GoodSync огляд

Хоча більшість кращих хмарних рішень для зберігання даних постачаються із власними клієнтами синхронізації, іноді технофіл просто хоче більш автономний, самостійний підхід. У таких випадках одним із варіантів є прокрутка за допомогою інструмента синхронізації з хмарою, а одним із найкращих інструментів синхронізації хмари є GoodSync.


GoodSync не націлений на мирян, хоча використовувати його не так вже й складно, як спочатку з’являється. Що мало кривої навчання там, варто також докласти малих зусиль для його подолання, оскільки GoodSync працює з різними хмарними постачальниками, такими як Amazon S3, Backblaze B2 та Microsoft Azure.

Крім того, GoodSync підтримує синхронізацію P2P, багатопоточну синхронізацію, приватне шифрування в кінці, WebDAV та ряд інших чудових функцій. В основному, це те, що в невловимій демографічній стадії люблять називати “злим крутим”.

Збираючись у цьому огляді GoodSync, ми розглянемо витрати на ліцензування, функції та досвід користування, щоб допомогти вам вирішити, чи слід додати його до своєї хмарної панелі інструментів. Для тих, хто хоче спробувати його, ви можете зареєструвати безкоштовну версію GoodSync в Інтернеті. Для тих, хто потребує більш простого підходу синхронізації, в нашій бібліотеці відгуків про хмарні сховища є безліч рішень “все в одному”, які допоможуть зробити цю справу. 

Особливості 80/100

GoodSync – це не рішення хмарного сховища, а швидше хмарний інструмент синхронізації. Він відрізняється від служб, згаданих у нашому найкращому хмарному сховищі з посібником синхронізації, тим, що в сервісі немає місця для придбання. Швидше, GoodSync – це універсальний додаток для синхронізації, який дозволяє підключатися до декількох різних хмарних провайдерів, синхронізуючи вміст між ними та вашими пристроями.

У цьому підході є кілька переваг, наприклад, зберігання всіх хмарних даних в одному місці, що, в свою чергу, спрощує налаштування планів резервного копіювання за допомогою служб, таких як у нашому найкращому посібнику з резервного копіювання в Інтернеті..

GoodSync також може робити більше, ніж просто синхронізувати файли між комп’ютером та хмарою. Однією з наших улюблених особливостей є технологія P2P, яка дозволить синхронізувати файли безпосередньо між комп’ютерами, вирізаючи хмару як посередника. Такий підхід призводить до швидших синхронізацій, а також забезпечує трохи більше гарантій безпеки для тих, хто швидше захищатиме певні файли від хмари.

Ви також можете встановити зв’язки безпосередньо між хмарними службами, подібно до того, що ви можете робити з MultCloud та іншими рішеннями синхронізації хмара в хмару.

Односторонні відносини копіювання файлів також є варіантом, який дозволяє створювати резервні копії файлів. Однак, як рішення для резервного копіювання, GoodSync не має майже стільки вогневої сили для цієї задачі, як інший хмарний сервіс для вибору – CloudBerry Backup (читайте наш огляд CloudBerry Backup).

Однією з наших найбільших проблем із GoodSync є відсутність мобільних клієнтів для Android та iOS. Ви все ще можете синхронізувати ці пристрої, але для цього потрібне пряме підключення USB до комп’ютера. Перегляньте наш кращий хмарний накопичувач для Android для деяких зручних для користувачів варіантів синхронізації мобільних пристроїв.

Інша проблема, що стосується GoodSync, полягає в тому, що список підтримуваних хмарних служб не дуже довгий. Для хмарних служб IaaS цей список включає Amazon S3, Backblaze B2 та Azure. Ви також можете синхронізувати Васабі (читайте наш огляд Васабі), одне з найдоступніших рішень для гарячого зберігання, скориставшись роз’ємом Amazon S3.

Крім того, існує кілька сервісів хмарного зберігання даних, до яких можна підключитися з GoodSync, включаючи Dropbox, Google Drive, OneDrive та Box.com.

Загальний список невтішний, але завдяки опції WebDAV ви можете розширити свої параметри до хмарних служб із підтримкою WebDAV, як-от pCloud та HiDrive (читайте наш огляд HiDrive). FTP / SFTP також підтримується, і ви можете встановити клієнт GoodSync на свій власний сервер, щоб створити внутрішню систему синхронізації, якщо у вас є гроші (див. Ціни, наступний розділ).

