iCloud Drive або IDrive: яка служба хостингу файлів надає найбільшу утиліту?

Якщо ви один із приблизно 588 мільйонів користувачів Apple у всьому світі, є хороший шанс використовувати iCloud Drive для зберігання вмісту в Інтернеті. Це, ймовірно, тому, що Apple не завжди полегшує користувачам відволіктися від своєї щільно зв’язаної екосистеми


У цій статті ми детально ознайомимось із чудовим сервісом, який простий у користуванні, якщо ви володієте Mac. IDrive – зручна універсальна послуга резервного копіювання хмари, яка пропонує повну інтеграцію з усіма продуктами Apple.

Гібридний підхід IDrive до віддаленого зберігання файлів робить його одночасно чудовим вибором для захисту вашого жорсткого диска та синхронізації вмісту на різних пристроях. Хоча відсутність інтегрованих додатків означає, що він ще не готовий повністю замінити обліковий запис iCloud Drive, широкі можливості IDrive та потужна безпека роблять його кращим вибором у більшості інших способів.

Під час цього побічного огляду я буду розбивати обидві хмарні служби, щоб допомогти вам краще зрозуміти, де і коли утиліта IDrive перекреслює те, що iCloud Drive.

Загальні плюси і мінуси

Однією з переваг використання iCloud Drive є те, що для його роботи та роботи не потрібно багато зусиль. Це тому, що якщо у вас є iPhone, iPad, iPod або Mac, ви вже отримали його. На відміну від інших хмарних систем зберігання даних, iCloud вбудований безпосередньо у вашу операційну систему Apple.

Насправді iCloud – це справді набір програм, з яких iCloud Drive – лише один. 5 Гб вільного місця для зберігання, які отримують власники продуктів Apple, використовується також для резервного копіювання налаштувань пристрою, електронної пошти та iTunes. Зважаючи на те, що тут використовуються сотні мільйонів пристроїв Apple, не дивно, що iCloud вимагає 780 мільйонів користувачів у всьому світі, незважаючи на те, що було запущено в 2011 році.

Для порівняння, IDrive був запущений у 2003 році та має лише три мільйони користувачів. І все-таки IDrive використала свій головний старт для хорошого ефекту.

Незважаючи на те, що iCloud завжди робив гарні пристрої для синхронізації роботи, обмеження доступу до вмісту, помилки та збентеження безпеки, такі як порушення iCloud 2014 року, зробили його предметом такого роду знущань, які Apple зазвичай уникає. Ось чому Cloudwards.net склав список альтернатив хмарного сховища для невдоволених користувачів Mac.

Тим часом, IDrive – це відшліфоване рішення для резервного копіювання, призначене для легкого та надійного захисту даних жорсткого диска з такими параметрами, як приватне шифрування в кінці. IDrive не тільки є одним з найкращих варіантів резервного копіювання хмари, але він виділяє таких конкурентів, як Backblaze, CrashPlan та Carbonite шляхом подвоєння як хмарне сховище.

Хмарне зберігання або резервне копіювання в Інтернеті

Одним із ключових моментів, яким мають знати, хто хоче повністю скористатися хмарою, є те, що між хмарним сховищем та резервним копією в Інтернеті існує відмінність у галузі..

Принципова відмінність полягає в тому, що хмарний сховище передає файли за допомогою спеціальної папки файлів, яка називається папкою синхронізації, тоді як онлайн-резервне копіювання дозволяє тегувати файли для передачі в хмару незалежно від місця їх розташування на вашому жорсткому диску.

Крім того, хмарні рішення для зберігання даних часто містять додатки для роботи, які інтегруються безпосередньо у ваш хмарний простір для зберігання даних. Особливо це стосується великих імен у хмарних сховищах, таких як Google Drive, Dropbox, OneDrive та iCloud.

Інтернет-рішення для резервного копіювання, між тим, зазвичай мають настільні додатки, розроблені для спрощення процесу резервного копіювання на жорсткому диску за допомогою інструментів вибору файлів, параметрів відновлення та планувальників резервного копіювання..

