eFolder Çapa İncelemesi – Güncellendi 2020

eFolder Çapa İncelemesi

Satın alma aracı bir aracıdan geçmeyi gerektirdiğinden, potansiyel müşterilerinin çoğunu korkutacak iyi bir hizmet.


En İyi EFSS

eFolder Anchor, KOBİ ve orta ölçekli şirket alıcılarına yönelik hibrit (bulut ve şirket içi) EFSS hizmetleri sunar. Kurumsal dosya senkronizasyonu ve paylaşımının kısaltması olan EFSS, dosya aktarım sürecini kendiniz yönetmek için zaman harcamadan masaüstü ve mobil cihazlardan içeriğe erişmenizi sağlar.

Daha da iyisi, gerçek zamanlıya yakın senkronizasyon ve paylaşım, aranızdaki mesafe ne olursa olsun iş arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde işbirliği yapabileceğiniz anlamına gelir.

Bununla birlikte, eFolder Anchor ile ilgili en büyük sorun, doğrudan eFolder’dan satın alamamanız: Yönetilen bir servis ortağından geçmeniz gerekiyor. Bu, Anchor’ı başlamak için bir acı ve diğer seçenekleri düşünmek için daha fazla esneklik isteyen KOBİ sahipleri için bir neden.  

Bu inceleme sırasında Cloudwards.net, Anchor’in temelleri konusunda size yol gösterecek, böylece işletmeniz için en iyi EFSS platformu olup olmadığına karar verebilirsiniz. Anchor içeriği yerel sunucularla senkronize edebilirken, öncelikle test ettiğimiz bulut depolama özellikleri hakkında konuşacağız..

Anchor deneyimine konuşma iş üretkenliği, güvenlik, gizlilik ve destek de dahil olmak üzere daha ayrıntılı bir göz atmadan önce bir özellik ve fiyatlandırmaya genel bakış ile başlayacağız.

Güçlü & Zayıf Yönler

EFolder Anchor için alternatifler

Özellikleri

Aşağıdaki tablo, Çapa’nın bazı önemli özelliklerine hızlı bir genel bakış sağlayacaktır.. 

eKlasör Çapa Logosuwww.efolder.net

Bedava

İşbirliği

Cihaz senkronizasyonu

Seçici senkronizasyon

Blok düzeyinde senkronizasyon

Paylaşılan Klasörler

Dosya bağlama

Dosya sürümlendirme

Maksimum Dosya Boyutu
Sınırsız GB

Microsoft Office Entegrasyonu

Google Dokümanlar Entegrasyonu

Üçüncü taraf uygulama entegrasyonu kitaplığı

Kullanıcı etkinliğini izleme

Kullanıcı rollerini ayarlama

Kullanıcı grupları oluşturma

Güvenlik

Beklemede şifreleme
AES-256

Transit şifreleme

Uçtan uca şifreleme entegrasyonu

İki faktörlü kimlik doğrulama

Özel şifre gereksinimleri

Tek oturum açma (TOA) entegrasyonu

Uzaktan cihaz silme

Destek

Canlı sohbet

Telefon desteği

Kullanıcı forumu

7/24 destek

Özellik listesi iyi olsa da, özellikle güvenlikle ilgili (özel şifre gereksinimleri, TOA entegrasyonu) ve Office Online’ın ötesinde uygulama entegrasyonlarının yolunda çok az önemli eksik var..

İncelememizin geri kalanında hem isabetlere hem de isabetlere daha ayrıntılı değineceğiz.  

Fiyatlandırma

eFolder doğrudan Anchor satmaz. Bir KOBİ sahibi olarak, bir yönetilen hizmet ortağından (MSP) geçmeniz gerekir. Bu terim sizi duraklatırsa, kulübe hoş geldiniz. MSP ile çalışmak karışık bir torba olabilir. Sadece eFolder Anchor’ı değil, aynı zamanda nereden geldiğini de araştırmalısın.

Ayrıca, eFolder Anchor’i ortak programındaki MSP’lere toptan satış yapıyor. Bir MSRP’yi listelemez veya reklam vermez. İş ortakları uygun gördükleri şekilde kendi fiyatlandırmalarını belirler. MSP’ler, yazılımı sağlamanın yanı sıra işleri daha karanlık hale getirirken, Anchor’i desteklemek için dış kaynaklı BT hizmetleri de sunar.