В якості запобіжних заходів клієнт GoodSync може використовуватися для шифрування файлів на стороні клієнта за допомогою протоколу AES, встановленому на 256 біт.

Якщо ви активуєте цю опцію, файли будуть зашифровані в кінці, і тільки ви знатимете пароль шифрування. Це означає, що постачальник хмарних продуктів, який ви використовуєте, не зможе розшифрувати файли самостійно, незалежно від того, чи сканувати вміст, захищений авторським правом, передавати файли в урядові програми нагляду, такі як PRISM, або для інших цілей.

Одне, що ви хочете пам’ятати, – це те, що GoodSync є майже виключно інструментом синхронізації. Для спільного використання файлів або інших варіантів співпраці вам потрібно буде шукати в іншому місці, як-от Storage Made Easy – чудовий хмарний інструмент для співпраці, який також має набагато більше варіантів зберігання, ніж GoodSync. Перегляньте наш огляд Storage Made Easy для отримання додаткової інформації.

Ми розглянемо загальний процес налаштування GoodSync більш детально, вивчивши досвід користувача, пізніше, включаючи перегляд деяких додаткових функцій, таких як багатопотокова синхронізація та стиснення файлів..

Ціни 73/100

GoodSync має ліцензії як для особистого, так і для ділового використання. Кожна ліцензія корисна для життя, але також корисна лише для одного пристрою.

GoodSync Personal: GoodSync2Go: GoodSync Linux / NAS: GoodSync для сервера: Файловий сервер GoodSync:
Вартість:29,95 дол39,95 дол29,95 дол1,194 дол2995 доларів
Примітка:Добре для одного комп’ютераДобре підходить для одного портативного накопичувачаПідходить для одного комп’ютера чи пристрою NASПідходить для одного сервера Windows або LinuxНеобмежена кількість користувачів та з’єднань. Одна ліцензія на комп’ютер

Особисті витрати є розумними, хоча очевидно, якщо ви збираєтеся налаштувати P2P синхронізувати з кількома пристроями, ціна зросте швидко.

Витрати на сервер істотно дорожчі. Якщо ви повністю не пошкоджені синхронізацією P2P, якщо ви шукаєте бізнес-рішення, ви, мабуть, знайдете більшу цінність (та універсальність) за допомогою одного з наших найкращих рекомендацій щодо синхронізації та спільного використання..

Досвід користувачів 75/100

GoodSync не для технофоба. На відміну від традиційного сервісу зберігання хмар, для його роботи потрібно трохи жиру в ліктях. Однак, трохи вирвавшись, ви зможете пройти все це непорушеним. Підбираючись, ми допоможемо закласти основу, щоб зробити саме це, хоча ми не будемо дивитись на налаштування сервера в цьому творі.

Щоб синхронізувати файли за допомогою постачальника послуг хмари як посередника, запустіть додаток GoodSync. Якщо у вас ще немає налаштувань роботи, вам буде запропоновано зробити це за допомогою двох варіантів: синхронізації та резервного копіювання..

Введіть назву завдання, виберіть синхронізацію та натисніть «далі», щоб продовжити. Це відкриє головний додаток GoodSync, де весело починається справді.

Щоб визначити синхронізацію між комп’ютером та хмарою, вам потрібно буде скористатися двома значками папок у верхній частині клієнта.

Будь-яка піктограма папки насправді має кілька варіантів. Поки ми збираємося встановити шлях між папкою на жорсткому диску та папкою в хмарі, ви можете встановити P2P синхронізацію (GoodSync Connect), синхронізацію хмари в хмару, підключення до мобільних пристроїв тощо.

Для лівої папки ми вибрали нову папку на нашому жорсткому диску, яку ми створили, і назвали “GoodSyncTest”.

Якщо ви хочете, ви можете вибрати декілька папок для синхронізації одночасно, що позбавить вас від необхідності налаштування декількох різних завдань синхронізації.

Для правого значка папки ми вибрали постачальника хмар, який ми вирішили використовувати для своїх тестів, Amazon S3. Щоб встановити з’єднання, GoodSync потрібно подати ідентифікатор ключа доступу та ключ доступу, який можна отримати безпосередньо з вашого облікового запису Amazon AWS через посилання “облікові дані безпеки” у верхній частині GUI.

