Як вибрати постачальника веб-хостингу

Ви готові створити свій перший веб-сайт. Ви зрозуміли, на якій платформі ви збираєтесь – чи кодуєте з нуля – і тепер вам потрібно десь знайти свій шедевр. Що підводить вас до неважливого моменту: на що слід звернути увагу в компанії, що займається веб-хостингом?


Хостинг – це як дорога, а ваш веб-сайт – будівля. Ваша будівля існує і має цінність, але дорога потрібна, щоб люди могли отримати доступ до неї: вам потрібно отримати свій веб-сайт на сервері, перш ніж люди зможуть потрапити на нього.  

Справа в тому, що в середині кривої дзвону є буквально тисячі веб-хостингових платформ. Залежно від ваших потреб, легко переповнитися всіма варіантами. Тут, на Cloudwards.net, ми вирішили зробити пошук трохи простішим для вас і дати вам декілька критеріїв, за якими слід оглянути..

Особливості

Веб-сайтам потрібно набагато більше, ніж просто хостинг, і компанії наполегливо пропонують запропонувати більше функцій, щоб доповнити основний сервіс. Багато з них стають схожими на єдиний магазин для створення веб-сайту.

Перш ніж можна розмістити ваш веб-сайт, потрібно зареєструвати свій домен. Як ви можете прочитати в нашому огляді GoDaddy, ця послуга була однією з перших, яка розпочала пакетну реєстрацію домену та веб-хостинг. За власною власністю багато інших хостинг-компаній також нададуть вам домен безкоштовно протягом першого року.

Якщо говорити про домени, одна з найкращих частин щодо створення веб-сайту – це наявність електронних адрес за цим доменним іменем. Не всі хостингові компанії надають електронну пошту, а пошук іншої компанії для розміщення електронної пошти не тільки дратує, але й дорого коштує.

DreamHost – хороший приклад хостингової платформи, яка надає необмежену кількість електронних адрес у вашому домені (ознайомтеся з нашим оглядом DreamHost, щоб дізнатися більше). Все це постачається без додаткової оплати, без налаштування від вас.

Якщо ви використовуєте платформу електронної комерції, такі функції, як захищені сервери SSL, є важливими. GreenGeeks – компанія, яка пропонує сертифікацію SSL, а також інтеграцію з кошиками Agora, OScommerce та Zencart, щоб допомогти в оформленні замовлення; щоб побачити все, що пропонує GreenGeeks, ознайомтеся з нашим оглядом GreenGeeks.

Крім цього, функції трохи поширюються. Компанії пропонують різні стимули для того, щоб спробувати заробити ваш бізнес. Те, що вас тягне, залежить від ваших потреб. Однак добре шукати такі речі, як інструменти бухгалтерського обліку в Інтернеті та інтеграція G Suite, щоб ви могли залишатися на вершині свого сайту.

Сервери та швидкості

Найважливішою частиною будь-якої веб-хостингової компанії є сервери. Компанії налаштовують безліч різних серверів, але один попит має бути першорядним: всі вони повинні бути швидкими.

У нижньому кінці ваш сайт зазвичай розміщується на спільному сервері. Це всеохоплюючий сервер, який розміщує безліч різних сайтів. Мінус полягає в тому, що вони не адаптовані до платформи або потреб вашого сайту.

Більшість компаній пропонують сервери WordPress – що має сенс враховувати, що 19 відсотків усіх веб-сайтів створені на цій платформі. У A2 є декілька найшвидших серверів WordPress, які можуть похвалитися на 300 відсотків швидше, ніж будь-який провідний конкурент (щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нашим оглядом A2).

Щоб оновити сервери, призначені для WordPress, варто витратити додаткові витрати. Google враховує швидкість сторінки при визначенні рейтингу сайту в результатах пошуку. Ви хочете переконатися, що ваш сайт швидко завантажується, і в цьому допомагає спеціалізований хостинг WordPress.

