2020 Yılında Bay Robot Online Nasıl İzlenir: Sistemi Parçala

Bay Robot, son on yılda yapılan daha ilginç şovlardan biri ve birkaç beklenmedik ve bazen gösterişli dönüşlere rağmen, Rotten Tomatoes’da yüzde 93 kazandı. Eğer toplumumuzun daha da distopik bir versiyonunda olan güçlere parmağınız çay gibi geliyorsa, Bay Robot’u nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.


Gösteri, gündüz bir siber güvenlik mühendisi ve gece hackerı olan Elliot’u takip ediyor. Anti-sosyal tutumu işyerinde küçük sorunlara yol açmasına rağmen, Elliot geçimini sağlayan şirketi devralmaya çalışırken daha acil konularla karşı karşıya.. 

Anonymous’un bir parçası olan hacktivistlerden esinlenen Elliot, dünyanın en büyük şirketi E Corp.’u devirmek için “fsociety” olarak bilinen bir grup yeraltı hacker’ına katılıyor. sosyal yorumu, buna değmeden ahlakların ne kadar uzatılabileceğini soruyor.

Mr. Robot’u Online İzle

Bay Robot ABD Ağında yayın yapıyor ve bazı ağlar şovlarını çevrimiçi yayınlamanıza izin verse de, bir örnek için Riverdale rehberini nasıl izleyeceğimizi okuyun – ABD Ağı bunların arasında değil. Bay Robot’u yasal olarak çevrimiçi izlemenin tek yolu, nerede yaşadığınıza bağlı olarak sorun yaratabilecek Amazon Prime Video’dur.. 

nasıl yapılır-izle-mr-robot amazon

Amazon Prime Video 200 ülkede mevcut, ancak platformdaki tüm şov ve filmler bunların her birinde mevcut değil. Dağıtım coğrafi blokları nedeniyle, bulunduğunuz yere bağlı olarak farklı bir kütüphane görebilirsiniz. Amazon bile, AB dışına seyahat eden AB üyelerinin yalnızca Asıl Orijinalleri izleyebileceklerini söylüyor.

Neyse ki, bunun bir yolu var. Sanal bir özel ağ ile, fiziksel olarak orada olmadan dünyanın herhangi bir yerinde gibisiniz. VPN, IP adresinizin yerini alır ve bağlantınızı şifreler, sizi yalnızca VPN algılama sistemlerinden değil, aynı zamanda ağ gözetmenlerinden de korur. 

Akış platformuna adanmış bir listemiz var, bu yüzden seçtikleri bulmak için Amazon Prime Video için en iyi VPN kılavuzumuzu okuyun. Amazon Prime Video kılavuzumuzu nasıl izleyeceğimize de başvurmalısınız, çünkü platformun içeriğini hareket halindeyken almanız için birkaç püf noktası gösterecektir.. 

Mr. Robot’u Ücretsiz İzle

Mr. Robot’u ücretsiz bulmak zordur, bu da ABD Ağının şovu göğsüne ne kadar yakından tuttuğunu düşünmek şaşırtıcı değildir. Couchtuner’da her bölümü akış halinde bulduk, ancak hiç kullanmadıysanız, yaklaşık olarak kabataslak. 

nasıl yapılır-izle-mr-robot kanepe-tuner

Couchtuner gibi yasadışı akış web siteleri birkaç şekilde finanse edilmektedir, ancak ana web sitesi pop-up’ları rahatsız ediyor. Oyunlardan kumar oynamaya ve pornoya kadar her şey monitörünüze uçabilir, bu yüzden şova başlamadan önce en iyi pop-up engelleyicilerimizden birini almak önemlidir. Web sitelerinin yasal statüsü göz önüne alındığında, bir VPN de önemlidir. Favorimiz hakkında bilgi edinmek için ExpressVPN incelememizi okuyun. 

Yine de bir antivirüs daha da önemlidir. Bu akışlı web siteleri siber suçlarla doludur, bu yüzden fidye yazılımlarına çarpmamanızı sağlayacak bir şey istersiniz. Birkaç öneri için en iyi antivirüs yazılımı kılavuzumuzu okuyabilirsiniz, ancak en çok Bitdefender Antivirus’ü seviyoruz (Bitdefender Antivirus incelememizi okuyun).

