Кращий веб-хостинг для малого бізнесу

Один з найкращих способів розробити свій малий бізнес – це веб-сайт. Це необхідне зло, яке, на жаль, часто супроводжується плутаниною. Вам потрібен постачальник веб-хостингів, щоб отримати свій сайт в Інтернеті, і, звичайно, не вистачає постачальників, орієнтованих на малий бізнес.


Веб-хостинг – це процес створення веб-сайту в Інтернеті. Сервери, комп’ютери, побудовані для мережевого зберігання, роблять важкий підйом, збираючи всі дані вашого веб-сайту та передаючи їх тому, хто намагається отримати доступ до нього.  

Тут, на Cloudwards.net, ми випробували найкращих постачальників веб-хостингу, щоб побачити, що найкраще для малого бізнесу. Перш ніж ми змогли визначити, які провайдери зробили це, ми повинні були встановити деякі критерії.

Що робить веб-хостинг найкращим для малого бізнесу?

Плани хостингу для малого бізнесу мають багато спільного з іншими формами хостингу. Що стосується фактичної послуги, швидке та надійне з’єднання виграє майже все інше. Однак є кілька речей, які роблять плани ідеальними для малого бізнесу.

Вартість – це, звичайно, перше питання. Поки ваш бізнес піднімається з місця, останнє, що вам потрібно, – це висока плата за веб-хостинг. Недорогі плани пройдуть більшу частину відстані у світі веб-хостингу, зменшуючи прибуток від конфігурацій високого класу. У кожного постачальника, якого ми розглядали, є більш дорогі варіанти, але і всі пропонують бюджетні плани (якщо управління грошима є для вас пріоритетним, обов’язково прочитайте нашу статтю про найкраще бухгалтерське програмне забезпечення).

Далі ми розглянули будь-які доповнення, які входять у ваш план. Сюди входить все, що стосується сертифікату SSL до доменного імені. Незважаючи на те, що важливо ознайомитись з тим, що це таке, відвідування кількох місць для придбання кожного – це занадто багато втраченого часу. Наприклад, DreamHost забезпечує безкоштовну міграцію, сертифікат SSL та домен при кожній реєстрації.

Відповідно до цього мислення, ми також розглядали підтримку. Поставлять запитання, особливо якщо це ваш перший веб-сайт, тому важливий досвідчений персонал з підтримки, з яким легко зв’язатися. Наприклад, у SiteGround є одна з найкращих команд, яку ми бачили, кожен співробітник швидко реагує та хоче допомогти.

І нарешті, ми взяли до уваги, як ви будуєте свій веб-сайт. Зазвичай обмежений бюджет і не вистачає досвіду дизайну веб-сайтів, тому важливим є простий спосіб створення прекрасного сайту. BlueHost обслуговує цей ринок, з простим у користуванні конструктором веб-сайтів та інсталятором WordPress одним клацанням.

Поєднуючи все це те, що робить веб-хостинг галочкою для малого бізнесу. Деякі господарі будуть неправильно планувати або переплачувати за послуги, орієнтовані саме на малий бізнес, мало знають про світ веб-хостингу. Однак після досягнення цих критеріїв, мало аргументів, що ці хости найкращі.

ХостГатор

За великим рахунком HostGator – один з найкращих хостів, з якими ми стикаємося. У ньому є величезний перелік планів, який вміщує майже будь-якого замовника, не останнє місце – це малий бізнес. Існує досить багато недорогих планів, у кожній шафі повно функцій, але ми виявили, що хмарний хостинг є найкращим для малого бізнесу.

Ця форма хостингу поширює ваш сайт через мережу серверів, підвищуючи безпеку та надійність. HostGator має найдешевші ціни на ці плани, ідеальне поєднання витрат і ефективності для малого бізнесу.

Це також надзвичайно просто. HostGator використовує перероблений cPanel в якості резервного інтерфейсу, спираючись на і без того простий дизайн. Ви володієте всією силою, яку можете захотіти, але все це випрямлено в простому навігації по категоріях.

Інші причини, які нам подобаються HostGator

Плани у верхньому кінці лінії HostGator як і раніше хороші. Часто господарі сильно схиляються в одну сторону, незбалансовану на будь-якому кінці спектру. У HostGator такого не буває, оскільки кожен план був підібраний якнайкраще за ціною, кожен із них пропонує ряд функцій.

Оновити план також легко. Підтримка HostGator є першокласною і провадить вас через будь-які зміни конфігурації в міру зростання вашого сайту. Хоча ви переходите до різних форм хостингу, HostGator робить процес простим.

Важко знайти будь-яку причину, щоб не сподобатися HostGator. Він відповідає потребам малого бізнесу один на один і все ще має засоби для розміщення великого бізнесу. Якщо ви шукаєте єдину крамничку, HostGator, ймовірно, для вас. Прочитайте наш огляд HostGator, щоб дізнатися більше, або спробуйте самі, за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.  