Ви можете прочитати наш найкращий веб-хостинг для WordPress та ознайомитися з нашими посібниками щодо використання CMS, щоб дізнатися більше. 

  • Посібник для початківців щодо використання WordPress
  • Проміжний посібник з використання WordPress
  • Розширений посібник із використання WordPress

Деякі компанії пропонують віртуальні приватні сервери. VPS – це віртуальні машини, які дозволяють клієнтам надрукувати доступ до ОС. Їх простіше налаштувати і часто коштувати дешевше, ніж виділені сервери. Єдиним недоліком є ​​те, що вони діляться фізичним обладнанням інших серверів, тому продуктивність не настільки хороша.

Звичайно, фактичні характеристики серверів мають значення. Я тут не ввійду, але якщо ви знайомі з комп’ютерами, ви повинні знати, що шукати. Як правило, краще краще. Це не завжди правда, але більше ядер і більше оперативної пам’яті, як правило, дорівнює кращій роботі сервера.

Сервери з кращими характеристиками накладуть обмеження на пропускну здатність. Якщо ваш сайт призначений для масового споживання, переконайтеся, що у вас є достатня пропускна здатність для обробки робочого навантаження. Плани хостингу нижнього рівня рекламуватимуть необмежену пропускну спроможність, але це нульовий момент, враховуючи, що апаратне забезпечення сервера не так добре.

Простота використання

Веб-хостинг може бентежити для початківця, особливо це стосується всіх додаткових функцій, які пропонуються. Хостинг-компанія – це лише дорога для вашого сайту, а все інше – додатково. Простота використання важлива під час налаштування та обслуговування вашого сайту, тому всі варіанти не перетворюються на один чудовий суп.

Для сайтів WordPress установка одним натисканням кнопки є важливою. Такі компанії, як BlueHost (BlueHost огляд), дозволяють вам встановити WordPress одним клацанням миші. Після цього ви можете редагувати свій сайт безпосередньо з адміністративної панелі WordPress.

Це корисно для тих, хто не знає багато про кодування. Створення сайту WordPress та завантаження його на FTP-сервер – це не перший варіант для нетехнологів. Збережіть собі головний біль і продовжте установку WordPress одним клацанням миші, якщо це ваша платформа на вибір.

Електронна пошта – це ще одна сфера, де речі можуть швидко заплутатися. Компанії, які пропонують електронну пошту, матимуть спеціалізований портал для входу та перегляду ваших електронних листів. Однак немає мобільної підтримки, а відкриття чотирьох вкладок для різних облікових записів електронної пошти дратує.

Шукайте компанії, які інтегрують свою електронну пошту в інші платформи. Це дозволить вам не тільки використовувати звичні сервіси, такі як Outlook та Gmail, але також дозволяти мобільні сповіщення. Якщо ви схожі на мене і рідко перевіряєте свою електронну пошту у вихідні дні, мобільний поштовх може бути корисним для остаточного отримання відповіді, яку ви чекали на.

Загальна простота використання – це те, чого ви насправді не знаєте, поки не зареєструєтесь. Однак якщо на сайті хостингової компанії кошмар орієнтуватися, зручність використання платформи, ймовірно, буде занадто. Те саме стосується іншого кінця спектру.

Ціноутворення


© epSos.de

Не слід згадувати, що ціноутворення є важливим. Однак веб-хостингові компанії досить хитрі в тому, як вони рекламують ціни (вони приблизно такі ж чіткі, як грязь). Ймовірно, ви бачили плани лише на кілька доларів на місяць. Це не зовсім помилково, але, як правило, пов’язане з багаторічним зобов’язанням, і все це виплачується наперед.

Насправді більшість планів виплачуються на передовій. Кілька компаній пропонують щомісячний план платежів за кілька зайвих доларів на місяць, але це рідкість.

Однак попередні зобов’язання – це не єдині питання щодо ціни. Кілька ярусів можуть бентежити новоприбулих, особливо якщо вони не знають багато про сервери. Шукайте план на місяць і купуйте один із нижчих рівнів. Після цього те, що потрібно вашому сайту, стане більш очевидним, і ви можете оновити свій план, як вам потрібно більше.

