80’lerde Nostalji İçin 2020’de Goldbergs Nasıl İzlenir

80’lerde yaşamanın ve büyümenin nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, Goldbergs izlenmesi gereken şov. Gösteri, Jenkintown, Pennsylvania’da gerçekleşiyor ve tipik bir Amerikan ailesini takip ediyor. İster bazı bölümleri kaçırdınız, ister bu eğlenceli komedi sitcom’u yeni öğrendiniz, rehberimiz Goldbergs’i nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi gösterecektir..


Gösteri çoğunlukla şovun yaratıcısı Adam Frederick Goldberg’in çocukluğuna dayanıyor. 11 yaşındaki bir Adam Sean Giambrone tarafından canlandırılıyor ve şovun hikayesinin çoğu 1980’lerde çocukluğunda videoya kaydettiği gerçek hayat olaylarından alınmıştır.. 

Goldbergs ilk kez 2013 yılında ABC’de yayınlandığından, dünyanın dört bir yanındaki farklı ülkelerde gösterildi ve ayrıca Schooled adlı bir gösterişli gösteri var.

Goldbergs Çevrimiçi İzle

Goldbergs’i izlemek için kaliteli akışlar sunan birçok çevrimiçi hizmet var. İzlemenin en kolay yolu, orada bulundukları için doğrudan ABC’nin web sitesine gitmektir.. 

nasıl yapılır-izle-Goldbergs-abc

ABD dışında ikamet ediyorsanız, bir hata mesajı alırsınız. Çünkü bir coğrafi bloğa çarptınız. Bunun üstesinden gelmek için bir ABD IP adresine ihtiyacınız olacak. ABD IP adresi rehberini nasıl alacağımız size bu konuda yardımcı olabilir.

Amazon Prime Video üyesiyseniz, Goldbergs’i burada bulabilirsiniz. Bireysel bölümleri veya tüm mevsimleri satın almanızı sağlar. Bu, mevcut sezonu ve önceki sezonları da içerir. Ayrıca, yeni üyeler 30 günlük Amazon Prime Video denemesinin tadını çıkarabilir, böylece maliyeti biraz düşürür.

Mevcut ülkenizde mevcut değilse, blokları aşmak için Amazon Prime Video için en iyi VPN kılavuzumuzu kullanabilirsiniz.

nasıl yapılır-izle-Goldbergs-amazon-asal

Hulu ayrıca Goldbergs’i de gösteriyor ve yedi günlük ücretsiz deneme sunuyor, böylece hizmeti beğendiğinizden emin olabilirsiniz. ABC’deki bölümler gibi Hulu da yalnızca ABD’de kullanılabilir, bu yüzden Amerika dışındaysanız engellenirsiniz. ABD IP adresi almak için sanal bir özel ağ kullanabilirsiniz ve Hulu için en iyi VPN parçamızın bazı önerileri vardır.

nasıl yapılır-izle-Goldbergs-hulu

Çok sayıda VPN arasında gezinmek için zamanınız yoksa, ExpressVPN kullanmanızı öneririz. Konumunuzu değiştirecek, ancak sınırsız bant genişliğinden ve mükemmel güvenliğinden de yararlanacaksınız. (VPN güvenlik makalemizle web’de nasıl güvende kalabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.) 

Aynı zamanda piyasadaki en hızlı VPN’dir. Bu özelliklerle, akış karşılaştırması için en iyi VPN’imizde en üst sırada yer aldı. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Goldbergs’i Ücretsiz İzle

Para dar ve maaş günü aylar gibi geliyorsa, Goldbergs’i ücretsiz gösteren bazı siteler bulduğumuzu bilmek sizi memnun edecektir.. 

