ABD Dışında 2020’de Bir VPN ile Disney Plus Nasıl İzlenir

Son birkaç aydır Disney 12 Kasım 2019’da piyasaya sürülecek olan yeni akış kanalı Disney + ‘ı duyurdu. Ancak, kendiniz kontrol etmek için o zamana kadar beklemek zorunda değilsiniz. Bir kazmaya gittik ve Disney + ‘yı ücretsiz olarak nasıl izleyeceğimizi öğrendik ve bu makalede hileyi sizinle paylaşacağız.


Doğrudan buna ulaşmak istiyorsanız, atlamaya gitmek için burayı tıklayın veya yukarıdaki içindekiler tablosunu kullanın. Disney’in Netflix-buster’ında biraz daha fazla arka plan istiyorsanız, okumaya devam edin.

Son zamanlarda aylık Bulut Durumu sütununda akış savaşları hakkında çok konuşuyoruz. On yıldan uzun bir süre önce kuruluşundan bu yana neredeyse kesintisiz büyüyen akış devi Netflix’i biliyorsunuzdur. Bununla birlikte, başkaları bir parça pasta istemeden o kadar büyüyemez ve bu kadar para kazanamazsınız..

Bu durum – nasıl sayıldığınıza bağlı olarak – dikkatiniz için yarışan 15’ten fazla büyük akış hizmetinin bulunduğu mevcut duruma yol açtı. Bu, Amazon Prime Video gibi devlerin yanı sıra CW gibi daha küçük ancak aynı derecede iyi hizmetleri içerir. Parçalar çoğalmasına rağmen, bir bütün olarak pasta hala büyüyor, bu da bu büyük şirketler için iyi haber.

Disney’in Yükselişi + Akış

Bununla birlikte, dünyanın en büyük eğlence şirketi eylemde yer alan bu denge yakında üzülebilir. Disney, sadece yayın akışı sitesi Hulu ve spor kanalı ESPN’den memnun olmakla kalmadı, tüm fikri telif haklarını taşıyacak olan kendi sitesi Disney + ‘yı başlatarak tahta saldırmaya karar verdi..

Disney + -Homepage

Bu başlangıçta çok fazla görünmeyebilir, ancak Netflix yürütmelerinin geceleri iyi uyumamasının bir nedeni var. Disney’in telif hakkı sadece sizin ve bunu okuyan herkesin Kar Beyazı, Aslan Kral ve diğer tüm sakarin schlock gibi izledikleri şeyleri kapsamaz. Disney, neredeyse on yıldır büyük bir satın alma çılgınlığı içindedir ve birçok içeriğin haklarına sahiptir..

Ördek Hakimiyeti

Şu anda Disney, 20th Century Fox ve iştiraklerinin (film stüdyosu, eğlence kanalı Fox News değil), Marvel Studios’un (Avengers, Black Panther’i düşünün) ve Lucasfilm’in (Star Wars, bazı Ewok şeyleri) ve daha birçoğunun sahibi.

Leia ve Black Widow’un şimdi Disney prensesleri olduğu gerçeğinin yanı sıra, bu da Disney’in kendi akış kanalı olmasa bile milyarlarca dolarlık eğlence gelirine baktığı anlamına geliyor.. 

Tüm bu popüler franchise’lar sayesinde Disney + birçok insan için büyük bir beraberlik olacak, ancak bunun da anlamı Netflix’in bu tür şeyleri göstermeyeceği. Akış devi iki cephede kaybediyor ve Disney’in yaklaşık bir yıl önce tüm içeriğini geri çekmesinden bu yana.

Disney + Fiyatı

Yukarıdakiler Disney’in Netflix’i almak için dışarıda olduğunu düşünmek için yeterli neden değilse, fiyatlandırma da vardır. Disney +, Netflix’i önemli bir farkla azaltacak ve temel planı için sadece 7 $ ve Disney +, Hulu ve ESPN’yi içeren plan için 13 $ isteyecek. 

Bunu Netflix’in temel planı için 9 $ ve daha gelişmiş planları için 13 $ veya 16 $ ile karşılaştırın ve bunun çok ateşli bir durum olduğunu belirleyebiliriz.

Hulu tek başına Netflix’e güçlü bir alternatiftir ve Disney + ile birlikte paketlenmesi birçok Netflix kullanıcısının direnmesi için çok cazip olabilir. Bunun da ötesinde, çoğu hanenin sadece bir, belki iki akış aboneliği için parası vardır, bu nedenle Netflix’in kullanıcı tabanının daraldığını görebiliyor olabilir. Sadece zaman gösterecek.