Yani, üstlenmek istediğiniz bir şey olsa bile, bu maliyetleri de sıralamanız gerekir. Bu inceleme sırasında mevcut MSP’lere kapsamlı bir genel bakış sunmayacağız.

Bir satıcının hizmet satın alması için avlanmadan önce, doğrudan eFolder’dan (minnetle) temin edilebilen bir deneme çalışmasına götürebilirsiniz. Deneme çalıştırması size 25 TB’a kadar çalışabilmeniz ve kullanabileceğiniz 2.5 TB alan sağlar. Dosya yüklemeleri 2 GB ile sınırlıdır.

Kullanıcı deneyimi

Sabitleme, bulutta barındırılan içeriğe hem bilgisayarınızdan hem de mobil cihazınızdan erişmenizi sağlar.

Desteklenen masaüstü işletim sistemleri Windows ve macOS’u içerir, ancak Linux’u içermez. Microsoft Outlook için bir eklenti de var. Ankraj’a kaydolduktan sonra Synced Tool (evet) adı verilen masaüstü istemcisini doğrudan web portalından indirin. Kurulum sadece bir dakika sürer,

İşiniz bittiğinde, masaüstünüzde yeni bir “SyncedTool” klasörünüz olacak. Bu klasör, eşitleme klasörü olarak bilinir. Varsayılan olarak, bu klasörde depolanan dosyalar hem sabit sürücünüze hem de bulut depolama endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir model olan buluta kaydedilir..

SyncedTool’un yüklenmesi, senkronizasyon klasörünüze ve erişim özelliklerine atlamanızı sağlayan bir görev çubuğu simgesi de ekler. Mülklerden genel ayarları yönetebilir, bant genişliği senkronizasyonunun ne kadarını kısıtlayabileceğini, proxy ayarlayabilir, seçici senkronizasyonu yönetebilir ve devam eden senkronizasyon etkinliğini izleyebilirsiniz.

Masaüstü istemcisi kritik olsa da, Anchor deneyiminin çoğu web arayüzüne dayanır.

Dropbox, Box, OneDrive ve diğer birçok bulut depolama aracı gibi hizmetlere aşina iseniz, bu hizmetlerin genellikle minimalist, kullanıcı dostu bir yaklaşım kullandığını biliyorsunuz; Çapa, çok değil.

Web arayüzü, çoğu kullanıcıyı şaşırtacak şekilde düzenlenmiş işlevsellik ile doludur. Kendinizi öğrenme eğrisinin üzerine sürükleyebiliyorsanız, Anchor’in özellikleri etkileyici.

Bilmeniz gereken ilk şey, Anchor’in iki farklı web portalı görünümü sağlamasıdır: biri “kuruluş” ve diğeri “dosyalarım”. Sağ üst taraftaki küçük bağlantıları kullanarak bu görünümler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Kuruluş görünümünde hesap etkinliğini, alan tahsisini ve diğer metrikleri izlemek için bir gösterge tablosu bulunur.

Gösterge tablosunda sunulan bilgiler, çoğu EFSS aracıyla elde edeceğiniz bilgilerden daha fazlasıdır ve iş işleri üzerinde sıkı kontrol sahibi olması gerekenler için kullanışlıdır. Ayrıca, web aracının kullanıcıları ve grupları, bağlı makineleri, paylaşımları, yedekleri, etkinliği ve raporları görüntülemek için başka sekmeleri vardır.

Bulut içeriğinize erişmek için “dosyalarım” görünümüne gitmeniz gerekir. Bu görüş beyinde çok daha kolaydır. Dosyalara ve klasörlere göz atabilir ve yeni içerik oluşturabilir ve yükleyebilirsiniz.

Hangi içeriği paylaştığınızı kontrol etmek, konuk hesaplarını, yedeklemeleri, dosya raporlarını ve etkinlik günlüğünü görüntülemek için sekmeler de vardır. Sabit akıllı telefon uygulamaları Android, iOS ve Windows Phone için kullanılabilir. Emin olun ve Sabitlemede değil mobil mağazada “Senkronize Araç” ı arayın.

