2020 Yılında Online Kim Doktor İzle

Bir Timelord iseniz uzayda ve zamanda seyahat etmek kolaydır. Bizim için düzenli halk, en sevdiğimiz TV programlarını yakalamak için doğru zamanda doğru yerde veya en azından kayıt cihazını ayarlayacak kadar yakın olmayı gerektirir. Kendi zaman makineleri olmadan Doctor Who hayranları için bu, saat 7’de İngiltere’de olmak demektir. pazar geceleri.


İngiltere dışındaki hayranların en sevdikleri Gallifreyan’ın maceralarını izlemek istiyorlarsa kurnazlığa başvurmaları gerekecek. Neyse ki, şovu izlemek için akış hizmetleri gibi birçok başka yol var.

Bununla birlikte, kütüphanelerini düzenli olarak değiştirerek, Tardis navigasyon sisteminden daha kolay takip edilmelerini sağlıyorlar. İşte bu yüzden sizi hızlandırmak için Doctor Who’yu nasıl izleyeceğinize dair bu kılavuzu bir araya getirdik.

Klasikleri Takip Etmek

İzle Doctor Who Çevrimiçi
© Amazon

Doktorun en erken maceralarına göz atmak, kendinize yolculuk etmek gibi bir zaman gibidir. Şovun ilk birkaç sezonu siyah beyaz. Rengin ortaya çıkması üçüncü doktora kadar değil.

Bazı eski bölümler DVD ve Blu-ray diskte, bu yüzden Amazon’da olanları arayın. Doktor kadar eskidiyseniz, eBay’de veya araba gövdelerinde satılan video kasetlerini çalabilecek bir VHS oynatıcınız olabilir..

Bununla birlikte, klasik serideki her şey satın alınamaz. İlk birkaç mevsim için ana bantlar, BBC depodan tasarruf etmek için bir miktar arşivini sildiğinde silindi (buradaki en iyi bulut depolama makalemiz hakkında belabored şaka ekleyin.). Bununla birlikte, her bölüm için ses var ve onu şovlardan hareketsiz görüntülerle oynayan videoları bulabilirsiniz.

Doktor gibi Windows kullanıcıları da güvenilmez bir makineyle çalışmanın zorluklarını anlayacaklar. İş kaybedilirse zamanla seyahat edemeseniz de, önceden destekleyerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Aşağı indirme için Windows için çevrimiçi yedeklememize bir göz atın.

Düşük bütçeli bir şov, CGI’dan önceki günlerde her hafta canavarları ve uzaylıları ekrana koymaya çalıştığında neler olduğunu göreceksiniz. Her zaman hoş değil. Yine de işler daha basitti. Küresel ısınma veya siber suçlar konusunda endişelenmenize gerek yoktu.

Akarsu Doktor

Amazon Prime Video, ABD’deki şovun en son sürümüne sahip. Tardis’in her zaman bittiği Birleşik Krallık’ta, izleyiciler Netflix’te dizinin modern enkarnasyonunu izleyebilirler. Hizmete kaydolmayı planlıyorsanız, başlamanıza yardımcı olması için Netflix saldırıları makalemizi okuyun.

İngiliz lisans ücreti ödeyenler için BBC iPlayer modern bölümlere erişmenizi sağlar. İngiltere dışında engellendi, ancak bunun üstesinden gelmenin yolları var. Tavsiye için iPlayer için en iyi VPN makalemize göz atın.

iplayer

Ücretli servislerde klasik serileri bulmak çok daha zordur. Hulu geçmişte seçkin bölümler geçirdi. Kullanılabilir olup olmadığını görmek için bölgenizdeki mevcut kütüphaneye bakmanızı öneririz. Twitch ve BBC klasik bölümleri de yayınladı, bu yüzden tekrar yapmaları durumunda onlara göz kulak olun.

