Yenilmezler Online ve Ücretsiz Nasıl İzlenir

2008’de Iron Man, Marvel Sinematik Evreni’ni etkili bir şekilde başlattı. On yıl ve 20 film sonra, MCU herkesin taklit etmek istediği model oldu. Birçok bağımsız film olsa da, Avengers franchise’ı en popüler ve karlı. Bununla birlikte, Avengers filmlerini nasıl izleyeceğinizi merak edebileceğinizi düşündük, bu yüzden bu kılavuzu hazırladık.


Her üç Avengers filmi de MCU’daki çeşitli senaryoların doruk noktası. MCU 10 yıl önce fırlatıldı ve ortak bir evren ve kanon yaratarak birden fazla aşamaya ve filme yayıldı. Avengers 4, üçüncü aşamadaki son film olacak, o zaman dördüncü aşamaya geçeceğiz.

Avengers filmleri çılgınca başarılı, üçü de 1 milyar dolardan fazla kazanıyor ve tüm zamanların en yüksek gişe hasılatı elde eden filmlerin listesine giriyor. Onları görmediyseniz, meşhur kayanın altından çıkmanıza yardımcı olmak için buradayız..

Dördüncü Avengers filmi 2019 baharı için geçici olarak sıralanan ve Avengers: Infinity War’a bir sonuç olarak hizmet ederken, şimdi MCU filmlerini yakalamak veya yeniden yakalamak için herhangi bir zaman kadar iyi – günleri sayıyorsanız Kaptan Marvel tiyatrolara ulaşana kadar.

Yenilmezleri Online İzle

Yenilmezler, Black Panther, Thor: Ragnarok ve The Galaxy Vol 2’nin Koruyucuları gibi diğer MCU filmlerinde Netflix’te yayın yapmak için kullanılabilir. bölgenize göre.

Netflix'te Yenilmezleri İzlemek

Bu makalede, Netflix’in VPN algılamasını atlayabilen birkaç sanal özel ağ üzerinden geçiyoruz, böylece bölge kısıtlamalı içeriğe erişebilirsiniz. Netflix söz konusu olduğunda ExpressVPN ile ilgili olarak yanlış gidemezsiniz, ExpressVPN incelememizde görebileceğiniz gibi.

Üç başlık da – Yenilmezler, Yenilmezler: Ultron Çağı ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı – Amazon Prime Video’da kiralanabilir. Aboneler bu videoları ücretsiz olarak yayınlayamaz. Bölgesel kısıtlamalar Amazon Prime Video için de geçerlidir, bu nedenle coğrafi engelleme ile nasıl başa çıkılacağı konusunda öneriler için akış kılavuzumuza ilişkin en iyi VPN’imize göz atın.

ExpressVPN’i yenmek zor, ancak NordVPN akış için bir başka en iyi seçim. NordVPN incelememizde bu konudaki deneyimimiz hakkında bilgi alın.

Hulu’daki Marvel içeriğinin mahsulü zorlayıcı değil. Yalnızca Marvel Animasyon Özelliği Serisi kullanılabilir. Bununla birlikte, Vudu’nun üç Avenger filmi de kiralanabilir. Google Play ve YouTube da düzenli olarak kütüphanelerinde bulunduğundan sağlam seçimlerdir.

Avengers’ı Ücretsiz İzle

Kalite veya yasallık konusunda seçici değilseniz, Avengers filmlerini izlemek için genellikle ücretsiz seçenekler vardır. Kabul edildi, korsan filmleri izlemekle ilgili risk var, ama bu senin işinse, yargılamak için burada değiliz. Sadece güvenli ve gizli bir şekilde yapın.

Putlocker korsan filmlerin önemli bir kaynağıdır ve bunun sonucunda Amerika Sinema Filmleri Birliği’nin ve tüm dünyada telif hakkı ve fikri mülkiyet yasalarını uygulayan yönetim organlarının dikkatini çekmiştir. Bu nedenle, alan adı sürekli değişir.

SolarMovie, korsan içeriğin Netflix’i olarak kabul edildi ve muhtemelen ünlü 123Movies’e en popüler alternatif. Vietnam merkezli 123Movies, 2018’de bilinmeyen nedenlerden dolayı aniden kapandı, ancak MPAA ve Vietnam hükümeti yasadışı film çıkışlarına karşı küresel bir kampanyada yer aldığından, bunun baskı altında olduğuna inanılıyor.