Mobil özellikler şunları içerir:

  • Dosyaları görüntüleme, silme, kilitleme ve taşıma
  • Cihazınızdan dosya yükleyin
  • Microsoft Office dosyalarını düzenleme
  • Düzenlemeleri önlemek için dosyaları kilitleme
  • İçerik paylaşma
  • Çevrimdışı erişim için dosya indirme

Android için Synced Tool, fotoğraflarınızı otomatik olarak bir “kamera yüklemeleri” klasörüne yedeklemenizi sağlar, bu da diğer birçok EFSS aracının gözden kaçırdığı hoş bir dokunuş.

Birincil mobil görünüm “dosyalarım” olarak adlandırılır ve içeriğe hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

Menüden, son kullanılan dosyalar, çevrimdışı dosyalar ve yedeklemeler için görünümlere de gidebilirsiniz.

Web deneyiminin giriş ve çıkışlarını öğrendikten sonra, Anchor güzel çok yönlülük ve özellikler sunar. Bir sonraki segmentte çevrimiçi işbirliğini artırmak için oluşturulmuş bu özelliklerden bazılarına göz atacağız.  

Kullanıcı yönetimi

Kontrol edilmeyen işbirlikleri kontrolden çıkabilir, bu nedenle içeriğinize kimin eriştiği ve neler yapabilecekleri üzerinde kesin kontrol sahibi olmak önemlidir. Anchor kullanırken, bu kontrolün çoğu web uygulamasının organizasyon görünümünden geçer.

Daha önce, kontrol paneline hızlıca baktık, bu da alanınızın ne kadarının kullanıldığını, kaç kullanıcınız olduğunu ve hem dosyalar hem de kullanıcılar açısından en çok alan tüketicilerinizi görmenin kullanışlı bir yoludur..

Hesaplar sekmesinden yeni Bağlantı kullanıcıları ekleyebilirsiniz. Yeni bir hesap oluşturmak için küçük “+” simgesini tıklamanız yeterlidir.

Bir kişi için hesap oluştururken, onları bir hesap yöneticisi yapabilir ve bunları aboneliğe dayalı paylaşılan klasörler olan gruplara ve ekip paylaşımlarına atayabilirsiniz (daha sonra olanlar için daha fazlası).

Gruplar, ekip paylaşımı erişimi atamanıza ve aynı anda birden çok kişiye kullanıcı yönetiminin diğer yönlerini gerçekleştirmenize olanak tanır.

“Misafir” olarak erişebileceğiniz, konuk hesapları oluşturmanıza olanak tanıyan başka bir hesap yönetimi sayfası var. Konuk hesapları ile normal hesaplar arasındaki temel fark, misafirlerin yalnızca içeriğe erişebilmeleridir.

Onlara bulut depolama alanı verilmez ve yönetici hakları verilemez veya gruplara atanamaz. Organizasyon “makineleri” sekmesi, ortak çalışanlarınızın Anchor ile hangi cihazları senkronize ettiğini kontrol etmenizi sağlayan güzel bir özelliktir.

Etkinlik sekmesi, hesabınızda neler olup bittiğini takip edebilmeniz için son etkinlikleri hızlı bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Filtrelenebilen günlük, hem yapılan işlemi hem de kimin yaptığını gösterir.

Raporlar sekmesi, etkinliği izlemek için başka bir yararlı araçtır. Buradan rapor metriklerini ve tarih aralıklarını seçebilir, raporları tekrar tekrar çalışacak şekilde planlayabilir ve rapor teslimi için e-posta adreslerini girebilirsiniz.

Olası rapor metrikleri arasında depolama alanına genel bakış, zaman içindeki tüketim, en iyi depolama kullanıcıları, makine sağlığı ve etkinliği yer alır..

Klasör & Dosya paylaşımı

Dosya ve klasör yönetimi, dosyalarım görünümünün dosyalar sekmesinden gerçekleşir. Bu sekmeden, nesneler sağ tıklanarak ve “paylaş” seçilerek başkalarıyla paylaşılabilir.

Anchor ile içerik paylaştığınızda kullanılabilecek seçenekler iyidir, sıradan olması gereken bazı şeyleri yaparak çoğu EFSS’yi aşar.

Yalnızca iş gücünüz tarafından erişilebilen güvenli bir paylaşım oluşturabilir veya genel bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Herkese açık bağlantılara, herhangi bir kısıtlama olmaksızın herkes tarafından erişilebilir;.

