Найкраще програмне забезпечення для 3D-графіки: Здійснюйте свої мрії

Багато хто з нас мріяли зробити власні ігри чи іншим чином реалізувати своє бачення. Епоха комп’ютера зробила легше, ніж будь-коли раніше, втілювати мрії в реальність, просто використовуючи програмне забезпечення, яке ви можете завантажити безкоштовно (або дешево). Нещодавно ми опублікували найкращі інструменти для розробки ігор, а тепер до цього списку додамо найкраще програмне забезпечення для 3D-графіки.


Існує багато додатків для 3D-графіки. Художники ігор будують світи зі своєю географією та архітектурою, населеними істотами, що варіюються від реалістичного до сюрреалістичного, а 3D-фільми перейшли від випадкової цікавості до основи кіно до популярних та критичних визнань.

Поза розвагами, моделювання має серйозне застосування. Навчання лікарів або пожежників можна проводити в тренажері 3D. Архітектори можуть планувати проекти практично до того, як вкласти їх у мільйони. Інші хочуть створити заради себе, а програмне забезпечення для 3D-графіки пропонує їм можливість реалізувати свої творіння таким чином, як це не дозволяє інша форма мистецтва.

Перш ніж ми почнемо: Вимоги до апаратних засобів для 3D-графіки

Створення та надання високоякісних 3D-зображень – одна з найскладніших речей, яку може зробити ваш комп’ютер, тому швидкий, потужний ПК стане у нагоді. Також вам знадобиться багато оперативної пам’яті, якщо у вас є велика кількість полігонів та багато об’єктів. Швидкість процесора та, можливо, графічний процесор також буде важливою під час надання зображень.

Деякі тестові сцени, які ми використовували, знадобилися від хвилини до півгодини або близько того. Якщо ви хочете анімувати, вам потрібно буде зробити 30 кадрів, щоб отримати секунду анімації зі швидкістю 30 кадрів в секунду, тож навіть за допомогою швидкого ПК вам потрібно буде чекати.

Варто сказати, що більш тривалі терміни застосовуються лише до остаточної рендерингу, і ви маєте можливість попередньо переглянути свою роботу з меншою якістю та більшою швидкістю. Часи візуалізації залежать стільки ж від двигуна, котрий використовується програмним забезпеченням, так що ви можете змішувати та поєднувати, якщо хочете. Не всі інструменти тут містять вбудований рендер.

Що робить найкращі інструменти для 3D-графіки

Ми розглядаємо інструменти, створені для створення 3D-об’єктів для ігор та анімації. Між цими інструментами та інструментами, які створюють об’єкти для 3D-друку, може бути певний перехрес, але це не буде нашою увагою тут (ознайомтеся з нашою деталлю про найкраще програмне забезпечення для 3D-моделювання для цього).

Ми також дивимось на це з точки зору початківця, тому ми почнемо з найпростіших інструментів, а потім переходимо до них у порядку вивчення кривої.

Багато з цих інструментів є складними і мають багато можливостей. Деякі простіше, але навіть більш досконалі дозволяють будувати предмети з простих примітивів і маніпулювати ними.

Основні інструменти для створення об’єктів. Вони складаються з площин, які складаються з вершин або точок у тривимірному просторі. Об’єкти можна переміщувати, обертати та масштабувати, що працює як слід. Площини та вершини також можна перетягувати, що дозволяє ліпити об’єкт, над яким ви працюєте. Їх також можна розділити і комбінувати для збільшення їх складності.

Криві вимагають багато вершин і зазвичай складаються з невеликих рівних поверхонь. Системи для волосся та частинок можуть мати величезну кількість вершин і зазвичай їх слід обмежувати, щоб досягти плавної продуктивності в грі або реалістичного часу для створення кіносцени.

Текстурування 3D-зображень

3d-текстурування
© BlenderNation

Крім цього, 3D-об’єкти можуть бути текстурованими, тобто 2D-зображення можна відображати на кожній поверхні. Потім камери та світильники розміщуються для того, щоб сцена виглядала реалістично. Більш просунуті інструменти пропонують всілякі спецефекти для обробки таких речей, як рідина та полум’я, а також прийоми освітлення, такі як підповерхневе моделювання, щоб підштовхнути якість зображення до фотореалізму.

Це форма мистецтва, якій ви можете присвятити все життя майстерності. Навіть якщо наша продукція обмежена невмілою глиняною попільницею, ми виявляємо, що ми все більше отримуємо її.

