Як створити резервну копію текстових повідомлень на Android

Смартфони невеликі, їх легко замінити, легко відкинути та зруйнувати. Усі ці зображення, відео та повідомлення від близьких людей – що з ними відбувається, коли телефон загублений, викрадений або зламаний?


Можливо, ви “заблокували” одне чи більше повідомлень, щоб вони не випадково видалялися, але це не те, що робити резервну копію.

Я досить ретельний, коли справа стосується резервного копіювання – навіть текстових повідомлень. Це безкоштовно, це легко, і я ніколи не переживаю, щоб втратити спогади, фотографії, рецепти чи будь-які важливі повідомлення. Для збереження не потрібно «розміщувати» зірочку чи «блокувати» текстові повідомлення, оскільки всі вони автоматично створюються в режимі хмари.

У цій статті я покажу вам, як створити резервну копію контактів та текстових повідомлень на Android. Я використовував пристрої Android та iPhone та кілька різних методів для резервного копіювання даних. Я використовую SMSBackup + на Android для резервного копіювання своїх повідомлень у Gmail, і я покажу вам, як це зробити тут. Я також торкнуся деяких інших програм, доступних у магазині Play, на випадок, якщо ви хочете створити резервні копії на SD-картці чи іншому хмарному рішенні.

Я коротко висвітлю експортування повідомлень самостійно, якщо ви хочете навчитися створювати резервні копії текстових повідомлень на Android без програми. Це можливо, але це залежить від телефону користувача та версії Android – деякі версії не дозволяють користувачам імпортувати / експортувати повідомлення на SD-карту.

Як створити резервну копію текстових повідомлень на Android без програми

Оскільки деякі користувачі, можливо, не хочуть встановлювати додаток, я покажу, як створити резервну копію текстових повідомлень на Android на SD-карту. В ідеалі ви б це зробили двічі, зберігаючи одну SD-карту в безпечному місці, якщо ви втратите іншу.

Цей процес буде стомлюючим, якщо ви створюєте резервну копію більше кількох повідомлень. Вам потрібно буде відкрити повідомлення, яке ви хочете створити резервну копію, і натиснути кнопку “Параметри” або “Меню” на екрані. Шукайте варіант із написом “зберегти” або “експортувати” та виберіть вашу SD-карту.

Знову вам доведеться повторити це для кожного повідомлення, яке ви хочете зберегти. Економте собі час, встановивши та скориставшись одним із згаданих тут додатків. Я покажу, як створити резервну копію текстових повідомлень на Android на комп’ютер або SD-карту, а також у хмару.

Що вам знадобиться

Вам знадобиться доступ до однієї з програм нижче:

  • SMSBackup+
  • Супер резервне копіювання
  • Резервне копіювання SMS & Відновлювати

Усі ці програми доступні в Google Play Store. Якщо ви не можете отримати доступ до магазину, SMSBackup + надає QR-код, який ви можете сканувати, щоб встановити додаток.

Вам також знадобиться місце для зберігання нових резервних копій, таких як SD-карта, комп’ютер / ноутбук або хмарне сховище, включаючи Gmail.

Я використовую SMSBackup + та Gmail, але ви можете використовувати все, що вам зручніше – у цій статті ви дізнаєтесь, як створити резервну копію текстових повідомлень на Android на Mac, PC чи SD-карту. Ви також можете використовувати іншого постачальника електронної пошти, якщо він підтримує IMAP.

Основна перевага хмари полягає в тому, що я можу отримати доступ до своїх повідомлень з будь-якого пристрою, і мені не потрібно мати при собі SD-карту або флешку. Хороша ідея зберігати локальну, офлайн-копію, але хмарні резервні копії були моїм досвідом.

Як створити резервну копію текстових повідомлень на телефоні Android

Після того, як ви розмістилися в додатку та місці для зберігання своїх даних, ви готові розпочати резервну копію повідомлень. Я зосереджуюсь на SMSBackup + тут, але згодом торкнуться двох інших програм, про які я згадував раніше.

Крок 1. Увімкніть IMAP у налаштуваннях Gmail.

Крок 2. Торкніться “підключитися”, щоб увійти в Gmail. Новіші версії Android можуть містити список ваших облікових записів Google, тоді як для старих версій Android вам потрібно буде увійти та надати SMSBackup + доступ до своїх електронних листів..

Крок 3. SMSBackup + виконає першу синхронізацію. Торкніться “резервного копіювання”, щоб розпочати процес копіювання повідомлень у свій обліковий запис Gmail.

Крок 4. Увімкніть автоматичне резервне копіювання, натиснувши “Автозавантаження”. Ви можете змінити налаштування за своїм бажанням або дотримуватися стандартних параметрів. Найважливіше рішення щодо резервного резервного копіювання – ніколи нічого не потрібно робити – це повинно відбуватися автоматично, щоб ви мали менше шансів забути або відкласти його, поки не пізно.