Yenilmezler
© BollywoodLife

Couchtuner başka bir seçenektir, ancak filmlerden ziyade TV şovlarına odaklanır. IP adresi de etrafa sıçrar, bu yüzden onu takip etmek için gereken özeni gösterin.

Yasa dışı içeriğe erişmek, verilerinizi ve gizliliğinizi ve bilgisayarınızın güvenliğini riske sokar. Ayrıca, telif hakkı yasalarını ihlal etme nedeniyle dava açma riski vardır. Çok tehlikeli akışlar pop-up’lar, reklamlar ve kötü amaçlı yazılımlarla bağlanır. Virüsten koruma yazılımınızın göreve hazır olduğundan emin olun.

İş için neden açık bir seçim olduğunu ve onu en iyi antivirüs yazılımımıza neyin getirdiğini görmek için Bitdefender incelememizi okuyun.

Avengers’ı izlerken porno için pop-up’lar görmüyorsanız, korsan geminizde bir pop-up engelleyici isteyeceksiniz. En iyi pop-up engelleyicilerimiz gizliliğinizin ve güvenliğinizin sağlam kalmasına yardımcı olacaktır.

Söylemeden geçmesine rağmen, yine de söyleyeceğiz: bir VPN kullanın. Bu güvenliğinizi en üst düzeye çıkarır ve sizi anonim tutar. VPN’ler IP adresinizi maskeler, trafiğinizi şifreler ve sizi internet servis sağlayıcınızdan gizler. Seçenekler için en iyi VPN’lerimize göz atın.

TorGuard anonimlik için özellikle ilgi çekicidir. TorGuard incelememizde korsanların ve karanlık web sakinlerinin neden iyi olduğunu görebilirsiniz.

Yenilmezleri Kodi’de İzleyin

Kodi, akış tutkunlarıyla yavaşça çekişen bir sunucudaki medyayı yönetmek için açık kaynaklı bir programdır. Her türlü medyayı depolamanıza ve düzenlemenize olanak tanır, çoğu işletim sistemiyle uyumludur ve birden fazla cihaz tarafından desteklenir.

Kodi, boş bir tuval olarak sunulur ve eğlence seçeneklerinizi size bırakır. Eklentiler, özellikle gayri resmi olanlar ile işler ilginçleşiyor. Korsan içerikler için depoları burada bulabilirsiniz.

Blamo Repo, korsan filmler ve TV şovları için en popüler depolar arasındaydı, ancak Eylül 2018’de kapatıldı. Başka bir popüler eklenti olan Exodus, Kodi Bae deposu aracılığıyla kullanılabilir durumda. Crazy Aces deposu, MCU filmlerinin çoğunu da içeren bir Marvel eklentisine sahiptir..

Yenilmezler
© KodiVPN

Kodi hakkında daha fazla bilgi edinmek için eksiksiz Kodi kılavuzumuzu okuyun. Kurulumu, eklentileri ve depoları ve almanız gereken güvenlik önlemlerini bulmayı tartışıyoruz. Zaten başlatılmışsanız, en iyi Kodi depolarımıza bir göz atın.

Son düşünceler

Tüm Avengers filmlerini izlemek, birden fazla yere yayılma eğilimi gösterdiği için zor olabilir. Her sağlayıcı hepsine ve ilgili kitaplıklarına sahip değildir. Kiralamak istiyorsanız, Amazon Prime Video ve Vudu gitmek için en kolay yerlerdir.

Netflix’in ilk Avengers filmi var ve şüphesiz Avengers: Infinity War’dan çok uzun süre önce olacak. Ayrıca, Avengers serisinin ötesindeki filmlerle ilgileniyorsanız, genellikle diğer MCU filmleri de vardır. Hulu çoğunlukla Marvel filmlerinde bir büst, bu yüzden muhtemelen zaman ayırmaya değmez.

Aramızdaki korsanlar için, Putlocker ve Kodi için yukarıda bahsedilen depolar en iyi seçenektir. Pirate Bay’de hızlı bir arama, torbanız ise Avengers: Infinity War için birden fazla torrent gösterir. Öncelikle torrent kılavuzu için en iyi VPN’lerimizi okuduğunuzdan emin olun..

Umarım, Avengers filmlerini nasıl izleyeceğiniz ve 2019’da üçüncü aşamanın sonuna hazırlanmak için seçeneklerinizi netleştirmeye yardımcı olduk. Okuduğunuz için teşekkürler ve bir şey bıraktığımızda bize yorum yapın veya tweet atın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map