Інтернет-посібник із конфіденційності для журналістів

Зберігати приватні стосунки є обов’язковим для всіх в 21 столітті, незалежно від того, ким ви є. Ніхто не займається тим, чим ви займаєтесь в Інтернеті чи чим займаєтесь. Однак, деякі люди перебувають під ретельним контролем, ніж інші, не більше ніж журналісти. Тут, на Cloudwards.net, ми вирішили надати кілька порад нашим колегам-писателям із цим онлайн-посібником щодо конфіденційності для журналістів.


Постійні читачі виявлять, що між цим твором та нашим посібником щодо конфіденційності в Інтернеті є певне перекриття, але це тому, що воно певним чином веде туди, куди почалася. Всі ми є потенційними жертвами кіберзлочинців та маркетологів, можливо, навіть урядового нагляду, але хтось навіть віддалено оскаржує статус-кво за допомогою друку, потрібно використовувати більше обережності, ніж звичайні люди.

Це тому, що методи, застосовувані проти журналіста, який чимось займається чимось, мають більшу міру, ніж деякі підслуховування низького рівня. В офлайн світі журналістів зазнавали жорстоких переслідувань, катувань, навіть вбивств, а засоби масової інформації перейшли до Інтернету, тому хулігани еволюціонували способами переконатися, що вони також можуть експортувати свої методи..

Найкращий останній приклад – кібератаки на українських журналістів, які, ймовірно, є роботою як найбільшого кібер-жорстокого з них усіх, Росії, наш номер два, який підбирає інтернет-цензура (першим, звичайно, це Китай), а також український уряд. Не те, що це завжди так кричуще, цей звіт детально розказує, як країни у всьому світі підслуховують журналістів.

Тож, якщо критичних журналістів, які були заборонені на прес-брифінгах Білого дому, було недостатньо, Інтернет також не є найбезпечнішим місцем. На щастя, захистити себе як приватного громадянина або як сальти – цілком реально, просто потрібно знати, як це зробити. Тож, незалежно від того, чи є ви стареньким школярем-рушником, або блогер-слідчий блогер, давайте подивимось, що ви можете зробити, щоб захистити себе та свої джерела.

Навчіть свої джерела

По-перше, нічого, що вийде нижче, не буде корисним, якщо люди, з якими ви спілкуєтесь, не дотримуються цього. Якщо ви перебуваєте в зашифрованому, зашифрованому ноутбуку з надійним завантаженням, поки ваш джерело розгойдує iPhone, вам пришвидшено. Ну, головним чином, вони є, але ваша історія – тост, навіть якщо ви уникаєте того, хто за вами.

Якщо ви читаєте цей посібник, оскільки збираєтесь розпочати спілкування з тим, хто має життєво важливу інформацію, переконайтеся, що він також його читає. Жоден із наведених нижче порад не потребує конкретного ноу-хау або обійдеться вам в одну копійку – ну, за винятком VPN, але ви можете продати це як спосіб обійти заборону VPN Netflix, окрім врятування себе від кулі в голова.

Використовуйте VPN

Говорячи про кулі, давайте відкусимо цю саму мишу: найпершим кроком у будь-якій стратегії конфіденційності є підписання у віртуальну приватну мережу. Хоча ми маємо добірку кращих безкоштовних VPN-провайдерів, жоден з них не пропонує захист, який потрібен журналісту, тобто вам доведеться звернутися до платних варіантів, про які ми говоримо в нашій статті про найкращі послуги VPN..

Насправді ми підемо на крок далі і рекомендуємо використовувати один з наших найкращих VPN для Китаю, як ніби китайська таємна поліція не може їх зламати, ніхто не може. Усі постачальники цієї статті пропонують розширене шифрування, тобто ви можете отримати доступ до Інтернету анонімно, не відстежуючи ваших рухів.

Причина, за якою ви хочете використовувати VPN, дуже проста: вона приховує вашу присутність в Інтернеті, оскільки замість доступу до Інтернету з вашого власного місцезнаходження, ви робите це через сторонній сервер в інших місцях світу. Чудово, якщо ви намагаєтеся обійти геоблоки, фантастично, якщо ви не хочете, щоб хтось міг вас простежити.

Дуже важливо постійно підтримувати свою VPN, можливо, ви хочете включити її разом із комп’ютером. Це тому, що якщо вас навіть секунду ви бачите в Інтернеті, ви можете відстежити своє місцезнаходження. Ще одна важлива особливість – це вбивчий перемикач, який перерве з’єднання, якщо ваш сервер з будь-якої причини перестане працювати.

Використовуйте TOR

Інший захід, який ви можете вжити, щоб захистити веб-перегляд, це використовувати TOR – спеціальний веб-переглядач, який у більшості випадків може замінити Chrome, Safari або все, що ви використовуєте для доступу до Інтернету..