Насправді створення 3D графіки в чомусь краще, ніж робота з глиною. У реальному житті немає ярлика для скасування. Ви не можете копіювати та вставляти речі або завантажувати модель палаючої голови мавпи, щоб використовувати її як вихідну точку. Все це та багато іншого можливо за допомогою програмного забезпечення для графіки 3D.

Найкраще програмне забезпечення для 3D графіки

Ми шукаємо програми, які приємно використовувати, а також корисні. Творчість не повинна бути справою, тому ми хочемо, щоб інструменти, які не стоять на шляху виведення нашого зору на екран.

Ми також враховуємо ціну. Ми розглянемо як безкоштовні, так і оплачені інструменти, але очікуємо, що платні інструменти запропонують безкоштовну пробну версію і будемо враховувати їх ціни в нашій оцінці. Почнемо спочатку з найпростішої програми.

Крила 3D

Wings 3D – це власний опис як «просунутий моделер підрозділу» – це безкоштовний та відкритий код. Він орієнтований на моделювання більш простих об’єктів з полігоном від середнього до середнього, а не на великих сценах чи анімаціях. Wings 3D – це спроможна програма для початківців, яка дозволяє експортувати свою роботу до інших інструментів, таких як Blender, якщо ви хочете піти далі з нею.

КрилаПримітивні

Під час запуску Wings 3D представляє вам приємну порожню область, до якої можна додати об’єкти, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши в меню примітив, обраний вами. Їх можна легко вибрати, перемістити та повернути, і ми змогли їх змінити, не звертаючись до документації.

Зручно, Wings 3D має динамічний перелік запропонованих даних на дисплеї, який повідомляє вам про те, що буде зроблено клацання чи натискання в будь-який конкретний момент, що чудово підходить для навчання під час навчання. Також є текст, який пояснює, які параметри меню роблять.

Ви можете набрати швидкість за кілька хвилин. Об’єкти можна легко розтягувати, розбивати, комбінувати та штовхати.

Крила 3D-документації

Пощастило, що Wings 3D простий у використанні, оскільки онлайн-посібник є ниткими. Кілька тем, перелічених на сторінці вмісту, не містять посилань на опис. Основи висвітлюються, але побачити незакінчений посібник може бути непосильним для новачків, що шкода, тому що програма є ідеальним інструментом для них.

Хоча є багато хороших текстових та навчальних посібників YouTube, опрацьованих до цього.

Виключаючи переповнений інтерфейс подібних інструментів, Wings 3D виділяє свій екран на робочу зону. Більшість речей робиться через меню правою кнопкою миші. Було дивно, що ми не зможемо знайти те, що ми очікували на панелі інструментів або в меню, але як тільки ми звикли до робочого процесу, це було надзвичайно просто, що дозволило нам зосередитись на створенні.

WingsTable

Що стосується візуалізації, ви можете здивуватися, виявивши, що не можете, не встановлюючи окрему програму чи плагін. Вид – це проста перспективна проекція, і, крім варіантів для переходу на каркасний або ортографічний режим, ви бачите те, що отримуєте.

Наші думки про крила 3D

Хоча його можна розширити плагінами, Wings 3D – це досить простий інструмент, який не має багатьох функцій. Що там чудового, але, як тільки ви повісите його, відчуває себе як тривимірний еквівалент наявності ручки та чистого аркуша паперу. Однак, досвідчені користувачі можуть досягти її меж швидше, ніж ми.

Він не підтримує анімацію, але ви можете створювати об’єкти для експорту до інструментів, які це роблять, тож їх можна використовувати в поєднанні з іншим програмним забезпеченням, якщо ви віддаєте перевагу простому моделюванню.

WingsDesktop

Якщо ви хочете почати з 3D-графіки, ви не можете помилитися з 3D Wings. Це безкоштовно, легко у використанні та весело грати. Крім того, це досить потужний і чудовий спосіб створити прості 3D-об’єкти для ігор або ілюстрацій.

Блендер

В останні роки Блендер пройшов довгий шлях. Вільний інструмент вибору колись був досить базовою альтернативою для великих дітей в блоці, але тепер може похвалитися гладким, інтуїтивним інтерфейсом користувача і досить багато цікавих функцій.

Він має незвичний підхід до компонування, причому одне меню сидить над нижньою панеллю. Хоча переповнений інтерфейс, але приємний і читабельний. Головний екран інформативний, і ви можете багато чого зрозуміти, просто граючи з речами.