Якщо вам цікаво дізнатися більше про ключові відмінності між хмарним сховищем та резервним копією в Інтернеті, ця стаття – гарне місце для початку.

iCloud Drive vs. IDrive: Збіг

Однією з найкращих речей про IDrive є те, що це не тільки дуже гарний інструмент резервного копіювання, але він має кілька функцій, традиційно пов’язаних із хмарним сховищем, як обмін файлами та синхронізація. Це один з ключових елементів, який дає IDrive більше значення, ніж середнє резервне копіювання хмар або вибір хмарного сховища. Ось чому і IDrive на одній з найбільш відданих хмарних платформ на Cloudwards.net.

Будь оновлений iCloud або гібридний IDrive надає користувачам більше корисності, багато в чому залежить від ваших потреб хмарної платформи. Протягом чотирьох раундів я розбиваю кожну службу на основі зберігання файлів, синхронізації, співпраці та безпеки, щоб допомогти вам вирішити, яка служба найкраще підходить для будь-якого завдання.

Хоча ці дві служби перетинаються декількома способами, вони також мають важливі відмінності, завдяки чому вони краще підходять до певних завдань.

Перший раунд: Зберігання файлів

Перше, про що люди думають, коли замислюються, хмара – відкладати файли, щоб вони не захаращували ваш жорсткий диск – дуже корисна функція. Як складаються наші претенденти?

iCloud

Кожен, хто зареєструється в акаунті iCloud, безкоштовно отримає 5 Гб місця для зберігання. Враховуючи, що iCloud тісно інтегрований з лінійкою продуктів Apple, це добре. Місце для зберігання iCloud використовується не тільки iCloud Drive, але й електронною поштою Apple, iTunes, iCloud Keychain, iCloud Photos та резервною копією налаштувань вашого пристрою..

5 Гб може вичерпатися досить швидко. Однією з переваг iCloud є те, що Apple запропонувала набагато гнучкіший асортимент цінових планів, ніж те, що пропонує більшість хмарних служб зберігання даних.

Місце для зберіганняЩомісячна вартість
50 Гб0,99 дол
200 Гб2,99 дол
1 ТБ9,99 дол
2 ТБ9,99 дол

Ціна 1 ТБ відповідає конкуренції. До 2015 року ціни на iCloud до цього часу (1 ТБ коштував 20 доларів) були ще однією причиною, коли багато користувачів залишалися осторонь.

Одна з переваг iCloud Drive над такими послугами, як Dropbox та Google Drive, полягає в тому, що він вбудований в операційну систему, тобто вам не потрібно завантажувати жодну програму, щоб її працювати..

Починаючи з Sierra, файли, що зберігаються на робочому столі та папки документів на Mac, автоматично синхронізуються iCloud Drive. Якщо на вашому Mac не вистачає місця на жорсткому диску, iCloud Drive видалить з комп’ютера нечасто використовувані файли, зберігаючи їх у хмарі. Це особливо корисно на світлих пристроях, таких як MacBook Air.

iCloud Drive не працює з більш старими версіями Mac OS або iOS, тому ви хочете переконатися, що ви використовуєте останні версії кожної операційної системи.

Хоча підтримка Android недоступна, iCloud Drive можна використовувати для синхронізації вмісту з машинами Windows. Для користувачів Windows iCloud Drive створює спеціальну папку файлів для синхронізованого вмісту. Ви також можете отримати доступ до своїх файлів з будь-якого пристрою, відвідавши сторінку icloud.com.

iCloud Drive може зберігати файли будь-якого типу розміром до 15 Гб. Видалені файли можна відновити, але лише до 30 днів. Неможливо розширити цей параметр, як це є у деяких інших хмарних служб зберігання даних. Наприклад, підрозділи Sync.com Pro можуть відновити видалені файли на невизначений термін.

