Bu Şehirde Başarısız Olmadan Önce 2020’de Ok Nasıl İzlenir

Arrow, CW’ye yayılan ve bir milyarder beş yıl boyunca yurtdışında mahsur kaldıktan sonra yay koruyucu uyanık olan Oliver Queen’in maceralarını takip eden bir gösteri. Batman gibi korkunç bir ses duyduğunu düşünüyorsanız, sizi suçlamıyoruz, ancak Oliver’ın sunabileceği çok şey var, bu yüzden bu kapsamlı kılavuzu kullanarak Ok’u çevrimiçi izlemenizi öneririz..


Arrow sezon 1, Oliver’ın beş yıl boyunca Çin sahillerindeki ıssız bir adada gemi kazası yaptıktan sonra Starling City’deki evine dönmesine odaklanıyor, ancak geri dönüşlerde hızlı bir şekilde oradan yalnız olmadığını öğreniyoruz. Dönüşünde ana görevi, ölen babası tarafından Starling City’de başarısız olan insanların çoğunun servet yolunu dolaştırmış olan zengin insanlar tarafından verilen bir liste üzerinden çalışmaktır..

İlk sezonu takip etmek en kolayı, özellikle oyuncular daha küçük olduğu için, showrunner’lar CW’nin çılgınca başarılı şovun spinoffları olan tüm Arrowverse’i kurmaya daha az odaklandılar. Oliver’ın yanı sıra, sürücüsü ve koruması olan Diggle ve orada bazı şovların aksine, aşk ilgisine dönüşmesi biraz zaman alan bir sekreter olan Felicity var (sana bakmak, Outlander).

Ancak Arrow sezon 7’yi tamamen izlemek istiyorsanız, sadece her mevsimi izlemeniz gerekmediğinden, aynı zamanda Flash’ı izlemeniz gerekebilir ve eğer gerçekten ne olduğunu bilmek istiyorsanız devam ediyor. Bazen DC Evreninin tamamı Konstantin ve diğer kahramanlardan gelen kameolarla Ok’a sıkışmış gibi geliyor.

Ancak bunun tersi de var. Eğer yeterince Ok okuyamıyorsanız, Arrowverse sizi korur. Spin-off’lar arasında Flash, Supergirl ve Yarının Efsaneleri bulunur, bu yüzden onları izlemek istiyorsanız da çevrimiçi CW’yi nasıl izleyeceğinize dair kılavuzumuza göz atın. Ama önce Ok’u nerede çevrimiçi izleyebileceğinizi görelim.

Ok Online Nasıl İzlenir

Bir CW şovu olarak, Arrow ve tüm spinoffları CW uygulaması kullanılarak görüntülenebilir. Ücretsiz olduğu ve bolca eğlence sunduğu için gerçekten beğendik, ancak reklamların biraz can sıkıcı olabileceği konusunda uyarılmalıdır. Sonra tekrar, dolar yerine sabırla ödeme yapmayı tercih ederiz, işte bu. Bununla birlikte, CW sitesinin kendisinin akış için yalnızca birkaç öğe sunduğunu unutmayın, her şeye erişmek için uygulamayı yüklemeniz gerekir.

Ok-TheCW

Ancak, CW sitesine veya uygulamaya erişmek için, her ikisi de bölge kilitli olduğu için ABD’den arama yapmanız gerekir. Amerika’da değilseniz, Arrow’u ücretsiz ve yasal olarak izlemek için bir ABD IP adresine ihtiyacınız olacak.

Bağlantılı makale, bunun için kullanabileceğiniz en iyi sanal özel ağlar hakkında birkaç öneri sunar, ancak muhtemelen en iyisi ExpressVPN’dir. En ucuz değil, ancak herhangi bir coğrafi bloğu aşmanızı sağlayacak.

