Dropbox vs iCloud: найкращий вибір для користувачів Mac

Чи користувач Mac чи iPhone агонізує, чи Dropbox чи iCloud заслуговують на ваші інвестиції? Ми тут, у Cloudwards, відчуваємо ваш біль. Намагання вибрати вибране для зберігання хмари – це трохи наше одержимість. На щастя, ми розробили простий метод, який допоможе полегшити процес прийняття рішень:


Ми змушуємо їх битися.

У цій статті ми збираємось накладати одну службу на іншу, щоб побачити, хто виходить зверху. Ми будемо оцінювати обидві служби щодо планів і критичних особливостей, таких як синхронізація, обмін та безпека. Якщо iCloud – це не ваша річ, ви також можете переглянути наш список інших варіантів Dropbox.

Раніше ми порівнювали iCloud з іншими службами, зокрема IDrive, де він не надто добре вийшов; на цей раз це не сильно відрізняється, як, зрештою, ми віддаємо перевагу Dropbox, навіть якщо тільки тому, що він пропонує більшу універсальність. Однак слід зазначити, що це не зовсім нокаутове рішення, як це було б кілька років тому, оскільки iCloud останнім часом зробив серйозні вдосконалення.

Битва: Dropbox проти iCloud

Протягом п’яти раундів ми будемо порівнювати Dropbox і iCloud по пунктах, щоб побачити, хто відповідає своїм користувачам, які потребують найкращих. Побачимося з іншого боку. Якщо ви хочете перевірити наш огляд iCloud, ви можете знайти його нижче. У нас також є письмовий огляд Dropbox.

Перший раунд: ціноутворення та плани

По-перше, давайте подивимось, яка з двох служб дасть вам найкращий удар за ваш долар.

Dropbox

Dropbox пропонує чотири рівні різних планів:

 • Основний: 2 Гб
 • Про: 1 ТБ
 • Бізнес: необмежений
 • Підприємство: Безлімітно

Основний план безкоштовний. Однак кілька важливих функцій недоступні, якщо ви не перейдете до платної підписки. Я висвітлю їх у третьому раунді.

Плани Pro та Business можна підписати на місячну або щорічну основу. Щорічним планом ви заощадите трохи на загальній ціні, але не дуже. Зверніть увагу, що план на 1 ТБ є досить доступним порівняно з іншими.

Плани підприємств не цінуються на веб-сайті Dropbox. Вам потрібно буде зв’язатися з ними безпосередньо для пропозиції.

Користувачі Basic і Pro можуть заробляти додатковий простір, посилаючись на інших. Основні користувачі можуть посилатися на друзів, щоб заробити додаткові 500 МБ за реферал, до 16 Гб. Користувачі Pro отримують 1 ГБ за рефералу, до 32 ГБ.

iCloud

iCloud пропонує користувачам 5 ГБ вільного місця для зберігання. Для користувачів, які просто хочуть створити резервну копію своїх iPhone і iPad, цього може бути достатньо. Якщо цього немає, Apple пропонує кілька варіантів щомісячної підписки:

Місце для зберіганняЩомісячна вартість
50 Гб0,99 дол
200 Гб2,99 дол
1 ТБ9,99 дол
2 ТБ9,99 дол

Кілька речей:

 • Ціни вище для США; Ціни в світі дико коливаються
 • Немає знижок при реєстрації на цілий рік
 • iCloud не пропонує бізнес-плани
 • iCloud не пропонує бонуси за реферали

Також ваш простір iCloud ділиться резервними копіями пристроїв iOS, вашою бібліотекою iCloud Photo Library та електронною поштою iCloud.

Думки круглі

Що стосується планів, то найбільша перевага Dropbox перед iCloud полягає в тому, що він вміщує SMB з необмеженим бізнес-планом. Тим часом iCloud оцінюється виключно з урахуванням індивідуума.

Однак у цьому плані воно справді світить. Розкіш у тому, що не потрібно стрибати прямо на 1TB-акаунт – це те, що Dropbox – а також більшість інших хмарних сервісів – не пропонує. Гнучкість витрачати гроші лише на потреби відповідно до ваших потреб принесе користь середньому користувачеві більше, ніж бізнес-план.

