Netflix Harabe Etmeden Önce 2020’de Kovboy Bebop Nasıl İzlenir

Kovboy Bebop, bu kadar çok türün üstesinden gelmeyi başaran seminal bir anime dizisidir, sadece bu nedenle izlemek heyecan verici. Sonuçta birçok şüpheci, Japon animasyonunun bir miktar faydası olabileceğini düşünmeye dönüştürdü. İnançlıların saflarına da katıldığınızdan emin olmak için, Kovboy Bebop’u çevrimiçi nasıl izleyeceğinize dair bu kılavuzu bir araya getirdik. 


Orijinal anime 1998’de yayınlandı ve ilk başta yaratıcılık kadar yapısal know-how kadar bir araya gelen küçük bir uzay gemisi olan Kovboy Bebop’ta galakside dolaşan iki ödül avcısı Spike ve Jet’in maceralarını takip ediyor. Birkaç bölümden sonra Faye ve diğerleri de katıldı, Faye özellikle çetenin planlarının çoğuna folyo görevi görüyor..

Gösteri temada geniş bir aralıkta. Hem Spike hem de Jet hayal kırıklığına uğradı ancak ilkeli insanlar, Spike’ın geçmişi sık sık onu rahatsız etmeye geliyor. Öte yandan Faye, zaman zaman mürettebatta gerginlik yaratan neredeyse ahlaksız bir sanatçı. Bununla birlikte, bu ağır konuları keşfetmenin yanı sıra, Kovboy Bebop’un da bolca gülüşü var, gerçekten de tonların karışık bir karışımını yapıyor.

Kovboy Bebop sadece 26 bölüm yayınladı ve bir kült klasiği haline geldi. Birçok kişi tarafından sadece benzersiz olduğu için seviliyor. Çevrimiçi bulmak zor olabilir, bu nedenle Cowboy Bebop’u çevrimiçi izleyebileceğiniz aşağıdaki yöntemleri bir araya getirdik.

Kovboy Bebop Çevrimiçi İzle

Yasal akış söz konusu olduğunda, Kovboy Bebop’u izlemek için birkaç seçenek var. Hem Hulu hem de Amazon Prime Video bunu sunuyor. Abone olursanız kalbinizin içeriğine akış sağlayabileceğiniz için Hulu daha iyi bir seçimdir. Bu arada, Amazon orijinal Japon versiyonu olan şov için ayrı ayrı ödeme yapmanızı sağlar, bu yüzden dili daha iyi konuşmuş olmanız veya altyazılarla yaşamayı öğrenmeniz gerekir.

Kovboy Bebop Amazon

Çoğu insan için Hulu’nun daha iyi bir bahis olduğunu anlıyoruz. Bununla birlikte, kendi problemi ile birlikte gelir, yani Hulu, ABD IP adresi kullanmayan herkese coğrafi olarak bloke edilir. Hulu, hem alt hem de dublajlı versiyonlarda 26 Kovboy Bebop bölümünün hepsine sahip olduğu için, ABD dışındaki herkes için bir utanç..

Kovboy Bebop Hulu

Amerika’da değilseniz, ancak Hulu’ya erişmek istiyorsanız – Kovboy Bebop’un yanı sıra, The Handmaid’ın Masalı ve Castle Rock gibi bazı harika şovları var – bloğu sanal bir özel ağ veya VPN kullanarak atlatabilirsiniz. Hulu için hepsi bir cazibe gibi çalışan en iyi VPN’in bir listesini hazırladık.

Son yasal seçeneğiniz, tüm Kovboy Bebop’larını hem İngilizce hem de Japonca taşıyan Funimation. Ayrıca, Dragon Ball’u nasıl izleyeceğimize dair rehberimizde bir söz kazanarak, şimdiye kadar izleyebileceğiniz tüm anime var. Türün hayranıysanız, bu site olmazsa olmaz.

Kovboy Bebop Funimation

Ancak, bir coğrafi blok Funimation ile de çirkin başını yetiştirir. Yine de Netflix VPN yasağı veya Hulu yasağı kadar sıkı bir şekilde uygulanmıyor, bu nedenle ExpressVPN’i kullanarak kolayca başarabildik. Bu harika VPN hizmetinin ayrıntılarını görmek için ExpressVPN incelememize göz atın.

