2020 yılında Dragon Ball Super Online Nasıl İzlenir

İlk olarak 80’lerin ortasında Japonya’da üretilen Dragon Ball destanı, üçünün ilgili manga çizgi romanına sahip beş serisini kapsıyor. Dizide yeniyseniz ya da çocuk olarak size aşıladığı Super Saiyan’ın kıvılcımını yeniden canlandırmak isteyen büyük bir hayransanız, beş Dragon Ball serisinin tamamını çevrimiçi izlemenin birçok yolu var.


Tartışacağımız dizi Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT, Dragon Ball Z Kai ve Dragon Ball Super. Her beşi de çevrimiçi, orijinal Japonca ve İngilizce dublajlarla mevcuttur. Bazı görüntüleme seçenekleri ücretli abonelik hizmetleridir ve bazıları ücretsizdir (yasal olanlardan daha az olsa da).

Dragon Ball serisinin her gücünü, dönüşümü ve Kame Hame Ha’yı nasıl yakalayabileceğinize bir göz atalım.

Dragon Ball Z Çevrimiçi İzle

Beş Dragon Ball serisini bir abonelikle çevrimiçi izlemenizi sağlayan dört ücretli hizmet vardır. Burada listelenen her şey ABD tekliflerine dahildir. Hizmetler coğrafi engelleme içeriği, bu nedenle ABD dışındaki ülkelerden bazı şovlara erişmek için sanal bir özel ağ kullanmanız gerekir. Coğrafi engelleme kılavuzumuzda ve akış için en iyi VPN’imizde daha fazla bilgi edinin.

Hulu, Dragon Ball ve Dragon Ball GT’yi yayınlar, ancak yalnızca İngilizce altyazılı orijinal Japoncada mevcuttur. Hizmet, Dragon Ball Z’nin sınırlı sezonlarını İngilizce ve Japonca olarak içeriyordu, ancak o zamandan beri serisi seçenekler listesinden çıkardı. Hulu Plus, çevrimiçi akışı ile birlikte canlı bir TV servisi sunuyor. Bu özellik sayesinde, ABD’de hala Cartoon Network’te yayınlanan Dragon Ball Super ve Dragon Ball Z Kai’yi izleyebilirsiniz..

Funimation, ABD’deki tüm Dragon Ball serilerini dağıtmaktan sorumlu şirket. Bir zamanlar, Japon anime Evangelion’un dönüm noktasını bile taşıdı, ancak ne yazık ki artık yapmıyor (eğer arıyorsanız, nasıl yapılacağına dair kılavuzumuza bakın izlemek Evangelion). Funimation beş Dragon Ball serisinin tümünü içerir. Her biri için en fazla 10 bölüm ücretsiz olarak sunulur, ancak bunun dışında herhangi bir şey ücretli bir abonelik gerektirir.

Windscribe-Protokol-Ayarlar

ABD dışındaysanız Funimation yalnızca bir VPN kullanıyorsanız çalışır; bizim girişimimizde ExpressVPN her zamanki gibi kolayca yaşadı. Bu harika sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Crunchyroll ve VRV, ücretli aboneliklere sahip diğer iki anime yayın hizmetidir. Her ikisi de Funimation’dan daha pahalıdır ve Dragon Ball Super’in orijinal Japonca ve İngilizce dublajına sahiptir..

Ücretsiz Stream Dragon Ball

Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda Dragon Ball serisini ücretsiz olarak izlemenize izin veren birçok resmi olmayan akış web sitesi vardır. Bu tür web siteleriyle uğraşırken, dikkatli olmanız ve araştırmanızı yapmanız gerekir..

Birçoğu bilgisayarınıza kimlik hırsızlığına neden olabilecek zararlı virüsler olan reklam yazılımları, kötü amaçlı yazılımlar ve casus yazılımlar yükler. Ücretsiz bir akış web sitesi kullanmayı planlıyorsanız, çoğu ücretsiz olan güçlü bir antivirüs programı kullanmanızı öneririz. Daha fazla bilgi için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımı kılavuzumuza göz atın.

