Кращі додатки Kodi для спорту

Шанувальники спорту часто розчаровуються під час перегляду YouTube, Netflix та інших потокових служб. Вони часто демонструються лише для вмісту, що вживається, і основні види спорту в основному зарезервовані для кабельних провайдерів. Однак, використовуючи Kodi, ви часто можете спостерігати за спортом як на подію в прямому ефірі або як на резюме з джерел.


Kodi – це безкоштовний, законний та відкритий джерело медіаплеєра для Windows, Linux та Android. Хоча базова версія втручається лише в організацію, її можна розширити додатками, щоб забезпечити майже нескінченну кількість вмісту.

Неофіційні доповнення заглиблюються в деякі сумнівні правові сфери, оскільки потоки отримуються незаконно. Хоча ми рекомендуватимемо деякі додатки для потокових видів спорту, важливо використовувати їх лише з VPN.

VPN захищатиме вашу IP-адресу приватною та захищеною під час використання Kodi. Найкраще зберігати захист, а також розблокувати вміст, заблокований регіоном. Багато спортивних потоків не працюватимуть залежно від вашого регіону, і VPN може це подолати. Не забудьте перевірити наші вибори для кращого VPN Kodi.

Офіційні додатки Kodi для спорту

Хоча найкращі спортивні додатки для Kodi надходять із неофіційних сховищ, в офіційному додатку Kodi все ще є варіанти. Багатьом потрібна якась підписка, і зазвичай показують події лише після їх виходу в ефір, але ця опція все ще існує.

BT Sport Video

Цей додатковий доступ до вмісту від BT Sport, одного з найбільших постачальників послуг широкосмугового зв’язку Великобританії (і ми боїмося лише Великобританії). За £ 10 на місяць (приблизно $ 14) ви отримуєте доступ до всіх чотирьох каналів BT Sport, які сидять поруч із HD-аналогами.

Мінусом є те, що для використання програми на Kodi ви повинні мати широкосмуговий зв’язок від BT. Якщо у вас вже немає пакета, тоді додаток не має особливого сенсу. Загальна вартість була б на тому ж рівні, що і кабельний пакет.

Однак це має сенс, якщо у вас уже є широкосмуговий зв’язок від BT. Невеликі додаткові витрати відкривають можливості Kodi. Поки ви перебуваєте у Великобританії та маєте план із BT, цей додаток є обов’язковим.

Fox Sports Go

Якщо ви перебуваєте в США, то Fox Sports Go – це один із найпростіших способів легальної трансляції живих ігор. Послуга нічого не коштує, окрім підписки на кабель, і ви можете використовувати її як у коробці Kodi, так і на мобільному пристрої.

Він працює з існуючої підписки на кабель, тому вам знадобиться така, щоб користуватися нею. На щастя, Фокс приймає плани майже від кожного уявного постачальника, тож, ймовірно, ви знайдете там своїх.

Додаткова вартість кабельної підписки може бути занадто великою для тих, хто її ще не має. Якщо ви все-таки зробите, то Kodi – це чудова добавка, яка дозволяє переглядати широкий спектр американських видів спорту з телевізора та мобільного пристрою.

На жаль, це стосується всіх офіційних додатків. Є лише декілька, які пропонують передплату, крім кабельного. Щоб отримати вміст безкоштовно або звільнитись від обмежень геоблокування, вам потрібно буде встановити неофіційні додатки.

Неофіційні додатки Kodi для спорту

Якщо у вас немає кабелю, вам знадобляться неофіційні додатки. Ці доповнення, які офіційно не підтримуються Kodi, відкривають величезну сферу потокових можливостей. Як уже згадувалося раніше, це піратство, а отже, незаконне, тому перед тим, як відправлятися у відкрите море, обов’язково захистите себе VPN.

SportsDevil

Для прямих трансляцій спортом це не набагато краще, ніж SportsDevil. Цей додаток наданий люб’язно сховищем Kodil (http://kodil.co/repo/), але його також можна знайти в кількох інших. Цей додаток не архівує жодного вмісту, тому він найкраще підходить для тих, хто хоче зловити гру в прямому ефірі.

Найкраща частина SportsDevil – це те, скільки доступно: майже кожен спортивний захід, який можна уявити, має потік, багато в 1080p. Також є постійні потоки до мережі NFL та ESPN.

Для багатьох подій буде доступно кілька потоків з різних джерел. Майже завжди буде мертве посилання чи два, тому варіанти, безумовно, вітаються. Якщо вам пощастить, ви також знайдете потік 720p для мобільних пристроїв.

Єдине питання SportsDevil – це організація. Замість того, щоб перераховувати ігри з доступними потоками, SportsDevil перераховує лише джерела. Це означає, що вам доведеться проскакати джерела, щоб знайти гру, і тоді сподіваюся, що доступний потік.

Спочатку це величезні клопоти. Потоки надходять із сумнівних веб-сайтів, покладених глибоко в Інтернет. Однак через деякий час ви почнете вивчати, які джерела працюють найкраще, роблячи доповнення набагато кориснішим.