Також на відміну від більшості інших постачальників хмарних сховищ, iCloud Drive дозволяє відновити попередні версії файлів для будь-якого файлу. Однак, вбудовані програми, які інтегруються з iCloud Drive, включають функцію Apple “повернутися до”, яка дозволяє вам робити те ж саме.

Я їду

IDrive розроблений з урахуванням резервного копіювання жорсткого диска і сьогодні вважається одним із найкращих варіантів на споживчому ринку для цього завдання. Ви можете спробувати послугу спочатку завдяки 5 Гб вільного резервного простору, але, швидше за все, вам знадобиться більше, щоб повністю захистити свій пристрій.

IDrive не пропонує багато планів, але 1TB пропонує настільки конкурентоспроможні ціни, що це не велика справа. Наразі IDrive пропонує знижку першого року, тому вартість складає в середньому лише 4,34 долара на місяць. Однак вам доведеться заплатити за весь рік заздалегідь.

Якщо ви віддаєте перевагу сервісу резервного копіювання в Інтернеті, який пропонує опцію місяць на місяць, популярним вибором є Backblaze (5,00 доларів на місяць). CrashPlan ($ 5,99 на місяць) – це ще одна сильна послуга, яка добре поєднується з IDrive.

Обидва ці послуги також пропонують необмежену кількість резервного простору. Проблема полягає в тому, що вони дозволяють створювати резервну копію лише одного пристрою, тоді як IDrive дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв.

Ще одна ключова перевага, яку IDrive має перед Backblaze та Crashplan, полягає в тому, що вона включає можливості синхронізації. IDrive не змушує вас керувати своїми резервними копіями та синхронізувати простір разом, що може швидко розчаруватися. Натомість ви отримуєте 1 ТБ простору резервного копіювання та 1 ТБ місця синхронізації, що входить до вашої підписки.

Вибір файлів і папок за допомогою IDrive здійснюється тегом будь-якого вмісту, який ви хочете зберегти з інтерфейсу робочого столу.

Оскільки це не змушує вас переміщувати вміст, який ви хочете зберігати, у виділену папку, як iCloud, IDrive – це набагато кращий вибір для відновлення вмісту та структури вашого жорсткого диска в разі аварії чи іншої проблеми.

Як і більшість онлайн-резервних рішень, IDrive дозволяє планувати звичайні резервні копії зі свого настільного клієнта. Це дозволяє вам призначити години для виконання резервних копій, щоб вимоги пропускної здатності процесів не впливали на вашу іншу роботу.

IDrive також підтримує постійне резервне копіювання. Постійне резервне копіювання означає, що зміни відображаються в хмарі IDrive в режимі реального часу. Цей спосіб резервного копіювання рекомендується, якщо ви працюєте над конфіденційними файлами, які не можуть чекати регулярно запланованого резервного копіювання. Постійне резервне копіювання обмежено файлами розміром до 500 ГБ.

Більшість фахівців із резервного копіювання рекомендують не лише зберігати копію вмісту вашого жорсткого диска віддалено, але й зберігати локально на зовнішньому жорсткому диску. Це відбувається тому, що повне відновлення із зовнішніх накопичувачів набагато швидше, ніж повне відновлення з віддалених центрів обробки даних.

IDrive дозволяє керувати як віддаленою резервною копією, так і зовнішнім накопичувачем у тандемі зі свого настільного клієнта. Це приємний штрих, оскільки в іншому випадку вам доведеться витратити час на перехресну перевірку обох, щоб переконатися, що в обох файлах і папках були резервні копії..

Ще одна точка продажу IDrive, яка робить його чудовим резервним вибором, – це його безкоштовне обслуговування IDrive Express. Завдяки цій службі, замість того, щоб обробляти початкове повне резервне копіювання в Інтернеті, IDrive надішле вам зовнішній жорсткий диск.

Заповніть цей накопичувач усіма даними, які ви хочете створити для резервного копіювання, та відправте їх назад, і IDrive завантажить його у ваш хмарний резервний простір на сайті. Це може заощадити дні та навіть тижні, залежно від того, скільки даних потрібно створити для резервного копіювання. IDrive Express також можна використовувати для повної реставрації.