GoGoAnime, olumlu bir üne sahip birkaç ücretsiz akış web sitesinden biridir ve kullanmanızı öneren tek siteden biridir. Beş Dragon Ball serisinin tamamı var. İçerik orijinal Japonca ve İngilizce dub’larda.

Windscribe-Madencilik

GoGoAnime güvenli bir web sitesi olsa da, pop-up reklamlarla ilgili büyük bir sorun var. Güçlü bir pop-up engelleyici kullanmanızı öneririz. Öneriler için en iyi pop-up engelleyiciler listemizi okuyun.

Bir başka iyi bilinen ücretsiz anime akışı web sitesi AnimeFreak.tv. Beş serisinin tamamı var, ancak her videoyu çerçeveleyen porno reklamlarının sayısı, karışık şirkette videoya erişme konusunda iki kez düşünmenizi sağlamalıdır.

Dragon Ball Torrentleri

Tabii ki torrent yoluna gidebilirsiniz: son olarak beş Dragon Ball serisinin hepsini kontrol ettik, çeşitli alternatif torrent sitelerinde bulunabilir. Elbette her birine kefil olamayız, ancak en az iki kişi bize iyi bir video ve ses verdi.

Her zamanki gibi, elbette, güvenli oynadığınızdan ve torrent için en iyi VPN’imizden birini kullandığınızdan emin olun veya kendinizi bu kötü DMCA bildirimlerinden ve sonuçta ortaya çıkan para cezalarından birinin alıcı ucunda bulabilirsiniz..

Kodi’de Dragon Ball Super’u izleyin

Kodi, 15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren çok platformlu bir ev sineması uygulamasıdır. İçerik taşımaz, ancak ücretsiz veya ücretli müzik, film ve TV şovları olan eklentilerle yükleyebilirsiniz. Kodi’nin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi için Kodi kılavuzumuzu okuyun.

Kodi’de beş Dragon Ball serisinin tamamını eklentileri aracılığıyla bulabilirsiniz. Funimation’da Funimation Now adlı resmi bir Kodi eklentisi var, ancak aynı içeriğe sahip birçok ücretsiz eklenti var.

Dragon Ball için en popüler eklentilerden bazıları 9Anime, Exodus, Covenant, AnimeGo ve daha fazlası. Kodi eklentileri hakkında daha fazla bilgi için en iyi Kodi eklentileri kılavuzumuza bakın.

Kodi’nin yasallığı sıklıkla sorgulanır, çünkü onunla erişebileceğiniz birçok içerik korsan. Bununla ilgili daha fazla bilgi için Kodi yasal makalemizi okuyun. Yasadışı içeriğe erişmenize izin verdiği için, tarama oturumunuzu bir VPN ile anonimleştirerek kendinizi korumak en iyisidir.

VPN’ler, IP adresinizi başka bir bölgede bulunan bir sunucuya tünelleyerek yalnızca coğrafi engelleme çabalarını engellemenize değil, aynı zamanda taramayı kolluk kuvvetlerinden de gizlemenize olanak tanır. Öneriler için Kodi için en iyi VPN kılavuzumuzu okuyun.

Son düşünceler

Dragon Ball franchise’ı ilk olarak 1986’da piyasaya sürüldü. O zamandan beri 700 bölüm topladı. Sindirilecek çok fazla içerik var, ancak bunu doğru akış hizmetiyle yapmak mümkündür. Bu platformlar, franchise’ın sunduğu her destansı savaşı, kaba şakayı ve senzu fasulyesini detaylandıran Son Goku’nun maceralarını yakalamak için geniş bir fırsatı temsil ediyor..

Dragon Ball hayranı mısınız? Serinin son otuz yıldır sergilediği her kaioken ve ruh bombasını almak için hangi platformu kullanıyorsunuz? Kaçırdığımız güvenilir bir ücretsiz hizmet biliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda ses çıkarın ve bize bildirin. Her zaman olduğu gibi, okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me