BlenderObject

Розміщення об’єктів і переміщення їх досить просто, але вам потрібно переглянути документацію, щоб повернути їх і текстурувати..

Навчитися використовувати Blender

Blender не має вбудованого підручника, але є довгий онлайн-посібник. Це всеосяжний, хоч швидкий пробіг основ самого програмного забезпечення був би кращим початком. На домашній сторінці пов’язані підручники, але це всі відео. Деякі люди віддають перевагу тексту, тому було б непогано мати обоє. Переміщення повзунка відеозапису вперед і назад може бути неприємним способом дізнатися про інструмент.

На YouTube є багато відео-посібників, але можна дізнатися багато про Blender та мало чого у швидкому старті для початківців.

Професіоналізм тут не прийде легко, і вам доведеться працювати лише для того, щоб почати роботу. Хоча це можливо багато, але він відчуває себе складніше, ніж це може бути, коли ви переходите від гри до спроби змусити його робити те, що ви хочете.

BlenderCat

Коли ви вивчаєте ярлики та хитрощі, він стає більш інтуїтивним, тож незабаром ви будете ліпити предмети, тягнучи навколо себе обличчя та вершини, як дитина з грудкою грального тіста.

У Blender досить багато фільтрів та освітлювальних ефектів. Існує також багато можливостей для вивчення, і, хоча ми не претендуємо на те, щоб їх зрозуміти всі, ми виявили, що те, що ми використовували, було приємним досвідом і працювало добре.

BlenderOutput

Наші думки про Blender

З 3D-інструментів, які ми розглянули, Blender – це, мабуть, найкращий безкоштовний варіант для більш досвідчених користувачів. Він містить безліч функцій, які подобалися NASA та History Channel, що використовуються для створення комерційної якості. Кілька фільмів і телепередач, таких як Червоний гном, також використовували його для ефектів.

Також є вбудована система анімації. Ми не дивилися на це з великою глибиною, але є люди, які використовують його для того, щоб робити найвищу анімацію.

Візуалізація доступна як для процесора, так і для GPU, але це може зайняти час. Одна з більш складних демо-сцен зайняла більше півгодини для остаточного візуалізації, з’їдаючи пару гігабайт і залишаючи наш ПК, що бореться зі своїм процесором повністю зайнятим, але вам не потрібна якісна візуалізація, поки ви не виробите свій вихід . Хоча було б мати можливість скасувати візуалізацію посередині.

BlenderMonkeyHead

Блендер безкоштовний, тому ви не можете помилитися з ціною. Існує додаткова послуга під назвою Blender Cloud, яка включає підручники, текстури та інші додаткові послуги за 11,50 доларів на місяць. Нам дуже сподобалось користуватися програмою, але це зайняло більше зусиль, ніж Wings 3D. Тим не менш, якщо ви хочете вивчити інструмент, який може давати якісний вихід, Blender дозволяє вам не витрачаючи грошей.

Модо

Модо – ще один добре розроблений інструмент, який пропонує 3D-моделювання, візуалізацію та анімацію. Його розробники мають потужну історію в створенні засобів для анімації, включаючи LightWave 3D, додаток, який використовується багатьма піонерськими шоу, такими як Babylon 5. Modo було прийнято Програмним забезпеченням Light Light and Magic, Pixar і id, щоб назвати лише кілька.

ModoWorkspace

Знайомство з інструментом вимагає роботи. Нам довелося викопати пошук текстових підручників після того, як стали нетерплячими до відео, представленого нам під час запуску. Перед тим, як перейти до вмісту, є їх багато, і інформація, яка не відповідає останній версії інструменту.

Нам залишилося скреготати зуби після 20-секундного пояснення, як відкрити програмне забезпечення, після трихвилинного вступного прокрутки. Незважаючи на млявий темп, однак, вони чіткі, і є чим пропрацювати.

Як тільки ми знайшли текстові підручники в документації, ми отримали потрібну інформацію. Було багато хорошого контенту, який повинен був бути представлений нам раніше, через запуску, меню або чільне місце на веб-сайті. Натомість багато найкращого контенту було легко пропустити.

Модо зразки об’єктів

Якщо Modo поставляється із зразками об’єктів, у нас виникли проблеми з їх пошуку. Сайт спільноти мав безкоштовний вміст, який можна завантажити, але до нього було важко орієнтуватися, з кількома сторінками письмових столів та меблів та незручною системою пошуку. Вибір “сцени / проекту” зі спадного меню не дав результатів, а також кілька інших доступних фільтрів.