Переможець першого туру: iCloud

Другий раунд: синхронізація

Можливість постійно оновлювати всі файли на всіх своїх пристроях – це відмінна функція, яку пропонують далеко не всі служби хмарного зберігання. Як робити Dropbox і iCloud?

Dropbox

Dropbox пропонує широкий спектр функцій, які допоможуть вам керувати своїми даними. Як і будь-який хороший хмарний сервіс зберігання даних, що починається з можливості синхронізації вмісту на різних пристроях.

Підтримувані платформи настільних ПК:

 • Mac: Snow Leopard і вище
 • Windows: Vista та новіші версії
 • Дистрибутив Linux далеко і всьому

Мобільний підтримується пропонується для:

 • iPhone / iPad: iOS 8 і новіші
 • Android: ОС 4.1 та новіших версій
 • Windows Phone: 8.0 і новіші

Dropbox поступово виконує синхронізацію, яка забезпечує безперебійність роботи. Сервіс також мінімізує впливи на пропускну здатність, автоматично завантажуючи завантаження синхронізації до 75 відсотків максимальної швидкості. Завантаження встановлено на 100 відсотків. Ви можете вручну змінити будь-який набір налаштувань, якщо хочете.

iCloud

Незважаючи на те, що розроблений для продуктів Apple, iCloud можна використовувати і для синхронізації вмісту з Windows. Настільні програми можна завантажити для:

 • Mac: Йосеміт і новіші версії
 • Windows: Windows 7 і новіших версій

Однак мобільні додатки доступні лише для iPhone та iPad.

Синхронізація iCloud не виконується поступово. Це може бути проблемою при роботі з великими файлами. Крім того, iCloud не дозволяє скорочувати швидкість синхронізації.

Круглі дві думки

Незважаючи на наявність програми для Windows, Dropbox є кращим вибором, ніж iCloud для підключення пристроїв. Більше платформ означає більше розміщення налаштувань вашого пристрою. Насправді, з поступовим завантаженням та управлінням дроселів для управління швидкістю синхронізації, це, мабуть, кращий вибір, навіть якщо ви хтось, хто вважає за краще використовувати екосистему Apple понад усе.

Переможець другого раунду: Dropbox

Третій раунд: обмін файлами та папками

Спільний доступ до файлів з іншими членами вашої організації або навіть лише з друзями – одна з головних переваг зберігання даних у хмарі. Яка з наших двох послуг найкраще тут?

Dropbox

Dropbox дозволяє легко ділитися вмістом зі свого веб-інтерфейсу. Ви можете створити спільну папку та запросити інших працювати в ній, або ви можете створити посилання на ваш вміст, до якого кожен може отримати доступ.

Спільні елементи можуть включати папки або файли, але лише до папок можуть бути додані дозволи на редагування. Дозволи на перегляд чи редагування встановлюються під час створення спільної доступу.

Існують варіанти захистити паролі посиланнями та вказати їх терміни дії, але для використання цих функцій вам знадобиться принаймні Pro-акаунт. Якщо ви стурбовані втратою відстеження свого спільного вмісту, ви можете скористатися вкладками “обмін” та “посиланнями” веб-інструменту, щоб перевірити, який доступ надано.

iCloud

Папки, що зберігаються в iCloud, не можна ділитися з іншими. Ви можете ділитися файлами, але ви обмежені файлами iWork. Файли iWork – це файли, створені за допомогою власних додатків продуктивності iCloud, яких я торкнуся, коли з’являться.

Три круглі думки

Тут насправді не так багато сказати. Dropbox – це дуже хороший інструмент для онлайн-співпраці, в той час як iCloud дуже острівний і не призначений для роботи з іншими.

Переможець третього туру: Dropbox

Четвертий раунд: Інтеграція додатків

Зберігання даних – це одне, робота над ними – це інше: як наші два претенденти мають справу з інтегруючими програмами, які дозволяють вам максимально використовувати Інтернет?

