Netflix için En İyi VPN: 2020’de Yasağı Atmak

Netflix, dünyanın önde gelen akış hizmetlerinden biridir. 190’dan fazla ülkede kullanılabiliyor ve her ay yenileri eklenecek bir sürü film ve şov mevcut. Tek ihtiyacınız olan Netflix’i yayınlamak için internete bağlı bir cihazdır, ancak yol boyunca bazı hıçkırık olabilir, bu yüzden Netflix için bu en iyi VPN’i bir araya getirdik.


Netflix çoğu ülkede mevcut olmasına rağmen, tüm kullanıcılar aynı deneyime sahip değildir. Netflix’in kütüphanesi ülkeden ülkeye farklılık gösterir, bu nedenle Netflix ABD’de mevcut olanlara İngiltere’de erişilemeyebilir. 

Bu aynı zamanda seyahat ediyorsanız, Netflix’in giriş yaptığınızda biraz farklı görüneceği ve en sevdiğiniz programı izlemeye devam edemeyebileceğiniz anlamına gelir.

Sansür konusunda katı olan bazı ülkeler Netflix’e erişime hiç izin vermiyor. Çin, Büyük Güvenlik Duvarı’nın Batı içeriğinin tümünü olmasa da çoğunu engellediği ülkelerden biridir. Neyse ki, yukarıdaki tüm sorunlar Netflix’e sanal bir özel ağ üzerinden bağlanarak düzeltilebilir. Ancak, tüm VPN’ler Netflix VPN bloğunu atlayamaz.

Bitiş çizgisine atlamayı tercih ederseniz, ExpressVPN sürekli olarak Netflix’e girmek için ön koşucu. Piyasadaki en iyi VPN ve Netflix için tüm kutuları işaretliyor. 

Daha fazla seçenek için okumaya devam edin. Ayrıca neden bir VPN’e ihtiyacınız olduğu, Netflix’e erişmek için hangi uygulama özelliklerinin en önemli olduğu ve ücretsiz bir VPN kullanmanın dezavantajları hakkında daha fazla konuşacağız.. 

Netflix için En İyi VPN

 1. ExpressVPN – ABD Netflix için en iyi VPN
 2. NordVPN – diğer ülkelerden Amerikan Netflix’i izlemenize yardımcı olur
 3. CyberGhost – Netflix VPN bloğunu atlar
 4. Windscribe – iyi hizmet, ancak ücretsiz plan Netflix için iyi değil
 5. VyprVPN – yasağı aşan güvenli hizmet
 6. Özel İnternet Erişimi – en uygun maliyetli seçenek
 7. ProtonVPN – açık kaynak kodlu ve harika fırsatlar sunuyor

1. ExpressVPN

ExpressVPN, ilk beş makalemizin birçoğunda tahta oturuyor, ancak iyi bir nedenden dolayı. Bulut depolama için bile alabileceğiniz en iyi çok yönlü uygulamalardan biridir ve testimizin birçok alanında kendini kanıtlamıştır. 

ExpressVPN, sürekli olarak en zorlu yayın bariyerlerinden bazılarını sürekli kırarak rakiplerinin çoğunun üzerinde mükemmel performans gösterdi, bu yüzden aynı zamanda akış için en iyi VPN’imiz.

Akış söz konusu olduğunda, ExpressVPN hemen hemen her ülkenin kütüphanesine erişimi olan Netflix için kullanılacak en iyi VPN’dir. Ayrıca 94 ülkede 3.000’den fazla sunucusu var, bu nedenle Netflix sunucusu bulma konusunda bir sorun olmamalı (özellikle Netflix ABD için New York sunucularını seviyoruz).

Aynı zamanda bugüne kadar test ettiğimiz en hızlı VPN’dir. Bu, 1080p veya 4K’da akışla ilgili herhangi bir sorun yaşamamanız gerektiği ve içeriğin yüklenmesi için sonsuzluğun beklenmesi gerekmeyeceği anlamına gelir. Ayrıca sınırsız bant genişliği elde edersiniz, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz zaman akış sağlayabilirsiniz. 