IDrive пропонує контроль версій для будь-якого типу файлів, зберігаючи попередні десять версій будь-якого файлу. Видалені файли також зберігаються протягом 30 днів.

Переможець першого туру: IDrive

З точки зору значення, вибір між iCloud Drive та IDrive частково ґрунтується на ваших потребах. Наприклад, якщо вам просто потрібно ще 50 Гб місця для синхронізації, щоб підтримувати зв’язок продуктів Apple, є сенс дотримуватися iCloud, оскільки ви можете отримати це всього за долар на місяць.

Якщо ви думаєте, що більший, опція IDrive в 1 ТБ коштує лише половину iCloud. Крім того, 1TB варіант IDrive – це дійсно 2 ТБ місця для зберігання даних, розділеного між синхронізацією та онлайн-резервним копією.

Те, що IDrive також є справжнім рішенням для резервного копіювання в Інтернеті, мабуть, є найважливішим фактором при вирішенні питання про те, з якою службою ви краще зберігати свої файли. iCloud призначений для захисту набору важливого вмісту, що зберігається на вашому робочому столі та в папках документів, але нічого іншого, крім цього. Тим часом IDrive можна використовувати для зберігання будь-якої папки на вашому жорсткому диску, і це не змушує вас впорядкувати структуру файлів для цього..

Той факт, що він також пропонує інтерфейс робочого столу для управління всім процесом резервного копіювання – це глазур на торті. Що стосується утиліти зберігання файлів, IDrive легко перемагає.

Другий раунд: синхронізація

Синхронізація файлів між усіма вашими пристроями важлива для тих, хто використовує більше одного пристрою у своєму повсякденному житті. Яка з двох послуг найкраща в цьому плані?

iCloud

Історично склалося, що Apple була дещо скупою компанією, коли справа стосується роботи з платформами не безпосередньо під її парасолькою. Apple дещо відірвалася від цієї тенденції, дозволивши вам завантажити папку синхронізації iCloud Drive на свій комп’ютер Windows. Підтримка Android була б непоганою – але дитячі кроки.

Оскільки обмежені пристрої дозволяють користувачам синхронізуватися, iCloud Drive працює безперебійно. Користувачам продуктів Apple не потрібно займатись завантаженням і налаштуванням нічого. Просто увімкніть послугу, увійшовши в iCloud (розташований у розділі “налаштування”) з вашим Apple ID.

У майбутньому будь-який вміст у папках iCloud Drive, робочому столі та папках документів буде автоматично синхронізовано з хмарою.

Користувачам Windows потрібно спочатку завантажити та встановити додаток iCloud на свій комп’ютер. Після встановлення папки iCloud Drive, робочий стіл та документи будуть доступні у цій папці.

Щоб краще порівняти швидкість синхронізації iCloud зі швидкістю IDrive, я провів кілька простих тестів на завантаження та завантаження, щоб побачити, як швидко вміст синхронізується між моїм ноутбуком та хмарою. Для цих тестів я використовував стиснуту папку з 258 МБ, що складається з декількох типів файлів. Швидкість завантаження та завантаження мого Інтернету під час цих тестів становила 32 Мбіт / с і 12 Мбіт / с за даними speedtest.net.

Тест першийТест дваСередній
Завантажити4:584:464:52
Завантажити0:350:240:30

Ці цифри не погані, але вони трохи млявіші, ніж інші сервіси, якими я користувався, включаючи IDrive. Однак майте на увазі, що швидкість завантаження та завантаження буде залежати від користувача до користувача на основі ряду змінних, включаючи характеристики пристрою, швидкість Інтернету та фізичне місцезнаходження.

Більшою проблемою у iCloud є те, що він не включає в себе інкрементальні передачі файлів на рівні блоку в його архітектуру синхронізації. Така архітектура означає, що файли не завантажуються та не завантажуються в повному обсязі щоразу, коли відбувається зміна файлу. Як ви побачите з IDrive, такий підхід може значно пришвидшити синхронізацію.