У нас є посібник для початківців щодо Amazon S3, якщо ви хочете трохи більше допомогти отримати ці дані. Процес схожий на підключення до Azure та Backblaze B2, хоча якщо ви використовуєте традиційну хмарну службу зберігання даних, щоб поєднатись з GoodSync, як-от Google Диск, не потрібно вводити ключ API: вам просто потрібно ввійти за допомогою звичайних облікових даних облікового запису.

Щойно ключові облікові дані Amazon S3 введені, це просто натиснути на зелену стрілку “йти” у верхньому правому куті клієнта GoodSync, щоб встановити з’єднання. За умови успішного відображення всіх створених вами відра Amazon S3.

Якщо ви ще не створили жодного відра в S3, вам доведеться це зробити, оскільки вони виступають сховищами для ваших хмарних папок і файлів. Наш посібник Amazon S3 покаже вам, як це зробити.

Виберіть потрібне відро або, ще краще, розтуліть і виберіть папку у цьому відрі. Коли ви готові йти, натисніть “ОК”, шлях буде встановлений.

Наступний крок – натиснути кнопку “аналізувати”, спонукаючи клієнта вивчити вміст папок вашої файлової системи та хмарної папки, шукаючи відмінності у вмісті.

Після закінчення GoodSync надає корисний звіт про відмінності між лівою та правою папками.

З наведеного нижче списку файлів можна клацнути правою кнопкою миші та виключити об’єкти із завдання синхронізації, якщо потрібно, а також певні типи файлів. Для більш широкого керування ви також можете натиснути кнопку «параметри», а потім вибрати «фільтри» у меню праворуч. Це дасть вам можливість додавати включення та виключення на основі рядків тексту, таких як суфікси файлів (наприклад, .txt, .docx, .tmp). Це перевага, яку ви не отримаєте з більшістю клієнтів для синхронізації хмарного зберігання.

Існує також багато інших варіантів. Наприклад, ви можете відключити двосторонню синхронізацію, щоб обробляти процес як завдання резервного копіювання, вибрати збереження видалених елементів у кошику (остання версія) або папці історії (кілька версій), увімкнути стиснення файлів і встановити затримку синхронізації . GoodSync також дозволяє встановити обмеження швидкості, щоб зменшити вплив пропускної здатності або запустити паралельні швидкості синхронізації, щоб вивернути речі.

Після того, як ви все налаштували правильно, натисніть кнопку “синхронізувати”, щоб розпочати процес. Клієнт повідомить вас про прогрес. Якщо вам не хочеться чекати, можете закрити клієнта, і GoodSync продовжить працювати у фоновому режимі.

Вперед, все, що вам потрібно зробити, – це занести свої файли в папку, яку ви створили на комп’ютері, щоб синхронізувати їх із хмарою та будь-якими іншими пристроями, які ви підключили. Бачите, це було не так складно, чи не так??

Підтримка 77/100

Якщо у вас виникли проблеми, GoodSync надає кілька способів підтримки, які допоможуть знайти ваш шлях. Сюди входить телефонна підтримка з 8:00 до 8:00. EST, з понеділка по п’ятницю для оплати клієнтів. Для тих, хто віддає перевагу письмовій кореспонденції, також пропонується підтримка електронною поштою 24 × 7.

Ми зняли тестову електронну пошту для підтримки тестування часу відповіді у неділю, і ми отримали відповідь протягом 12 годин, що досить добре. Для тих, хто віддає перевагу більш самостійному підходу, GoodSync підтримує базу знань в Інтернеті. Ресурси включають сторінку підручника, сторінку поширених запитань та більш детальний посібник, хоча його не можна шукати.

Остаточний вердикт

GoodSync – це чудовий вибір для тих, хто сам працює, потребує інструмента синхронізації. До інтерфейсу потрібно трохи звикати, але можливості для синхронізації з комп’ютера в хмару, хмара в хмару і особливо P2P синхронізація вражають. Ми не перевіряли можливості синхронізації сервера, але вони виглядають як хороша функція для тих, хто хоче скласти локальну систему синхронізації..

GoodSync не є рішенням для користувачів, які шукають широкі хмарні можливості, наприклад, обмін файлами. Для цього ми знову вкажемо на Storage Made Easy як на рішення, якщо ви хочете зв’язати купу хмарних постачальників, або будь-яку з рекомендацій у нашому найкращому посібнику з зберігання хмар, якщо ви хочете зробити життя простим. Ми також хотіли б побачити клієнтам смартфонів, які пропонують GoodSync, а також GUI на основі браузера.

Це все одно. Повідомте нас, що ви думаєте про GoodSync у коментарях нижче та дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map