Dropbox

Dropbox має власний власний додаток для продуктивності, як Google Drive, OneDrive та iCloud, але він не настільки всебічний, як його конкуренти. Однак він мав міцне інтеграційне партнерство з Microsoft Office з 2014 року, що є продажною точкою для багатьох.

Насправді Office Online автоматично налаштовується на веб-сайт Dropbox, тому ніяких подальших кроків вам не потрібно. Будь-які збережені вами файли Word, PowerPoint або Excel можна відкривати та редагувати в Office Online прямо з інтерфейсу.

Це дозволяє і в реальному часі співпрацювати над спільним вмістом.

Неможливо створити новий документ Office Online з Dropbox. Але ви можете просто перейти на веб-сайт Office і безкоштовно створити обліковий запис. Тоді ви отримаєте повний доступ до того, що залишається одним із найкращих наборів продуктивності. Після цього ви навіть можете отримати доступ до Dropbox безпосередньо з Office Online.

Зауважте, що правила відрізняються для облікових записів Dropbox Business, для яких потрібен корпоративний обліковий запис Microsoft.

Dropbox має декілька інших партнерських технологій, які підвищують його цінність. Примітні приклади включають зручні додатки для малого бізнесу, такі як:

 • Adobe: обмін та перегляд PDF-файлів
 • Нестійкість: обмін повідомленнями в режимі реального часу для команд
 • Асана: відстежуйте та керуйте робочими проектами
 • IFTTT: створення та автоматизація зв’язків із додатками

iCloud

iCloud має власні додатки для продуктивності: популярний набір iWork. Це включає:

 • Сторінки: для обробки тексту
 • Числа: для електронних таблиць
 • Основна інформація: для презентацій

Що стосується можливостей, iWork є власником проти Microsoft Office. Ні, Apple не пропонує програми iWork для Windows чи Android. Однак ви можете користуватися ним безкоштовно з будь-якого пристрою, здатного отримати доступ до iCloud, незалежно від платформи.

Що ще краще, Apple дозволяє стороннім програмам інтегруватися з iCloud – включаючи Office.

Інші додатки включають:

 • Goodreader: для PDF-файлів та інших файлів; включає можливості анотування
 • Todo: для створення списків завдань
 • iA Writer: для письма без відволікання

Одні з найкращих додатків з підтримкою iCloud – це ті, які виробляє Apple. Цей список включає Safari, календарі, Photostream, нагадування, нотатки та, звичайно, iTunes.

Круглі чотири думки

Незважаючи на те, що не розробляли власні програми, люди в Dropbox зробили хорошу роботу з партнерствами, які сподобаються користувачам, зацікавленим у виконанні роботи..

Apple не гониться за такими альянсами так енергійно, як Dropbox, але їм не потрібно: Вони дуже добре створюють програмне забезпечення. Вони дозволяють розробникам інтегруватися з iCloud, тому є кілька пристойних сторонніх варіантів. Однак, здається, що багато імен, які ви отримуєте з Dropbox, недоступні в iCloud.

Зрештою, рішення, чия інтеграційна бібліотека найкраща, залежить від ваших потреб. Dropbox більше орієнтований на команди, тоді як iCloud більше орієнтований на людей.

Переможець четвертого туру: Краватка

П’ятий раунд: Захист файлів

Захист ваших файлів так само важливий, як і обмін ними. Хоча Dropbox не є постачальником нульових знань, в той час як Apple, є й інші міркування, які слід враховувати.

Dropbox

Dropbox відповідає галузевим стандартам, захищаючи файли, що перебувають під час передачі, із шифруванням TLS / SSL. Файли, що проходять через цей безпечний тунель, шифруються 128-бітним AES.

Після прибуття в центр обробки даних ваші файли розшифровуються перед зберіганням. Потім вміст повторно шифрується 256-бітним AES. Однак ваші метадані (назви файлів, дати, розміри тощо) залишаються читабельними.

Щоб додатково захистити свій обліковий запис, користувачам пропонується можливість увімкнути двоетапну перевірку. Коли цю функцію ввімкнено, вам потрібно буде ввести свій пароль і шестизначний код, щоб отримати доступ до свого облікового запису. Цей код можна отримати за допомогою текстового повідомлення або через мобільний додаток Dropbox.