ExpressVPN’in Diğer Özellikleri

ExpressVPN, kullanımı en kolay VPN’lerden biridir. Yeni başlayanlar için harika, arayüz hızlı bir şekilde bağlanmak için büyük bir “açık” düğmesi gösteriyor. Bu düğmeye basmak sizi bulunduğunuz yere göre “akıllı” bir sunucuya bağlar. Belirli bir ülkeye bağlanmak için “konum seç” i tıklamanız ve istediğiniz ülkeyi seçmeniz yeterlidir. ExpressVPN incelememizin tamamını okuyun.

expressvpn-review-sunucu-navigasyon

ExpressVPN’in bizi hayal kırıklığına uğrattığı bir alan, ExpressVPN vs PureVPN makalesinde belirttiğimiz gibi fiyatıdır. Pahalı, ama paraya değer ve Netflix’e girmenin bir yolundan çok daha fazlasını sunuyor. Daha uzun bir abonelik seçerek maliyeti birkaç adım aşağı çekebilirsiniz. Bununla birlikte rahat değilseniz, gönül rahatlığınız için 30 günlük para iade garantisi vardır..

2. NordVPN

NordVPN, ExpressVPN ve NordVPN atma programımızda okuyabileceğiniz gibi, en iyi Netflix VPN, en iyi seçimimizle karşılaştırılabilir olmaya yaklaşıyor. Bununla birlikte, tutarsız hızları nedeniyle kaçırıyor. 

Aslında Netflix’e girmek, NordVPN incelememiz için test sırasında bir sorun değildi. NordVPN’in önerdiği tüm sunucular erişim sağlayabiliyordu. Sorun, önerilen sunucuların korkunç hızlara sahip olmasıdır. Aslında o kadar kötü ki içeriği aktaramıyor. Bununla birlikte, bir sunucu seçmenin çok daha iyi sonuçları var. 

nordvpn-review-sunucu-navigasyon

İyi bir sunucu seçtikten sonra, NordVPN bir cazibe gibi çalışır, hatta torrent parçası için en iyi VPN’imizdeki en üst noktayı bile toplar. Sınırsız bant genişliği ile birlikte gelir ve diğer ülkelerin Netflix’e erişmeniz gerektiğinde, 59 ülkede 5.500’den fazla sunucu vardır. Ayrıca, sunucuların bulunduğu ülkeleri gösteren devasa bir harita ile kullanımı da kolaydır.

NordVPN paranız için iyi bir değer sunar ve nakit sıkıntısı çekiyorsanız daha iyi bir seçenek olabilir. Yine de aylık plan iyi değil. Daha uzun planlar size biraz para kazandıracak ve beğenmemeniz durumunda 30 günlük bir geri ödeme penceresi var.

3. CyberGhost

CyberGhost, Netflix için en iyi VPN hizmeti için mükemmel bir seçimdir. BBC iPlayer gibi akış platformları için optimize edilmiş bir grup sunucuya sahiptir ve Netflix’e girmek bir esinti. Ayrıca, 90 ülkede yaklaşık 6.000 ile ExpressVPN’in ülke yayılımından uzak olmayan büyük bir sunucu ağına sahiptir (ExpressVPN ve CyberGhost karşılaştırmamızı okuyun). Bu sayı dalgalanma eğilimindedir, ancak asla çok uzakta değildir.

Hızları biraz tutarsızdır, NordVPN gibi daha yakın sunucularda daha yüksek hızlar görülür (NordVPN vs CyberGhost parçamızı okuyun). Ancak, testlerimiz sırasında, CyberGhost incelememizde okuyabileceğiniz gibi, iyi bir sunucu bulduktan sonra CyberGhost’un iyi performans gösterdiğini bulduk.

Bant genişliği için sınır yoktur ve arabirimi alışmak biraz zaman alsa da, nerede olmanız gerektiğini görmek kolaydır. CyberGhost aynı zamanda yedi cihaza kadar bağlanmanıza izin verir, bu da tüm aile bağlanmak isterse harika. 