Перегляд об’єктів з найвищою оцінкою дав кращі результати, з кількох сторінок цікавих об’єктів. Знову ж таки, неприємно було продовжувати малювати пробіли, перш ніж перейти до хорошого вмісту.

ModoRendering

На жаль, у нас також виникли проблеми з завантаженням завантажених активів на нашу сцену. У нас з’явилися спливаючі вікна помилок, оскільки у нашій кореневій папці “документи” не було папок “Активи” чи “Зразки”. Ми вирішили, що, створюючи папки, але, крім того, щоб створювати їх самостійно, ці папки повинні були бути розміщені у спеціальній папці “Modo”.

Користувацький інтерфейс, як і більшість вдосконалених інструментів, забитий кнопками та меню, але все чітко позначено, і піктограми великі і добре передають свою функцію. Малюнок вартує 1000 слів, і це ніколи не є справжнішим, ніж коли вони є, “створіть односторонню поверхневу смужку з відніманням”.

Фізика та система анімації дуже здатні. Як і звичайні предмети та вогні, ви можете додати сили до сцени, які впливають на рух динамічних об’єктів. Ви також можете додати хмари частинок і об’єкти, що генеруються в процедурі, наприклад, скелі.

Наші думки про Модо

Хоча нам сподобалось користуватися інструментами, ми не знайшли підручників на свій смак і вважали за краще мати набір зразкових предметів та сцен, з якими можна пограти. Однак, розслаблений темп відео з підручників може подобатися деяким. За 1799 доларів, однак, ви повинні вимагати більше. Шорсткі краї – це не те, що ви хочете бачити в цьому ціновому діапазоні.

ModoAnimation

Постійна ліцензія Модо дорога, але вона має безкоштовну пробну версію протягом місяця, якщо ви хочете перевірити її. Він доступний для Windows, Mac та Linux.

Тут є багато що подобається з точки зору зручності використання та функцій, особливо для досвідчених користувачів, але радимо шукати в іншому місці, якщо ви починаєте. Це занадто дорого для тих, хто не потребує його передових можливостей.

ZBrush

ZBrush – це цифровий скульптурний інструмент, який дозволяє маніпулювати та керувати 3D-об’єктами. Він здається набагато складнішою версією Wings 3D і здатний обробляти об’єкти високої роздільної здатності з кількістю полігонів, що перевищують 40 мільйонів.

Текстовий посібник на веб-сайті Pixologic дає вам гарне відчуття основ. Після цього є відео-уроки, які оцінюються для початківців і вище, так що ви можете просто вибрати один і зайти.

ZBrushHead

Тут також багато демо-об’єктів. Можливість використовувати якісні моделі в якості вихідної точки – це задоволення для початківців, і ми хочемо, щоб все програмне забезпечення для 3D-графіки пропонувалося.

Переключення між 2D і 3D в ZBrush

Окрім роботи в 3D-режимі, ви можете перейти в 2D-режим і маніпулювати зображенням, як якщо б ви були у стандартному пакеті фарби. Поєднання 2D ілюстрації та 3D графіки відчуває себе незвично, але художникам пропонує оригінальний спосіб змішати свої вміння.

ZBrushDogsHeads

Хоча інтерфейс відчувається метушливим. Переміщення та маніпулювання предметами досить інтуїтивно зрозуміло, але занурись у меню, і ти опинишся, що ти блукаєш по лабіринту спливаючих вікон та додаткових елементів. Хоча користувачам знадобиться деякий час, щоб розібратися з усіма цими речами, ZBrush може зробити багато.

ZBrushMaterials

Поводження з предметами відчуває себе тактильно і потужно. Pixologic називає свій робочий процес “Sculptris Pro”, тобто ви можете натиснути на об’єкти, щоб додати та зменшити обсяг, що схоже на робочу глину руками. Об’єкти не завжди відповідають, як вам подобається, особливо спочатку, але ви відчуваєте, що можете легко вносити зміни, і вміння можна розвивати.

ZBrushInsectPainting

Можна також малювати кольори на 3D-моделі, надаючи їм ручний вигляд. Наші результати можуть залишити небагато бажаного, але є потенціал, щоб досягти багато чого за допомогою цих інструментів. Існують варіанти додавання таких предметів, як поверхневий шум та маніпулювання геометрією об’єктів на низькому рівні. Ви навіть можете додавати волокна в моделі для ефекту хутра, які можна розчесати і роздути навколо.

