MEGA vs Google Drive vs Dropbox vs OneDrive vs SugarSync та багато іншого

Ми все частіше зберігаємо всі типи важливих даних у хмарі, а не на жорстких дисках. Зараз більшість з нас покладаються на швидку широкосмугову та мобільну широкосмугову мережу, тому хмарні обчислення з кожним днем ​​стають все сильнішими. Цьому сприяють цінові війни та постійне вдосконалення різних хмарних служб зберігання даних.


Оскільки ми востаннє оновлювали цю статтю, хмарні пристрої зберігання еволюціонували та поступалися новими функціями, тож настав час переглядати її зараз.

MEGA тепер є більш усталеною назвою, коли мова йде про хмарні сервіси зберігання даних, і вона добре пішла з користувачами, отримуючи позитивні відгуки. MEGA хоче бути однією з найбезпечніших служб і навіть виклала ще 10 000 євро для людей, які виявляють витоки безпеки. 

MEGA унікальна тим, що вона розроблена не лише для того, щоб бути постачальником мережі в Інтернеті. Натомість він працює як платформа, де додатки можуть бути розроблені для подальшого підвищення його основної функціональності. Як завжди, ми з Cloudwards.net хочемо знати, як MEGA порівнюється з рештою сервісів.

Порівняння конкурентів

Тож ми склали діаграму, яка порівнює MEGA з різними компаніями, такими як Google Drive, OneDrive, SugarSync, SpiderOak та Dropbox. Напевно, найвідоміші постачальники в цій галузі.

 • Якщо ви хочете прочитати поглиблене порівняння SugarSync проти Dropbox, натисніть тут, або прочитайте наш Dropbox проти Google Drive проти OneDrive фрагмент
 • Щоб дізнатися, як MEGA або інші служби порівнюють, ознайомтеся з нашою діаграмою порівняння хмарного зберігання
 • Коли з’явиться більше інформації, ми ще більше покращимо цю діаграму, тому позначте цю сторінку, щоб повернутися пізніше!

1. МЕГА

MEGA – це послуга хмарного зберігання. Ви можете завантажувати файли на їх сервери та отримувати доступ до них скрізь, куди ви йдете. Це не є особливим унікальним для MEGA, а це лише те, що роблять служби хмарного зберігання: вони роблять доступними файли. Це НЕ резервне рішення.


© Мега

Ми є твердими прихильниками реальних резервних рішень, коли мова йде про безпеку даних. Хмарні служби зберігання даних, MEGA чи ні, не можуть замінити належну систему резервного копіювання файлів. MEGA має три функції, завдяки яким вона виділяється серед натовпу.

Покращене шифрування в кінці: дані шифруються та дешифруються під час процесу передачі, на відміну від інших хмарних служб зберігання даних, пов’язаними клієнтськими пристроями. Безпечний глобальний доступ: MEGA дозволяє користувачеві отримувати доступ до даних в будь-якому місці та в будь-який час, але заважає усім іншим отримати доступ до них.

Безпечна співпраця: онлайн-співпраця є досить приватною та захищеною завдяки наявним функціям MEGA. Це полегшує обмін в режимі реального часу та перегляд оновлень контактів, що робить його зручним для користувачів.

Завдяки хмарній системі зберігання даних, як MEGA, користувачі можуть користуватися кількома перевагами. Мобільні додатки MEGA дозволяють отримувати доступ до файлів і папок із смартфонів та планшетів користувачів. Ми також можемо завантажувати та синхронізувати медіа з будь-якого місця в хмару. Клієнт синхронізації MEGA забезпечує легку автоматизацію синхронізації між системою та хмарним диском MEGA.

Електронна пошта та чат MEGA. Ця функція незабаром стане доступною і дозволяє спілкуватися в чаті, електронній пошті, дзвінках та відеоконференціях. MEGA Browser Apps дозволяють встановлювати розширення браузера для швидкого завантаження та більшої стійкості проти атак.

Конфіденційність з відповідальністю – не загальна анонімність

Що MEGA виділяється (ну, принаймні, на це вони заявляють) – це те, що вони забезпечують високий рівень безпеки. Коли ви реєструєтесь, вони створюють 2048-розрядний публічний / приватний ключ RSA, який повинен захищати ваші дані – безпечний означає, що теоретично ніхто інший, крім вас не має доступу до своїх файлів, навіть не влада. Однак, як заявляє Кімдотком, – ви не зовсім анонімні. 