CyberGhost-Akış-Sunucular

CyberGhost ucuz bir hizmettir, ancak diğer birçok sağlayıcı gibi aylık plan da en uygun maliyetli değildir. Android ve iOS kullanıcıları için yedi günlük ücretsiz deneme sürümü mevcuttur, ancak masaüstü kullanıcıları denemek için yalnızca bir gün alır. Para iade garantisi de vardır: aylık planla 14 gün ve daha uzun olanlarla 45 gün.

4. Windscribe

Sırada VPN hizmetlerini özelleştirilebilen ücretsiz ve ücretli bir planla sunan Windscribe geliyor. Bununla birlikte, Netflix’e erişme söz konusu olduğunda, ücretsiz plan bunu kesmez. Windscribe’in ücretsiz sunucularıyla Netflix’e girmeye çalıştığımızda, tamamen engellendik.

Ayrıca, ücretsiz sunucuları sadece birkaç ülkeyi kapsar, yani Netflix’in tüm kütüphaneleri sizin için mevcut değildir. Öte yandan, ücretli planına baktığınızda, tüm bunlar değişir. Yalnızca diğer ülkelerin sunucularının bir yığınına erişmekle kalmaz, aynı zamanda Windscribe’in Windflix sunucularını da kullanabilirsiniz. 

Windflix sunucuları akış için özel olarak üretilmiştir ve iyi çalışırlar. ABD, İngiltere, Japonya ve Kanada’da mevcuttur ve Netflix’e herhangi bir sorun olmadan erişebilirler. Bunun da ötesinde, hem yeni başlayanlar hem de teknisyenler için uygun basit bir arayüze sahip. 

windscribe-review-pencere

Ayrıca, hangi planda olursanız olun sınırsız eşzamanlı bağlantı elde edersiniz, bu yüzden birden fazla cihaz için en iyi VPN’imiz de budur. Daha fazla bilgi için Windscribe incelememizi okuyun.

Windscribe’ın Bant Genişliği ve Fiyatı

Windscribe ile sınırsız bant genişliği alıp almamanız basit bir evet veya hayır değildir. Ücretsiz plan en iyi ücretsiz VPN hizmetlerinden biridir, ancak ayda sadece 2 GB bant genişliği alırsınız. Kaydolduğunuzda geçerli bir e-posta adresi ve diğer yollarla girerek bunu 10 GB’a çıkarabilirsiniz, ancak yine de iyi bir Netflix tıkırtısını işlemek için yeterli olmayacaktır.

Bununla birlikte, Windscribe’in ücretli planı sınırsız bant genişliği ile birlikte gelir, ancak piyasadaki en ucuz seçenek değildir, özellikle de NordVPN ile aldığınızla karşılaştırdığınızda (Windscribe ile NordVPN parçasını okuyun). Daha uzun planlar zaman içinde paradan tasarruf etmenizi sağlar, ancak istediğinizi elde etmenin daha ucuz bir yolu vardır.

Windscribe’in “plan oluştur” seçeneğini kullanarak, sınırsız bant genişliğini ve Windflix sunucularından biri de dahil olmak üzere herhangi bir sunucuyu ayda sadece 2 $ karşılığında bir araya getirebilirsiniz. Ek olarak 1 $ karşılığında bu pakete başka sunucular da ekleyebilirsiniz. Resmi bir geri ödeme politikası yoktur, ancak satın alma tarihinden itibaren üç gün içinde sorarsanız paranızı geri alabilirsiniz.

5. VyprVPN

VyprVPN ayrıca Netflix için en iyi VPN’lerden biri olarak yer aldı. Herhangi bir ayarı değiştirmeden akış hizmetlerine girebilir, bu yüzden Netflix’e girmek çok kolaydı. 

VyprVPN ayrıca Netflix bloğunu geçmenize yardımcı olabilecek tescilli Chameleon protokolüne sahiptir, çünkü bir VPN kullandığınız gerçeğini tamamen maskelemek için tasarlanmıştır. Ancak, her zaman gerekli değildir.

