İnsanlarla ilgili bir şey, diğer insanların sefaleti ve başarısız aşk yaşamlarında revizyondan zevk almamızı sağlar. Eğer bu sizin gibi geliyorsa, yayın balığı tam ara sokaktadır. Biraz patlamış mısır, bir içki alın ve size yayın balığı çevrimiçi izlemenin nasıl olacağını göstereceğimiz için biraz karışık, gerçek hayattaki dramı izleyin..


Yayın balığı, Amerika merkezli gerçekliğe dayalı bir belgesel dizisidir. İlk kez Kasım 2012’de MTV’de yayınlandı. Gösteri Nev Schulman ve Max Joseph tarafından ev sahipliği yapıyor. Seri aracılığıyla ikili, çevrimiçi ilişkilerinden şüphelendiği kişiler tarafından iletişim kuruyor..

Çift, Romeo veya Juliette’le şahsen tanışmamış olmasına rağmen, aşık olduğu insanlarla tanışmak için her saat süren bölüm için ülkenin her yerine seyahat ediyor. Schulman ve Joseph, gerçekten ekranın arkasında kimin olduğuna dair ipuçları bulmak için dedektif oynuyor ve bu kişilerin çevrimiçi varlığının derinliklerine iniyorlar. 

Çoğu zaman, aramalarında sadece birkaç dakika değerli bilgiler bulurlar. Bazı durumlarda, gösteri aslında çiftleri bir araya getiriyor. O zaman bu ilk yüz yüze görüşmeden sonra havada hala sevgi olup olmayacağı sorusudur. Diğer durumlarda, biraz gizemli aşık AWOL’a gider.

Yayın Balığı Online Nasıl İzlenir

Yayın balığı MTV’de gösterilir, bu yüzden çevrimiçi izlemenin en kolay yolu doğrudan MTV’nin web sitesine gitmektir.. 

nasıl yapılır-izle-yayın balığı-mtv

Ancak bunu yalnızca Verizon Fios veya DirecTV gibi listelenen TV sağlayıcılarından birine kaydolduysanız yapabilirsiniz. Bunlardan birine abone değilseniz, Yayın Balığını izlemenin başka yolları da vardır.

Hulu’yu kontrol ettik ve yedi mevsim yayın balığı erişebildiğini gördük. Hulu ücretli bir abonelik üzerinden kullanılabilir ve katmanlı paketler aylık 5,99 ABD dolarından başlar. 

Reklamları atlamak istiyorsanız, aylık 11,99 ABD doları tutarındaki anlaşmayı tercih etmelisiniz. Hulu ile Archer ve Saturday Night Live gibi diğer şovlara da erişebileceksiniz. Ayrıca, ücretsiz bir deneme var.

nasıl yapılır-izle-yayın balığı-hulu

Hulu yalnızca ABD’de kullanılabilir, bu nedenle ülke dışındaysanız, coğrafi bloklarını aşmak için bir ABD IP adresine ihtiyacınız olacak. Sanal özel ağ bu konuda size yardımcı olabilir ve Hulu için en iyi VPN parçamızda bazı önerilerimiz var.

Amazon Prime Video, Catfish’i bulduğumuz bir başka platform. Bununla birlikte, olumsuz, izlemek için iki kez ödeme olmasıdır. Amazon Prime Video ile, aylık bir ücret ödersiniz ve ardından Catfish bölümleri veya mevsimleri için ek bir ücret eklersiniz. 

nasıl yapılır-izle-yayın balığı-amazon-prime-Video

Kendinizi Amazon Prime Video’dan veya komedi gösterisi A.P. Bio gibi diğer içeriğinden engellendiğinizi düşünüyorsanız, Amazon Prime Video için en iyi VPN rehberimiz size yardımcı olabilir.

Konumunuzu değiştirmek için bir VPN’e ihtiyacınız varsa, ExpressVPN tam da bunu yapacaktır. Çok sayıda sunucuya sahiptir ve sizi tüm akış hizmetlerine götürebilir. Ayrıca, yüksek hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahiptir, bu da onu akış için en iyi VPN’imiz yapar. Servise daha iyi bakmak için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Ücretsiz Yayın Balığı Nasıl İzlenir

Kim olduğunuz önemli değil, herkes ücretsiz bir şey almayı seviyor. İstediğinizi alabileceğiniz birçok ücretsiz akış sitesi bulunmaktadır. PutLocker, karşılaştığımız en iyi sitelerden biridir, çünkü kaliteli TV şovları ve filmleri büyük bir koleksiyona sahiptir. PutLocker’da hızlı bir arama yaptık ve yedi mevsimi de izlemeye hazır bulduk.

nasıl yapılır-izle-yayın balığı-putlocker

PutLocker gibi siteleri kullanırken, bir pop-up engelleyici yüklemek de iyi bir fikirdir. Bunlardan biri olmadan, reklamlar, pop-up’lar ve onlarla birlikte gelen kötü amaçlı yazılımlarla karşılaşmazsınız. En iyi pop-up engelleyicilerimizden birini yükleyin.. 