Bir bağlantı oluşturduğunuzda, bir bağlantı son kullanma tarihi ayarlayabilir ve toplam indirme sayısını sınırlayabilirsiniz. Bağlantı paylaşımıyla ilgili özledim, bir bağlantı şifresi ayarlayamamanız.

Genel olarak, yine de güvenli bir paylaşım seçmek istersiniz. Güvenli paylaşımlar e-posta, kullanıcı adı veya grup adı ile gönderilir ve bunlara yalnızca alıcı olarak listelenenler erişebilir. Bir hesapla ilişkili olmayan bir e-posta girerseniz, otomatik olarak bir konuk hesabı oluşturulur.  

Dosya paylaşımları her zaman salt okunurdur. Kullanıcılara düzenleme erişimi vermenin bir yolu yoktur. Ancak, hesap sahipleri iseler, zaten sahip olabilirler.

Klasör paylaşımları dosya paylaşımlarıyla aynı seçenekleri sunar, ancak davetliler dahil konuklar vermeyi, izinleri değiştirmeyi ve silmeyi tercih edebilirsiniz.

Ekip paylaşımları, bazı kullanıcıların seveceği ve diğerlerinin asla kullanmayacağı ilginç bir özelliktir. Yalnızca hesap sahipleri için kullanılabilir (misafir kullanıcılar için değil), paylaşılan klasör abonelikleri olarak işlev görürler.

Ekip paylaşımına abone olanlar, ekip paylaşım klasöründe bir değişiklik olduğunda cihazlarının otomatik olarak senkronize edilmesini sağlar. Ekip paylaşımı oluşturucu, ekip paylaşımı sekmesinden hangi kullanıcı cihazlarının senkronize edileceğini manuel olarak ayarlayabilir.

Ayrıca, kullanıcıların ekip paylaşımındaki son olaylardan haberdar olmasını sağlayan bir “günlük özet” anahtarı da vardır. Ekip paylaşımlarını ve paylaşılan klasörleri ve dosyaları “paylaşılan” sekmesinden izleyebilirsiniz.

Bu tür geniş çaplı paylaşımlar, iyi içerik paylaşan KOBİ’ler için çok yararlıdır. Ne dağıtıldığını takip etmek çok kolay, bu da fikri mülkiyetinizi tehlikeye atabilir.

Daha fazla bulut depolama hizmetinin aynı şeyi yapmaması talihsiz bir durumdur..

Eşitleme

Senkronizasyon, kullanıcıların küçük sürücüler veya e-posta dosyalarıyla uğraşmak zorunda kalmadan bir cihazdan diğerine atlamasını ve aynı dosya üzerinde çalışmasını sağlar. Aynı özellik, ortak çalışanların içerik değişikliklerini neredeyse gerçek zamanlı olarak görmesini sağlar.

eFolder Anchor, Dropbox tarafından mükemmelleştirilen modeli klonlar. Daha önce de belirttiğimiz gibi, dosya sisteminize gömülü bir senkronizasyon klasörü kullanır..

Bu klasöre eklediğiniz tüm içerik buluta gönderilir, ardından Synced Tool istemcisi kurulu olan diğer cihazlar (sizin ve diğer kullanıcılar).

İçeriği senkronize edilen klasöre taşımanın yanı sıra, dosya sisteminizdeki herhangi bir klasörü sağ tıklayıp buluta göndermek için “yedekle” yi de seçebilirsiniz. Bundan sonra, bu klasörde yapılan içerik değişiklikleri web arayüzünün “yedekleme” sekmesine yansıtılacaktır.

Ancak bunu IDrive, CrashPlan veya CloudBerry gibi hizmetler için yedek bir yedek olarak düşünmeyin. Çapa yedeklemeleri her zaman neredeyse gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. İyi bir iş yedekleme çözümünün yapabileceği rutin yedeklemeler planlayamaz, farklı yedeklemeler ayarlayamaz veya diğer birçok şeyi yapamazsınız.

Anchor ayrıca, senkronizasyon klasörünüzdeki hangi alt klasörlerin sabit sürücünüzde depolanacağını ve hangilerinin yalnızca bulutta depolanacağını kontrol etmenizi sağlayan seçici senkronizasyonu da destekler. Bu özellik, bilgisayarınızda değerli yer kazanmak için mükemmeldir ve Bağlantı görev çubuğu simgesi ile kolayca yönetilir.

