Чи є Jolidrive заміною життєздатного робочого столу?

Чи міг би менеджер зберігання хмари дійсно замінити ваш робочий стіл? Коли я дивився на менеджерів із зберігання хмарних кількох тижнів тому, мене заінтригувала ідея Jolidrive. Це один із двох продуктів від Jolicloud. Інша – JoliOS, спроба розробників забезпечити безкоштовну хмарну операційну систему, яка працює в Інтернеті та на ПК.


За даними засновників, ця система зараз працює понад 2 мільйони комп’ютерів у всьому світі. Він має інтерфейс HTML5, 1500 безкоштовних програм, завжди актуальний, а також працює в автономному режимі. Оскільки ви можете взяти веб-версію для тестового драйву – він працює у всіх основних браузерах – саме це я і вирішив зробити. Ось мій рахунок використання Jolidrive протягом дня.

Налаштування з Jolidrive

Незважаючи на те, що різниця між різними ітераціями Джолідріва залишалася заплутаною, налаштування не було нічого іншого. Як ви знаєте, я вже додав кілька моїх хмарних служб зберігання я використовую Box, Dropbox, Google і OneDrive, Flickr, YouTube, SoundCloud та Pocket до свого Jolidrive.

Цей процес був простим: полягав у натисканні на піктограму, введенні облікових даних та очікуванні, що хмарна операційна система попрацює над своєю магією. Я думав, що послуги, які вже були на моєму рахунку, стануть гарною відправною точкою для судового розгляду. Але однією з перших речей, які я виявив, коли ввійшов у систему, було те, що він не оновлював статус цих файлів, принаймні, не на Google Drive.

Натомість мені довелося синхронізувати ці файли вручну. Зрозуміло, це зайняло лише пару секунд, але якби я використовував її як ОС, я хотів би, щоб у неї завжди були останні файли.

Додавання нових сервісів

Jolidrive працює з цілою низкою онлайн-сервісів, хоча вам доведеться надіслати твіт або акцію в соціальних мережах, щоб розблокувати деякі з них. Одне питання, яке у мене було, стосувалося безпеки. Ви надаєте свої облікові дані для входу в свої служби, але Jolidrive каже, що жодна з них не зберігає. Цікаво, але поки що додані акаунти залишаються в безпеці.

Мені дуже сподобався спосіб роботи з YouTube, що полегшило мені пошук того, що я хотів, ніж у власному веб-інтерфейсі відео-сайту. Це також зробило мої збережені предмети з Pocket дуже легкими для навігації. З можливістю отримати доступ до мого облікового запису Slideshare і переглянути все вбудоване, я міг побачити, як це може стати корисним “зупинкою” для пошуку медіа-вмісту та пошуку моїх онлайн-речей.

Однак я виявив, що хоча Jolidrive добре обробляє медіа-файли, будь-коли, коли я хотів отримати доступ до текстового файлу, він переніс мене на хмарний веб-сайт, де зберігався файл. Це здавалося протилежним інтуїтивно зрозумілим.

Усередині JoliOs

Закінчивши додавати мої сервіси, настав час взяти веб-ОС для належного запуску. Для цього мені потрібно було зайти в налаштування свого акаунта та включити програми.

Це дало мені доступ до інтерфейсу для планшетного ПК (навіть до можливості зміни шпалер) з низкою вбудованих додатків. До них належать основні соціальні програми, Вікіпедія, деякі інші джерела досліджень, Office Online, а також гра Space Invaders та багато іншого. Колекція програм здавалася трохи еклектичною, але видалити непотрібні було легко, наведення курсор миші на значок.

Додавання програм

У нижньому правому куті екрану був маленький зелений значок із знаком плюс, який переніс мене до центру додатків. Там ви можете переглянути більше 1500 програм, відсортованих за категоріями.

Мені було легко додати моє улюблене джерело новин (BBC News) та переглянути деякі доступні варіанти під заголовками комунікацій, освіти, ігор, ЗМІ, офісу, видавництва, соціальних медіа, подорожей та способу життя, розробників, підприємств, графіка, музика, продуктивність, сховище пошуку та відео з кількома варіантами в кожній категорії.

Jolidrive на роботі

То як працювала ОС на практиці? Чи був у нього весь функціонал вбудований в ОС? Я ніколи не використовував його в нетбуці, але веб-версія виявилася трохи невтішною. Багато хто з додатків перевів вас до Інтернету чи додатка хмари, коли ви натиснули на посилання, що зробило Jolidrive більше схожим на стартову сторінку.

Тепер, дослідження в Інтернеті свідчать про те, що є кілька додатків, які працюватимуть в Інтернеті після першого входу, і розробники підтвердили, що існує додаток для обробки текстів Write, який буде працювати в системі JoliOs, але це не було ясна в моєму тесті.

Вирок

В цілому, я думаю, що Jolidrive / JoliOs міг би добре працювати, щоб надати повільним нетбукам швидкий доступ до хмарних сервісів. Це також чудове місце для відкриття хмарних програм та створення стартової сторінки для хмарних служб.

Це більше відповідає тому, що засновник і розробник Тарік Кім бачить у майбутньому сервісі: “Завдяки Jolidrive ми дійсно хочемо винаходити спосіб доступу, управління та насолоджуватися вашим цифровим життям”. Поки що так добре, хоча я поки що поки не змінюватиму операційну систему свого ПК.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map