У нас є стаття, в якій ми обговорюємо плюси і мінуси VPN проти проксі-серверів і TOR, але те, що воно зводиться до цього, полягає в тому, що одночасно використовувати VPN і TOR, особливо з використанням постачальника, який дозволяє VPN через TOR, як NordVPN, означає, що ви подвійно захищені.

Використання TOR вимагає певного звикання, але чудово підходить для ситуацій, коли ви переживаєте, що ваша VPN може бути порушена або через те, що ви хочете поспілкуватися з джерелом за допомогою глибокого веб-сайту чату, оскільки ви не можете отримати доступ до цих темних поглиблень Інтернету без TOR.

Зашифруйте свої дані

Забезпечивши безпечний перегляд, давайте подивимось і на захист своїх файлів. Зрештою, якщо хакеру вдасться отримати доступ до вашого комп’ютера або просто вкраде ваш ноутбук у готельному номері, будь-які інші заходи, які ви вживаєте, будуть безглуздими..

Найпростіше, що ви можете зробити – це зашифрувати ваш жорсткий диск. Найпростіший спосіб зробити це – або використовувати Linux, більшість дистрибутивів дозволять вам встановити цю опцію при встановленні, або використовувати альтернативу TrueCrypt, наприклад VeraCrypt або FileVault. Все це є простим у використанні, а також здебільшого безкоштовним.

Ви можете вибрати або зашифрувати весь ваш жорсткий диск, певні папки або обидва. Здійснення обох видається надмірним, але це не дуже практично, якщо ви не маєте голову щодо запам’ятовування паролів, тому це може бути не найкращим варіантом.

Окрім шифрування, ви також можете розглянути можливість передачі даних на одному із своїх комп’ютерів, що означає, що він завжди відключається від Інтернету. Це зменшує те, що називається вашою атакою, тобто, якщо зловмисник не може фізично отримати доступ до пристрою, він не зможе дістатись до нього – заблокувати його в сейф, коли ви не використовуєте його, також буде хорошою ідеєю..

Повітряний ноутбук – це не дуже корисна річ, але його можна використовувати для зберігання лише дуже чутливої ​​інформації, яку ви потім передаєте за допомогою пальчикового диска, коли вам це потрібно. Однак, щоб бути по-справжньому ефективним, комп’ютер із захищеним повітрям ніколи не може бути підключений до Інтернету ніколи, якщо тільки ви не хочете ризикувати випадково відкрити його для нападу.

Зашифруйте свої повідомлення

Якщо ваші дані зачинені за стіною шифрування, нам доведеться робити те саме з вашими повідомленнями, особливо якщо ви та ваші джерела надсилаєте файли один одному. У нас є стаття про шифрування електронних листів, хоча все, що ви робите, уникайте безкоштовних служб, таких як Gmail, Hotmail та всі інші. Якщо вам потрібно безпечно ділитися файлами, або скористайтеся захищеною службою на зразок Thunderbird або перейдіть до нашого розділу обміну файлами, далі вниз.

Що стосується регулярного спілкування, ви, ймовірно, захочете уникати телефонних або VoIP-дзвінків, оскільки за ними легко контролювати. Натомість ви хочете покластися на текстові повідомлення, хоча знову ж таки є кращі альтернативи, ніж все, що є в наявності у вашому смартфоні.

Найкраще з них – WhatsApp, шалено популярний додаток для обміну повідомленнями, яке використовується мільйонами по всьому світу. Він містить шифрування в кінці, тобто, як тільки ви натискаєте надіслати текст, він закодований і не розшифровується, поки не потрапить на вашого одержувача. Це чудова система і, знову ж таки, виходить безкоштовно.

Однак, WhatsApp перебуває під тиском, щоб встановити бекдор, щоб служби безпеки могли прокотитися, щоб зловити терористів, що справді є чудотворним для “тих, хто не погоджується з нами”. Хоча компанія поки чинить опір, з часом їм доведеться загрожувати, це означає, що вам доведеться звернутися до тексту “Зроби сам”. Як видно з прив’язаної статті, тут є маса варіантів, тож вам слід добре.

Інша річ, на яку слід стежити – це використання таких служб, як Slack, Google Hangouts тощо. Хоча ми не збираємося сперечатися наскільки вони корисні – Cloudwards.net використовує Slack для спілкування з нашою віддаленою командою – для безпечного спілкування вони марний.

Налаштуйте смартфони

Що призводить нас до іншого моменту: смартфони, зручні, як вони є, в основному є чудовим способом повісити великий знак ol, який вказує на ваше місцезнаходження. GPS – це чудово, якщо ви заблукали в чужому місті, але відверто, якщо ви не хочете, щоб ваша місцева таємна поліція знайшла вас. Хоча використання VPN та видалення програм для обміну повідомленнями на бік та інше повинно допомогти, найкращий спосіб уникнути будь-яких проблем – це взагалі не використовувати смартфон або використовувати пальники.