VyprVPN-Client

Ayrıca sınırsız bant genişliği ve oldukça iyi bir arayüz ile geliyor. Sunucuları 64’ten fazla ülkede bulunabilir, ancak toplam sunucu sayısı ve hizmetin diğer yönleri kağıt üzerinde çok umut verici görünmemektedir. VyprVPN incelememizde okuyabileceğiniz gibi hız testlerimiz kötü sonuçlar verdi, ancak gerçek performansı farklı bir hikaye anlattı. 

Yerel sunucular, bir VPN kullanmadığımızda kaydedilenlere benzer hızlar döndürdü ve içeriğin 1080p’de çok fazla gecikmeden yüklenmesine izin verdi. Daha uzak sunucular, başlamak için biraz uğraştı ve başlangıçta daha düşük bir çözünürlükte yüklendi, ancak hızla tercih edilen 1080p’ye ulaştılar.

VyprVPN iki farklı pakette gelir. Standart plan üç adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir ve Premium plan beşe ek olarak Chameleon protokolünün kullanılmasına izin verir. Daha sonra, yıllık plan daha iyi ve fiyat açısından iyi bir şekilde çalışarak aylık veya yıllık bir fatura arasında seçim yapabilirsiniz. 30 günlük para iade garantisi de mevcut.

6. Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi’nin Netflix’e sürekli olarak girememesine rağmen, bariyeri delme yeteneğine sahip bir VPN olarak hala bahsetmeye değer olduğunu düşünüyoruz. Özel İnternet Erişimi incelememiz için test sırasında bazı garip karşılaşmalar olsa da, farklı sunucularla oynadıktan sonra akış hizmetine erişebilir.

PIA’nın 3.000’den fazla sunucusu var, ancak sadece 29 ülkeyi kapsıyorlar. Yine de, gerekirse farklı bir Netflix kütüphanesine erişmek için bu yeterli olmalıdır. Ek olarak, bu sunucuların çoğu ABD’de, yani PIA, Amerikan Netflix için harika bir VPN olabilir. Uygun bir tane bulmakta zorlanıyorsanız PIA, Linux için en iyi VPN’imizdir..

pia-review-windows-uygulama

Sınırsız bant genişliği elde edersiniz ve hızları genellikle yüksektir, ancak bu çoğunlukla varsayılan olarak daha hafif şifreleme kullanan PIA’ya bağlıdır. Netflix’e bir ağ geçidi olarak, bu bir sorun olmamalı, ancak başka bir şey yapmayı planlıyorsanız, daha güvenli 256 bit şifrelemeye yükseltmeyi düşünmelisiniz..

PIA, son fiyat artışından sonra bile hala kaliteli bir hizmet aldığınız en ucuz VPN’lerden biridir. Müşteri destek dizisinin canlı sohbeti içermemesi çok utanç verici. Yine de, yedi günlük bir geri ödeme süresi olduğu bilgisiyle bunu deneyebilirsiniz. 

7. ProtonVPN

Son olarak, ProtonVPN var. Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu veya diğer herhangi bir akış hizmetine bağlanmakta sorun yok. Yine de son gelmesinin nedeni düşük hızları. 

Diğer birçok sağlayıcı gibi, ProtonVPN de sunucuların kullanılmasını önerir, ancak yavaştırlar. Bir sunucuyu kendiniz seçerek, daha hızlı yüklenen bir sunucu bulmalısınız, ancak yine de en iyisi olmayacak.

ProtonVPN’in 44 ülkede sunucuları var, ancak hepsine erişebilmek için ücretli planlarından birinde olmanız gerekiyor. Ücretsiz planla, bir bağlantı ve ABD, Japonya ve Hollanda’da bulunan üç sunucunun kullanımı elde edersiniz. 