Проект D

Якщо ловити ігри в прямому ефірі не важливо, Project D – прекрасний вибір. У ньому є чудова пропозиція старих ігор від NFL, NHL, NCAA, WWE та багато іншого. Доповнення чудово поєднується з фоновими зображеннями та акуратно організованим вмістом.

Там, де SportsDevil не вдається в організації, процвітає проект D. Джерела не вказані, а лише ігри: щойно ви виберете гру, Project D автоматично очищатиме джерела для неї. На жаль, і в цьому слабкість Проекту D. Ігри додаються тижнями після виходу в ефір, без прямих трансляцій.

Проект D надходить у власне сховище (http://repo.projectdaddon.com/), що є величезним плюсом. З іншими доповненнями ви можете переходити з репо до репо, коли кожен переходить в автономний режим. Поки розробники контролюють репо, надбудова буде використовуватись у прямому ефірі. 

Бенну

Основним для багатьох, хто спостерігає за спортом, був основний фенікс. Однак, після того, як кілька разів переходитимете та перебуваєте в режимі офлайн, майбутнє Фенікса під питанням. Бенну – це вилка Phoenix, і, як і оригінальний зубчик, постачається багато вмісту.

Як і проект D, Bennu в основному пропонує потоки попередньо ефірних ігор. Однак додаток у більшості випадків здається набагато швидшим. Між цим та Проектом D ви знайдете потік якомога швидше.

Bennu – це набагато більше, ніж спортивний потік, оскільки він має безліч телевізійних шоу та фільмів, які також доступні для трансляції. Це не на рівні Пакту чи Елізіуму, але це робить роботу досить добре.

Ви можете знайти Бенну і Колосс, і Коділ (http://kdil.co/repo/), однак у нас були проблеми з установкою з попереднього. Установка від Kodil пройшла без проблем, але експериментуйте з обома, якщо у вас виникли проблеми. Офіційне посилання на Колосс мертве, але ви зможете знайти його, якщо ви вже завантажили поштовий індекс.

Встановлення Kodi Repo

Офіційні додатки надходять із сховища Kodi, що додається до кожного завантаження. Щоб отримати Project D, SportsDevil або Benu, вам потрібно буде встановити відповідне сховище. Репозиторії можна встановити безпосередньо через Kodi або через файл .zip. Останнє є більш надійним, якщо сховище перейде в офлайн і вам потрібно перевстановити, тому виберіть це, якщо зможете.

Встановлення з комп’ютера

Щоб отримати .zip файл сховища, просто натисніть посилання вище. Ви перейдете до каталогу, де ви зможете завантажити його безпосередньо.

Після цього відкрийте Kodi та виконайте наступні дії:

 • Натисніть “додатки”
 • Перейдіть до браузера над додатком (піктограма відкритого вікна)
 • Натисніть «встановити з zip»
 • Перейдіть та виберіть збережений .zip файл

Через декілька моментів ви отримаєте сповіщення, включене надбудовою. Після цього натисніть «встановити з сховища» в тому ж меню і виберіть потрібний надбудову.

Встановлення з URL-адреси

Якщо ви запускаєте Kodi на мобільному пристрої або не хочете завантажувати весь сховище на робочий стіл, ви можете ввести URL-адресу як джерело через додаток. Ви все ще встановлюєте сховище, але замість цього перетягуєте поштовий файл з веб-сайту через Kodi.

Kodi має бути налаштований спочатку для встановлення сховищ з невідомих джерел. Для цього виконайте наступні дії:

 • Клацніть піктограму «налаштування», схожа на гвинтик
 • Перейдіть до “Налаштування системи”
 • Наведіть курсор на “надбудови”
 • Поставте прапорець “невідомі джерела” праворуч

Поверніться на головний екран Kodi та встановіть сховище:

 • Клацніть піктограму “налаштування”
 • Перейдіть до “файлового менеджера”
 • Виберіть “Додати джерело” у лівій колонці
 • Натисніть “”
 • Введіть “URL” для потрібного сховища
 • Дайте ім’я

Потім ви можете зробити кроки, як якщо б ви встановлювали із збереженого zip-файлу, а замість цього вибрали створене вами джерело. Як і раніше, встановлюйте додатки з опції «встановити з сховища».

Висновок

На Kodi існує багато різних додатків для потокового спорту. Якщо у вас вже є підписка, то офіційні додатки – це чудовий варіант завдяки їх надійності. Однак є ще багато варіантів з неофіційних репостів.

Обов’язково використовуйте VPN з офіційними та неофіційними джерелами. Легкий сервіс забезпечить безпеку, вміст із закритими блоками та підвищену швидкість завдяки нещодавному скасуванню нейтралітету в США. Перевірте наші найкращі VPN-адреси за 2017 рік та підпишіться на один.

Щоб отримати більше інформації про Kodi, перегляньте наш архів Kodi. Ви знайдете підручники, списки та інше, зокрема перегляд NFL на Kodi та найкращі неофіційні додатки Kodi.

Які додатки ви використовуєте для занять спортом? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me