2020’de Westworld Online Nasıl İzlenir: Robot Ütopyasına Doğru

Westworld, konukların hem kahramanlık hem de romantik fantezilerini yaşayabilecekleri gerçekçi robotlarla dolu bir Wild West tema parkı hakkında bir şov. Gösteri devam ederken robotların bunun hakkında düşündükleri önem kazanıyor. Westworld’ü nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız, izlemenize yardımcı olacağız.


Westworld, Anthony Hopkins’i bencil bir deha olarak yıldızlaştırıyor ve parkın daha hoş olmayan ziyaretçilerinin kaprislerinde acı çektiği için varoluş krizlerinden geçen bir robot robotuna sahip. Karanlık, cesur ve NSFW, bu yüzden onu büyükanne ile izlemek istemeyeceksiniz, ancak sırtınız döndüğünde muhtemelen kendini izleyecek.

nasıl yapılır-izle-Westworld-netflix

Westworld sezon 1 ve 2 zaten var, sezon 3 topuklarında sıcak. Akış, Kodi ve torrent gibi görüntülemenin birkaç yolu vardır.

Bellek sorunları olan insansı robotlar, verilerini daha etkili bir şekilde silmelerini isteyebilir. Bilgilerinizin silindiğinden emin olmak istiyorsanız, hangi çevrimiçi yedekleme hizmetlerinin dosyalarınızı silmediğini okuyun makalemizi okuyun.

Westworld Online izleyin

Westworld’ü izlemenin en kolay yollarından biri çevrimiçi akış servisleridir. Amazon birçok ülkede ilk iki mevsimi sürdürüyor. ABD’de bir bölümü 3.99 dolara izleyebilir veya yedi günlük ücretsiz denemeyi bitirdikten sonra 14,99 dolara HBO’ya abone olabilirsiniz. Japonya gibi bazı ülkelerde yazma sırasında Amazon Prime Video aboneleri ücretsizdir.

Amazon Prime Video’yu nasıl izleyeceğimiz makalemiz, hizmeti denemekle ilgileniyorsanız başlamak için harika bir yerdir.

nasıl yapılır-izle-Westworld-amazon

Gösteri ülkenizde taşıyan bir hizmet bulamazsanız, ne olursa olsun izlemenin yolları vardır. Sanal özel ağ, bulunduğunuz yerden farklı bir yerden göründüğü sırada internete erişmenize izin verebilir. Şov yerel olarak kullanılamıyorsa, başka bir yerden Amazon Prime Video için en iyi VPN kılavuzumuza bağlanın.

Nerede olduğunuz ve hangi ülkede faaliyette bulunduğunuza bağlı olarak bu yasal olabilir veya olmayabilir. Bu yüzden dikkatli olun. Kurumsal lobiciler tarafından yazılan yasaların cinayet ve hırsızlık ile ilgili yasalardan daha az ahlaki ağırlık taşıdığını öne sürmek istemeyiz..

Bazı akış hizmetleri bir VPN kullandığınızda algılar ve sizi engeller, ancak bir hizmete katılamamanız başka bir hizmetle bunu yapamayacağınız anlamına gelmez. Alışveriş yapın veya zaman kazanın ve akış için en iyi VPN’imizi okuyun.

Başlıca yayın hizmetlerindeki şovlar gelir ve gider, bu nedenle Amazon Prime Video’da Westworld’ü bulamazsanız, başka yerlerde neler olduğunu kontrol edin. Şu anda Netflix veya Hulu’da değil. Herhangi bir bloğu kırmanız gerekiyorsa, herhangi bir dijital duvardan geçmek için en iyi hizmet olan ExpressVPN incelememize göz atın..

DVD ve Blu-ray’de mevcut olduğu için yayınlamak zorunda değilsiniz. Düzenli Netflix şovu taşımasa da, DVD kiralama hizmeti var. Hatta bir dükkanda bulabilirsiniz (bunları hatırlıyor musunuz?).