Çapanın yetersiz kaldığı yer, çoğu EFSS çözümünün yetersiz kaldığı yerdir: Blok düzeyinde dosya senkronizasyonu sunmaz. Blok düzeyinde senkronizasyon, yalnızca değişen dosyaların bölümlerinin senkronize edildiği anlamına gelir, bu da sizin için daha hızlı senkronizasyon süreleri anlamına gelir. Dropbox, her zaman senkronizasyon trend belirleyicisi, senkronizasyon algoritmalarına blok düzeyinde transferler uygulayan birkaç satıcıdan biridir. Egnyte başka bir şeydir.

Verimlilik Araçları

İşbirlikleri desteklemek için, birçok EFSS aracı yerel üretkenlik araçlarıyla tümleşik olarak gelir veya üçüncü taraf araçlarıyla tümleştirmenize olanak tanır. eFolder Anchor’ın not alma uygulaması bile değil, kendi aracı yok.

Ancak, Microsoft Office ile önceden tümleşik olarak gelir.

Daha da iyisi, Office ile entegre olan çoğu EFSS aracı, bir Office 365 ofisi satın almanızı ve masaüstünüzde herhangi bir dosya düzenlemesi yapmanızı gerektirir. Anchor, Office Online ile bütünleşir, bu da hem ücretsizdir hem de doğrudan Anchor web platformundan içerik oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanır.

Ancak Office Online araçları Word, Excel ve PowerPoint ile sınırlıdır. Düzenlemeler için Office dışı belgelerin indirilmesi gerekir. Dropbox, Box, OneDrive ve diğer en iyi EFSS çözümlerinden farklı olarak, ek üçüncü taraf iş verimliliği entegrasyonları mevcut değildir.

Bu eksiklik, bir aracı aracılığıyla hizmet satın almanız gerektiği gerçeğiyle birlikte, diğer çözümleri dikkate almanın en büyük nedeni olarak durmaktadır..

Güvenlik

Bulutta depoladığınız içeriğin tehlikeye atılmamasını sağlamak için dosya şifreleme ve iki faktörlü kimlik doğrulama gibi güçlü koruyucu önlemler önemlidir. Çapa, günümüzde çoğu EFSS aracı gibi, temel bilgileri doğru yapar.

İçeriğiniz, Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü (NIST) tarafından önerilen protokol olan AES kullanılarak buluta gönderilmeden önce cihazınızda şifrelenir.

Transit geçiş verileri ayrıca TLS transfer protokolü kullanılarak güvence altına alınır. Bu, bilgisayar korsanlarının ortadaki adam (MITM) saldırıları olarak bilinen veri aktarımlarına kulak misafiri olmalarını önlemeye yardımcı olur.

Verileriniz Çapa veri merkezine ulaştığında şifresi çözülür. Dosya içeriği daha sonra aynı düzeyde AES ile yeniden şifrelenir. Beklemede şifreleme, bu adıyla, veri ihlali durumunda içerik hırsızlığını tartışıyor.

Veri merkezleri sertleştirilmiştir, yani doğal afetlere ve fiziksel ve sanal saldırılara dayanacak şekilde tasarlanmıştır, dosyalarınızı daha güvenli hale getirir.

Anchor, dosya güvenliği ile ilgili olarak yapması gereken şeylerin çoğunu yaparken, bulut güvenliğinin tamamen kontrolü altında olmayan kritik bir yönü vardır: zayıf şifreler. Şifreleme anahtarlarının aksine, zayıf parolalar kolayca kırılır. Ya da özellikle dikkatsiz çalışanlarınız varsa, yanlış yerleştirilmiş notları.

Zayıf parolaları önlemek için, birkaç EFSS aracı, güçlü parolalar oluşturmaya zorlamak için zorunlu parola gereksinimlerini ayarlamanıza olanak tanır. Çapa henüz bu harekete katılmadı, ancak hizmet iki faktörlü kimlik doğrulaması gerektiriyor, bu da daha iyi.

