми також хотіли б зменшити час відповідей на підтримку. Нарешті, користувальницький досвід, хоча і добре, не настільки сильний, як те, що ви отримуєте з Dropbox, Box, Egnyte та кількома іншими інструментами.

П’яте місце: Microsoft OneDrive for Business

Якщо ви шукаєте бюджетний інструмент EFSS, OneDrive for Business – найкраща ставка. Хмарне зберігання даних не тільки не спільне, середня вартість користувача, як правило, дешевша, ніж більшість інших інструментів. Ще краще, що він інтегрований з Office Online, і деякі плани отримують Office 365.

Однак OneDrive трохи не відмовляється від руху нашого списку. Варіанти звітності користувачів – це тиждень, і поки вони знаходяться там, Microsoft не дозволяє легко знаходити сторонні інтеграції. Безпека також слабка, або, здається, все одно. Документація щодо безпеки OneDrive (і більшості інших продуктів Microsoft, з цього приводу) також є рідкою.

Нам подобається, що OneDrive підтримує поступову синхронізацію файлів Office, але хотіли б, щоб ця функція поширювалася на всі типи файлів, як Microsoft раніше заявляв, що буде робити.

Шосте місце: IBM Connections

IBM Connections – це дивний список цього списку, і нам це подобається. Більшість інструментів EFSS здаються клонами Dropbox. IBM Connections – ні, і це через соціальні можливості.

Оновлення статусу, спільноти, вікі-сайти та можливості онлайн-зустрічей сподобаються власникам SMB, які хочуть створити більш особистий підхід до управління командою. Що ще краще, це дешево, що заробило йому третє місце в нашому рейтингу “найкращого значення”.   

Однак у сервісі є деякі недоліки, які ми хотіли б виправити. Сюди не входить захист паролем для спільних доступу та майже не існує портфоліо сторонніх інтеграцій додатків.

Бігуни вгору: Syncplicity, стискання, якір eFolder.

Фінальні думки

На наш погляд, мало питання, що зараз битва за верховенство EFSS – це гонка на три коня між Егнітом, Dropbox і Box.

Усі три компанії в першу чергу обслуговують бізнес-клієнтів. За власним визнанням, Egnyte історично зосереджувався на клієнтах SMB, що є причиною того, що вона так добре пройшла в цьому розборі. Тим часом, Box, здається, вважає за краще орієнтуватися на клієнтів Enterprise. Dropbox … Ну, Dropbox хоче всіх.

Що стосується нестандартних рішень, Citrix ShareFile та IBM Connections варті уваги, хоча і з різних причин. Для бюджетних користувачів OneDrive, мабуть, найкраща ставка.

Звичайно, ми хотіли б почути більше користувачів SMB щодо їхніх бажаних виборів EFSS, тому не забудьте залишити нам замітку в розділі коментарів нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me