Özellikle Japon Netflix’i istiyorsanız, konumlar sizin için iyi olabilir, ancak sunucular güvenilir değildir ve iyi hızlara sahip olmayabilir. 

protonvpn-review-arayüzü

Ücretsiz dahil olmak üzere tüm planlarında sınırsız bant genişliği elde edersiniz. Kurulumu bir acı olabilir, ancak bir kez kullandığınızda arayüzün kullanımı kolaydır. Ancak, uğraşmak için çok fazla ayar yoktur. ProtonVPN incelememizde servis hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

ProtonVPN’in Paketleri

ProtonVPN’de aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla katman vardır. Yukarıda söylediğimiz gibi ücretsiz bir plan var. Bundan sonra üç plandan birini seçebilirsiniz: Temel, Artı ve Vizyoner.

Temel plan, tüm sunuculara erişebilmeniz için sizi bir çiviye taşır ve iki bağlantıyı da yükseltir. Ayrıca beş bağlantı ve akış sunucuları gibi bazı ek avantajlar da bulunur. Son olarak, Visionary size 10 bağlantı ve şifreli e-posta hizmetinin kullanımını veriyor, ancak gözlerimize göre çok fazla para var.

Çok fazla ödeme yapmadan en iyi akış deneyimini yaşamanızı sağlamak için Artı planı en iyi seçenektir. Beş bağlantı alırsınız ve tüm ülke sunucularına, akış ve Tor sunucularına erişirsiniz. Ayrıca, ProtonVPN’in ihtiyacınız olduğunda koruma katmanı ekleyen Güvenli Çekirdek sunucularını kullanabilirsiniz. 30 günlük geri ödeme süresi de var.

Netflix için Neden Bir VPN’e İhtiyacınız Var?

Çevrimiçi olduğunuzda bir VPN kullanmak artık hiç olmadığı kadar önemlidir. VPN’ler, siber suçlar, gözetim ve web gizliliği ile ilgili başka şeyler gibi birçok şeye karşı mükemmel koruma sağlar. VPN’lerde sadece korumaktan daha fazlası var ve Netflix’e ve diğer akış hizmetlerine girmenize yardımcı olmak,.

Netflix Geoblocks

Bazı ülkelerin Netflix’e hiç erişimi yoktur. Böyle bir ülkede bulunuyorsanız, bir VPN, bir ülkede ona erişebilecek bir sunucu seçmenize ve fiziksel olarak oradaymış gibi görünmenize olanak tanır. Bununla birlikte, Netflix’e erişiminiz olsa bile, kitaplığındaki her şeyi izleyebileceğiniz anlamına gelmez.

Bunun nedeni geobloklar. Terimi daha önce hiç duymadıysanız, coğrafi engelleme kılavuzumuzu okuyarak bilgilerinizi genişletebilirsiniz. Kısacası, temelde belirli içeriğin yalnızca belirli bir bölgede bulunduğu yer. 

Örneğin, casus-gerilim serisi Vatan, Netflix’te, ancak yalnızca İngiltere kütüphanesinde mevcut. Benzer şekilde, suç-drama dizisi Better Call Saul hem ABD’de hem de İngiltere Netflix’te kullanılabilir, ancak İngiltere sürümü bir ile dört arasında mevsimlere ve ABD kütüphanesinde sadece bir ile üç arasında mevsimlere sahiptir.

Bir kez daha, VPN burada yardımcı olabilir. ABD’deyseniz ve Better Call Saul’un dördüncü sezonunu izlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bir İngiliz sunucusuna bağlanmaktır. Bazı ülkelere özel birçok Netflix şovu da var, ancak bunlara iyi bir VPN ile erişebileceksiniz. Biriyle Netflix’i her yerden bir VPN ile izleyebilirsiniz.

Örneğin, yurtdışına seyahat ediyorsanız, fiziksel olarak orada olmasanız bile, ABD Netflix’i diğer ülkelerden izleyebilirsiniz.. 

Netflix VPN Yasağı

Artık Netflix’e girmeyi parkta bir yürüyüşe benzettik, size bunun olmadığını söyleyeceğiz. Bölgesel bir kısıtlamayı atlatmak genellikle uygun bir sunucu seçerek kolay olsa da, Netflix VPN yasağı, Netflix’in VPN’leri sık sık engellediği için yalnızca bir avuç VPN hizmetinin üstesinden gelebileceği ekstra bir engeldir..

