2020’de Tutuklanan Gelişme Nasıl İzlenir: Bluth’lara Ulaşmak

Tutuklanan Kalkınma, kuru açıklamalar, sürgü şakası teslimatları ve üst karakterlerle dolu inanılmaz komik bir gösteri. Mitchell Hurwitz tarafından yaratılan ve Ron Howard tarafından anlatılan (çok alaycı bir şekilde) şov, üyeleri gerçek dünyayla temas halinde olmayan zengin bir aileyi takip ediyor. Tutuklanan Gelişimi nasıl izleyeceğinizi öğrenin ve neden muz standında her zaman para olduğunu öğrenin.


Şovun başlangıcında, Bluth ailesi klan patriği George Sr.’nin ahlaki ve yasal olarak şüpheli iş anlaşmalarının ardından hapsedilmesinden sonra mücadele ediyor. Ailesinin çılgın masallarına rağmen aile işini ayakta tutmaya çalışan Michael Batuth – George Sr.’in orta oğlu Jason Bateman tarafından canlandırıldı.

Michael’a katılmak onun alkolik ve çoğu zaman zalim annesi Lucille’dir; sürekli olgunlaşmamış iki kardeşi Gob ve Buster; kız kardeşi Lindsay, kocası Tobias (kendi kendini tanımlayan “asla çıplak”) ve kızları Maeby; ve sonunda Michael’ın oğlu George Michael.

Eleştirmenlere anında bir hit olmasına rağmen, gösteri kötü dereceler aldı ve 2006’daki üçüncü sezonundan sonra iptal edildi. Netflix sonunda şovu aldı ve – oyuncu kadrosunun yoğun programlarından dolayı uzun aralardan sonra – dördüncü ve beşinci sezonu üretti. Gösteri.

Çevrimiçi Tutuklanan Gelişim Nasıl İzlenir

Netflix programı aldığından beri, beş platformun Tutuklanan Gelişiminin tamamını akış platformunda izleyebilirsiniz. Ancak, bazı ülkelerdeki diğer ağlar hala önceki sezonların dağıtım haklarına sahip olduğundan, doğrudan Netflix’in sahip olduğu şovların aksine, şov her yerde mevcut değildir..

Netflix

Tutuklanan Gelişimi Netflix’te yalnızca ABD, Kanada, Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Fransa, İtalya, Hollanda, Portekiz, İspanya ve İngiltere’nin yanı sıra İskandinav ve Latin Amerika bölgelerinde izleyebilirsiniz. Bu yerlerin hiçbirinde değilseniz, Netflix’in Netflix VPN yasağını atlaması için en iyi VPN’deki kılavuzumuza göz atabilirsiniz..

Netflix abonelik ücretleri bölgeye göre değiştiğinden, kesin fiyat, kayıtlı ödeme yönteminizin hangi ülkeden olduğuna bağlı olacaktır – ancak akış başına aylık 5 ila 10 $ arasında değişmektedir.

Hulu

Hulu’da ilk üç sezonu da izleyebilirsiniz. Ancak, platform yalnızca ABD merkezli müşteriler için mevcut olduğundan, orada Tutuklanan Geliştirme’yi izlemek için kendinize bir ABD IP adresi almanız gerekir. Bununla birlikte, Hulu, bir VPN üzerinden bağlanan kullanıcıları engelleme konusunda çok iyidir, bu yüzden başlamadan önce Hulu için en iyi VPN hakkındaki makalemizi okumanızı öneririz. Hulu aboneliği aylık 5,99 ABD dolarına mal olacak.

AmazonPrime

Son olarak, her sezonun 19,99 $ ‘a (bir sezon hariç, sadece 9,99 $) mal olan Amazon Prime Video’dan Arrested Development’ı satın alabilir veya tek tek bölümleri 2,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Hizmeti daha önce hiç kullanmadıysanız, Amazon Prime Video’yu nasıl izleyeceğimize ilişkin kılavuzumuza gidin.

Ücretsiz Tutuklanan Gelişim Nasıl İzlenir

Tutuklanan Gelişimi çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izlemek mümkündür ve bazı bölüm bağlantıları öncekinde çalışmadığı halde, tüm mevsimleri hem Couchtuner’da hem de PutLocker’da bulduk. Bununla birlikte, bu akışların yasadışı olduğunu ve sitelerin inanılmaz derecede kabataslak olduğunu unutmayın..

Putlocker

Şüpheli doğaları nedeniyle, bu siteleri Tutuklanan Gelişimi izlemek için kullanacaksanız, ekstra önlemler almaya değer. Birincil gelir kaynakları can sıkıcı ve genellikle kötü amaçlı pop-up reklamlar yoluyladır, bu yüzden izlemeye başlamadan önce kendinizi en iyi pop-up engelleyicilerimizden biriyle donatın.

Bir VPN üzerinden bağlanmak da iyi bir fikirdir, özellikle bu tür akış sitelerini kullanmanın yasallığı göz önünde bulundurulduğunda, en iyi VPN’ler listemize göz atın, böylece izlemeye başlamadan önce kendinizi ve kimliğinizi yeterince koruyabilirsiniz.

Couchtuner

En önemli şey, hem Couchtuner hem de PutLocker, bilgisayarınıza bulaşabilecek çeşitli kötü amaçlı yazılımlar ve diğer kötü amaçlı içeriklerle dolu olduğu için sağlam bir antivirüs programıdır. Virüsten koruma yazılımınız yoksa ve nereden başlayacağınızı merak ediyorsanız, en iyi virüsten koruma yazılımı kılavuzumuz size bazı fikirler verecektir.

Kodi’de Tutuklanan Gelişme Nasıl İzlenir

Çevrimiçi Tutuklanan Geliştirme akışının diğer bir alternatifi Kodi’dir. Gösteri için hızlı bir arama yaptık ve Kodil deposu aracılığıyla hem Poseidon hem de Incursion eklentilerinde kullanılabilir hale getirdik. Kodi hakkında bilginiz yoksa veya kurulum konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, başlamanıza yardımcı olacak bir Kodi kılavuzumuz var.

Poseidon

Yine de Kodi’de Tutuklanan Gelişimi izlemek, yukarıdaki diğer ücretsiz akış alternatiflerini kullanmak kadar yasadışı. