Grup Sohbeti İncelemesi – Güncellendi 2020

Grup Sohbeti İncelemesi

Bir EFSS sağlayıcısı kadar görev yönetimi uygulaması olan Huddle, muhtemelen bazılarıyla sadık hayranlar kazanırken, diğerlerini de hızlı bir şekilde geri çekecek. Ayrıntılar için Grup Sohbeti incelememizin tamamını okuyun.


En İyi EFSS

Huddle, belge işbirliği ve yönetimini amaçlayan, Londra merkezli ilginç bir hizmettir. Mükemmel bir işbirliği aracı için çok fazla ödeme yapmayı düşünmeyen büyük şirketler için en uygun olacaktır. En iyi EFSS hizmetlerimize benzemesine rağmen, Huddle gerçek bir EFSS değildir, bu yüzden inceleme boyunca bunu aklınızda bulundurun..

Bu nedenle, bunun sizin için en iyi araç olmayabileceğini düşünüyorsanız, bir EFSS hizmeti veya ekipler için en iyi bulut depolama alanımızdaki hizmetlerden birini kullanmayı düşünün.

Bununla birlikte, Huddle’ın güçlü yanları yoktur. İçerik depolamasını, ekiplerinin projelerde çalışma şeklini basitleştirmek ve geliştirmek isteyen işletmelere hitap edecek dosya ve görev yönetimi yetenekleriyle birleştirir.. 

Ayrıca iyi bir kullanıcı deneyimi, yetenekli dosya ve klasör paylaşımı, yerel üretkenlik araçları ve Microsoft Office entegrasyonu vardır. Buna ek olarak, bir sorunla karşılaşırsanız mükemmel desteği yardımcı olacaktır. 

Bununla birlikte, ağır bir fiyat etiketi, sınırlı senkronizasyon yeteneği ve az sayıda kullanıcı yönetimi yeteneği dahil olmak üzere olumsuzluklar vardır. Bunlar sizin için büyük aksaklıklar gibi görünmüyorsa, aşağıdaki kategorilerde Grup Sohbeti ile ilgili ayrıntılara girerken okumaya devam edin.

Güçlü & Zayıf Yönler

Huddle için alternatifler

Fiyatlandırma

Grup Sohbeti piyasadaki en iyi fiyatlara sahip değildir. Aslında, en değerli hizmetlere yaklaşmaz. Ancak, ücretsiz harici kullanıcı lisansları sunarak yüksek fiyatlarını oluşturan iki plan vardır. Ayrıca, daha büyük bir iş iseniz, en pahalı plan doğru uyum olabilir, bu da paranız için daha fazla patlama sağlar.

Grup sohbeti fiyatları kullanıcı başına aylık 10 ABD dolarından başlar ve şirketinizin büyüklüğüne bağlıdır. Sunulan dört plan var: Huddle Starter, Huddle Huddle, Huddle Plus ve Huddle Premier.

Grup Sohbeti Başlangıç ​​planı kullanıcı başına aylık 180 ABD dolarından başlar ve yalnızca 100 GB depolama alanı ve 100 iş yeri oluşturma seçeneği sunar. 10 ila 99 çalışanı barındırabilir ve maksimum dosya boyutunu 2 GB olarak kaplar.

Daha fazla depolama alanı, daha büyük dosya boyutu ve diğer özellikler için Grup Sohbeti planına abone olabilirsiniz. Bununla birlikte, 500 GB depolama alanı, maksimum 20 GB dosya boyutu, 500 ekip çalışma alanı ve toplam çalışan sayısının üç katına kadar ücretsiz harici kullanıcı lisansları elde edersiniz. En az 15 kullanıcı gerektirir ve kullanıcı başına aylık 240 ABD dolarıdır.

Huddle Plus planı, depolama alanını 1 TB’a çıkarır ve sınırsız çalışma alanı ve toplam kullanıcı sayısının beş katına kadar ücretsiz harici kullanıcı lisansı sağlar. Bunun için kullanıcı başına aylık 360 ABD doları ile ayrmanız gerekecek.

Premier Planı

İhtiyaçlarınız daha da artarsa, Huddle Premier planına abone olabilirsiniz. En az 100 kullanıcı gerektirir, sınırsız depolama alanı, sınırsız çalışma alanı ve sınırsız harici kullanıcı lisansı sağlar. Ancak, önceki iki plandan farklı olarak, harici kullanıcılar eklemek için ödeme yapmanız gerekir. Bununla birlikte, bu plan için bir fiyat tahmini almak için Huddle ile iletişime geçmeniz gerekeceğini söyledi..

Tüm planlarda, daha fazla çalışanınız olduğunda bir indirim bulunur, bu nedenle ihtiyacınız olabilecek maksimum kullanıcı sayısını hedeflemek işe yarayabilir. Ayrıca, planların bu sayfada inceleyebileceğiniz daha fazla özelliği var.

Bu fiyatlar az söylemek gerekirse diktir. Huddle Huddle ve Huddle Plus planlarıyla aldığınız ücretsiz harici lisanslardan yararlanarak daha fazlasını elde edersiniz. 

Bunun daha iyi sonuç vermediğini veya paranızın karşılığını alamayacağınızı düşünüyorsanız, OneDrive İş kullanmayı düşünün. Daha ucuzdur, her kullanıcı için ayrı alan sağlar, diğer Microsoft uygulamalarıyla entegre olur ve OneDrive İş incelememizde okuyabileceğiniz birçok başka üst tarafı vardır.

Kullanıcı deneyimi

Huddle, masaüstü, web ve mobil istemciler arasında keyifli bir kullanıcı deneyimi sağlamak için iyi bir iş çıkarır. Arayüzler net ve çekici, bu yüzden bir sonraki adımda ne yapacağınızı bileceksiniz.

Grup Sohbeti saf bir EFSS çözümü değildir, ancak bu çözümler gibi gerekli tüm istemcileri sağlar. Ancak, masaüstü istemcisi, bir eşitleme klasörü ve bir sistem tepsisi simgesi içeren standart eşitleme modelini izlemez. Simge var, ancak senkronizasyon klasörü yok. Bunun yerine, masaüstü istemcisi dosyanızı uygun bir pencerede gösterir.

Grup sohbeti-masaüstü-istemci

Bunun, dosyaları dolaşmak için dosya gezgini kullanmaktan biraz daha yavaş bir çözüm olduğunu düşünüyoruz. Bununla birlikte, masaüstü istemcisi en son dosyalarınızı gösterir, bu da dosyalara erişmenizi kolaylaştırır. Daha hızlı erişim için dosyalara da yer işareti koyabilirsiniz. Dosyalarınızı kendiniz bulamazsanız, yazmaya başlar başlamaz dosyaları arayan arama özelliğine güvenebilirsiniz.

Benzer şekilde, dosyaları yüklemek, normal senkronizasyon klasörlerinde olduğu gibi dosyaları sürükleyip bırakmak yerine seçip seçmenizi gerektirir. Bunu isterseniz, masaüstü istemcideki bir bağlantıyı kullanarak web istemcisini açabilirsiniz.

Grup sohbeti-web istemci

Web istemcisi dosyaları yüklemeyi kolaylaştırır, çünkü herhangi bir yere sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu büyük bir şey gibi görünmeyebilir, ancak birçok hizmet belirli bir alanı veya pencereyi hedeflemenizi gerektirir. Böyle bir yaklaşım isteyenler için Huddle da bunu sunuyor. Ayrıca, bir klasör yükleyebilirsiniz.

Dosyaları Görüntüleme

Dosyalarınızı yükledikten sonra Grup Sohbeti, dosyaları liste veya ızgara görünümlerinde orta bölmede gösterir. Sol kenar çubuğu uygulamada gezinmenizi sağlarken üst çubuk son dosyalarınıza, yer işaretlerinize ve dosya aramanıza olanak tanır. Sağ kenar çubuğu, geçerli klasör üzerinde eylemler gerçekleştirmenize ve yeni dosya ve klasörler oluşturmanıza olanak tanır. 

Dosya eylemlerini sağ tıklatarak, bir dosyayla ilişkili üç noktayı tıklatarak veya birden çok dosya seçerek ve sağ kenar çubuğundan bir eylem gerçekleştirerek gerçekleştirebilirsiniz..

Web istemcisi açık, kaygan, çekici ve bol miktarda negatif alan kullanıyor. Bu sayede ne yapacağınız konusunda kaybolmayacaksınız.

Hareket halindeyseniz, dosyalarınıza erişmek, onları yüklemek veya yeni bir klasör oluşturmak, ancak dosya oluşturmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu, kullanışlılığını azaltır, böylece dosya oluşturmak için masaüstünüzde olmadığınızda web istemcisini kullanmanız gerekir..

Bununla birlikte, uygulama en son dosyalarınızı, çalışma alanı etkinliklerinizi ve size atanan görevleri görmenizi sağlar. Ayrıca, dosyaları arayabilir, bildirimleri görüntüleyebilir ve yer işaretlerinize erişebilirsiniz. Uygulama açık ve kullanımı kolaydır.

Kullanıcı yönetimi

Grup Sohbeti güçlü kullanıcı yönetimi yeteneklerine sahip değildir, çünkü kullanıcılara farklı roller atama, kullanıcı izinlerini kullanıcı düzeyinde yönetme ve rapor oluşturma gibi önemli temel bileşenleri yoktur. Yine de, aşağıda detaylandırdığımız bazı özellikler var.

Grup sohbeti-davetle kullanıcılar

EFSS hizmetlerinde olduğu gibi, kullanıcıları yönetebilmeniz için size katılmaya davet etmeniz gerekir. Grup Sohbeti insanları davet etmek için basit bir arayüze sahiptir. Davetinizi kabul ettikten sonra ekibinizin bir parçası olacaklar. 

Kullanıcıları aynı anda birçok takıma davet edebilirsiniz, ancak izinlerinden hiçbirini ayarlayamazsınız. Bunu yapmak için, sol kenar çubuğundaki “ayarlar” düğmesini ve ardından “kullanıcılar” sekmesini tıklamanız gerekir. Ardından, kullanıcıların hangi takımlarda bulunduğunu değiştirebilir, onları yönetici yapabilir ve çalışma alanından kaldırabilirsiniz..

Ayrıca, kullanıcıların çalışma alanı düzeyinde neler yapabileceğini denetleyen kullanıcı ayrıcalıklarını değiştirebilirsiniz. Bu ayrıcalıklar klasör oluşturma, editörler tarafından genel bağlantı oluşturma ve Office’i çevrimiçi etkinleştirme, ifadeler ve Word karşılaştırmasını içerir.

Bununla birlikte, EFSS çözümleriyle karşılaştırıldığında, Huddle’ın kullanıcı yönetimi arzulanan çok şey bırakıyor. “Yönetici” rolü atayabileceğiniz tek kişidir, izinleri kullanıcı bazında yönetemezsiniz ve kullanıcılarınızın yaptıklarına genel bir bakış sağlamak için oluşturabileceğiniz raporlar yoktur. Bunun için etkinlik feed’ine güvenmeniz gerekecek, ancak bu zayıf bir ikame.

Daha gelişmiş kullanıcı yönetimi seçeneklerine ihtiyacınız varsa, Citrix ShareFile’ı deneyin. Bu konuda daha fazla bilgiyi Citrix ShareFile incelememizde bulabilirsiniz..

Klasör & Dosya paylaşımı

Grup Sohbeti işi yapan ancak paylaşımlarınıza içerik denetimi seçenekleri uygulamanıza izin vermeyen basit bir paylaşım özelliği sağlar. Ancak, çeşitli izinlerden birini atayarak hangi ekiplerin paylaşılan klasörlerinize erişebileceğini belirleyebilirsiniz.

Grup Sohbeti, web veya mobil istemcileri kullanarak dosya ve klasör paylaşmanıza izin verir. Bunu yapmanın en kolay yolu bir dosya veya klasörü sağ tıklayıp “paylaş” ı seçmektir. Her iki durumda da, içeriğinizi paylaşmak istediğiniz kullanıcıları eklemenizi sağlayan bir pencere açılır..

Grup sohbeti-web payı

Kullanıcı eklemek kolaydır, çünkü listeden yalnızca bir kullanıcıyı tıklamanız gerekir. Ayrıca, arama çubuğuna adlarını yazarak kullanıcıları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Paylaşımla birlikte gelen bir mesaj da ekleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde “paylaş” ı tıklayabilirsiniz. 

Bireysel bir paylaşım için izinleri belirtmenin bir yolu yoktur. Huddle’ın kullanıcı ekipleri etrafında döndüğü göz önüne alındığında bu mantıklıdır, ancak dosyaları ekipleriyle aynı ayrıcalıklara sahip olmayan kullanıcılarla paylaşmak istediğinizde yararlı bir eklenti olacaktır.. 

Grup Sohbeti Çalışma Alanları

Ayrıca dış kullanıcılarla paylaşırken dosyaları korumanın bir yolu yoktur, ancak Grup Sohbeti kullanıcıları davet etmeniz gereken özel “çalışma alanlarına” ayırır. Bu, dosyaları kimlerin görebileceği ve düzenleyebileceği konusunda güvenliğin ve kontrolün korunmasına yardımcı olur, bu da klasik içerik kontrolleri seçeneklerini gerektiği gibi yapmaz. 

Ayrıca, bir çalışma alanı harici ortak çalışanları davet etmenizi sağlar. Aşağıdaki “verimlilik araçları” bölümünde çalışma alanları hakkında daha fazla konuşacağız.

Grup sohbeti-takım erişim

Bununla birlikte, belirli klasörler için ekip erişimini belirleyebilirsiniz. Bunu yaparsanız, kullanıcı ekipleri için birkaç izinden birini ayarlayabilirsiniz:

  • Erişim yok: bir klasörü ve alt klasörlerini göremiyor veya erişemiyor
  • Görüntüleyici (yalnızca çevrimiçi): içeriği yalnızca Grup Sohbeti’nde görüntüleyebilir ve içeriği indiremez, kopyalayamaz veya taşıyamaz
  • Görüntüleyici: Grup Sohbeti’ne ek olarak uygulamalardaki içeriği görüntüleyebilir, indirebilir ve açabilir
  • Editör: diğer uygulamalardaki içeriği görüntüleyebilir, indirebilir, ekleyebilir ve güncelleyebilir

Grup sohbeti-dosya istekleri

Başkalarından bir paylaşım almak istiyorsanız, bunu bir dosya isteği oluşturarak yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, hangi dosyaları istediğinizi, nereye gitmeleri gerektiğini, dosyaları kimin sağlaması gerektiğini ve dosyaların ne kadar süre kullanılabilir olması gerektiğini belirtmeniz gerekir. Standart dosya isteklerine kıyasla kullanışlı ve daha gelişmiş bir özelliktir.

Mobil uygulama, klasör erişim ayarlarını değiştirmenize izin vermez, ancak dosyaları paylaşmak için kullanabilirsiniz. Bir dosyayı açmanız, ok düğmesine dokunmanız ve paylaşmak istediğiniz kişileri seçmeniz gerekir.

Paylaşım için daha kapsamlı bir çözüme ihtiyacınız varsa FileCloud’u öneririz. İçerik kontrol seçeneklerini kullanarak paylaşımlarınızı güvenceye almanızı sağlar ve masaüstünden paylaşım yapmanızı sağlar. Paylaşımı ve diğer özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, FileCloud incelememizi okuyun.

Eşitleme

Grup Sohbeti klasik senkronizasyon modelini kullanmaz ve masaüstü istemcisinin sıkıştırılmış dosyaları yükleme konusunda sorunları vardır. Ayrıca, dosyalarınızı sürükleyip bırakmanın bir yolu yoktur, bu nedenle dosyaları manuel olarak seçip seçmeniz gerekir.

Grup Sohbeti bir senkronizasyon klasörü kullanmadığından, hangi dosya veya klasörlerin buluta senkronize edileceğini seçemezsiniz. Aslında, Huddle bir ağ sürücüsü gibi çalışır, yani açılmasını istediğinizde bilgisayarınıza içerik akışı sağlar. Bu, yerden tasarruf etmenize yardımcı olur, ancak çevrimdışı olduğunuzda dosyalarınız üzerinde çalışmanıza da izin vermez.

Grup sohbeti-masaüstü-yükleme

Dosyaları sürükleyip bırakamayacağınız için masaüstü istemcisini açmanız ve üst taraftaki küçük yükleme simgesini tıklamanız gerekir. Bu, yüklemek istediğiniz dosyaları seçmenizi sağlayan bir diyalog açar. Senkronizasyonun nasıl çalıştığını ve dosyaların ne kadar hızlı yüklendiğini test etmek için buluta kaydetmek üzere 1GB sıkıştırılmış klasörünüzü seçtik.

Ancak Huddle bir aksama olmadan yükleyemedi ve “bir şeyler ters gitti” diyen bir mesaj aldık. Yine de başka dosyaları sorunsuz bir şekilde yükledik.

Dosyaları masaüstünüzle senkronize ettikten sonra, bunları “salt okunur” ve “düzenle ve kilitle” modlarında açabilirsiniz. Blok düzeyinde senkronizasyon algoritması sayesinde dosya düzenleme hızlı olacaktır. Bu, dosyaların yüklenmesi için gereken süreyi azaltır, çünkü dosyanın tamamı yerine yalnızca dosyanın değişen bölümlerini yükler.

Verimlilik Araçları

Grup Sohbeti, EFSS hizmetleri gibi üretkenlik uygulamaları kitaplığı sağlamaz, ancak Office Online ve masaüstü karşılığı ile entegre olur. Her ikisini de kullanmak için etkin bir Office 365 lisansına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Ayrıca, belirli ekiplerin etrafında daha organize ve üretken olmanıza yardımcı olan çalışma alanları oluşturabilirsiniz.

Grup sohbeti-görevler

Ayrıca, Huddle yerel görev yönetimi özellikleri sunar. Bir görev oluşturmak ve beğeninize göre değiştirmek kolaydır. İlk olarak, web istemcisinin sol kenar çubuğundan “görevler” sayfasına gitmeniz gerekir. Ardından, görevi adlandırabilir, bir durum verebilir, bir kişiye atayabilir ve başlangıç ​​ve bitiş tarihleri ​​verebilirsiniz.

Görevler oluşturduktan sonra, atandıkları kişiye, durumlarına ve son tarihlerine göre filtreleyebileceğiniz bir listede gösterilir. Çok sayıda görevin varsa ve bunları dışa aktarman gerekiyorsa, bunu bir CSV oluşturarak yapabilirsin. Ayrıca, birçok görevle uğraşırken, kimin ne yaptığını takip etmek kolaydır, bu nedenle Huddle, görev eylemlerini ayrıntılandıran bir denetim izi sağlar.

Bir işletme sahibiyseniz ve Huddle’ın görev yönetimi seçeneklerini farklı bir çözümle karşılaştırmak istiyorsanız, en iyi proje yönetimi yazılımı makalemize göz atın..

Grup Sohbeti, en iyi not alma uygulamalarına benzer şekilde not oluşturma ve yönetme olanağı da sağlar. Not düzenleyicisi pek çok seçenek sunmaz, ancak gerçekleştirebileceğiniz diğer işlemler arasında nota bağlı görevler oluşturma, yorum ekleme, sürümleri yönetme ve nottaki etkinlikleri önizleme yer alır. 

Ayrıca, düzenlemeyi önlemek ve paylaşılabilir bir bağlantı elde etmek için onay ekleyebilir, kilitleyebilirsiniz. Bahsedilen tüm eylemler diğer dosyalar için de kullanılabilir.

Tüm bu eylemler ve özellikler, Huddle’ın “çalışma alanı” olarak adlandırdığı mantıksal bir alana yerleştirilir. Ekipler, proje veya istemciler etrafında merkezlenmiş çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Her seferinde bir çalışma alanına erişebilirsiniz, ancak parçası olduğunuz çalışma alanları arasında kolayca geçiş yapabilir veya yenilerini oluşturabilirsiniz. 

Çalışma alanları, izinleri ve erişim haklarını yönetmek zorunda kalmadan kuruluşunuzun dışındaki istemcilerle güvenli bir şekilde etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Güvenlik

Huddle’ın bulut güvenliği, sağlam şifreleme, geçiş protokolü ve sertleştirilmiş veri merkezleri sayesinde güçlüdür. Bu, artı iki faktörlü kimlik doğrulaması, siber suç mağduru olmamanıza yardımcı olacaktır.

Grup sohbetini güvenlikli

Grup Sohbeti, dosyalarınızı veri merkezlerine aktarırken korumak için TLS protokolü ile tarayıcıya bağlı olarak AES 128 bit veya 256 bit şifreleme kullanır ve bunları beklemede korumak için AES 256 bit kullanır. 

Özel şifreleme mevcut değildir, ancak isterseniz Egnyte Connect’i denemeyi düşünmelisiniz. Güvenlik özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi Egnyte Connect incelememizde bulabilirsiniz..