SiteGround

SiteGround – один з найкращих веб-хостів для малого бізнесу просто тому, що він чудово підходить для WordPress. Насправді це був наш перший вибір найкращого веб-хостингу для WordPress. Маючи просту і недорогу модель ціноутворення та безліч функцій, SiteGround також відмінно підходить для малого бізнесу.

Тут недорогі WordPress та спільні плани – зірка шоу. SiteGround пропонує сходову модель, в яку ми абсолютно полюбили. Це забезпечує чіткий шлях зростання, додаючи більше ресурсів у міру того, як ваш сайт (і бізнес) вміщають відвідувачів. 

Фактично будуючи свій сайт, ви можете вибрати, щоб SiteGround встановив WordPress для вас, або скористатися його конструктором веб-перетягувань. Хоча це не так добре, як DreamHost (про що ми дізнаємось пізніше), це все-таки грамотний інструмент дизайну веб-сайтів, який дозволяє швидко скласти щось разом, що виглядає чудово.

SiteGround – наш улюблений хост WordPress, і, хоча SMB можуть скористатись інструментом для створення веб-сайтів, WordPress пропонує більшу гнучкість. Не забудьте ознайомитися з нашими посібниками щодо використання CMS, щоб дізнатися більше. 

  • Посібник для початківців щодо використання WordPress
  • Проміжний посібник з використання WordPress
  • Розширений посібник із використання WordPress

Інші причини, які нам подобаються SiteGround

Існує маса інших причин любити SiteGround поза низькою вартістю. Наприклад, підтримка – це найкраще, що ми бачили від веб-хостингу. SiteGround показує вам профіль того, з ким ви спілкуєтесь, сумісний з рейтингами та довідковою інформацією про члена команди.

Трохи непотрібне, так, але це хороший спосіб показати, наскільки віддана підтримка. Кожна з трьох форм контактів чудово працює, з швидким часом відгуку та корисним персоналом. Навіть після тестування всіх трьох ми ніколи не змогли визначитися з тим, що було найкращим.

Незважаючи на це, SiteGround найкраще підходить для менших операцій. Незважаючи на те, що існує шлях зростання, більш дорогі плани не пропонують великого перевершення, особливо порівняно з тим, наскільки хороші недорогі. Прочитайте наш огляд SiteGround, щоб дізнатися більше або зареєструйтесь для себе, гарантуючи повернення грошей на 30 днів.

BlueHost

BlueHost дотримується тієї ж лінії, що і HostGator та SiteGround, але з меншою потужністю у верхньому кінці. Це підхід для малого бізнесу та особистих блогів із збалансованими та доступними планами та інтеграцією WordPress для завантаження (саме тому ви також знайдете його у нашому списку найкращих дешевих веб-хостингових рішень).

Основна нічия для малого бізнесу – ціна. BlueHost надзвичайно дешевий, спільні плани починаються лише з декількох доларів на місяць. Незважаючи на те, що вам доведеться купувати рік або більше заздалегідь, вартість все ще невисока, і дозволяє компаніям зберігати свій веб-сайт в Інтернеті, не переживаючи про оплату щомісяця.

Дизайн вашого сайту також охоплюється. BlueHost включає інсталятор WordPress одним клацанням кнопки миші та розробник веб-сайтів із перетягуванням із кожним планом. Якщо у вас є кілька зайвих доларів, BlueHost навіть створить ваш сайт для вас, а також надасть щомісячні SEO та маркетингові консультації.

Ця додаткова послуга величезна для малого бізнесу. Незважаючи на те, що набагато дорожче, ніж власний хостинг, кількість вартості величезна, що дозволяє зосередитись на обслуговуванні своїх клієнтів, тоді як BlueHost зосереджується на їх придбанні..

Інші причини, які нам подобаються BlueHost

Незважаючи на те, наскільки BlueHost відмінна в інших областях, наша улюблена частина – це те, наскільки це просто у використанні. Оновлений cPanel робить управління вашим сайтом мертвим простим. BlueHost називає це «покращеним» cPanel, і хоча це звучить як купа маркетингових дурниць, це насправді правда.

BlueHost підтримує цю легкість у підтримку. Замість того, щоб розділяти декілька розділів підтримки, він задає ваше запитання, а потім вказує вам на те, що, на його думку, є найкращим. Це може виходити з бази знань, списку навчальних посібників або безпосередньо через персоналу, кожен з яких є повністю реалізованими формами підтримки.

Незважаючи на відсутність варіантів у порівнянні з HostGator, BlueHost все ще кусає п’яти. Менше планів, але більше можливостей роблять кожну послугу більш округлою, і такі послуги, як дизайн веб-сайту, справді просвічують. Прочитайте наш огляд BlueHost, щоб дізнатися більше, або тестуйте його самостійно з 30-денною гарантією повернення грошей.

iPage

Якщо бюджет – це ваша головна проблема, ви не зможете отримати набагато дешевше, ніж iPage. Лише пару доларів на місяць, його послуги важко порівняти з набором рекламних кредитів, безкоштовним доменом та гідним побудовою веб-сайтів.