Kovboy Bebop Canlı Eylem Adaptasyonu

Kovboy Bebop hala popüler olduğu için, 20 yıl geçtikten sonra bile, birilerinin sonunda hakları lisanslamak ve yeniden yapılandırmak için kaçınılmazdı. Netflix, belirli bir gauntlet’i ilk alan kişi oldu ve dönüm noktası anime’nin canlı aksiyon versiyonunu yapacağını açıkladı. 

Yazım sırasında, ne zaman yayınlanmaya başlasa da, çekime ne zaman başlayacağına dair bir açıklama yapılmadı. Netflix kütüphanesinde var, ancak şovun ne hakkında kısa bir açıklama dışında hiçbir bilgi yok.

Kovboy beppop netflix

Zamanı geldiğinde bu makaleyi güncelleyeceğiz. Rağmen, Bleach ne olduğunu gördükten sonra, Netflix’in Kovboy Bebop herhangi bir iyi olacağını umuyoruz.

İzle Cowboy Bebop Ücretsiz

Bununla birlikte, yukarıdaki tüm abonelikler ve VPN’ler sizin için çok fazla güçlük çekiyorsa, birçok ücretsiz akış seçeneği de mevcuttur. Kovboy Bebop’u iki yasadışı akış sitesinde bulduk, ancak aralarındaki daha cesur korsanların birkaç tane daha bulabileceğinden eminiz.

İlk olarak, Kalkanı nasıl izleyeceğiniz ve Archer’ı nasıl izleyeceğiniz hakkındaki kılavuzlarımızda görebileceğiniz gibi, yüksek kaliteli akışlar için oldukça istikrarlı bir kaynak olan PutLocker. Sadece 26 bölümün tamamı İngilizce olarak değil, aynı zamanda bizim seçeneklerimizden sadece biri olan Kovboy Bebop filmi de sunuyor..

Kovboy Bebop PutLocker

İkinci seçeneğiniz animefreak, anime rips adanmış yasadışı bir akış sitesi. Arayüz herhangi bir şey kadar sıkıcıdır, ancak hem İngilizce dub hem de Japonca ile tüm Cowboy Bebop bölümlerini sunar. 

Kovboy bebeğim animefreak

Her iki site de, pop-up reklamlar ve kötü amaçlı kötü niyetli diğer hilelerle doludur. Bu nedenle, her iki siteye girmeden önce en iyi pop-up engelleyicilerinden birini ve en iyi antivirüs çözümlerinden birini kullanmanızı kesinlikle öneririz..

Kovboy Bebop Torrentleri

Kovboy Bebop’un yasadışı seyretmesini biraz daha eski bir okul olarak görmek istersen, o zaman her zaman torrent vardır. Pirate Bay’e hızlı bir bakış, birçok seçeneğin olduğunu gösterir, bu nedenle Zamansız’da olduğu gibi hiçbir şey bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Filmin ve hatta film müziğinin yanı sıra 26 bölümün tamamında birkaç torrent var.

Kovboy Bebop Torrentleri

Ancak, internette yasa dışı olan her şeyde olduğu gibi, P2P dosya paylaşımını kullanırken kendinizi korumanız oldukça önemlidir. Aksi takdirde, hoş olmayan bir mektup veya hatta yerel telif hakkı gözlemcinizden bir ziyaret alabilirsiniz. Daha saygın alternatif torrent siteleri de kullanabilmenize rağmen, torrent için en iyi VPN’lerden birini kullanmanızı öneririz..

Son düşünceler

Kovboy Bebop, Evangelion gibi, anime şekillendiren ve sayısız diğer yaratıcı eseri de etkileyen bir dönüm noktası serisidir. Güçlü karakter gelişimi ile derin bir hikaye seven herkese tavsiye ediyoruz. Yukarıdaki ipuçlarının sizi izlemekten alıkoyan her şeyi size iteceğini umuyoruz.

Kovboy Bebop hakkında ne düşünüyorsun? Seminal bir sanat eseri mi yoksa sadece bir uzay gemisinin etrafında koşan birkaç manyak mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Kovboy Bebop’u izlemek için herhangi bir caddeyi atladığımızı düşünüyorsanız, sizden haber almaktan mutluluk duyarız. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map