2020’de Ücretsiz Online Filmler Nasıl İzlenir

Filmlere gitmek için ikinci bir işe ihtiyacınız olan bir çağda, giderek daha fazla insanın çevrimiçi film izlemenin yollarını araması şaşırtıcı değildir. Size nasıl ücretsiz film izleyeceğinizi anlatacağız, böylece mağazadan 1 $ ‘lık atıştırmalık yiyecekler alabilir ve kanepenizin rahatlığında görmek için ne yapmakta olduğunuzu izleyebilirsiniz..


Ücretsiz film izlemenin birçok yolu vardır, ancak onları nasıl ve nerede bulduğunuz kaç yaşında olduklarını gösterir. Bir klasikle yerleşmek ya da Hollywood’un en yeni versiyonlarından birinde kaybolmak isteyebilirsiniz. Hangisi olursa olsun, sadece sonuncusunu bitiremeyeceğinizi bulmak için kaydolmanızı ve bir milyon anket yapmanızı isteyen web sitelerine kapılmayın. Sadece zamanını boşa harcıyorsun.

Online Film İzle

Yeni filmlerin peşindeyseniz, ellerinizi kirletmeniz gerekecek. Korsanlığı göz ardı etmese de, neyin doğru ya da yanlış olduğunu söylemek için burada değiliz. Ancak yapabileceğimiz, sizi doğru yöne yönlendirmek ve bunu güvenli bir şekilde yapmanızı tavsiye etmektir..

Kalite konusunda fazla seçici değilseniz, telif hakkıyla korunan içeriği yayınlayan çok sayıda site var. 123Movies en popülerlerden biriydi, ancak 2018’de büyük olasılıkla yetkililerin baskısı nedeniyle kapandı. Putlocker, SolarMovie ve LookMovie gibi alternatifler var. Birçoğunun çevrimiçi kalmak için alan adlarıyla müzik sandalyeleri çalması gerektiğini unutmayın, bu yüzden onları bulmak için kazmak zorunda kalabilirsiniz.

Filmleri Ücretsiz İzle

Bazı tehlikeli şeyler yaptığınız düşünüldüğünde, iyi bir sanal özel ağa kaydolmanızı öneririz. Bir VPN kullanmak, kimliğinizi gizleyerek ve etkinliklerinizi gizli tutarak sizi koruyacaktır, yani anonim olarak devam edebilirsiniz. ExpressVPN incelememizde okuyabileceğiniz gibi, ExpressVPN elinizdeki en iyi eldir.

Ücretsiz filmler için en iyi bilinen web sitelerinde bile verilerinizi ve gizliliğinizi riske atıyorsunuz. Birçoğu virüslerle bağlanmış ve aslında hiçbir şey indirmemenize rağmen, yine de bilgisayarınıza bulaşabilirler. Bu nedenle, iyi bir antivirüs de yüklemenizi öneririz. Bitdefender, çevrimiçi tehditlerden korunmak için en iyi seçeneklerden biridir. Buna en iyi pop-up engelleyicilerinden birini ekleyin ve gitmek için iyi olacaksınız..

Kodi’de Ücretsiz Film İzle

Kodi açık kaynaklı bir ev sinemasıdır. Medya akışını, depolamanızı ve organize etmenizi sağlar ve çoğu platformla uyumludur. Yükledikten sonra, tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz. Eğer yeniyseniz, başlamak için Kodi kılavuzumuza göz atın.

Birçok kişi Kodi’nin yasadışı olduğunu düşünüyor, ancak tek başına değil. Bazıları resmi olan ve bazıları olmayan içeriğe erişmenizi sağlayan eklentiler içeren havuzlar yükleyebilirsiniz. İkincisi yasadışı yapan. Resmi olmayan eklentiler birçok korsan içeriğe erişmenizi sağlar.

