Як створити резервну копію текстових повідомлень на iPhone

Більшість людей розуміє важливість створення резервної копії комп’ютера. Ваші дані цінні. На Cloudwards.net наша команда експертів прагне допомогти вам знайти найкращих хмарних постачальників резервних копій для захисту ваших даних – не лише вашого робочого столу чи ноутбука, а й мобільних пристроїв..


Ми щодня надсилаємо повідомлення друзям, сім’ї та колегам. Ми ділимося фотографіями, рецептами, замітками, термінами та будь-яким іншим, що простіше набрати, ніж телефонувати або розробляти електронний лист.

Що станеться, якщо ви втратите телефон? Чи резервні копії ваших даних у хмарі? Занадто багато людей не усвідомлюють важливості створення резервної копії телефону, поки не пізно.

Ось чому сьогодні я покажу вам, як створити резервну копію текстових повідомлень на iPhone, використовуючи iCloud або інші сервіси та програми.

Що вам знадобиться

Вам знадобиться мати телефон під рукою, і вам слід підключитися до WiFi – ви можете використовувати свої стільникові дані, але WiFi зазвичай швидше.

Я покажу, як створити резервну копію текстових повідомлень на iPhone в iTunes, для чого потрібен кабель від блискавки до USB, щоб підключити телефон до робочого столу чи ноутбука.

iTunes створить резервну копію ваших повідомлень та інших даних та постачається разом із MacOS. Він також доступний для користувачів Windows, але не всі хочуть використовувати iTunes. Я покажу вам кілька альтернативних додатків, які ви можете використовувати для резервного копіювання своїх текстових повідомлень на iPhone, якщо ви не хочете уникати iTunes.

Вам потрібен обліковий запис iCloud, якщо ви хочете використовувати власну хмару Apple для резервного копіювання повідомлень iPhone. Користувачам надається 5 Гб безкоштовного iCloud пам’яті, і якщо вам потрібно більше пам’яті, ціни доступні. Ви можете побачити, що ми думаємо про iCloud у нашій статті порівняння Dropbox проти iCloud або у нашому огляді iCloud нижче.

Як створити резервну копію текстових повідомлень на iPhone за допомогою iCloud

Ми почнемо з використання iCloud, оскільки він безкоштовний для користувачів iPhone і є одним з найбільш зручних варіантів, хоча є багато альтернатив, які ми вивчимо пізніше.

Ви можете створити резервну копію своїх повідомлень на iPhone 5/6/7 в iCloud лише за кілька простих кроків. Перш ніж увімкнути цю функцію, потрібно підключити телефон до джерела живлення та підключитися до WiFi.

  1. Торкніться “Налаштування”
  2. Торкніться “iCloud” або торкніться банера користувача у верхній частині екрана, потім натисніть “iCloud”
  3. Торкніться “резервного копіювання” або “резервного копіювання iCloud”

Ваш телефон автоматично створить резервну копію в iCloud, коли він заряджається, підключається до Wi-Fi та блокується. Щоб отримати докладніші відомості про цей процес, дізнайтеся, як створити резервну копію iPhone в статті iCloud.

Як створити резервну копію текстових повідомлень на iPhone за допомогою комп’ютера

Хоча Apple пропонує iTunes користувачам Windows, це не всім подобається. Коли iTunes вперше прийшов до Windows, багато користувачів відчували помилки або не любили користувальницький інтерфейс або те, як це змінилося з оновленнями програмного забезпечення.

Багато людей кинули користуватися iTunes і ніколи не озиралися. Якщо ви один з цих користувачів, я представлю список альтернатив iTunes. Я також розповім, як створити резервну копію текстових повідомлень на iPhone за допомогою версії iTunes для Windows, якщо ви ніколи не використовували її чи не хочете спробувати ще раз..

CopyTrans

CopyTrans є альтернативою iTunes і пропонує резервні копії вручну, а також “розумне резервне копіювання” одним клацанням. Він може функціонувати як заміна iTunes і може створювати резервні копії відео, повідомлень та іншого, хоча лише пробна версія безкоштовна.

CopyTrans має вбудовані програми для iOS, які дозволяють створювати резервні копії контактів, фотографій та музики, але за цю функціональність потрібно заплатити. Пакети CopyTrans повернуть вам $ 29,99.

iExplorer

iExplorer – ще одна альтернатива, яка стверджує, що швидше своїх конкурентів. Знову ж таки, безкоштовна лише пробна версія, але ця програма є багатофункціональною та високошліфованою, що забезпечує чудовий інтерфейс для користувачів Windows.

Це відмінна заміна iTunes та створить резервну копію ваших повідомлень, контактів, фотографій тощо – ви навіть можете зберігати голосову пошту на комп’ютері, корисна функція недоступна в CopyTrans. iExplorer коштує 39,99 дол. США за одну ліцензію, але якщо ви налаштовані на те, щоб уникати iTunes, це може бути найкращою альтернативою.
iTunes у Windows

Ви можете завантажити iTunes для Windows 7 та новіших версій з веб-сайту Apple. Встановіть iTunes та увійдіть у свій обліковий запис Apple. Резервне копіювання iPhone так само просто, як підключення кабелю та пошук піктограми пристроїв у верхньому лівому куті. Перший раз, коли ви використовуєте iTunes, ви вибираєте, що хочете синхронізувати зі своїм комп’ютером. Торкніться “довіри”, коли буде запропоновано “довірити цьому комп’ютеру”.

Ви виберете, який вміст потрібно синхронізувати зі списку на лівій панелі iTunes.

Примітка. Якщо ви синхронізуєтесь з iCloud, синхронізація iTunes може бути відключена. Вам доведеться вибрати, чи зберігати резервні копії в хмарі чи локально на пристрої. Клацніть “Підсумок” і виберіть опцію “резервна копія зараз” або “зашифрувати резервну копію пристрою” та встановіть пароль, якщо ви хочете зашифровані резервні копії..

Ви можете відновити резервну копію на своєму iPhone, натиснувши “підсумок” та вибравши “відновити резервну копію”.

Висновок

Ви бачили, як легко створювати резервні копії текстових повідомлень на iPhone, або на локальний комп’ютер, або в хмару. Ви навіть можете зробити локальні, зашифровані резервні копії вашого iPhone та скопіювати їх у будь-який із кращих хмарних постачальників, які ми дослідили..

Не чекайте, поки пізно, виберіть одну з програм, про які я сьогодні перераховував, та створіть резервну копію iPhone. Якщо ви також використовуєте телефон Android або маєте сім’ю та друзів на Android, повідомте їх, як легко робити резервну копію текстових повідомлень на Android.

Спокій, який ви отримуєте, знаючи всі дані на вашому телефоні, є безпечним, варті того, щоб вистачити п’яти-десяти хвилин, щоб встановити додаток і запустити його. Як завжди, якщо ви застрягли десь по дорозі або маєте запитання, будь ласка, не соромтесь коментувати нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me