Карбонітові струми – найсвіжіше рішення для синхронізації?

Карбоніт був ветераном в галузі резервного копіювання, яка обслуговує користувачів більше шести років. Карбоніт резервного копіювання (Рейтинг редактора:, необмежене зберігання за 59,99 $ / рік) був першим продуктом, який запропонував необмежену резервну копію файлів в Інтернеті, встановивши тенденцію, яка стала популярнішою, ніж будь-коли. Тепер, виходячи за межі бульбашки резервного копіювання, Carbonite вирішив взяти на себе синхронізацію файлів.


Підходи до синхронізації файлів за останні кілька років значною мірою спрямовувались у тому ж напрямку, якщо не подібним.

Вихід із “чарівної папки”

Будь то Sugarsync (Рейтинг редактора:, 100 ГБ за 74,99 $ / рік) або Cubby з синхронізацією папок у папки або Dropbox із спеціальною концепцією папок, онлайн-синхронізація файлів була концепцією «Папка, синхронізована з Папкою два»..

Карбонітові струми прагнуть бути різними і, що ще важливіше, мають на меті бути простішим та природнішим підходом до синхронізації файлів, зокрема, синхронізації документів. Carbonite Currents – це програма в бета-версії; він знаходиться в стадії розробки колективу Carbonite Labs. Хоча в бета-версії, дизайн та функціональність не відрізняються від закінченого та відшліфованого.

Що по суті течія – це те, що вона відслідковує всі поширені документи на ваших пристроях. Замість того, щоб вам потрібно було складати документи у спеціальну папку, Currents узгоджує документ у місці розташування на пристрої з копією документа, що лежить на іншому пристрої. Безкоштовна версія Currents дозволяє синхронізувати документи, на яких ви знаходитесь в останні 30 днів, я поясню, що це точно означає трохи пізніше.

Початок роботи із струмами

Карбонітові струми можна безкоштовно завантажити на сторінці «Лабораторії карбоніту». Це екран введення під час першого встановлення. Він пояснює всі функції Currents підтримує; Carbonite Currents заохочує природний стиль роботи, коли вам не потрібно змінювати звички, зберігаючи файли чи документи, він підкреслює, що ви продовжуєте працювати над документами так само, як ви працювали раніше.

Вам потрібно вибрати папки, які містять документи, над якими ви хочете працювати, щоб струми могли контролювати їх та синхронізувати їх на всіх інших пристроях, у яких встановлено струми.

Зауважте частину, де написано “Ми постійно оновлюємо останні 30 днів вашої роботи всюди” на зображенні? Текучі відстежують усі документи (та інші підтримувані формати файлів) і лише синхронізують документи, до яких ви змінили або отримали доступ за останні 30 днів. Замість того, щоб мати обмеження на зберігання, Currents встановлює ліміт, заснований на відвідуванні файлів! Інших обмежень немає, ви можете синхронізувати стільки файлів, скільки захочете, за умови, що вони працювали за останній місяць.


 Якщо ви вибрали папку із, скажімо, сотнею документів, але жоден з яких не працював протягом останніх 30 днів, у вас може виникнути відсутність файлів у вашому списку “Текучі”.

Коли ви вибираєте папку з нещодавно доступними файлами, ваш список файлів негайно заповнюється, і вони швидко завантажуються на сервери Carbonite Currents, після чого вони будуть перенесені на інші підключені пристрої… .. і це все! Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що папки, в яких ви зазвичай зберігаєте документи, вибрані, і вони будуть синхронізовані з копіями на будь-якому іншому пристрої в будь-якій папці!

Скажімо, у вас є ноутбук, який ви використовуєте на роботі та поза домом, настільний комп’ютер вдома та смартфон. Ноутбук може бути ноутбуком Windows, де ви зберігаєте неробочі документи в особистій папці; вдома на робочому столі iMac файли будуть розкидані по всій папці – у папці «Документи» або на робочому столі або будь-якій іншій папці. Коли ви використовуєте Карбонітові струми, все, що вам потрібно зробити, – це вибрати всі папки, які слідкуватимуть потоками, і кожна копія документа буде синхронізована на своєму місці. Ви можете будь-коли працювати на своєму ноутбуці або настільному комп’ютері, а оновлену версію – на іншому.

Не забуваймо про смартфони! Окрім клієнтів Windows та Mac, існують додатки для Android та iOS і для Currents. Завдяки елегантно розробленим додаткам для Android та iOS, Currents гарантує, що ви ніколи не будете без своїх документів у будь-який момент часу.

У додатку є “глобальні прийоми” (як люблять назвати його Carbonite) лише настільні програми. Меню налаштувань дозволяє вибрати папку на пристрої, з якою слід контролювати та синхронізувати. Якщо у вас є будь-яка версія документа, який синхронізується з іншого комп’ютера, токи просто завантажують всю останню версію на пристрій за допомогою папки кешу. Ви можете обмежити сховище (на відміну від клієнтів настільних ПК), що використовується для розміру папки кешу.

Обмін та співпраця

Техніки не тільки полегшують приватну співпрацю на власних пристроях, але Currents дозволяє ділитися документами з іншими для співпраці з кількома користувачами. Ви можете поділитися будь-яким файлом з іншими людьми з доступом “Переглядач” або “Співробітник”, і всі запрошені можуть працювати з вами над документами, якщо в них встановлено додаток Актуальні. 


При натисканні на кнопку групи відображаються всі файли, якими ви поділилися.

Карбонітові потоки знаходяться в бета-версії, і це може зайняти деякий час, щоб представити його як окремий продукт або як інтегровану частину резервного копіювання карбоніту. Карбоніт також планує ввести платні плани, де ви можете зберігати більше 30 днів останніх документів під рукою.

ви!

Не маючи накладних витрат і спрощеного дизайну, Currents може безперешкодно вписуватися у ваш обчислювальний спосіб життя, незалежно від того, ви вже використовуєте інший продукт резервного копіювання чи зберігання (хоч і слід!). 

Як ти гадаєш? Чи можуть струми стати вашим поточним рішенням синхронізації? Якщо ви хочете перевірити це, використовуйте наш купонний код на карбоніт за 2015 рік!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me