Disney + Lansman Tarihi

Disney + çıkış tarihi 12 Kasım 2019 için belirlendi. Ancak Disney, Hollanda’nın her yerinde hizmetin bir denemesini başlattı. 12 Kasım’a kadar, uyuşturucu ve zafer ülkesi sakinleri Disney + ‘ı toplam bir avro kuruş için izleyebilir ve resmi lansman tarihinde 7 avroluk tam fiyatla başlayacaklar..

Hollandalıların kobay olarak seçildiğini düşünüyoruz, çünkü resmi olarak piyasaya sürüldükten sonra Disney + için iyi bir pazar olacak ve aynı zamanda herhangi bir hatanın zamanında düzeltilmesi için yeterince büyük bir pazar olacak..

Disney + Deneme İlk İzlenimleri

Tabii ki, size akışta en iyisini sunmaya adanmış olarak, gittik ve Disney + ‘ı kontrol ettik. Bu, sitenin sunucularının ilk birkaç hafta yükü kaldıramaması ve oturum açmamıza izin vermemesi nedeniyle düşündüğünüzden daha zordu. Disney için iyi bir işaret ve Netflix için kötü bir işaret.

Bir kez, fark ettiğimiz ilk şey Disney + ‘ın Netflix’e çok benzediğiydi. İçinde olduğu gibi, tasarım pratik olarak aynı.

Netflix-vs-Disney +

Ancak, bu iyi bir şey, çünkü doğrudan istediğinizi izlemeye başlayabilirsiniz. Yine de Netflix ile aynı seçenek yok. Sonra tekrar, eğer gerçekten Disney veya Marvel’e giriyorsanız, seçim yapmak için fazlasıyla yeterli.

Disney + -marvel

Akış Netflix’te olduğu gibi çok sorunsuz geçti ve çekiciliğin nerede olduğunu kesinlikle görebiliyoruz. Netflix’in endişelenme hakkı var.

Bir VPN ile Disney Plus’ı Ücretsiz Nasıl İzleyebilirim?

Bilgili okuyucular, Disney + ‘ı nasıl erken ve ücretsiz olarak yakalayabileceklerini yukarıdan anlayacaklardır. Sanal özel bir ağ kullanarak kendinize Hollandalı bir IP adresi alın, Disney + ‘ya giriş yapın, kuruşunuzu ödeyin ve podraclara gidin.

Deneyimsiz olanlar için VPN, güvenliğinizi korurken konumunuzu herhangi bir yere taklit etmek için kullanabileceğiniz bir programdır. Çok kullanışlılar ve her zaman herkese tavsiye ediyoruz. Tahminimize göre en iyi VPN ExpressVPN’dir ve Disney’e erişmek için kullandığımız VPN’dir.+.

Kusursuz bir şekilde çalıştı, VPN hizmetinden beklediğiniz gibi, akış için en iyi VPN’i düşünüyoruz, ancak Disney + ‘nın yakın gelecekte Netflix’lerden farklı olmayan bir VPN yasağı almasını bekliyoruz. Bununla birlikte, şu anda iyi çalışıyor, bu yüzden Star Wars’daki en sonları yakalamak için bir şans vermenizi öneririz.

Bir VPN ile Disney Plus Nasıl İzlenir

  1. ExpressVPN’e gidin ve kaydolun
  2. ExpressVPN istemcisini cihazınıza indirin
  3. Hollanda’daki bir sunucuya bağlanın (herhangi biri yapacaktır)
  4. Bağlandıktan sonra disneyplus.com adresine gidin.
  5. Üye olun ve kuruşu ödeyin
  6. Keyfini çıkarın, ancak ExpressVPN’i açık tutmayı unutmayın

Son düşünceler

Disney, Netflix’i almaya hazırlanıyor ve gördüğümüz kadarıyla, gerçek bir yarışmacı olarak şekilleniyor. Disney + tek başına herhangi bir rakibin soğuk bir ter atmasına neden olmamakla birlikte, Hulu ve ESPN’nin bir araya gelmesi, dikkat edilmesi gereken bir hizmet olarak pazara sağlam bir şekilde yerleştirecek.

Bütün bunlar hakkında ne düşünüyorsun? Disney + aboneliği kazanmak için Netflix’ten vazgeçecek misiniz? Yoksa ikisini de saklayacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me