Більшість хмарних служб зберігання чи синхронізації, таких як Dropbox, зашифрують ваші файли лише під час транзиту, але не раніше, ніж ви завантажуєте їх. 

Цей хмарний сервіс для зберігання даних, безумовно, вдало почав, пропонуючи 50 Гб безкоштовного хмарного сховища на початку – він намагається інтегрувати різні функції. Він пропонує пропускну здатність 96 ТБ, і він забезпечує до 4 ТБ зашифрованого сховища, а його професійні пакети починаються від $ 9,87 / місяць.

2. Диск Google

Google Drive – одна з привабливіших сервісів, яку зараз пропонує Google. 15 Гб вільного місця доступне під час налаштування облікового запису Google – або він пов’язаний з існуючим. Насправді, з поточним оновленням Google, він об’єднав свої служби під одним ідентифікатором входу на початку цього року, тому є ймовірність того, що обліковий запис на Диску вже існує, якщо ви використовуєте Gmail, Календар Google або навіть YouTube.

Dropbox vs Google Drive
© Диск Google

Місце для зберігання об’ємом 15 Гб розділяється для всіх цих служб, тому якщо користувачі мають великі вкладення в електронних листах, то вони будуть зараховані, і включення автоматичного резервного копіювання фотографій у Google+ зі смартфона буде діяти однаково.

Місце для зберігання та зображення

Однією з переваг є те, що Google відкидає будь-які фотографії з роздільною здатністю 2048 × 2048 та відео коротше 15 хвилин, тому налаштування на смартфонах та пристроях завжди можна відповідно відрегулювати, щоб отримати необмежений обсяг пам’яті, оскільки вони не враховуються до межі 15 Гб. Документи, таблиці, слайди, презентації Google, малюнки та файли, якими інші користувачі поділилися з користувачем Google, також не враховуються.

Диск Google не забезпечує додатковий простір для зберігання через реферали та не пов’язує обліковий запис користувача із соціальними мережами, на відміну від OneDrive та Dropbox.

Компанія Google запропонувала безліч акцій, які включають 10 ГБ безкоштовно для користувачів, які завантажують Quick Office та інші угоди про мобільні телефони. Пошуковий гігант пропонує протягом двох років 100 Гб безкоштовно, якщо користувач купує Chromebook. Окремий сервіс, відомий як Google Music, призначений виключно для зберігання музичних файлів і дозволяє користувачам безкоштовно зберігати 20 000 пісень у хмарі.

Дані, що зберігаються на Диску, шифруються в 128-бітному AES, а не в 256-бітних, що використовуються Box, OneDrive та Dropbox і досить схожі на Apple.

Google Drive надає двоетапний процес підтвердження і стверджує, що він не буде вдивлятися у вміст папки Диска користувача, якщо це не буде зобов’язане правоохоронні органи. В цілому, він має розумний інтерфейс, простий у навігації, та базове дерево файлів, де відображаються дані, де зберігаються дані. Можна вибрати конкретні файли, щоб зробити їх доступними в режимі офлайн на мобільних версіях, і ці файли можна редагувати.

3. OneDrive

OneDrive (раніше SkyDrive) – це відповідь Microsoft на Диску Google, який по суті робить те саме: він створює папку на вашому жорсткому диску, яка синхронізується з іншими комп’ютерами, де ви входите з тим же обліковим записом.


© Cloudwards.net

Як і в Google Drive, OneDrive забезпечує 15 ГБ безкоштовного сховища, а його стимули для рефералів – мінімум 500 МБ, обмежені 5 Гб. Користувачі Office 365 отримують 1 ТБ пам’яті OneDrive в рамках щомісячної абонентської плати, що є останнім доповненням до пропозицій, наданих OneDrive.

Однак минулого жовтня Microsoft пообіцяла запропонувати необмежену хмарну пам’ять для користувачів Office 365.

Конфіденційність та безпека OneDrive

Що стосується конфіденційності користувачів, Microsoft забезпечила право сканувати файли та документи користувачів та уникає неприйнятного вмісту відповідно до своєї політики. Ця політика схожа на Apple і включає явний вміст разом із захищеним авторським правом матеріалом.

Отже, OneDrive вибудує нову нішу і додає пару нових функцій для iOS. Цей хмарний сервіс від Microsoft, який раніше був відомий як SkyDrive, є відмінним варіантом для зберігання файлів. Він надає можливість перегляду файлів користувача, створення папок та перегляду мініатюр. Він також відображає файли у списку, де вам приємно безперебійне управління файлами.