Bunun nedeni, akış hizmetinde çok fazla içerik Netflix’in kendisi tarafından üretilmesine rağmen, hala çok fazla şey var. Gerisi diğer şirketler tarafından üretilir ve nerede gösterildiğini söylerler. Bir şirket bir ağın haklarını sattıysa, Netflix’in o ülkenin kütüphanesinde gösterisini içeremeyeceği anlamına gelir.

Netflix’in VPN yasaklanmasından önce, giderek daha fazla kişi Netflix’in TV şovlarına erişmek için VPN kullanıyordu, dağıtımcılar insanların biriyle hizmete erişmesini önlemek için Netflix’e baskı yapıyorlar. İşte o zaman Netflix’in gelişmiş VPN algılama sistemi doğdu ve birçok kullanıcının VPN’yi kapatana kadar Netflix proxy hatasıyla vurulmasının nedeni.

Neyse ki, birçok VPN sağlayıcısı Netflix’in engellemesinin nasıl kaldırılacağı ve bu listelere dahil edilme zorluğunu üstlendi. Kabul edildi, bu bir kedi ve fare oyunu ve seçtiğiniz VPN’in Netflix her yakaladığında hizmetinde bazı ayarlamalar yapması gerektiğini görebilirsiniz, ancak birden fazla çalışan sunucu içeren birini seçerseniz, iyi olmalısınız.

En İyi Netflix VPN Nasıl Seçilir

Netflix için çalışan bir VPN seçmek söz konusu olduğunda, en büyük soru Netflix’in duvarını bir hata mesajı almadan yıkmanın ve tutarlı bir şekilde yapmanın yeterince güçlü olup olmadığıdır.. 

Bundan sonra, dikkate alınması gereken birkaç faktör daha vardır. Seçimlerimiz için VPN’lerin Netflix’e tespit edilemediğinden emin olduk, ancak aşağıdaki kriterleri de dikkate aldık.

Hız ve Akış Performansı

VPN’nin hızları o kadar yavaşsa, Netflix’e girmenin pek bir anlamı yoktur. VPN hızları ne kadar yüksek olursa, arabelleğe alma çemberinde çığlık atma şansınız o kadar az olur. Sadece bu da değil, hızlı bir sunucu 1080p hatta 4K’da akış yapabileceğiniz anlamına gelir. 

Tüm seçimlerimiz piyasadaki en hızlılar arasında olmasa da, Netflix’e girmek için hala bir çeşit değer taşıyorlar.

Bant genişliği

Çoğu sağlayıcı sınırsız bant genişliği sunar, ancak olmayan çok azı vardır. Bant genişliği payı önemlidir çünkü akış oldukça hızlı bir şekilde yiyebilir ve sınıra ulaşırsa VPN çalışmayı durduracaktır. 

Şüphelinin Sherlock’ta kim olduğunu bulmak üzereyken, fırlatıldığını hayal et. VPN’nin kaybedilmesi, söz konusu gizliliğiniz konusunda savunmasız kalacağınız anlamına da gelir.

Sunucu Ağı

Netflix’i yurtdışında izlemeniz gerekiyorsa, iyi bir sunucu ağı Netflix’i bir VPN ile izlemenize izin verecektir. Erişmek istediğiniz başka bir ülke varsa, VPN’nin orada sunucuları olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Birden fazla ülkede çok sayıda sunucusu bulunan bir VPN seçmek iyi bir fikirdir, böylece herhangi bir coğrafi bloğu atlayabilir ve farklı kütüphanelere göz atabilirsiniz..

Kullanıcı Dostu ve Cihazlar

Yeni başlayanlar ve teknikler, bir VPN istemcisinden istediklerinde farklılık gösterir. Yeni başlayan biriyseniz, büyük olasılıkla arayüzün olabildiğince basit olmasını ve her şeyi sizin için yapmasını tercih edersiniz.. 