Пальники, як знають шанувальники The Wire, – це в основному заздалегідь оплачені телефони. Ви купуєте їх, використовуєте кредит та скидаєте їх. Зазвичай ці телефони не зможуть користуватися Інтернетом і зазвичай дозволяють лише дзвінки та надсилання повідомлень, що скасовує поради, які ми давали вам поки що. Однак, з появою дешевих смартфонів із забиттям бруду, ви можете більш-менш зробити власні пальники.

Хитрість полягає в тому, щоб знайти той, який ви можете легко налаштувати за допомогою ROM, а потім встановити безпечні альтернативи для своїх звичайних додатків. Цей пальник може використовуватися виключно для спілкування з вашими джерелами, тоді як звичайний телефон використовується, ну, регулярно.

Єдиний спосіб, як ви все-таки могли відстежувати за допомогою пальника, – це SIM-карта (уникнути її замовлення поштою SIM-карти з країни, яка не потребує ідентифікатора, наприклад, Ірландії чи Великобританії) та IMEI. Цей останній складніше уникати, тому ми наголошували на “дешевому” куті раніше: якщо ви думаєте, що хтось на вас звертається, дістаньте телефон і отримайте новий.

Хоча це все трохи трудомістко, воно проходить сеанс співбесіди з чоловіками в чорних тренчкотах. Що б ви не робили, уникайте використання фондових додатків для обміну повідомленнями, оскільки будь-який із них матиме вас у задній частині фургона з мішком на голові, перш ніж ви зможете сказати “ймовірна причина”.

Обмін файлами за допомогою хмарного сховища

Якщо комунікація охоплена, давайте розглянемо найкращий спосіб обміну файлами. Хоча ви можете просто надіслати їх електронною поштою, шифрування може бути проблемою, і деякі сервіси займуть файли розміром більше 25 Мб. Якщо джерело надає повний звіт про прибутки або щось подібне, ці .pdfs можуть працювати в сотні МБ, а відео легко потрапити на концерт.

Хоча більшість наших кращих хмарних сервісів зберігання може вирішити ці обсяги, безпека зазвичай є проблемою. Те, що вам справді хочеться, – це одна з наших найкращих служб з нульовим знанням, де навіть працівники компанії не можуть переглядати ваші файли, не кажучи вже про якогось агента АНБ з ордером. Недоліком знань є як мінус, що вам потрібно переконатися, що ви не можете забути свій пароль, тому обов’язково записуйте його в безпечному місці.

У цьому випадку ми продовжимо і рекомендуємо Sync.com. Як ви можете прочитати в нашому огляді, не тільки ця послуга має високу безпеку, вона також надає до 2 Гб пам’яті безкоштовно, тобто це ідеально підходить для журналістів, які ведуть свій блог дешево. Це також робить обмін файлами досить легким, а реєстрація може зайняти дві хвилини. Якщо у вашого джерела є файли для спільного використання, це, мабуть, шлях.

Сильні паролі

Останній пункт, який ми хотіли б зробити в цій статті, – це те, що всі перераховані вище поради та рекомендації покладаються на безпеку пароля, а це означає, що ви можете ознайомитися з нашим посібником зі створення надійних паролів.

У двох словах, хороший пароль є випадковим (бажано зробити за допомогою генератора паролів), довгим і не словниковим словом. Хоча ці поради ускладнюють запам’ятовування, використання парольної служби може допомогти у цьому, хоча потрібно пам’ятати про ризики безпеки..

Ще один шлях – використовувати слабкі паролі, але використовувати двофакторну автентифікацію для доступу до служб. Це означає, що кожен, хто хоче отримати доступ до вашого облікового запису, також повинен мати ваш телефон або інший пристрій, щоб мати змогу це зробити. Хоча це не ідеально – хтось може просто стукати вас по голові, а потім отримати доступ до вашого хмарного сховища за допомогою телефону та слабкого пароля – це може бути рішенням для людей, які мають проблеми з запам’ятовуванням своїх кодів.

Висновок

І ось у вас є: декілька простих порад, які повинні захистити журналістів, блогерів та будь-який інший тип сутулу від електронного снопогляду. Ви помітите, що ми дійсно не торкаємось спостереження та інших видів шпигунського мистецтва, але це лише тому, що Cloudwards.net – це повністю спорядження в Інтернеті; ми не займаємося м’ясним простором.

Сподіваємось, наші поради виявляться корисними для того, хто намагається розкрити правду про корпоративну злочинність, некомпетентність уряду або жорстокість поліції. Якщо у вас є які-небудь інші поради, якими ви хочете поділитися, ми будемо раді почути від вас коментарі нижче. Дякуємо вам за прочитання та будьте в безпеці там.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map