Я їду

Синхронізація з IDrive працює так, як це стосується більшості хмарних сервісів зберігання, використовуючи метод, популяризований Dropbox. Він просто створює папку файлів на своєму пристрої під час завантаження програми IDrive.

Називається папкою синхронізації, вона поводиться так само, як і будь-яка інша системна папка, за винятком того, що будь-який вміст, що зберігається в ній, зберігається як на вашому жорсткому диску, так і у вашому хмарному просторі зберігання IDrive.

Синхронізація IDrive працює як традиційна послуга: завантаження програми на робочому столі створює нову папку на жорсткому диску. Будь-який вміст, що зберігається в цій папці, буде доступний для інших пристроїв, підключених до вашого акаунта IDrive.

IDrive має настільні програми для Mac OS та Windows, а також мобільні додатки для iOS, Android та Windows Phone.

Я виконував ті ж тести на швидкість синхронізації, що і з IDrive, як і з iCloud.

Тест першийТест дваСередній
Завантажити3:463:323:39
Завантажити0:180:240:21

Ці результати були не тільки кращими, ніж iCloud, як згаданий IDrive використовує додаткові додаткові передачі файлів на рівні блоку, щоб допомогти прискорити майбутні передачі файлів.

Щоб побачити, наскільки допомогли передачі на рівні блоку, я провів кілька додаткових тестів на завантаження. Відкриваючи стиснуту папку 258 Мб, я видалив один із її файлів. Потім, переміщений замінив змінений файл у моїй папці синхронізації на робочому столі.

Змінена папка завантажена о 1:56. Це насправді трохи довше, ніж я очікував, оскільки подібні тести в минулому призводили до завантаження менше тридцяти секунд. Однак, як ви бачите, IDIveve, не витрачаючи часу на завантаження всієї папки знову, може заощадити зовсім небагато часу та пропускної здатності..

IDrive також дозволяє вам зменшити кількість пропускної здатності, що використовується, що впливає на швидкість резервного копіювання та синхронізації. Таким чином, якщо ви працюєте з великими файлами і відчуваєте деякі уповільнення, ви можете налаштувати їх.

Переможець другого раунду: IDrive

Навіть якщо ви відданий користувач пристрою Apple, можливо, має сенс дати IDrive зняти для синхронізації вашого вмісту. Не тільки початкові передачі файлів швидше за допомогою IDrive, ніж iCloud, його використання додаткового завантаження та завантаження на рівні блоків дозволить заощадити значну кількість часу, особливо при роботі з більшими файлами.

Той факт, що IDrive також підтримує Android, стає очевидним переможцем для користувачів Mac, які не є фанатом iPhone.

Третій раунд: обмін файлами

Можливість обмінюватися файлами з колегами, друзями та родиною – одна з головних переваг хмари: Apple нарешті збирається повернути деякі моменти, які вона втратила IDrive?

iCloud

Користувачі iCloud Drive не можуть ділитися папками з іншими, тому це поганий вибір для спільної роботи в команді. Це дозволяє вам обмінюватися окремими файлами, навіть дозволяючи користувачам, які не входять в iCloud, переглядати їх. Однак існує обмеження розміру файлу 200 Мб.

Коли ви вирішили поділитися файлом, iCloud Drive створює посилання, що вказує на цей файл, яким потім можна поділитися за допомогою пошти, повідомлення, Twitter, Facebook, AirDrop або просто скопіювати та вставити.

Дозволи на перегляд чи редагування додаються безпосередньо до цього посилання, тобто кожен, хто має це посилання, матиме однакові дозволи.

На жаль, iCloud не пропонує жодних засобів захисту паролем від посилань або встановлення термінів дії, що означає проблеми, коли справа стосується контролю того, хто має доступ до вашого вмісту.

iCloud має деякі зручні компоненти для співпраці, створені в резервних програмах продуктивності, які включають:

 • Сторінки: текстовий процесор
 • Числа: електронна таблиця
 • Основна інформація: інструмент презентації

Ці функції можна використовувати для коментування поточних робіт або пропонування чи редагування.