Stream Doctor Kim Bedava

Couchtuner gibi web siteleri, nerede ve ne zaman olursa olsun ayar yapmanıza izin verir, ancak bağlantıların sık sık yenilenme alışkanlığı vardır. Google onları bulma konusunda arkadaşınızdır.

Bu tür web sitelerinin yasallığı sorgulanmaya açıktır. Bunları telif hakkı dışında kalan işleri görüntülemek için kullanıyorsanız veya ödeme yaptığınız (örneğin, lisans ücreti ödeyen biriyseniz), yasal sular bulanıklaşır.

Akan web sitelerine göz atarken arka planda neyin gizlendiğini asla bilemeyeceğiniz için bir pop-up engelleyicinin yüklü olmasını öder. Kötü amaçlı JavaScript’in tespit edilmesi Sessizlik’ten daha zor olabilir.

Doktor Kim ve Kodi

2004’te çıkış yapan Kodi medya platformu nu-Who’dan biraz daha uzun sürdü. Medya içeriğini görüntülemenin harika bir yoludur. Denemek istiyorsanız, kurulum ve ondan en iyi şekilde yararlanma konusunda ipuçları için Kodi kılavuzumuzu okuyun..

Medya akışını sağlayan çok çeşitli eklentilere sahiptir ve Doctor Who ile bir tane bulabilirsiniz. Tamirciler için de harika bir yazılımdır, bu yüzden zamansız Timelord’ları yere uygun olmalıdır. Daha fazla bilgi için en iyi Kodi depolarındaki makalemize göz atın.

Kanepenin Arkasına Saklanmak

Doctor Who bölümlerini canlandırabileceğiniz yerler de var. Torrenting yasal bir gri alandır, ancak 60’lı yılların ilk bölümleri bazı ülkelerde paylaşmak tartışmalıdır. Telif hakkı, bir çalışma oluşturulduktan 50 yıl sonra sona erer ve hala dünyanın birçok yerinde bunu yapar ve bu da onları kamu malı yapar.

Şirket avukatı Doctor Who’yu bile korkutabilecek bir canavar sayesinde, birçok yer telif hakkını 70 yıla uzattı, bu yüzden bu ülkelerden birisinde yaşıyorsanız, daha uzun süre beklemeniz gerekir. korsan şapkasını takmaya istekli değil.

Web’in daha karanlık köşelerinde arama yapmak istiyorsanız, birkaç canavara rastlayabilirsiniz. Virüsler, truva atları ve diğer gremlinler en masum görünümlü bağlantıların arkasına saklanabilir. Akış ve torrent siteleri dikkatle kullanılmalıdır. Reklamlarını tıklamamanızı ve tıklamayı planladığınız herhangi bir şeyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.

Sanal özel ağ ile bağlantınızı korumak size huzur verebilir. Sonik tornavida gibi, VPN de sadece bir düğmeye basarak birçok sorunu çözebilir. VPN güvenliği ile ilgili makalemizi de kullanın ve kesmek için Dalek Pathweb’den daha zor olacaksınız. Torrent için en iyi VPN’lerden birine kaydolmak, meraklı gözlerden korunmanıza da yardımcı olacaktır.

Son düşünceler

Doktor’un zaman atlamalı maceraları, çocuklara tarih getirmek için bir araç olarak tasarlandı. Uzaylılar ve canavarlar tanıtıldığında, izleyicilerle büyük hit oldular ve şovun odak noktası olarak yakında tarihsiz.

Günümüzde TV, diğer formatlara arka koltuk alıyor. Neyse ki, bunun için yeni yollar bulmamıza rağmen, en sevdiğimiz eski şovlarımızdan hala keyif alamayacağımız anlamına gelmez..

Gördüğünüz gibi, Doktor’u izlemenin neredeyse Doktorlar kadar çok yolu var. Açıkladığımız yöntemlerden herhangi birini kullanarak Kimlerinizi düzeltmesini sağlayabildiğinizi bize bildirin. Daha iyi bir tanesini biliyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map