Важливо, на що слід бути обережними при веб-хостингу, – як ціна складається. Фактичний хостинг може становити лише кілька доларів на місяць, але часто такі речі, як сертифікати SSL, домени та додаткові функції безпеки, додаються поверх цього.

Безпека

Ваш веб-сайт – це головна нерухомість для зловмисників в Інтернеті. Хостинг-компанії займаються незліченною кількістю атак на великі та малі сайти.

Найгіршим правопорушенням у світі хостингу буде атака DDoS. В основному ця атака насичує пропускну здатність сервера, викликаючи його вимкнення (якщо вам більше інформації про цей тип атаки, прочитайте статтю про сумнівного постачальника VPN з назвою Hola).

Щоб цього не сталося, такі компанії, як HostGator, інтегруються з Cloudflare. Cloudflare забезпечує захист від DDoS-атак і безкоштовно для користувачів HostGator (щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нашим оглядом HostGator). Однак DDoS-атаки не є вашою проблемою. Міцний брандмауер, постійні оновлення безпеки та перевірки зловмисного програмного забезпечення – це важливі речі, на які слід звернути увагу.

Arvixe – хороший приклад веб-хостингу з додатковими заходами безпеки. У них є засоби захисту від DDS, нічні оновлення безпеки, брандмауери, виявлення грубої сили, двофакторна система аутентифікації та безкоштовні сертифікати SSL (див. Наш огляд Arvixe, щоб дізнатися більше).

Однак усі ці заходи безпеки не захистять від усього. Шукайте хостинг, який забезпечує резервне копіювання, якщо щось піде не так. Це майже завжди буде надбавним, але це варто.

Підтримка

Якщо говорити про що, то все піде не так. На жаль, у світі веб-хостингу це не рідкість, а певність. Підтримка є найважливішою, оскільки для багатьох сайтів кілька хвилин простою – це занадто багато.

По суті, ви ставите долю свого сайту в руки когось іншого. Якщо їх сервери не працюють, ваш сайт не працює. Якщо їх сервери електронної пошти виходять з ладу, я впевнений, що ви можете здогадатися, що відбувається з вашою електронною поштою.

Це ще не кінець світу, і це станеться. Важливим є те, що хостинг-компанії знаходяться там, щоб пережити свої турботи в спокої, коли це станеться.

Підтримка електронної пошти та отримання квитків обов’язково. Однак такі компанії, як InMotion, надають підтримку чату в реальному часі для всіх користувачів. Зазвичай це приховано за платною стіною, але це безкоштовно з InMotion (щоб дізнатися більше, перегляньте наш огляд InMotion).

Інша річ, на яку слід звернути увагу – сильна громада. Для розміщення хостингу потрібна велика кількість рухомих деталей, а для вирішення ваших проблем покладатися на компанію – це не найкращий варіант. Шукайте форуми підтримки, канали YouTube та поширені запитання, щоб швидше вирішити свою проблему.

Фінальні думки

На жаль, як і більшість речей, хостинг-платформа, з якою ви повинні зайти, багато в чому залежить від ваших потреб. Через це ми ніколи не змогли відповісти на неминуче питання, який із вас найкращий. На всіх платформах шукайте належних заходів безпеки та сильної спільноти підтримки. Ці два аспекти є важливими незалежно від того, що вимагає ваш сайт.

Крім цього, трохи погляньте в Інтернет і подивіться, які провайдери мають хорошу репутацію, що включає кожного з них, про якого ми говорили до цих пір. Не заходьте на схематичну платформу, бо вона на кілька доларів менше на місяць. Враховуйте свої потреби та бюджет, і потрібна веб-хостинг-платформа покаже себе.

Ми сподіваємось, що Ви знайшли цей посібник корисним і хотіли б висловити свої думки щодо вибору постачальника веб-хостингу в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me