Дивно, скільки iPage включає таку низьку вартість. 200 дол. США рекламних кредитів позбавлять вас від маркетингу вашого бізнесу, а інструменти безпеки SiteLock захистять ваш веб-сайт від будь-якого зловмисного програмного забезпечення.

Поки WordPress встановив одним клацанням миші, ви можете використовувати конструктор веб-сайтів для створення власного вигляду. iPage підтримує до шести сторінок безкоштовно, з невеликою доплатою, якщо переходите. Як і з іншими будівельниками у цьому списку, ви можете почати з шаблону і налаштувати його на свій смак.

Якщо ваш бізнес має намір продавати в Інтернеті, iPage також охопив вас. Він підтримує більшість основних платіжних інтерфейсів, включаючи Zen Cart, PrestaShop та AgoraCart. Якщо жоден із них не відповідає вашим фантазіям, оплата PayPal вбудована в кожен сайт.

Інші причини, які нам подобаються iPage

iPage обслуговує ринок малого бізнесу безпосередньо, не пропонуючи нічого іншого поза межами спільних планів хостингу. Однак ви можете додати функції зверху для подальшого налаштування свого сайту.

Безпека веб-сайту за допомогою SiteLock, автоматизованих резервних копій та оптимізації WordPress – це лише кілька додаткових доларів на місяць. Платити за додаткові послуги трохи невдало, але легко не помітити, коли базовий план iPage такий недорогий.

Однією з особливостей, яка привернула до нас увагу, був хостинг для G Suite. Ми вибрали набір Google як наш найкращий вибір для найкращого хостингу електронної пошти, а приєднання його до плану iPage – це відповідність на небесах. Ви отримуєте цілий спектр бізнес-інструментів, що дозволяють обмінюватися документами зі своєю командою, налаштовувати онлайн-конференції та користуватися інтерфейсом Gmail, все з необмеженим сховищем на Диску.

Планувати iPage можна небагато, але це є частиною того, що робить його таким гарним. Це робить одне дуже добре, маючи кілька додаткових можливостей для розміщення зростаючої клієнтської бази. Ви можете прочитати наш огляд iPage, щоб дізнатися більше або спробувати його протягом місяця з 30-денною гарантією повернення грошей.

DreamHost

DreamHost відстає від попередніх варіантів цього списку просто тому, що він дорожчий за більшість. Однак якщо ви можете дозволити собі додаткову монету, ви отримаєте доступ до більшої швидкості, чудової підтримки та відданості приватності.

Хоча кожен із них є плюсами, жоден із них не відповідає нашим критеріям. Однак, що таке розробник веб-сайтів DreamHost. Конструктор Remixer – це одне з найкращих, що ми бачили, пропонує багато гнучкості в дизайні, не надто надто технічно.

Замість того, щоб починати з чистої сторінки, DreamHost надає список тем, на вибір, які ви можете додатково налаштувати за допомогою інтерфейсу перетягування. Малий бізнес зможе швидко створити чудовий веб-сайт та зробити необхідні зручні налаштування. Саме гнучкість – це те, що робить Remixer блиском.

Інші причини, які нам подобаються DreamHost

Додаткова вартість DreamHost – це функції, які не стосуються малого бізнесу, але, тим не менш, приносять їм користь. Він уважно поглядає на конфіденційність та безпеку, пропонуючи цілий ряд додаткових функцій для захисту вашого сайту та інформації.

Кожен план має безкоштовний сертифікат SSL шифрування Let’s Encrypt. Цей комплект містить тунель для отримання всієї інформації на вашому веб-сайті. Якщо ви збираєте будь-яку особисту інформацію, сертифікат SSL забезпечить її зашифрованість перед відправкою на сервер.

Для вашої особистої інформації, DreamHost включає в себе конфіденційність домену з кожним планом. Жоден інший хост, з яким ми стикалися, не надає цю послугу безкоштовно, і факт DreamHost величезний. В основному, коли ви реєструєте доменне ім’я, ваші особисті дані прив’язуються до нього. Конфіденційність домену повертає інформацію DreamHost замість вашої власної, якщо хтось шукає її в базі даних WHOIS.

Хоча витрати високі, додаткова безпека та конфіденційність заслуговують на це. Поєднайте це з відмінним розробником веб-сайтів та швидкими серверами та DreamHost – чудовим вибором. Ви можете прочитати наш огляд DreamHost, щоб дізнатися більше, або спробувати його самостійно, гарантуючи повернення грошей на 30 днів.

Висновок

Це наші вибір найкращого веб-хостингу для малого бізнесу. Це важке поле для навігації, оскільки стільки різних господарів обслуговують безпосередньо ринок малого бізнесу, але ці п’ять справді допомагають замість того, щоб просто носити монетар “малого бізнесу”.

З яким господарем ти збираєшся? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me