Увійдіть до свого облікового запису Gmail і шукайте повідомлення з позначкою “SMS”. Ви знайдете всі ваші повідомлення, які надійно зберігаються у вашій пошті, та легко шукатимуть їх. Ви міняєте ярлик за замовчуванням з “SMS” на все, що вам подобається, в налаштуваннях SMSBackup +.

Відновити повідомлення так само просто, як натиснути “відновити” в SMSBackup +. Якщо у вас є велика кількість повідомлень для відновлення, подумайте про це перед сном, тому не потрібно чекати. Ваші дані відновляться безшумно, коли ви спите безтурботно.

Як створити резервну копію видалених текстових повідомлень на Android

Автоматичне резервне копіювання дозволить вам імпортувати повідомлення на будь-який новий телефон. SMSBackup + експортує копію кожного повідомлення у ваш обліковий запис Gmail під певною міткою “SMS”.

Це означає, що якщо ви випадково видалите текстове повідомлення, ви можете просто відкрити SMSBackup + та натиснути «відновити». Він не перезапише жодні існуючі повідомлення, і ви можете вибрати лише певні повідомлення для відновлення у розділі “розширені налаштування”.

Якщо ви намагаєтесь відновити видалене текстове повідомлення без резервної копії, вам по суті не пощастило. Існує кілька програм, призначених для відновлення видалених даних, але безкоштовні версії дозволяють користувачеві “сканувати” видалені файли. Фактично відновити файли коштують гроші – ось чому автоматичне резервне копіювання коштує п’ять хвилин, які потрібні для налаштування.

Альтернативи SMSBackup+

Резервне копіювання SMS & Відновлення є чудовою альтернативою SMSBackup +, що має майже 90 000 оглядів та 4,5 / 5 зірок на момент написання цього повідомлення. Додаток, створений Carbonite, створює локальні резервні копії на вашому телефоні Android, які можна експортувати на SD-карту або безпечно зберігати в хмарі.

Карбоніт добре відомий своїми хмарними резервними рішеннями. Компанія має чудовий досвід, коли справа стосується резервних рішень, і їх додаток для Android настільки ж надійний, як і їх програмне забезпечення для настільних ПК та серверів.

Якщо ви вже користуєтесь сервісом (і якщо ви читали наш огляд Carbonite, ви можете дізнатися, чому слід), резервна копія SMS & Відновлення – це відмінна альтернатива SMSBackup +, якщо ви хочете зберігати локальні, офлайн-копії, а також синхронізувати з хмарним постачальником.

Супер резервне копіювання та відновлення створить резервну копію ваших текстових повідомлень та журналів викликів. Ентузіасти Android із вкоріненими телефонами здатні навіть резервні копії програм, календарів та контактів на SD-картці або постачальнику послуг хмари.

Карбоніт SMS резервного копіювання & Відновлення дозволяє встановити графік запуску резервних копій, коли це зручно, наприклад, коли ви спите, і він має цікаву функцію, завдяки якій ви можете поділитися файлом Android .apk з другом, просто натиснувши кнопку. Це корисна функція для деяких користувачів із завантаженими додатками, що дозволяє вам ділитися додатком Android з кимось, а не їм потрібно шукати його та завантажувати його самостійно.

Навіть якщо вам не потрібні або потрібні ці розширені функції, програма прекрасно функціонує як просте рішення для резервного копіювання текстових повідомлень. Вам не потрібно бути користувачем живлення, і лише додаткові функції вимагають вкорінення телефону – ви можете встановити його та створити резервну копію повідомлень на SD-карті або в хмару за допомогою декількох натискань.

Поза резервними копіями SMS

Якщо ця стаття викликає вашу цікавість щодо резервного копіювання даних на телефоні Android, варто згадати, що існує кілька відмінних рішень для резервного копіювання на всіх пристроях. Ви можете створити резервну копію всього на своєму пристрої, включаючи повідомлення, фотографії та відео, та отримати доступ до них у хмарі з інших пристроїв.

Це не виходить за рамки цієї статті, але ми розглянули найкращі рішення хмарного резервного копіювання для Android – і ви можете знайти більш поглиблені огляди цих постачальників на нашому веб-сайті.

Висновок

Резервне копіювання всіх SMS-повідомлень, журналів викликів та інших даних легко. Встановіть один із програм, які я вам показав сьогодні, і гарантуйте, що ви ніколи не втратите повідомлення. Резервне копіювання SMS-повідомлень легко на пристрої Android, і ви навіть можете зробити це на крок далі, створивши резервну копію всіх даних смартфона в хмарі.

Наші телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. Ми постійно зв’язані, ділимося своїми думками чи фотографіями один з одним, і мало хто, здається, намагається зберегти ці моменти. Повідомте нас у коментарях нижче, якщо ви такий великий шанувальник резервних копій Android, як і ми. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me