Наші думки про ZBrush

Для розробників, які прагнуть створити 3D-об’єкти для своїх ігор та підтримувати продуктивність, ZBrush має інструменти для зменшення кількості полігонів, мінімізуючи вплив на вашу модель. Це також дозволяє створювати моделі для 3D-друку, якщо це буде вашою справою.

ZBrushMech

Ми знайшли ZBrush хитрим, щоб загорнути голову спочатку, але нам сподобалося це більше, коли ми потрапили в нього. Для початківців Wings 3D більш простий, але обмежений у можливостях. Це говорило, окрім ціни, немає жодної причини, щоб не почати із ZBrush і дотримуватися більш простих інструментів, довідавшись про програму.

За ціною 895 доларів ZBrush принаймні дешевший, ніж Майя. У нього 45-денна безкоштовна пробна версія, якщо у вас немає таких грошей, хоча налаштувати її непросто. Загалом, ZBrush – це гарний інструмент з деякими незвичайними, але потужними функціями.

Майя

Майя – одне з найбільших імен у 3D-бізнесі і широко використовується в ігровій та кіноіндустрії. Однією з його головних сильних сторін є її настроюваність, але це виходить за межі цієї статті, оскільки ми розглядаємо її форму ванілі. Якщо ви хочете вступити в зміни свого робочого процесу, Майя – це чудова ставка. Це дає змогу створювати спеціальний AI та підтримує Python та Mel.

MayaHair

Мел – це потужна сценарна мова Майя, і вона може допомогти вам взяти команду над своїм конвеєром з великою кількістю варіантів автоматизації завдань. Усі стандартні дії інтерфейсу відображаються в його інтерфейсі так, ніби вони були виконані в коді, тому, виконуючи речі за допомогою миші та клавіатури, ви можете зайти у вікно Мела і подивитися, як вони перетворюються в код, щоб дізнатись, як ви йдете..

Навчитися використовувати майя

Документація Майя є вичерпною, але її легко втратити. Одне з проблем, які ми знайшли, – це те, що існує стільки старих версій програмного забезпечення, що вказівки в Інтернеті часто застаріли. Документація материнської компанії Autodesk також здавалася датованою.

Підручники складаються з YouTube і, що цікаво, флеш-відео, що дратує тих, хто вважає за краще читати, вивчаючи новий інструмент. Однак відео хороші, і не змушуйте вас сидіти через занадто багато підкладки, щоб дістатися до вмісту. Також є безліч включених об’єктів, з якими можна пограти, але вони заховані у веб-переглядачі вмісту.

MayaPlane

Більше вмісту, такого як 3D-об’єкти та текстури, доступне в Autodesk, але для цього потрібно платити близько 125 доларів на місяць.

Користувацький інтерфейс переповнений і щільний, але керований, незважаючи на те, що він містить багато інформації. Меню рясніє неприємними звуковими параметрами, і вони достатньо читаються, щоб знайти те, що ви розумієте під час навчання.

Переміщення камери у правильне положення та її налаштування може бути важким у всіх інструментах 3D-графіки, але Майя надає можливість закладки позицій камери та переміщення між ними.

Майя та анімація

Варіантів анімації теж багато. Майя здатна знімати повноцінні 3D фільми. Існує комплексна система такелажу, що дозволяє надати об’єктам каркас, яким можна керувати. Зробити це добре – це мистецтво саме по собі, але ви можете знайти безкоштовні високоякісні попередньо завантажені завантаження, якщо озирнутися.

Переміщення подання сцени передбачає утримування клавіші alt або опції, що менш інтуїтивно зрозуміло, ніж інші інструменти. Утримуйте праву кнопку миші, щоб перемикатися між маніпулюючими предметами, вершинами чи обличчями, серед іншого, і все це може бути притягнуто до вмісту вашого серця.

MayaScripting

Майя приходить зі своїм власним рендером під назвою Арнольд. Це додаткова установка, тому ви можете вибрати іншу, якщо хочете. У Арнольда у Майя є власне меню, яке дозволяє додавати світло – ви не побачите багато, якщо цього не зробите – і просто створити основне зображення зі своєї сцени просто. Хоча для того, щоб речі добре виглядали, за допомогою правильних ліхтарів та налаштування, потрібно більше роботи.