Проведіть пальцем вліво, і ви отримаєте можливість видалення файлів. Кнопки, які надаються в додатках, дозволяють сортувати за резервними копіями, останніми файлами та документами, якими надсилаються інші. Можна ввімкнути декілька спільних файлів за допомогою кнопки меню, яка також дозволяє додавати файли.

OneDrive також надає функцію автоматичного резервного копіювання фотографій та відео. Спільний доступ до цього хмарного сервісу простіший і включає надсилання посилань на файли та документи електронною поштою. Ще однією цікавою особливістю є засіб завантаження файлів в OneDrive безпосередньо з вашого браузера.

Він не працює на IE та Firefox, але добре працює на Chrome. Все, що вам потрібно зробити – це зайти на OneDrive.com в Chrome, увійти в систему, відкрити Провідник Windows, а потім перетягнути свою папку у відкритий OneDrive, ось і все. Хоча Chrome є єдиним в даний час браузером, який може обробляти завантаження папок, це може змінитися з випуском Windows 10 пізніше цього року.

4. Dropbox

Dropbox задовольняє широкий спектр стандартів операційної системи, які включають звичайні Windows, Mac OS X, Android та Blackberry. Безкоштовний обліковий запис Dropbox пропонує невеликий обсяг пам’яті в 2 Гб, що може бути достатньо для зберігання документів, але недостатньо для будь-якого виду медіафайлів – фотографій, музики чи відео, особливо коли ви можете отримати 15 Гб за допомогою MEGA (читайте наш Dropbox vs MEGA фрагмент).


© Dropbox

Користувачі вдаються до 1 ТБ за допомогою Dropbox Pro, який пропонується близько 9,99 доларів на місяць, щоб зберігати файли більшого розміру. Щоб забезпечити та збільшити простір для облікового запису Dropbox, його можна пов’язати з Facebook, Twitter та іншими профілями соціальних мереж.

Про безпеку Dropbox?

Що ж, у нас є ціла стаття про топ-10 безпечних альтернатив Dropbox. Коротше кажучи, всі файли на серверах Dropbox дотримуються 256-бітного шифрування AES за допомогою SSL, що забезпечує надійну безпеку та конфіденційність та вимагає двоетапного процесу аутентифікації.

Отже, незалежно від технології, на якій працює система, Dropbox забезпечує безпечні та безпечні дані, доступ до яких користувачі можуть отримати в будь-який час і в будь-якому місці. Коли користувачеві потрібна додаткова безпека, оновлення служби до Dropbox Pro є обов’язковим, оскільки дозволяє користувачам встановлювати дозволи та паролі для перегляду, що неможливо з базовим обліковим записом.

Окрім створення та синхронізації важливих документів користувача у локальній папці на ПК або на останньому розумному пристрої, офлайн-функція Dropbox зробить вибрані користувачем файли в режимі офлайн. Отже, це не завжди залежить від підключення до Інтернету. Цей же функціонал також дозволяє редагувати та оновлювати користувацькі файли та документи. З легким зв’язком та спільним доступом файли та папки поділяються навіть з користувачами, які не входять у Dropbox.

Ця послуга зберігання даних також дозволяє надсилати запрошення до співпраці для файлу.

5. SugarSync

SugarSync – це єдиний хмарний сервіс зберігання даних, який має можливість індивідуальних планів ціноутворення відповідно до вимог замовника. Це одна з наших улюблених служб синхронізації файлів, оскільки вона має більше функцій, ніж Dropbox. Він пропонує безкоштовну пробну версію протягом 30 днів, перш ніж вимагати оновлення до платної версії.


© Cloudwards.net

Для будь-якої папки потрібна проста клацання правою кнопкою миші, щоб додати її до SugarSync після реєстрації та налаштування облікового запису за допомогою цієї служби зберігання..

Уся папка, яку ви синхронізуєте з цим сховищем, постійно створюється в режимі реального часу, забезпечуючи доступ користувачів до своїх папок у будь-який час та з будь-якого пристрою з будь-якого пристрою ПК, Mac, iOS або Android. SugarSync дозволяє редагувати файли користувача на офісному ПК, а потім користувачі можуть закінчити їх вдома. Крім того, SugarSync вважає “поза коробкою”, оскільки дозволяє багаторазово синхронізувати папки.