PutLocker’ı web sitesinde altı mevsim geçirdiği için oldukça umut verici bulduk. Ancak, akışlarında virüs ve kötü amaçlı yazılım bulundurabileceğinden, yasadışı akış sitelerine bakarken dikkatli olun.

nasıl yapılır-izle-Goldbergs-putlocker

Torrent güzergahından da inebilirsiniz. Çok sayıda torrent sitesi var, ancak The Pirate Bay’i kontrol ettik ve 1. sezondan en son bölümlere kadar The Goldbergs’te paylaşılmakta olan birçok dosya bulduk. Ancak, ücretsiz akış web siteleri gibi, torrent indirmenin riskleri de vardır.

nasıl yapılır-izle-Goldbergs-korsan-bay

Bir VPN kullanarak, IP adresinizi meraklı gözlerden uzak tutacak ve kendinizi siber suçlardan koruyacaksınız. NordVPN listemizde yüksek. Bir kill switch içeren mükemmel bir güvenliğe ve özel eşler arası sunuculara da sahiptir. Torrent için en iyi VPN’imiz olduğuna şaşmamalı. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

İyi bir virüsten koruma yazılımı da yüklemek harika bir fikirdir. Bitdefender’ı öneririz, çünkü gerçek zamanlı olarak iyi çalışır. Virüs içeren bir torrent indirecek olsaydınız, Bitdefender cihazınızı koruyacaktı. Daha fazla bilgi için Bitdefender incelememizi okuyun.

The Goldbergs’i Kodi’de izleyin

Başka bir seçenek Kodi’yi kullanmaktır. Kodi’nin ne olduğunu bilmiyorsanız, kısacası, açık kaynaklı bir ev sinemasıdır. Medya dosyalarını akış içinde depolamak ve içindeki medya dosyalarını depolamak ve düzenlemek için kullanabilirsiniz. 

Kendi tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz ve masaüstü, macOS ve Android gibi farklı platformlarda çalışır. Başlamak için Kodi kılavuzumuza göz atın.

Kodi’nin kendisi yasadışı değildir (Kodi yasal parçamız daha ayrıntılıdır). İçeriğe erişmek için havuzları ve eklentileri yüklemeye başladığınızda suyun çamurlu olduğu yer.

Bazıları resmi ve yasaldır, ancak Sözleşme eklentisi gibi diğerleri. 

Kodil deposunun bir parçası olan Poseidon eklentisi ile Goldbergs’in altı mevsiminin hepsine erişebildik.

nasıl yapılır-izle-Goldbergs-kodi

Farklı bir tane denemek istemeniz durumunda daha fazla öneri için en iyi Kodi eklentileri listemize göz atın. Bununla birlikte, Goldbergs’i izlemek için Kodi’yi kullanırken bir torrent aracılığıyla yaptığınızı lütfen unutmayın. Kimliğinizi kapsamak için VPN kullanmak şarttır. 

Bizim için kullanılacak olan ExpressVPN’dir, ancak harika bir hizmet sunduğu için CyberGhost’u da önerebiliriz. Bu konuda CyberGhost incelememizde okuyabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Kodi toplaması için en iyi VPN’imize de göz atabilirsiniz..

Son düşünceler

Goldbergs’i çevrimiçi izlemenin farklı yolları vardır. Kolay rotaya gidebilir ve Amazon Prime Video gibi ücretli bir abonelik kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, ücretsiz rotayı seçebilir ve akış siteleri, torrentler veya Kodi kullanabilirsiniz. 

İkincisinin orada bir mayın tarlası gibi göründüğünü biliyoruz ve muhtemelen izlemek istediğiniz bölüm yerine bir virüs indirmek konusunda endişe duyuyorsunuz. Ancak, anti-virüsler ve VPN’ler hakkındaki tavsiyelerimizi takip ederseniz, güvenli olmalısınız.

ExpressVPN kullanmanızı öneririz. En iyi VPN’lerimizden biridir ve mükemmel güvenliği, karşılaştığınız herhangi bir kötü durumdan korunmanızı sağlar. 30 günlük para iade garantisi de var, bu yüzden satın almadan önce deneyebilirsiniz.

Yorum bölümünde Goldbergs’i çevrimiçi izlemenin başka bir yolunu önerebilir misiniz? Diğer eğlence makalelerimize de göz atın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map