Найкращі побудови Kodi

Kodi – це безкоштовна платформа медіа-центру з відкритим кодом, з пильним поглядом на налаштування та потокове передавання. Ви можете налаштувати його за допомогою різноманітних додаткових додатків і тем, наприклад SportsDevil, наприклад, один з найкращих додатків Kodi для занять спортом. Щоб отримати пакет додаткових додатків одразу, вам потрібна одна з найкращих версій Kodi.


Збірка Kodi – це повний ремонт платформи. Він починається з абсолютно нової теми, підходить до фонового мистецтва та значків, і надбудовує на собі пакет з попередньо встановленими додатками. Зазвичай в комплекті є деякі найкращі неофіційні додатки, включаючи популярні потокові додатки, такі як Covenant і Elysium.

Однак важливо врахувати, що ви отримуєте, перш ніж завантажити будь-яку з цих збірок. Усі вони містять додатки, які сидять у законних сірих зонах, залишаючи ваші особисті дані під загрозою вилучення, а ваші юридичні записи ризикують бути помічені.

Те, як обійти обидва ці проблеми, – це VPN. Віртуальна приватна мережа блокує весь ваш трафік за сильним шифруванням, так що ніякі прискіпливі очі не бачать, що ви робите в Інтернеті. Це найкращий спосіб захистити себе Kodi та відносно недорогий завантаження. Перегляньте наші найкращі VPN-адреси для Kodi, щоб вибрати той, який підходить саме вам.

З останньою версією Kodi та VPN в руках ми спробували найкращі побудови Kodi, щоб побачити, які можуть відповідати нашим стандартам. Перш ніж ми зможемо визначити, хто робить розріз, нам потрібно встановити деякі критерії.

Що робить побудову найкращою для Kodi?

Оскільки Kodi є відкритим кодом, навколо нього пливе чимало сміття, і категорія збірок не є винятком із цього. Від мертвих посилань до незграбних інтерфейсів, головне, що ми шукали, – це те, що кожна збірка працювала.

Після того, як збірка змогла пройти те саме базове випробування, ми перейшли до матеріалу, який відділяє хлопців від чоловіків. Користувальницький інтерфейс Kodi пройшов довгий шлях за останні кілька оновлень, тому реконструювати його новою темою ризиковано. Ми переконалися, що збірка зробила щось для інтерфейсу користувача, що покращило зовнішній вигляд або значно підвищило зручність використання. Будинки, які зробили обидва, такі як SchismTV, отримали очки браузера.

Далі ми перейшли до основи збірки. Включений пакет доповнень робить або перериває один з цих капітальних ремонтів, тому суцільна лінійка має вирішальне значення. Він повинен включати не просто хороші доповнення, а широке їх різноманіття. Наприклад, у титані є довгий список доповнень, кожен з яких є послідовними записами на Kodi.

Зазвичай ми розглядаємо вартість у цих списках, але, на щастя, кожна збірка безкоштовна. Отже, на місці, ми подивилися на доступність. Хоча це не найважливіша частина побудови Kodi, подорож темними куточками Інтернету, безумовно, не додав балів жодному запису. Зазвичай той факт, що ці конструкції приховані далеко, також є показовою ознакою поганого дизайну.

SchismTV

SchismTV перетворюється на зручне перше місце просто тому, що це так просто у використанні. Як вже було сказано у вищевказаному розділі, Team Kodi багато зробив із 17.6 UI, і більшість створює зворотній шлях до старішої, непривабливішої версії програмного забезпечення. Замість цього SchismTV сподівається з чудовим інтерфейсом та покращеною зручністю завантаження.

Ви також можете виконати багато налаштувань. Зазвичай побудова надходить лише з однією темою, але SchismTV поставляється із семи. Хоча кожна збірка все ще несе однакову загальну естетику, ви можете легко змінити макет інтерфейсу користувача.

Збірка базується на інтерфейсі Netflix, який часто називають Kodiflix. Він користується простотою використання, але накачує вихідний вміст. Точний список доповнень змінюється залежно від того, що зараз живе, але минулі доповнення включали Exodus, Phoenix та DandyTV.

Jayhawk

Jayhawk не має такого чистого вигляду, як SchismTV, але все ще дозріває з додатками. Інтерфейс схожий на Kodi 16, з оновленими шрифтами, фоновими зображеннями та піктограмами, що привносить нове чуття.

Хоча м’ясо нарощування є в додатках. Є категорії для фільмів, телевізійних шоу, телевізійних програм в прямому ефірі, спорту, дітей та, залежно від вашої збірки, фільмів для дорослих. Знову список час від часу змінюється, але найкращі додатки, такі як Goodfellas, Sports Devil та Phoenix, показали своє обличчя в той чи інший момент..

Jayhawk також нещодавно випустив Jawhawk Hybird, зрізану версію збірки, яка працює більш плавно. Ви втрачаєте частину додаткових нішевих додатків, але отримуєте кеш, що самоочищається, для більш легкої роботи.

Крім цього, є три версії Jayhawk, які постачаються з кожним завантаженням. Ви отримуєте версію для дорослих, не для дорослих та прихованих для дорослих. Той, що називається “X-17” – це доросла версія, тому пам’ятайте про це, якщо ви не хочете зайвого вмісту.