Я їду

IDrive підтримує обмін як папками, так і файлами. Незалежно від того, чи знаходиться вміст у вашому резервному або синхронізованому просторі, все, що потрібно зробити, клацніть об’єкт правою кнопкою миші та виберіть спільний доступ. Це можна зробити на робочому столі або на веб-сайті IDrive.

Коли ви вирішите поділитися папкою чи файлом, створюється посилання, що вказує на цей об’єкт, який ви можете скопіювати та вставити, або опублікувати безпосередньо у Facebook чи Twitter. Також є можливість надіслати посилання електронною поштою.

Однією з переваг обміну з IDrive є те, що ви можете встановити захист паролем та дати закінчення терміну дії на будь-якому створеному вами посиланні. ICloud не тільки не пропонує ці самі можливості, а також Google Drive або OneDrive.

Мінусом IDrive є те, що у нього немає інтегрованих додатків, таких як ці служби, які сприяли б покращенню співпраці. Натомість особам, яким надано дозволи на редагування, доведеться завантажувати вміст, вносити зміни, а потім завантажувати його назад у свій акаунт IDrive.

Веб-інтерфейс IDrive має вкладку “спільний доступ”, на якій ви можете відслідковувати створені посилання та видаляти чи змінювати доступ. На вкладці “Спільно зі мною” ви зможете переглянути, яким вмістом поділилися з вами інші користувачі IDrive.

Переможець третього туру: Краватка 

Хмарне зберігання з інтегрованими додатками – це один із найпростіших та найпродуктивніших способів співпраці щодо вмісту з іншими. Це має бути переконливою причиною ділитися вмістом з iCloud, а не з IDrive. Однак неможливість створення спільних папок є головним недоліком порівняно з такими послугами, як Dropbox та Google Drive.

Для простого обміну вмістом IDrive є більш безпечним варіантом, оскільки він має кращі можливості контролю вмісту. Мінус IDrive полягає в тому, що тим, кого запрошено переглянути або відредагувати ваш вміст, потрібно буде завантажити їх, щоб це зробити. Не існує навіть можливості попереднього перегляду цього вмісту в Інтернеті.

Зрештою, жоден сервіс не є чудовим варіантом для спільного використання контенту, оскільки вони мають великі недоліки.

Четвертий раунд: безпека

І останнє, але не менш важливе, захист ваших даних від хакерів повинен стати пріоритетом для всіх. Як тут проїжджають наші два претенденти?

iCloud

Apple переглядає дані під час транзиту через Інтернет, використовуючи захист транспортного рівня (TLS) і перебуваючи в спокої в центрах обробки даних iCloud. В обох випадках використовується мінімум 128-бітове шифрування AES. Хоча багато хмарних служб вибирають 256-розрядний AES, жоден рівень шифрування не вважається можливим нападом грубої сили навіть із найдосконалішими у світі суперкомп’ютерами.

Паролі iCloud Drive мають досить сильні обмеження, включаючи мінімум 8 символів, цифру і хоча б одну велику і малу літеру. Також є можливість додати двоетапну перевірку, щоб отримати доступ до iCloud з нового пристрою чи iCloud.com.

Apple надає вам використання хмарного менеджера паролів під назвою iCloud Keychain. Як і LastPass, iCloud Keychain дозволяє встановлювати важко зламані паролі, не запам’ятовуючи їх самі.

Хоча ваш вміст шифрується на серверах iCloud Drive, він залишається доступним працівникам Apple, оскільки компанія зберігає копію вашого ключа шифрування. Це означає, що вони не тільки могли отримати доступ до ваших даних Apple, але так само могли дістати АНБ або інше урядове відомство через ухвалу суду.

