2020 yılında Grimm Online Nasıl İzlenir: Oregon Canavar Avcılık

Grimm garip biri, ama bugün orada bağımlılık şovları. Oregon, Portland’da bir cinayet dedektifi olan Nick Burkhardt’ın bir gün canavar avcılarının mirasının varisi olduğunu öğrenen maceralarını takip ediyor. Herkesin büyülü gerçekçiliğe gitmesi gereken bir yer, bu yüzden Grimm’i çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinize dair bu kılavuzu bir araya getirdik.


Grimm dünyası, şovun domuz Almanında Wesen olarak adlandırılan canavarların, insan kisvesi içinde aramızda yürüdüğü, gerçek formlarının sadece görmek istedikleri zaman görünür hale geldiği dünyadır. Yine de onları normal koşullar altında görebilen seçkin bir grup insan var – Grimm’ler. Yetenek nesilden nesile geçiyor ve Nick uzun bir çizgide sonuncusu.

Yüzyıllar boyunca, Grimmlar Wesen’in yargıcı, jüri ve uygulayıcısı olarak davrandılar ve şovun büyük bir kısmı Nick’in Grimm olarak adlandırdığı çalışma ile bir polis olarak çalışmasını dengelemesiyle ilgili. Genelde onu ve izleyiciyi zengin Wesen dünyasını tüm fantastik ihtişamıyla keşfetmeye yönlendiren ön planlarından daha yumuşak bir rota izler..

Gösterinin karanlık anları var – Wesen, insanların uzuvdan uzağa yırtılabilen canavarlar, ancak genel olarak karakterlerinin tuhaflığını ve yazarların yarattığı havalı dünyayı oynuyor. Duvardaki işleri yapan şovları seviyorsanız Grimm tam size göre. Yine de orada prosedürel polis var, eğer Shield veya The Wire’dan bir mola istiyorsanız, iyi bir seçenek olabilir..

Bununla birlikte, Grimm’in diğerleriyle paylaştığı bir dezavantajı var. Kalite, sezon 4’ten sonra neredeyse düşüyor, 5. sezonda ve 6. sezonda hala iyi bölümler olmasına rağmen, final, ilk dört mevsimin mükemmel yazma ve gergin hikayelerinden sonra bir hayal kırıklığı oldu. Yine de kendiniz yargılamak en iyisidir, bu yüzden başlayalım.

Grimm Online Nasıl İzlenir

Grimm, Amazon Prime Video ve Netflix’te ücretli akış için kullanılabilir. Amazon Prime Video bunu ABD ve Avrupa’da sunuyor, Netflix ise sadece Avrupa’da var. Bu bölgelerden birinde değilseniz veya ikinci bir abonelik almak istemiyorsanız, aşağıdaki coğrafi engelleri nasıl aşacağınızı size göstereceğiz.

grimm-amazon-asal

Amazon Prime Video’da, tümüyle kullanılabilir, böylece uzaklaşabilirsiniz. Amazon, verilerinizi emme konusunda kötü bir eğilime sahip olduğundan, kendinizi korumak için sanal bir özel ağ kullanmanızı öneririz. Kontrol etmeniz için Amazon Prime Video için en iyi VPN hakkında bir makalemiz var. Bonus olarak, Amazon’un koyduğu birkaç coğrafi bloğu atlamak için kullanabilirsiniz.

Netflix’e gelince, altı mevsimin tamamı AB’nin yanı sıra Bosna-Hersek’in her yerinde mevcuttur. Bu konumlardan hiçbirinde değilseniz, ancak yine de Grimm’i Netflix’te izlemek istiyorsanız, Netflix VPN yasağını aşabilecek bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Netflix, Avrupa’nın her yerinde ve Bosna’da bir sunucuya sahip ExpressVPN için en iyi VPN’imizi kullanmanızı öneririz.

Grimm-Netflix

Ücretsiz Grimm Online İzle

Muhtemelen bildiğiniz gibi, çok sayıda ücretsiz web sitesi var ve bunlardan birkaçı Grimm sunuyor. Bununla birlikte, bunların kullanılması büyük bir risk taşır çünkü hepsi kötü amaçlı yazılım yüklü pop-up reklamlarla yüklenir, bu yüzden ziyaret etmeden önce en iyi antivirüs çözümlerinden herhangi biriyle birlikte en iyi pop-up engelleyicilerimizden birini kullanmanızı öneririz..

Grimm-PutLocker

Çoğu şovda olduğu gibi, Outlander iyi bir örnek, ücretsiz akış web sitelerinin denizinden en iyi seçenek PutLocker. Altı sezonun Grimm’i var ve bir grup boyunca hızlı bir şekilde çevirmek bozuk bölüm veya dosya göstermiyor. Reklamların yanı sıra, PutLocker’a gitmeyi seçerseniz, gitmekte fayda var. Biz de Couchtuner kontrol, ama orada bağlantıların çoğu kırık.

Kodi’de Grimm Nasıl İzlenir

Küçük çaplı müdahalelerden kaçınmıyorsanız, bir akış seçeneğiniz daha var: Kodi. Bu açık kaynaklı medya kütüphanesi başlamak için biraz zaman alabilir, ancak daha sonra hemen hemen her film, TV şovu ve spor kanalına erişebilirsiniz (izlemeye devam ediyorsanız spor için en iyi Kodi eklentilerimize göz atın. insanlar terliyor). 

grimm-kodi

Biraz kazma yaptık ve Poseidon’un altı mevsim Grimm’e sahip olduğunu gördük. En iyi Kodi depolarından biri olan ve yüklenmesi gereken Kodil’in altında bulabilirsiniz. Sorun yaşarsanız, size yardımcı olacak tam bir Kodi kılavuzumuz var. Kodi için en iyi VPN’imizden birini kullanmanızı öneririz, çünkü kullanmak tam olarak yasal değildir..

Grimm Torrentleri

Son olarak, Grimm’i eski moda şekilde seyrederek dosyaları torrentinize indirip sabit diskinizden izleyebilirsiniz. En sevdiğimiz Pirate Bay aynasına hızlı bir bakış, tüm mevsimleri bir araya getirebilmeniz gerektiğini gösteriyor, ancak hangi torrentlerin yasal olduğunu ve hangilerinin yasal olmadığını kontrol etmeniz gerekebilir..

Grimm-sel

Gördüğümüz en iyi gösteri değil, ama Nick’in maceralarını zamanında izlemenizi sağlayacak. Pratik amaçlar için torrent kullanımı yasalara aykırıdır, bu nedenle torrentleri almak için en iyi VPN’imizden birini kullanın veya posta kutunuzdaki bu kötü bildirimlerden birini alın. 

Cidden, yine de: VPN etkin olmadan asla torrent.

Son düşünceler

Bu Grimm’i izlemeniz için yasal ve yasadışı düşünebileceğimiz tüm yolları tamamlıyor. Bizimkiyle aynı anda var olan bir dünya varsa veya Portland sokaklarında dolaşan canavarlar fikrinden hoşlanıyorsanız şovu kontrol etmenizi öneririz..

Aşağıdaki yorumlarda herhangi bir yolu kaçırıp kaçırmadığımızı bize bildirin veya şov hakkındaki görüşünüzü paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler ve Grimm’i izleyerek eğlenin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map