Bay Robot’u Kodi’de izleyin

Yarım yamalak web sitelerinde arama yapmak sizin işiniz değilse – Mr. Robot zaten daha iyi öğretecek – Kodi’den akış yapabilirsiniz. CouchTuner gibi web sitelerinde bulunan akışları alır ve bunları tek bir yerde derler. Platform hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Kodi kılavuzumuzu okuyun. 

nasıl yapılır-izle-mr-robot kodi

En iyi Kodi eklentileri kılavuzumuzdan öğrenebileceğiniz eklentileri kullanarak Kodi ile akış gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, web sitesini doğrudan kullanmamak, siteden içerik yayınlamadığınız anlamına gelmez. Yine de sizi koruyan bir VPN ve antivirüs isteyeceksiniz, ancak bir pop-up engelleyici daha az endişe kaynağı. 

Bay Robot Torrents

Bay Robot’u da sel edebilirsiniz. Torrenting, dosyayı birden fazla makineden bir araya getirmek için eşler arası bağlantı kullanan dosyaları indirme yöntemidir. Tamamen yasal olmasa da, merkezi olmayan doğası nedeniyle torrent, telif hakkı ihlaliyle başa çıkmak için popüler bir yoldur. 

nasıl yapılır-izle-mr-robot torrent

İnternet servis sağlayıcınızdan bir bildirim almak veya daha da kötüsü, telif hakkı sahibi tarafından para cezasına çarptırılmasını istemiyorsanız, torrent kullanırken bir VPN kullanmak istersiniz. Torrent için en iyi VPN hakkında bir kılavuzumuz var ve ExpressVPN hala bunun için iyi bir seçim olsa da, NordVPN’i daha çok seviyoruz (NordVPN incelememizi okuyun). 

Bay Robot için bir akış bulmak zor olsa da, torrentleri bulmak zor değil, bu da konunun bu kadar yakından ilişkili olduğu düşünüldüğünde şaşırtıcı değil. RARBG, LimeTorrents ve The Pirate Bay’deki tüm bölümleri bulduk, bu nedenle ihtiyacınız olan dosyayı bulmakta sorun yaşamamanız gerekir. 

ExpressVPN hala en iyi seçimdir ve Kodi için en iyi VPN rehberimizde tacı almıştır. Yine de başka seçenekler var. CyberGhost’u akış için çok seviyoruz ve ExpressVPN ve CyberGhost karşılaştırmamızda okuyabileceğiniz gibi, favorimizin çok gerisinde değil. Daha fazla bilgi edinmek için CyberGhost incelememizi okuyun.

Son düşünceler

Bay Robot garipleşir, ancak şov ne olursa olsun izlemeye değer. Korkunç ton ve karanlık konu, özellikle ABD Ağı için şaşırtıcı. Yine de, standart programdan açıkça hareket etti, çünkü Elliot ve fsociety’nin maceraları en sertleştirilmiş flamalar için bile yeterli bükülmelere sahip. 

Kurumsal karnından kaybolmadan önce akış arşivimize göz atın. Stranger Things’ı nasıl izleyeceğiniz ve Bleach’i nasıl izleyeceğinizle ilgili son yayınlanan parçalarımız da dahil olmak üzere bunun gibi makaleler bulacaksınız.. 

Bay Robot’u nasıl izlemeyi planlıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler. 

Mr.Robot SSS

Mr. Robot Hakkında?

Bay Robot, Elliot adında bir programcı tarafından çevrilmiş hacker’ın hikayesini takip ediyor. Distopik bir gelecekte Elliot, statükoya olan güçleri devirmek için yeteneklerini kullanmak isteyip istemediğine karar vermekle görevlendirilir..  

Bay Robot Hangi Ağda?

Bay Robot ABD Ağında yayın yapıyor, ancak Amazon Prime Video’da da yayınlanabilir. 

Bay Robot nerede çekildi? 

Bay Robot neredeyse tamamen New York’ta vuruldu. İkonik yerlerden bazıları, daha önce Trump SoHo New York olan Church Avenue metro istasyonu Deno’nun Wonder Wheel ve The Dominick’ten geliyor.. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me