Harry Potter: Çapulcu Haritası 2020 İçin Nasıl İzlenir

Mütevazi bir Hufflepuff veya sinsi bir Slytherin misiniz? İlk Harry Potter filmi yaklaşık 20 yıl önce yayınlanmış olabilir, ancak dizideki sekiz film, dünya çapında milyonlarca çocuğun ve yetişkinin kalbini yakalayan zamansız ve büyülü klasikler.


Filmler, arkadaş kurarken, büyülü okul Hogwarts’ta okurken ve yol boyunca sevgiyi öğrenirken kötü yetki sihirbazı Voldemort ile savaşırken genç yetim sihirbazı Harry Potter’a odaklanıyor. Filmler ve dayandıkları kitaplar gençlik yıllarını kapsıyor.

Tek sorun diziyi izlemek için bulmak. Filmleri Blu-ray veya DVD’de yakalayabilirsiniz, ancak doğru oynatıcınız olmayabilir. Ayrıca, 2001 değil, 2019. Harry Potter’ı nasıl izleyeceğinizi bilmek istiyorsanız, bunu yapmanın daha iyi yolları var, bu yüzden birlikte en iyi yolları gözden geçirelim.

Harry Potter Online Nasıl İzlenir

Netflix’i kullandıysanız, platformda yeni bir film veya TV dizisi yayınını duymanın ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyorsunuz, sadece ülkenizde bulunmadığını keşfetmek için. Bir VPN kullanıyorsanız ve Netflix VPN yasağını nasıl yeneceğinizi biliyorsanız, bu bir sorun değildir.

HarryPotter-Netflix-Avustralya

Harry Potter’ı ABD Netflix’te bulmak istiyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Filmler şu anda Netflix’in sadece Avustralya, Fransızca, Belçika, Yunan, Romen, İspanyolca ve İsviçre versiyonlarında. Bu bölgelerdeki Netflix’e erişmenize izin verecek bir VPN için ExpressVPN’i öneririz (ExpressVPN incelememizi okuyun).

Harry Potter da Amazon Prime Video’da mevcut değil. HBO, yakın zamana kadar ABD’de haklara sahipti, ancak SyFy tarafından yakalandılar 2018’de Hulu’daydılar, ancak artık mevcut değiller.

Harry Potter’ın kiralanması sorun değil çünkü filmler YouTube, iTunes ve Google Play Filmler’den kiralanabilir veya satın alınabilir.

ABD kablo aboneliğiniz yoksa ve film kiralamak veya satın almak istemiyorsanız, Harry Potter’ı yayınlamanın en kolay ve en iyi yolu Netflix ve Netflix seçimi için en iyi VPN’imizden bir VPN kullanmaktır.

Ücretsiz Harry Potter Nasıl İzlenir

Tabii ki, herkesin Netflix hesabı yok. Harry Potter popüler bir dizi, bu yüzden orada daha az saygın akış web sitelerinde olması neredeyse garanti.

Korsanlığın sizin işiniz olup olmadığına karar vermek size kalmıştır. Biz bunu savunmuyoruz ya da tavsiye etmiyoruz, sadece gerçekleri veriyoruz. Ücretsiz akış web sitelerini kullanmaya karar verirseniz, virüsten koruma yazılımınızı güncelleyin. Virüsten koruma programınız yoksa, devam etmeden önce en iyi virüsten koruma yazılımı listemizden birini yükleyin.

Kendinizi korumak için bir VPN kullanmak da iyi bir fikirdir. Surfshark (Surfshark incelememizi okuyun) gibi bazıları, size ekstra koruma sağlayacak kötü amaçlı yazılım engelleme ile birlikte gelir.

Filmler123, Putlocker, Yesmovies ve Vumoo, Harry Potter serisinin yayınlanabilmesini sağlıyor, ancak onlar gibi ücretsiz akışlı web siteleri, çevrimiçi kalabilmeleri için sürekli bir gizleme oyunu oynuyor ve yetkililerle arama yapıyor. Alan adları değişecek, ancak hizmetler çoğunlukla aynı kalacak.