Вже близько року ходять чутки, що Apple розглядає можливість дотримуватися кроків хмарних сервісів, таких як Sync.com, ставши сервісом з нульовими знаннями. Це покладе ключі шифрування виключно у ваші руки, не даючи Apple чи комусь іншим розшифрувати ваш вміст. Поки що цей крок не відбувся.

Apple підтримує найсучасніші центри обробки даних на обох узбережжях США (Орегон, Північна Кароліна, Каліфорнія та Невада), призначені для захисту ваших даних від природних та техногенних катастроф. Також працюють нові міжнародні центри обробки даних.

Я їду

IDrive також захищає дані під час передачі захищеним тунелем TLS. Однак компанія вибирає 256-бітний AES замість 128-розрядного. Цей самий рівень шифрування використовується для захисту вашого вмісту, перебуваючи в спокої на серверах IDrive.

Ще краще, що IDrive надає вам можливість шифрування за замовчуванням або приватного шифрування. При шифруванні за замовчуванням IDrive призначає ключ шифрування і зберігає цей ключ для вас. Вибір приватного шифрування дозволяє вам встановити власний ключ, якого IDrive не знає. Це перетворює IDrive у рішення з нульовими знаннями та пропонує найкращу можливу безпеку ваших даних.

Якщо ви налаштуєте приватний ключ шифрування, IDrive не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його забудете. Це стосується будь-якої служби з нульовими знаннями, тому корисно використовувати хмарний менеджер паролів. Це також ще одна вагома причина включити зовнішній жорсткий диск у свою стратегію резервного копіювання.

Щоб забезпечити доступність даних користувачів цілодобово, IDrive підтримує безліч центрів обробки даних по всьому світу. Центри обробки даних IDrive періодично перевіряються сторонніми сторонами з метою перевірки на наявність вразливості та надання рекомендацій щодо вдосконалення.

Особливості центрів обробки даних включають всі види фізичної безпеки, такі як відеоспостереження, датчики руху та захист від землетрусів та інших стихійних лих..

Переможець четвертого туру: IDrive

І iCloud, і IDrive шифрують ваші хмарні дані під час перевезення та в спокої, що є найважливішим. Обидві служби також захищають ваші дані в сучасних центрах обробки даних.

Однак IDrive пропонує вагому перевагу безпеки, надаючи можливість шифрування нульових знань. Поки Apple не вирішить почати робити те ж саме, IDrive слід вважати більш безпечним варіантом.

Вердикт – Переможець: IDrive

Якщо ви користуєтеся продуктами Apple, мабуть, буде важко взагалі вирватися з iCloud Drive, оскільки він настільки міцно пов’язаний з досвідом Apple. Це добре, однак, незважаючи на деякі недоліки, це все-таки найкращий спосіб зберігати iTunes і має деякі пристойні переваги продуктивності завдяки інтегрованим офісним додаткам Apple.

Однак у цілому важко не сприймати IDrive як кращу хмарну службу. IDrive дозволяє синхронізувати вміст на більшій кількості платформ, ніж iCloud Drive, і він синхронізується швидше, ніж iCloud Drive завдяки додатковій передачі файлів на рівні блоку.

IDrive також призначений для вірного зображення вашого жорсткого диска, тоді як iCloud змушує вас віддалено переміщувати вміст, який ви хочете зберегти, в спеціалізовані папки. З можливістю захисту нульових знань ваші дані також захищені за допомогою IDrive.

Нарешті, враховуючи, що план 1DB IDrive дає вам як 1 ТБ резервного копіювання, так і 1 ТБ місця синхронізації приблизно за половину вартості плану 1 ТБ Apple, він також пропонує більше значення.

Немає сумнівів, що за останні кілька років iCloud побачив неабиякі покращення, і якщо говорити про шифрування нульових знань на горизонті, схоже, що Apple все ще вкладається у створення дуже хорошого споживчого продукту. Але поки, враховуючи вибір інвестицій у більше iCloud простору або передплату на IDrive, варіант два – це розумний вибір.

Погоджуєтесь чи не погоджуєтесь? Скажіть, будь ласка, що ви думаєте про iCloud та IDrive у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map