2020’de İyi Yer Nasıl İzlenir: O Zaman Bıçağına Dikkat Edin

İyi Yer, aynı anda birkaç şey yapmayı ve bunları iyi bir şekilde yapmayı başardığı nadir bir gösteri. Kendinizi zaman zaman bunun bir komedi, gizem, karakter çalışması veya saçma bir egzersiz olup olmadığını merak etmenize rağmen, asla sıkıcı bir anınız olmayacak. Bu nedenle, İyi Yer’in nasıl izleneceğine dair bir rehber hazırlamanın iyi bir fikir olacağını düşündük.


Dizi, kendini iyi bir yaşamda yaşadığımız ölüm sonrası yaşamın bir parçası olan Good Place’de bulan Eleanor Shellstrop’un ölümüyle başlar. Bu Eleanor’u oldukça korkunç bir insan olduğu için şaşırtıyor. Esprili flashbacklerde, çöplükten çalmaya, ona güvenen insanlara ihanet etmeye kadar, hepsi korkunç, yaptığı şeyleri gösteriyoruz..

Oyuncunun geri kalanı, entelektüel ve endişeli Chidi, sıkışmış do-good Tahani, basit ve kayıtsız Jason ve sadece çağrıştırabilecek İyi Yer rehberi Janet de dahil olmak üzere iyi yazılmış karakterlerin rengarenk bir ürün yelpazesinden oluşur. ince havadan herhangi bir şey hakkında. 

Ancak şovu çalan Ted Danson, Good Place’in mimarı Michael ve işleri yöneten adam. Danson açık bir şekilde rolünün her saniyesini beğeniyor ve İyi Yer’den türeyeceğiniz eğlencenin iyi bir parçası onu ekranda sadece çatırdatıyor. İştahınızı açtığını umuyoruz, bu yüzden size The Good Place’ı çevrimiçi nasıl izleyeceğinizi gösterelim.

Çevrimiçi İyi Yer Nasıl İzlenir

İyi Yer bir NBC şovudur ve HBO veya CW’nin şovlarından farklı olarak özel bir akış hizmetinde bulunamaz (her ikisinin örnekleri için The Wire’ı nasıl izleyeceğimize ilişkin kılavuzumuzu veya CW’yi nasıl izleyeceğimize ilişkin kılavuzumuzu okuyun).

Bununla birlikte, diğer tüm NBC şovları gibi (başkaları için Zamansız kılavuzumuza bakın), İyi Yer Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Hulu’da ve Avrupa’daki ve Asya’daki Netflix’te bulunabilir. Hulu şu anda üç mevsimi de yaşıyor ve Eylül 2019’da Good Place sezon 4’ü yayınlamaya başlıyor.. 

-İyi-Place-Hulu

Hulu, çok sayıda gösteri sunan harika bir akış hizmetidir ve abone olmak isteyebileceğiniz birkaç rehberimizi (Archer’ı nasıl izleyeceğiniz gibi) okuduktan sonra bir şans var. ABD’deyseniz, sorun değil. Ancak, başka bir yerdeyseniz, konumunuzu ABD’de olduğu gibi taklit etmek için sanal bir özel ağa ihtiyacınız olacaktır..

Kısacası, bir VPN bağlantınızı istediğiniz konuma yönlendirecek ve şifreleyecektir, böylece bir tane kullandığınızda izlenemezsiniz. Tarama yaparken kendinizi anonim tutmak ve aynı zamanda bir eğlence avantajına sahip olmak istiyorsanız çok kullanışlı araçlardır. Hulu, bir tane kullanıp kullanmadığınızı bulmakta oldukça iyidir, bu nedenle en iyi sonuçlar için Hulu için en iyi VPN seçimlerimizden birini kullandığınızdan emin olun..

Netflix’te İyi Yer’i izlemek istiyorsanız bir VPN de kullanışlı olacaktır. Birkaç Avrupa ülkesinin Netflix tekliflerine baktık ve dördüncü sezonun ne zaman ekleneceğine dair hiçbir kelime olmamasına rağmen, mevcut üç mevsimi de bulabileceğinizi gördük.