Harry Potter’ı Kodi’de izle

Bilgisayarınızı pop-up’lar ve kötü amaçlı yazılımlarla riske atmaktan hoşlanmıyorsanız, Kodi’yi kullanarak Harry Potter’ı ve eklentileri akışla aktarmayı düşünün.

Daha önce Kodi’yi kullanmadıysanız, başlamak için Kodi kılavuzumuza göz atın. PC’nizden Android cihazınıza kadar her şeye yükleyebileceğiniz bir medya oynatıcıdır. Xbox One’ınıza bile yükleyebilirsiniz.

HarryPotter-Kodi-Yoda

Kodi’deki akışlı eklentiler “ayın tadı” hissine sahiptir. Bazıları düşürülmeden önce birkaç ay desteklenir, bazıları ise yerlerine geçer. Birçoğu, orijinal akış eklentilerinden biri olan Exodus’un çatallarıdır. Yeni akışlı eklentileri takip etmek için iyi bir yer, en iyi Kodi eklentileri listemizdir.

Exodus Redux ve Placenta gibi eklentiler artık “eski kalabalığın” bir parçasını oluştururken, Seren, 13 Palyaço ve Yoda gibi yeni gelenler yerini almaya çalışıyor. Bunlardan birini veya ikisini kurun ve kaç Harry Potter akışını bulabileceğinizi görün.

Bu eklentilerden bazılarını almak için ihtiyacınız olan depoları aramanız gerekebilir, çünkü bunlar oldukça hızlı bir şekilde değişebilir. Başlamanıza yardımcı olacak en iyi Kodi depoları listemize göz atın.

Harry Potter Torrents: İyi ya da Kötü Fikir?

Biz burada Cloudwards’daki ahlaki polis değiliz, bu yüzden Harry Potter hakkında konuşurken torrentden bahsetmekten kaçınamayız. Örneğin, yasadışı yol açtığını merak ediyor olabilirsiniz ve bu filmleri indirmek için torrentleri kullanmakta özgür müsünüz.

HarryPotter-piratebay

Teknik olarak, Harry Potter söz konusu olduğunda, torrent yapmak yasal tarafta değil. Hollywood film yapımcıları telif hakkı ihlallerini ciddiye alıyor, bu yüzden güvende kalmak için bir VPN kullanmalı veya kimliğinizi gizli tutmak için bir bulut torrent hizmeti seçmelisiniz.

Harry Potter gibi büyük bir seri çoğu torrent web sitesinde görünecek, ancak birçok “ekme makinesi” veya paylaşan arasında gizlenmek, IP adresinizi gizlemek isteyen bir Hollywood honeytrap olabilir. Yine de, Özel İnternet Erişimi (PIA incelememize bakın) gibi gizlilik odaklı bir VPN ile bu çok fazla risk teşkil etmez.

The Pirate Bay proxy’sine hızlı bir bakış, tüm filmlerin mevcut olduğunu ve bol miktarda ekme makinesinin bulunduğunu buldu. Bununla birlikte, torrent’i arıyorsanız, bunu kendi sorumluluğunuzda yapın.

Son düşünceler

Harry Potter serisi şimdiye kadar yapılmış en başarılı film ve kitap serilerinden biridir ve önümüzdeki birkaç yıl içinde Fantastic Beasts prequel serisi tiyatrolara çarptığında, franchise daha da yükseğe çıkacak.

Harry Potter’ı bir VPN olmadan göndermenizi önermiyoruz, bu nedenle kimliğinizi güvende tutmak için torrent için en iyi VPN’lerimize göz atın. Kodi’yi kullanmak başka bir seçenektir, bu nedenle medya merkezinizi hazırlamak için Kodi kılavuzumuzu nasıl kullanacağımızı inceleyin.

Film kiralama veya satın alma dışında, Harry Potter’ı evde izlemek için en iyi seçenek, Netflix’i, Avustralya veya Fransa gibi bahsettiğimiz konumlardan birinden akış sağlamak için ExpressVPN veya NordVPN gibi bir VPN hizmetiyle birleştirmektir..

Daha fazla ipucu ve öneri için diğer akış makalelerimize göz atmayı unutmayın ve paylaşacak kendiniz varsa yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map