Арнольд замінює Психічний промінь, який довгий час був у зубі. Однак будьте обережні, оскільки деякий старіший вміст може залежати від старшого рендерінга, як ми виявили при полюванні на зразки.

Арнольд базується на процесорі, а не на GPU. Хоча це робить його придатним для відображення великих і складних сцен, для яких потрібна величезна кількість оперативної пам’яті, це може бути повільніше, ніж на основі GPU-рендерінга. Ви можете виявити це повільніше, ніж рендерінг Blender, наприклад.

Наші думки про Майю

З іншого боку – а це вже велика вага – Майя коштує неперевершено 1500 доларів на рік. Однак ви дешевше, якщо ви студент. Насправді, зареєструватися як один може бути дешевше, ніж купувати його прямо.

MayaWater

За цією ціною ви маєте право очікувати багато від Майї, і це не розчарує. У нього більше функцій, ніж можна потиснути палицю. Наприклад, бажаючим використовувати Maya для розробки ігор, про які ви можете прочитати більше в нашій статті про найкращі інструменти для розробки ігор, із задоволенням виявлять, що ви можете експортувати об’єкти в Unity або Unreal.

Якщо ви хочете моделювати речі, такі як вода, волосся або вогонь, Майя надає вам безліч варіантів, тому для тих, хто хоче створити реалістичні сцени, буде достатньо інструментів для цього. Крім волосся, ви можете імітувати тканину і рідини. Існує також підтримка для зйомки руху.

Майя коштує дорого, але все-таки є безкоштовна пробна версія, яку ми змогли запустити після деяких спроб та помилок. Це могло бути через недавні нападки Windows Defender надмірно захищеними, але було б добре, якби програмне забезпечення для налаштування Майї не вдалося вийти з ладу, поки Microsoft закинула ключі в роботу.

Загалом, Майя – це, мабуть, найбільш всебічний інструмент, який ми розглянули, і вибух у використанні. Він хоч і складний, але гладкий та інтуїтивний і, якщо ви можете собі це дозволити, є надзвичайно здатним.

Фінальні думки

Ті, хто хоче потрапити в 3D-графіку, мають у своєму розпорядженні багато інструментів – від ціни до безкоштовних. Як ми бачили, навіть безкоштовні варіанти є що запропонувати. Дорожчі інструменти пропонують більше функцій і здатні давати професійні результати, але всі варіанти тут є потужними інструментами, які можуть створювати якісні 3D ілюстрації.

Крила 3D – це відмінна відправна точка, яку легко почати використовувати. Blender – ще один безкоштовний і цікавий варіант, який пропонує багато інших функцій. З дорожчими інструментами все стає серйозніше, але вони пропонують безкоштовні випробування, тому ви можете занурити ногу перед тим, як здійснити.

ZBrush відчуває себе сильним і створює враження, що з часом ви можете робити все, що завгодно. Майя – це виняткове програмне забезпечення, але його обтяжливий цінник означає, що це поза межами, якщо ви серйозно не ставитеся до 3D-моделювання.

Обсяг того, що ви хочете створити, важливий під час вибору інструменту. Для основних 3D-об’єктів Wings 3D є адекватним, але це не добре, якщо ви хочете анімувати. Якщо ви створюєте щось для використання в геймплеї, то для вас буде оброблятися візуалізація, але для вирізаної сцени вам потрібне програмне забезпечення, яке може зробити це добре.

Навіть найпростіші з цих інструментів пропонують багато можливостей для вираження творчості, і ви можете розраховувати на те, щоб вкласти довгі години, якщо хочете отримати хороший результат.

Незважаючи на обмежені мистецькі здібності, ми навіть знайшли чим насолодитися цими інструментами. Якщо ви знайдете такі речі, то ніщо не заважатиме вам створювати графіку так добре, як професіонали. Після того, як ви освоїте основи маніпулювання об’єктом, ви отримаєте потужну майстерність, яку ви можете удосконалити за допомогою більш досконалих інструментів у цих програмних пакетах.

Інші інструменти, які варто врахувати, що не дуже вирішили, включають Cinema 4D і SketchUp, які нам не сподобалися як інші, і Autodesk 3ds Max, який не дозволив би нам зареєструватися на безкоштовну пробну версію без кредиту картка. Ми хотіли охопити широке поширення інструментів, і Майя був нашим кращим варіантом серед важкої ваги.

Повідомте нас, чи використовували ви будь-який із наведених вище інструментів, і повідомте нам, чи є у вас інші рекомендації в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map