Іскра

Іскра повідомляє вам все, що потрібно знати в імені. Це надшвидка збірка, призначена для впорядкування досвіду Kodi та роботи на пристроях з невеликими ресурсами, такими як Amazon Firestick (прочитайте наш посібник для завантаження Kodi, якщо ви хочете навчитися це робити). Незважаючи на невеликий розмір 160 Мб, ця збірка поставляється з додатками.

Як і SchismTV, користувальницький інтерфейс повністю змінено на складі Kodi build. Ні, він не схожий на Netflix, а замість цього викорчує фонові зображення та ескізи на користь простого розміщення категорії та піктограм.

Титан

Якщо мінімалізм – це не ваша річ, то Титан може бути для вас. Інтерфейс користувача трохи більше, з піктограмами та фоновими зображеннями, але збірка все-таки є достатньо легкою, щоб працювати на апаратних засобах із низьким спектром.

Інтерфейс все ще нагадує Kodi 16, збиваючи його на кілька пунктів у списку. Це, безумовно, покращує цей зовнішній вигляд за допомогою скрабування зображення та метаданих, але все-таки не передає погляд Kodi 17.

Все-таки торгівля добре того варта. Титан працює безперебійно на будь-якому пристрої з великим набором додатків для завантаження. Деякі на даний момент включені – телебачення Maverick, cCloud та Goodfellas, а нові додатки додаються в міру зростання популярності.

Місфіт Мод

Якщо б ви попросили наш улюблений збір рік тому, Misfit Mod легко був би на вершині списку. Нові доповнення, безумовно, дають популярній змозі заробити свої гроші, але Місфіт все ще достатньо сподобається, щоб йому було місце в п’ять.

Як і попередні два записи, збірка Misfit орієнтована на безперебійну роботу. Врахування встановлення 500 Мб є трохи великим, але збірка виявилася мало, щоб не було гикавки під час тестування. Існує навіть спрощена версія для обладнання із низьким рівнем технічних характеристик.

Це чесно найбільший розіграш Misfit Mod. Існує кілька різних версій збірки, кожна з яких призначена для конкретної мети. Так, є, але також будується спеціально з урахуванням контенту для жінок, фанатиків фільмів жахів та любителів телешоу. Це забезпечує низький розмір встановлення, при цьому задовольняючи вміст на ваш смак.

Як встановити Build Kodi

Встановлення збірки Kodi подібне до встановлення будь-якого додатку чи сховища. Ви повинні вказати Kodi на URL-адресу, де зберігається збірка, завантажити потрібні файли та, нарешті, встановити. Спочатку трохи непросто, але процес досить простий.

Увімкнути невідомі джерела

Перш ніж щось робити, потрібно ввімкнути невідомі джерела. За замовчуванням Kodi встановлює лише збірки з офіційних місць, але кілька невеликих кроків відкриють шлюзи.

 • Клацніть піктограму “налаштування”
 • Перейдіть до “Налаштування системи”
 • Наведіть курсор на “надбудови”
 • Поставте прапорець “невідомі джерела” праворуч

Залежно від вашої версії Kodi, ця функція може бути вже включена. Незважаючи на це, найкраще перевірити, як вони будуть обходити деякі головні болі пізніше вниз по лінії. Коли це ввімкнено, вам більше ніколи не доведеться чіпати його.

Встановлення із Zip-файлу

Ви час від часу знаходите .zip файл для версій в Інтернеті. Хоча це не найпростіший або найзмінніший спосіб встановлення в цьому контексті, це добре знання, якщо сховище, що містить збірку, перейде в офлайн..

Знайшовши та завантаживши файл, відкрийте Kodi та виконайте наступні дії:

 • Натисніть “додатки”
 • Перейдіть до браузера над додатком (піктограма відкритого вікна)
 • Натисніть «встановити з zip»
 • Перейдіть та виберіть збережений .zip файл

Ви отримаєте сповіщення, включене надбудовою, а потім зможете встановити збірку всередині сховища. Для цього в тому ж меню скористайтесь опцією «встановити з репозиторію».

Встановлення з URL-адреси

Однак для побудови конкретно встановити з URL-адреси набагато простіше. Завантаження часто не доступні для окремих збірок, як правило, у власних сховищах. Вам також не доведеться копатись для завантаження, що є плюсом.

Щоб завантажити цей спосіб, вам потрібно вказати Kodi на правильну URL-адресу. Відкрийте Kodi та виконайте наступне:

 • Клацніть піктограму “налаштування”
 • Перейдіть до “файлового менеджера”
 • Виберіть “Додати джерело” у лівій колонці
 • Натисніть “”
 • Введіть “URL” для потрібного сховища
 • Дайте ім’я

Після цього використовуйте той самий процес, що і встановлення з zip-файлу, і ви будете на шляху.

Висновок

Хоча є щось, що можна сказати про пошук тем і доповнень, встановлення Kodi build – це простий спосіб отримати все відразу. Незважаючи на те, що Ares Wizard перейде в офлайн (популярне місце для будівель), є ще багато варіантів.

Перш ніж встановлювати будь-які збірки, важливо отримати VPN. Поки юридичні питання опрацьовуються, краще захистити себе, і VPN може зробити саме це. Він шифрує весь ваш трафік, тому жодні листи про авторські права не надходять у вашу поштову скриньку, але це також хороший спокій для конфіденційності в Інтернеті.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про Kodi, перевірте наш архів Kodi. У нас є все, від підручників до п’яти найкращих списків, включаючи повний посібник Kodi для новачків.

Яку збірку ви встановили? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map