İki faktörlü kimlik doğrulama, kullanıcılar tanıdık olmayan makinelerden hesaplarına giriş yaptığında, mobil cihazlarına metin yoluyla gönderilen özel bir güvenlik kodu girmeleri gerektiği anlamına gelir. Bu şekilde, birisi şifre kırırsa veya çalarsa, yine de giriş yapamaz.

Çalınan bir cihazda, Anchor bu cihazdaki senkronizasyonu yönetici konsolundan uzaktan kesmenizi sağlar. Bunu yaptığınızda, o cihazdaki senkronize edilmiş içerik silinir.

Başka bir güvenlik özlüsü SSO (tek oturum açma) entegrasyonu değildir. TOA araçları, kullanıcıların aynı kimlik bilgilerine sahip birden çok iş uygulamasına giriş yapmalarına olanak tanırken, aynı zamanda yöneticilere bu kimlik bilgilerini daha iyi gözetme olanağı sağlar..  

Destek

EFolder’ın çevrimiçi destek web sitesini kullanarak Anchor için kendi kendine yardım ve doğrudan destek alabilirsiniz.

Doğrudan destek seçenekleri, çalışma saatleri içinde telefonla desteği ve 7/24 kullanılabilen bir bilet sistemini içerir. Bununla birlikte, bir bilet gönderilirken, yalnızca kritik olarak listelenen sorunlar 7/24 yanıtlanır. Diğer tüm saatler çalışma saatlerinde yanıtlanır. Canlı sohbet bir seçenek değil.

E-posta yanıt süreleri sorunun önem derecesine bağlıdır:

  • Kritik: 60 dakikadan az
  • Yüksek: dört çalışma saatinin altında
  • Aracı: bir iş gününün altında
  • Düşük: iki iş günü altında

Yanıt süresini test etmek için, biri “orta” aciliyetli ve diğeri “yüksek” aciliyetli olmak üzere birkaç test e-postası gönderdik. Her ikisi de yayınlanan süreler içinde yanıt aldı.

DIY sorun giderme ve genel ürün bilgisi için eFolder Bilgi Bankası’na destek portalı üzerinden erişebilirsiniz. Kullanılabilir yardım kategorileri arasında “Bağlantıya Başlarken”, “Bağlantıyı Yapılandır” ve “Bağlantılı Mobil Uygulamaları” yer alır. Sorun giderme ve servis önerileri için bölümler de vardır.

eFolder, izleyerek öğrenmeyi tercih ederseniz canlı web seminerlerine de ev sahipliği yapar. Yaklaşan bir yayına kaydolabilir veya arşivlenenleri görüntüleyebilirsiniz.

Anchor yoluyla desteğe ek olarak, birçok MSP de destek sağlar. Çoğu zaman, işletmeniz gerektiriyorsa genişletilmiş destek seçeneğiyle temel bir destek teklifi alırsınız.

Karar

EPolder Anchor’ı MSP’leri kullanmakla suçlamak muhtemelen tamamen doğru değildir. Bazı KOBİ kullanıcıları, özellikle BT konusunda bilgili olmayan veya kritik üretim ortamları yürüten kullanıcılar bu yaklaşımı tercih edebilir.

Yine de, hizmet kesinlikle Dropbox ve benzeri araçlardan daha karmaşık olsa da, birçok KOBİ sahibinin aracıyı kesmeyi tercih etmemesi çok zor değil.

Bir MSP’den geçmek zorunda kalmanın ötesinde, Anchor ile ilgili en büyük sorun, Office Online’ın ötesinde üçüncü taraf verimlilik uygulamalarının eksikliğidir. Bu sorunlar sizi ilgilendiriyorsa, kesinlikle diğer seçeneklere bakmak istersiniz.

Yoksa, Anchor’in sunabileceği bazı güzel özellikleri vardır. Raporlama ve paylaşma yeteneklerinden özellikle etkilendik. Ayrıca, Anchor’in konuk kullanıcı hesapları eklemenize, seçici senkronizasyon sunmasına ve dosya sistemi klasörlerini yedeklemek için kullanılabilmesine izin veriyoruz.

Her zaman olduğu gibi, satın almadan önce denemeyi denemenizi öneririz. Ve elbette, aşağıdaki yorumlarda eFolder Anchor ile ilgili kendi düşüncelerinizi duymak isteriz. Okuduğunuz için teşekkürler!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me