Torrenting, ücretsiz içerik almanın başka bir yoludur. The Pirate Bay’de hızlı bir arama yaptıktan sonra hemen birkaç yayın balığı torrentleri bulduk. 

Yedi mevsim de listelendi, ancak Catfish’i bir torrent aracılığıyla başarıyla izlemek, ne kadar sağlıklı olduğuna bağlı olacaktır. Bu, mevcut ekim makinelerinin sayısı ile belirlenebilir. Ne kadar çok ekici varsa, dosya o kadar hızlı indirilir.

nasıl yapılır-izle-yayın balığı-korsan-bay

Pirate Bay’i kullanmak istemiyorsanız alternatif torrent siteleri de var. Ancak, torrentlerle uğraşırken her zaman dikkatli olun, çünkü kötü amaçlı yazılımlar ve diğer çevrimiçi tehlikelerle dolu olabilirler. 

Aynı şey, ücretsiz akış siteleri için de geçerlidir, çünkü yalnızca cihazınızı kötü amaçlı içerikle enfekte etmek amacıyla birçok taklitçi sitesi vardır..

Bu nedenlerden dolayı, Bitdefender gibi bir virüsten koruma yazılımı yüklemelisiniz. Sizi zararlı maddelerden koruyacaktır ve piyasadaki en iyi antivirüs yazılımı olduğunu düşünüyoruz. Daha fazla bilgi için Bitdefender incelememizi okuyun.

Ayrıca, torrentlerde bulunan içeriğin büyük olasılıkla telif hakkıyla korunan materyal olduğunu ve bunu kullanarak yasayı ihlal ettiğini unutmayın. Yine de bu tamamen senin seçimin. Daha ileri gitmeden önce sizi bilgilendirmek istiyoruz.

IP adresinizi gizleyecek ve sizi anonim tutacak bir VPN kullanarak torrent kullanırken kendinizi koruyabilirsiniz. Birinci sınıf VPN güvenliği için, özellikle torrentler için eşler arası sunucular içeren NordVPN kullanmanızı öneririz. Bu yüzden torrent indirmek için en iyi VPN’imiz. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememize göz atın.

Kodi’de Yayın Balığı Nasıl İzlenir

Cihazınızı bir ev sinemasına dönüştürebilen açık kaynaklı bir yazılım olan Kodi de var. TV şovlarını ve filmlerini yayınlamanıza ve medya depolamanıza izin verir. Kurulumu kolaydır ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Başlamak istiyorsanız Kodi kılavuzumuza göz atın.

Depoları yükleyerek ve ardından eklentilere erişerek içeriğe erişebilirsiniz. Kodil deposundaki Poseidon eklentisine baktık ve yayın balığı bulduk.

nasıl yapılır-izle-yayın balığı-kodi

Kodi’de birçok başka depo ve eklenti seçeneği var, ancak doğru olanı seçmek size oldukça baş ağrısı verebilir. Daha kolay hale getirmek için, en iyi Kodi depolarımıza ve en iyi Kodi eklentileri toplamalarımıza göz atabilirsiniz.

Eklentilerin çoğu, size korsan içerik sağlayan Sözleşme gibi yasa dışı içerik barındırıyor. Birçok kişi Kodi’nin yasadışı olduğunu düşünürken, ölçekleri savunan resmi olmayan eklentiler. Yine de, bu istediğiniz bir şey gibi görünüyorsa, Covenant’ı Kodi kılavuzuna nasıl yükleyeceğimizi kullanabilirsiniz.

Bir VPN kullanmak da önemlidir, bu yüzden başınız belaya girmez. ExpressVPN, Kodi için en iyi VPN’dir, ancak CyberGhost da iyi bir seçimdir. İyi bir güvenliğe ve ekstra koruma için özel sunuculara sahiptir. Daha fazla bilgi için CyberGhost incelememizi okuyun.

Son düşünceler

Umarız rehberimiz sizi yayın balığı çevrimiçi izlemek için doğru yola koymuştur. İster tüm diziyi izlemek isteyin, ister son bölümü kaçırdınız, seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. Bir yandan, Hulu gibi ücretli abonelikleriniz var, diğer yandan ücretsiz rotadan aşağıya inebilir ve ücretsiz akış siteleri, torrentler veya Kodi kullanabilirsiniz.. 

İkincisi için, en iyi VPN’lerimizden biri ve Bitdefender gibi iyi bir antivirüs ile korunmaya devam ettiğinizden emin olun. Mükemmel güvenlik ve diğer birçok özelliğe sahip olduğu için ExpressVPN listemizin başındadır. 30 günlük para iade garantisi vardır, böylece satın almadan önce de deneyebilirsiniz.

Yayın Balığı’nı çevrimiçi izlemenin daha iyi veya daha kolay bir yolunu biliyorsanız yorum bölümünde bize bildirin. Diğer eğlence makalelerimize de göz atın. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me