Biraz daha teknoloji konusunda bilginiz varsa, iyi bir ayar menüsüne sahip bir VPN’i kullanabilirsiniz. Bazı uygulamalar her iki dünyanın en iyisine sahiptir, ancak kontrol edilmesi gereken bir şeydir.

VPN’nin cihazınızla uyumlu olup olmadığını kontrol etmek de iyi bir fikirdir. VPN’lerin çoğunluğu Windows, macOS, Android ve iOS için uygundur, ancak bazılarının Linux ve akıllı TV gibi diğer cihazlar için istemcileri vardır.

Fiyat

Netflix ile gerçekten çalışan bir VPN almak için, zor kazanılan penn’lerinizin en azından bazılarını harcamanız gerekecektir. Bununla birlikte, maliyet her sağlayıcıya göre değişir. Netflix aboneliğinizle birlikte bunu karşılayabildiğinizden ve en uygun maliyetli planı seçtiğinizden emin olmalısınız..

Netflix için Ücretsiz Bir VPN Kullanabilir miyim?

Her ne kadar oldukça iyi ücretsiz VPN’ler olsa da – yukarıda bahsettiğimiz planlar gibi – çoğu bağımsız, ücretsiz VPN’ler özellikle Netflix için kötü bir fikirdir. Bu nedenle, Netflix için gerçek bir en iyi ücretsiz VPN yok.

Birincisi, Netflix ile çalışan çok sayıda ücretsiz VPN yok. Ayrıca, uygulama mağazaları sizi cezbetmek için ücretsiz seçeneklerle doludur, ancak bunların çoğu size sorun çıkarmaktan başka bir şey yapmaz. 

VPN olarak gizlenmiş bazıları var, ancak gerçekte, sadece cihazınıza bulaşmayı bekleyen bir virüstür. Diğerlerinin bazı güvenlikleri vardır, ancak asıl amaçları sizden bilgi almak ve diğer şirketlere satmaktır. En kötü ücretsiz VPN kılavuzumuz çok daha ayrıntılı bir şekilde ele alınmaktadır, ancak onlardan daha net anlaşıyoruz.

Bitdefender gibi iyi bir antivirüs yükleyerek kendinizi tehlikeli karşılaşmalardan koruyabilirsiniz (Bitdefender Antivirus incelememizi okuyun). Yine de, cüzdanınızı kırıp en baştan itibaren güvenilir bir sağlayıcıyla gitmek en iyisidir.

Son düşünceler

Netflix, bir VPN ile akış söz konusu olduğunda kırılması zor bir somundur. İster seyahat ediyor olun, ister kendi ülkenizin kütüphanesine erişmek istiyor olun, bulunduğunuz yerde bulunmayan bir şovu veya filmi izlemek isteyin veya hizmeti tamamen kullanmanız engellendiğinde bir VPN size yardımcı olabilir. Bununla birlikte, Netflix’in VPN duvarını kırmak için sanal bir kırıcı ile donatılmış olması gerekir.

Neyse ki, iş için doğru araçlarla donatılmış bazı VPN seçenekleri var. Bununla birlikte, dikkate alınması gereken başka faktörler de vardır. Hız, bant genişliği ödeneği ve sunucu ağı da dikkat edilmesi gereken en önemli konulardır.. 

ExpressVPN, Netflix VPN için tüm gereksinimleri karşılar. Netflix yasağı ve yol boyunca herhangi bir coğrafi bloğu kolayca aşabilir. Şimşek hızında, sınırsız bant genişliğine ve büyük bir sunucu yayılımına sahiptir. Tüm bunları kolayca Netflix akışı için en iyi VPN yapar ve 30 günlük para iade garantisi kaybedecek bir şeyiniz olmadığı anlamına gelir. 

Netflix için bir VPN kullanma deneyiminiz nedir? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin. Siz de buradayken diğer VPN makalelerimize ve eğlence kütüphanemize göz atın. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map