Westworld Online’ı Ücretsiz İzle

Couchtuner gibi web sitelerinde ücretsiz akış programları da bulabilirsiniz. Europix başka bir popüler akış web sitesidir ve başkalarının farkında olabilirsiniz. Bu web sitelerinin kullanımı risklidir, bu nedenle ziyaret etmeden önce bilgisayarınızın nasslardan korunmasını sağlamaya değer. Hangi yazılımın size en iyi korumayı sağladığını görmek için en iyi antivirüs programımıza bir göz atın.

nasıl yapılır-izle-Westworld-amazon-dolores

Bu web sitelerini kontrol ederken pop-up’lardan bıkmış olabilirsiniz, bu yüzden en iyi pop-up engelleyici makalemize göz atın. Özel bilgileri aktarmaya da dikkat edin. Gizlilik kılavuzunuzu nasıl koruyacağımız size birkaç ipucu verecektir.

Westworld Via Kodi’yi izleyin

Kodi, birçok kaynaktan video akışı yapmanızı sağlayan bir medya platformudur. Kullanmanın her türlü yolu vardır. Neyse ki, size yardımcı olacak çok sayıda makalemiz var. En iyi Kodi derleme makalemiz veya Kodi kılavuzumuz başlamak için iyi yerlerdir.

Kodi gibi araçlar, TV’nizdeki veya diğer medya cihazlarınızdaki akışları organize etmenize ve yönetmenize olanak tanır. Akış sunan web siteleri genellikle ücretsiz akıştan bahsederken tartıştığımız web siteleriyle aynıdır, bu nedenle yine dikkatli olunması önerilir.

Bazıları yasal olarak şüphelidir, bu yüzden bunları kendi sorumluluğunuzda kullanın ve tehlikeli görünümlü kaynaklardan kaçınmaya çalışın. Kodi için en iyi VPN makalemizde olduğu gibi bir VPN üzerinden bağlanmak mantıklı bir önlemdir..

Westworld Torrents’ı nerede bulabilirim?

Torrent’ler ağdaki dosyalara erişmek için harika bir yoldur. Westworld, nerede yaşadığınıza ve büyük şirketlerin önümüzdeki yıllarda yasa koyucularımızın boğazlarındaki kavrayışlarını daha da sıkılaştırıp sıkmadıklarına bağlı olarak 40 ila 60 yıl boyunca telif hakkından mahrum kalmayacak.

Bölgenizdeki torrent sitelerini kullanmanın yasal olup olmadığından emin değilseniz veya herhangi bir şov için tavsiye almak için yasal olmayan kılavuzumuza göz atın..

Torrent kullanmayı düşünüyorsanız, nasıl güvenli bir şekilde yapılacağına dair ipuçları için torrent için en iyi VPN makalemize bakın.

Son düşünceler

Westworld’de yeni teknoloji çok şey vaat ediyor, ancak gerçeklik her zaman beklendiği kadar sorunsuz bir şekilde ortaya çıkmıyor. Bu, özgür ve açık iletişim hayalinin casus yazılım, siber suç ve yasal alanlardan oluşan bir mayın alanına yol açtığı internetten farklı değildir..

Westworld’de olduğu gibi, kötü adamların kovboyların silahlarını ateşleyip ateş etmediği veya fildişi kulelerinden bir şeyler koşup durmadığı her zaman net değil.

Birkaç yıl önce, teknolojiyi kötü bir şekilde kullanan kötü bir şirketin kurgu şeyler olduğunu düşünmüş olabilirsiniz. Şimdi daha iyisini biliyoruz. Eğer gerçek hayattaki kötü derebelerimizin neler yaptığını takip etmek istiyorsanız, en son Bulut Durumu makalemize göz atın..

Gördüğümüz gibi Westworld’ü izlemenin birçok yolu var. Bazıları yasaldır ve bazıları yaşadığınız yere bağlı olmayabilir. En iyi VPN makalemizdekiler gibi birçok iyi VPN seçeneği var. Kodi de iyi bir seçim.

Şu anda çok sayıda harika TV var, bu yüzden onu izlemenin çeşitli yollarından yararlanmak için daha iyi bir zaman olamaz. Westworld’ü bitirdiyseniz ve izleyecek başka bir şeyin peşindeyseniz, Kara Panter’i nasıl izleyeceğimize ve Handmaid’in Masalı makalelerini nasıl izleyeceğimize bir göz atın.

Kodi’de birkaç şov izliyorsanız, alanınız bitebilir, bu nedenle Kodi kılavuzundaki en iyi bulut depolama alanımıza göz atın.

Tartıştığımız hizmetlerden herhangi biri veya bahsetmediğimiz önerilerle ilgili deneyiminiz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map