Ancak, Shield’de olduğu gibi, Arrow’u çevrimiçi akış aracılığıyla izlemenin birden fazla yolu var. Avrupalı ​​izleyiciler Netflix aracılığıyla izleyebilir, yani Eski Dünya dışındaki insanlar Netflix seçimleri için en iyi VPN’imizden herhangi birini kullandıkları sürece izleyebilirler..

Ok-Netflix

Netflix rotasının avantajı, yalnızca yedi mevsim Ok’un tamamı değil, aynı zamanda Arrowverse ile işiniz bittiğinde CW’den daha büyük bir kütüphane seçmenizdir. Aylık yaklaşık 10 $ ‘a mal olmasına rağmen, muhtemelen sizin veya tanıdığınız birinin zaten kayıtlı olduğunu, bu yüzden muhtemelen.

Ücretsiz Ok Çevrimiçi Nasıl İzlenir

CW’yi ücretsiz olarak izleyecek bir VPN’inizi karşılayamıyorsanız ve Netflix’e abone olmaktan hoşlanmıyorsanız, yasal olarak daha az seçenek var, ancak kesinlikle en iyi VPN hizmetlerinden birine sahip olmalısınız bu yollar. En iyi antivirüs çözümlerimizin bir kısmının da çalışması zarar görmez. 

Sahip olduğunuz ilk seçenek, Couchtuner ve PutLocker gibi sitelerden yasadışı akış. The Wire’ı nasıl izleyeceğimize dair kılavuzumuzda okuyabileceğiniz gibi, her zaman en fazla sezonu olduğu ve kullandığı ekran reklamlarının miktarı ile çok sinir bozucu olmadığı için PutLocker’ın hayranlarıyız. Yine de, en iyi pop-up engelleyicilerinden birini kullanmak hala iyi bir fikirdir.

Ok-PutLocker

Yazma sırasında, PutLocker Arrow ile günceldir, böylece her şeyi kalbinizin içeriğine izleyebilirsiniz.

Kodi’de Ok Nasıl İzlenir

Bir sonraki seçeneğiniz, en sık kullandığınız cihaza hangi cihaza yüklemeniz gereken bir akış platformu olan Kodi’dir – tam Kodi kılavuzumuzu okuyabileceğiniz gibi, hemen hemen her şeyde çalışır. Kısa bir aramadan sonra, Arrow’u bütünüyle Poseidon eklentisinde bulduk.

ok-kodi

Poseidon, en iyi Kodi depolarından biri olan Kodil’in bir parçasıdır ve eğlence makalelerimizin çoğunda, Archer’ı nasıl izleyeceğimize dair rehberimiz de dahil olmak üzere şovlara ve filmlere gitmektedir. Anlayabildiğimiz kadarıyla, tüm dosyalar iyi çalışıyor.

Ok Torrentleri

Bu makaleyi eski okula giderek bitireceğiz ve Arrow’u sunmak için seçeneklerinizi kontrol edeceğiz. Her zamanki uyarılar elbette geçerlidir: telif hakkıyla korunan materyalleri paylaşmak yasalara aykırıdır ve bunu yaptığınızda, torrentleri meşgul etmek veya ciddi bir sorunla karşılaşma riski için her zaman en iyi VPN’den birine sahip olmalısınız..

-Sel Arrow

Gördüğünüz gibi, Ok torrentleri istiyorsanız, son sezonlarda en sağlıklı tohum ekme ve sülüklere sahip olmanız için birçok seçenek var (bu sizin için bir şey ifade etmiyorsa, torrent kılavuzumuza bakın). Alternatif torrent sitelerinin de sağlıklı miktarda dosya olduğundan şüpheleniyoruz.

Son düşünceler

Bu korsanlık ipucuyla bu makaleyi bitireceğiz. Ok, özellikle çizgi roman adaptasyonlarına giriyorsanız, canlı bir oyuncu ve esprili bir diyalogla harika bir gösteri. Yukarıdaki ipuçlarını kullanarak, kendinizi kısa sürede izlerken bulacaksınız.

Arrow hakkında ne düşünüyorsun? İzlemek için herhangi bir yolu kaçırdık mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map