-İyi-Place-Netflix

Avrupa dışındaysanız ancak Hulu yerine Netflix’i tercih ediyorsanız, korkunç Netflix VPN yasağını aşmak için Netflix seçimleri için en iyi VPN’lerden birini kullanmanız gerekir. Zor bir şey, ancak çalıştıklarından emin olmak için birkaç VPN’yi tekrar test ettik, burada Cloudwards.net’teki en sevdiğimiz ExpressVPN..

Ücretsiz İyi Yer Nasıl İzlenir

Elbette, internet iyi bir korsan olmadan internet olmazdı. Bazı aramalar yaptık ve The Good Place’ı ücretsiz çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz üç yol bulduk. Bununla birlikte, tüm bunlar için en iyi VPN hizmetlerinden veya risk cezalarından birini kullanmanız gerekeceğini unutmayın..

Birincisi yasadışı akış. Outlander gibi diğer şovlarda olduğu gibi, The Good Place’in tüm mevsimlerini bir akış sitesi olan PutLocker’da bulabilirsiniz. Netflix ve Hulu’nun yaptığı gibi çalışır, ancak parayla ödeme yapmak yerine para sizin sabrınızdır..

-İyi-Place-Putlocker

PutLocker ve bunun gibi siteler gelirlerini reklamlar yoluyla üretir. Bu reklamlar, istedikleri zaman size açılır ve hatta bazen sizi tehlikeli sayfalara yönlendirir. Bunun olmasını önlemek için, en iyi açılır pencere engelleyicilerinden herhangi biriyle birlikte bir VPN kullanmanızı öneririz.

Kodi’de İyi Yer Nasıl İzlenir

Bir sonraki yasal olmayan seçeneğiniz, salladığınız cihaza yüklemeniz gereken bir akış platformu Kodi’yi kullanmaktır. Özellikle size yardımcı olacak tam bir Kodi kılavuzumuz olduğundan, bunu yapmak oldukça kolaydır. Bununla birlikte, Kodi için en iyi VPN’yi de kontrol ettiğinizden emin olun, böylece onu kullanarak takip edilemezsiniz.

En sevdiğimiz ve en iyi Kodi eklentimiz olan Poseidon’un hızlı bir şekilde kontrol edilmesi, The Good Place’in üç mevsiminin de mevcut ve açık olduğunu gösteriyor. Poseidon’unuz yoksa, yapmalısınız. En iyi Kodi depolarından biri olan Kodil’in altında bulabilirsiniz..

İyi Yer Torrentleri

Son olarak, The Good Place’in iyi sellerini bulabileceğimizi görmek için The Pirate Bay’ı da kontrol ettik, elbette torrent için en iyi VPN olan NordVPN’i kullanarak. Olmasaydık, donutlara DMCA bildirimi eşdeğerine çarptığımız için dolar koyabilirdik ki bu eğlenceli değil.

-İyi-Place-Torrent

Tüm mevsimler için sel bulabiliriz, ancak her zamanki gibi tüm yükleyicilerin yüksek bir temsilciye sahip olmaları dışında kaliteyi garanti etmeyeceğiz. The Pirate Bay hayranı değilseniz, en iyi alternatif torrent siteleri hakkında da bir makalemiz var..

Son düşünceler

İyi Yer gerçekten eşsiz bir gösteri ve biz kıkırdayarak gitmek için bazı felsefeyi seven herkese tavsiye ediyoruz. Bir sürü ödül kazandı ve nedenini görebiliyoruz: Dışarıda buna benzer bir şey yok ve önümüzdeki sezon için koltuklarımızın kenarında bekliyoruz.

İyi Yer hakkında ne düşünüyorsun? Bunun yerine Cheers’ı izlemeyi tercih eder misin? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin veya şovu çevrimiçi olarak yakalamanın herhangi bir yolunu kaçırdığımızı düşünüyorsanız. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map