En iyi eklentilerden birine Covenant denir. İnternette film selleri bulur ve onları yayınlar. Bununla birlikte, istediğiniz her filmi alacaksınız ve hala sinemalarda olan bazı filmler bulabilirsiniz. Başka eklentiler de var ve favorilerimizi en iyi Kodi eklentileri parçamızda listeledik.

bedava film izle
© KodiVPN

Kodi ile bile, gerçekte hala bir torrent akışı gerçekleştiriyorsunuz, bu yüzden kendinizi korumak ve gizli tutmak için bir VPN kullanmalısınız. ExpressVPN’i yenemezsiniz, ancak daha fazla seçenek için Kodi için en iyi VPN makalemize bakabilirsiniz.

The Pirate Bay gibi web sitelerinde izlemek istediğiniz filmin bir torrentini de arayabilirsiniz, ancak yine de kendinizi korumalısınız. Torrent için en iyi VPN’imizin göreve uygun birkaç önerisi var.

Akış Hizmetleri ile Film İzleme

Film izlemek için Amazon Prime Video, Hulu, Vudu veya Netflix gibi akış hizmetlerini de kullanabilirsiniz. İyi seçimleri var ve kütüphanelerinde en son gişe rekorları kıramasalar bile, bazıları hızlı bir şekilde ekleniyor.

Bunların hiçbiri ücretsiz olmasa da, beğenip beğenmediğinizi görmek için ücretsiz denemelerine kaydolabilirsiniz. Abone olmak istemiyorsanız ücretlendirilmeden önce iptal ettiğinizden emin olun. Daha sonra sahte e-posta adreslerini kullanarak sürekli olarak tekrar kaydolmayı tercih edebilirsiniz. Bu zahmetli, ama hey, ücretsiz ücretsiz.

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, kitaplıklarının coğrafi bloklarla sınırlı olduğunu görebilirsiniz. Genellikle bir VPN indirip onu kullanarak başka bir konumdaki bir sunucuya bağlanarak etrafta gezinebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, eskisinden çok daha fazla oyuna erişebileceksiniz. Örneğin, bir Marvel hareketini izlemek için AB’deki bir sunucuya bağlanmanız gerekebilir (Avengers rehberini nasıl izleyeceğimizi okuyun).

Bununla birlikte, Netflix oldukça karmaşıktır ve Netflix yasağını nasıl yenebileceğimize dair makalemizde okuyabileceğiniz gibi en gelişmiş VPN algılama sistemlerinden birine sahiptir. Neyse ki sizin için zor işi yaptık ve Netflix için en iyi VPN’i bulduk.

ExpressVPN, Netflix’in sistemlerini atlamak için en iyi seçimdir ve genel olarak akış için en iyi VPN’dir. Yine de NordVPN, en iyi seçeneklerden biri, çünkü akış hizmetlerinin coğrafi bloklarını atlamak harika. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

Son düşünceler

Neyin peşinde olduğunuza bağlı olarak, çevrimiçi film izlemenin birçok yolu vardır. Bir yandan, iyi bir kütüphane sunan ancak en son filmlere sahip olmayan ve bir ödeme duvarı ile gelebilecek web siteleri ve hizmetler vardır. Öte yandan, ücretsiz olarak ne istediğinizi izlemenin birçok yolu var, ancak hala tiyatrolarda olan bir peşindeyseniz, daha fazlası var.

Putlocker gibi bir web sitesini kullanabilirsiniz, torrent kullanmayı tercih edebilir veya Kodi’yi bir eklenti ile ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmayı planlıyorsanız, kendinizi en iyi VPN sağlayıcılarımızdan biri ve antivirüs ile çevrimiçi tehlikelerden ve yasal sıkıntılardan koruyarak başlamanız gerekir..

Umarım bir sonraki film gecenizi ucuza planlamanıza yardımcı oluruz. Kaçırdığımız ücretsiz filmleri almanın yolları varsa, yorumlar bölümünde bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map