Мобільне використання та безпека

SugarSync має окремий мобільний додаток, призначений для мобільних користувачів, який дозволяє синхронізувати, отримувати доступ та переглядати файли на всіх розумних пристроях на ходу. Він надає ексклюзивну функцію резервного копіювання в Інтернеті, яка тихо працює у фоновому режимі, не перешкоджаючи роботі.

Це в свою чергу дозволяє відновити дані при необхідності. Цей параметр автоматичного резервного копіювання файлів також дозволяє контролювати та відновити версії файлів. Крім синхронізації декількох папок одночасно з різних пристроїв в Інтернеті, вона забезпечує синхронізацію кількох папок під час доступу до файлів в автономному режимі. Він також синхронізує спільні папки під час безперервного обміну файлами в Інтернеті з іншими користувачами, зберігаючи безпеку.

Легкий захист в Інтернеті та відновлення даних – це дві особливості SugarSync. Отже, обмін файлами на 100 відсотків захищений за допомогою цієї служби зберігання. Це дозволяє легко відновити не один файл, а всі резервні дані. Він також забезпечує безпеку під час завантаження та завантаження файлів.

Коли файли синхронізуються з серверами SugarSync, вони передаються через Інтернет за допомогою шифрування TLS (SSL 3.3), що є галузевим стандартом для безпечного веб-зв’язку. Це означає, що система та сервер проходять через сумісний процес, перевіряючи кожну частину інформації, переміщену між ними, як захищений зв’язок, незалежно від того, завантажуються чи завантажуються дані.

Такі ж жорсткі стандарти застосовуються, коли ви отримуєте доступ до своїх файлів з будь-якого комп’ютера чи мобільного телефону, і всі дані шифруються перед виходом із серверів SugarSync. SugarSync надає безліч опцій під час спільного використання папок, включаючи можливість редагування файлів та документів.

6. SpiderOak ONE

SpiderOak ONE зі своєю політикою конфіденційності з нульовим знанням, на відміну від Dropbox та OneDrive, шифрує дані на своїх серверах, забезпечуючи організований та шаруватий підхід до шифрування за допомогою комбінації 2048-бітових RSA та 256-бітових AES.

Онлайн-резервне копіювання та синхронізація SpiderOak
© SpiderOak

Розширений функціоналом у три рази, SpiderOak – це переконлива послуга резервного копіювання, синхронізації та обміну файлами в Інтернеті, оскільки вона з’єднує декілька вихідних комп’ютерів, з яких ці файли можуть надходити. Ці необмежені комп’ютери можуть запускати будь-які програми та операційні пристрої, такі як Windows, Mac OS або Linux.

Інші ексклюзивні функції SpiderOak включають в себе зберігання необмежених версій змінених файлів користувача, а плата обмежується стиснутими, повторюваними файлами, що зберігаються на його серверах.

Підвищення нульових знань

Компанія також може похвалитися своєю політикою конфіденційності «нульових знань», що означає, що співробітники SpiderOak та державні чиновники не мають доступу до даних користувачів, крім користувача. Порівняно з конкурентними хмарними послугами зберігання даних, SpiderOak забезпечує найменший обсяг пам’яті, оскільки базовий обліковий запис пропонує 2 ГБ безкоштовного сховища, що може бути збільшено за допомогою реферального стимулу, який надає користувачеві та її другому 1 ГБ, коли вони підписуються на послугу до максимум 10 Гб.

Простий дизайн SpiderOak спеціалізується лише на забезпеченні безпечного сховища, а не на більш широкій продуктивності, як Dropbox та OneDrive.

Оскільки цього захопленого безпекою хмарного сервісу зберігання не вистачає в кількох основних сферах, наприклад, він не надає додатків у стилі Office або співпраці з колегами в Інтернеті, це не сподобається більшості користувачів.

Висновок

Як бачите, послуги хмарного зберігання відрізняються здебільшого або надійністю, або безкоштовним сховищем, яке вони пропонують. Багато функцій однакові: деякі сервіси синхронізують файли на декількох комп’ютерах, а інші пропонують лише хмарний простір, до якого можна отримати доступ через веб-клієнт, як MEGA.

Завдяки оновленим функціям, MEGA прагне стати зміною ігор та розпочинає нову еру, коли мова йде про безкоштовні пропозиції хмарного зберігання. 50 Гб – це велика сума, і це буде більше, ніж більшість людей насправді потребує своїх щоденних потреб. 

Який із вас улюблений? Будь-який інший пункт, який ви хотіли б додати? Будь ласка, поділіться своїм досвідом та дякую за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map