Grup Sohbeti’nin veri merkezleri ABD, Avrupa ve İngiltere’de bulunur, böylece verilerinizi depolamak istediğiniz bölgeyi seçebilirsiniz. Hangi bölgeyi seçtiğinize bağlı olarak, farklı bulut yasaları ve düzenlemeleri geçerli olacaktır. Ancak, veri merkezleri ISO 27001 sertifikalıdır, yani yeterli bilgi güvenliği sağlarlar. 

Ayrıca, veri merkezlerinde SAS 70 Tip II ve SSAE 16 akreditasyonları bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 gözetim, yerinde güvenlik personeli, biyometrik tarayıcılar ve veri merkezi içindeki hareketi kısıtlayan bir şifre kartı sistemi var.

Veri merkezi güvenliği ve şifreleme, birisinin kimlik bilgilerinizi çalması durumunda sizi korumaz. Bunu önlemek için, zayıf bir şifre yerine güçlü bir şifreniz olmalıdır. Ne yazık ki, Grup Sohbeti size bu konuda yardımcı olmuyor, çünkü özel şifre gereksinimleri belirlemenize izin vermiyor. 

Ancak, kullanıcıların tanımadığınız bir cihazdan giriş yaparken bir güvenlik kodu girmelerini zorunlu kılarak hesabınızı koruyan iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirebilirsiniz. Grup Sohbeti ayrıca, diğer işletme sistemlerinizde oturum açmak için kullandığınız kimlik bilgilerini kullanarak Grup Sohbeti’nde oturum açmanıza olanak tanıyan tek oturum açma özelliği sunar.

Birisi kullanıcılarınızdan birinden bir cihaz çalarsa, gelecekteki dosya senkronizasyonlarının gerçekleşmesini devre dışı bırakmak için kullanıcıyı çalışma alanından kaldırabilirsiniz. Bu, o cihazla önceden senkronize edilmiş dosyaları kaldırmaz, ancak uzaktan silme işlemi yapılır ve Grup Sohbeti bunu yapmanızı sağlar.

Destek

Huddle’ın bilgi bankası tüm müşterilere açıkken sohbet, telefon ve 24 saat destek yalnızca Huddle Plus ve Huddle Premier planlarının aboneleri tarafından kullanılabilir. Ayrıca bir e-posta isteği gönderebilir ve bu şekilde yardım alabilirsiniz. Kısa sırayla bir yanıt aldık, bu harika bir sonuç.

Grup sohbetini yardım

Sağ üst köşedeki hesap simgesini tıklayarak bilgi bankasını web istemcisinden açabilirsiniz. Bilgi tabanında ihtiyacınız olan makaleleri arayabilir veya kategoriye göre göz atabilirsiniz. 

Makaleler kısa, takip edilmesi kolay ve size yardımcı olacak birçok ekran görüntüsü var. Bilgi bankası, eğitim için kaydolmanıza da olanak tanır, bu da temel olarak isteğe bağlı eğitim oturumlarının kayıtlarını indirebileceğiniz anlamına gelir. Yine de, videolara sahip olmak kullanıcılara öğretmenin harika bir yoludur.

Bir cevap bulamazsanız, bir yardım isteği gönderebilirsiniz. Bunu saat 12: 40’da yaptık ve yaklaşık bir saat içinde bir cevap aldık, bu da mükemmel bir yanıt süresi. Birçok kullanıcının yanıtlarını bir araya getirmenin bir yolu yoktur çünkü topluluk forumları yoktur.

Karar

Grup sohbeti bir damalı hizmetidir. İyi bir kullanıcı deneyimi, yerel üretkenlik araçları, güçlü güvenlik ve mükemmel destek gibi birçok güçlü özelliğe sahiptir. Bununla birlikte, pahalı planlar, sınırlı senkronizasyon ve az sayıda kullanıcı yönetimi yeteneği gibi çeşitli zayıflıkları da vardır. Bu alanlarda ilerleme kaydedilmesi onu daha cazip bir hizmet haline getirecektir..

Bununla birlikte, fiyatını karşılamayı düşünmeyen ve içerik depolama ile birlikte yönetim yetenekleri gerektiren şirketler Huddle’ı yetenekli bir çözüm olarak göreceklerdir. Dosya senkronizasyonu ve paylaşım yeteneklerine ihtiyaç duyanlar başka bir yere bakmalıdır.

Grup Sohbeti hakkında ne düşünüyorsun? İhtiyacınız olanı sağlıyor mu veya iş durumunuzla eşleşen başka bir hizmetiniz var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me