Зазвичай Dropbox зберігає видалені файли протягом 30 днів, щоб захистити користувачів від випадкового видалення їх самими чи іншими особами. Крім того, всі версії файлів зберігаються протягом 30 днів.

Користувачі Dropbox Pro можуть вибрати доповнення підписки з назвою розширеної історії версій (EVH) за 3,99 долара на місяць. EVH зберігає видалені файли та всі версії файлів до одного року. Користувачі Dropbox Business автоматично отримують безстрокову версію файлу та відновлення видалених файлів.

Веб-інтерфейс також містить вкладку “події”, яка дозволяє відстежувати активність у вашому обліковому записі. Це хороший спосіб відстежити, які дії інші роблять над вашим спільним вмістом.

iCloud

Як і Dropbox, iCloud захищає ваші дані під час переміщення між пристроєм та центром обробки даних захищеним тунелем TLS / SSL, використовуючи 128-бітний AES.

Ваш вміст також зберігається під час спокою на хмарі. Apple не дає зрозуміти, який рівень шифрування вони використовують, крім того, щоб сказати, що це принаймні 128-розрядний AES. Як вже було сказано раніше, цей рівень шифрування повинен бути хорошим в осяжному майбутньому.

Я не зміг знайти жодної інформації від Apple про те, чи шифрують вони метадані чи ні. Я припускаю, що ні, оскільки більшість хмарних служб зберігання даних, які не пропонують шифрування нульових знань, також не шифрують метадані.

Хоча шифрування з нульовим знанням доступне не для всього вашого вмісту iCloud, це для iCloud Keychain. iCloud Keychain – це менеджер для зберігання паролів, номерів кредитних карток та іншої інформації в iCloud. Шифрування нульових знань заважає співробітникам або хакерам Apple читати ці дані.

Apple пропонує опцію двофакторної аутентифікації як додаткову вимогу безпеки. Коли ви вперше спробуєте увійти в iCloud на новому пристрої, вам потрібно буде вказати свій пароль і шестизначний код. Цей код автоматично відображається на “надійних” пристроях.

iCloud дозволяє відновлювати видалені файли протягом 30 днів. Для iCloud не існує системи загальної версії. Однак ви можете відновити обмежену кількість версій iWork.

П’ять круглих думок

І Dropbox, і iCloud роблять досить гарну роботу, захищаючи ваш вміст в режимі спокою шифрування та двофакторної аутентифікації. Однак і те, і інше, було б добре, шифруючи метадані користувача та надаючи користувачам можливість увімкнути шифрування з нульовими знаннями.

Це особливо актуально, оскільки як Dropbox, так і iCloud зазнали злому. Деталі 68 680 741 акаунтів Dropbox були вкрадені у 2012 році, тоді як акаунти iCloud, що належать багатьом знаменитостям, були розбиті у 2014 році.

Dropbox виконує кращу роботу, ніж iCloud з керуванням версією та видаленим файлом, поширюючи його на весь збережений вміст. Я думаю, що це розумний прорив у вирішенні того, який сервіс найкраще захищає вміст користувачів сьогодні.

Переможець п’ятого туру: Dropbox

Вирок

За останні п’ять років iCloud пройшов довгий шлях, але мені зрозуміло, що це ще не заміна Dropbox, навіть для користувачів Mac. Там, де це найкоротше, – синхронізація та спільний доступ – два найважливіші аспекти хмарного зберігання.

Однак, можливо, неправильно дивитися на iCloud як на конкуренцію в першу чергу за Dropbox. Використовуйте Dropbox для покращення співпраці в роботі та скористайтеся гнучкою структурою цін iCloud, і ви зможете отримати найкраще з обох країн. У випадку iCloud – це більше пам’яті для контактів, фотографій, iTunes та інших елементів iPhone з більш особистою хмарною практикою.

І все-таки, коли мова йде про більш значні інвестиції в те чи інше …

Переможець: Dropbox

Ви вважаєте, що ми все зрозуміли? Повідомте нас у коментарях нижче, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map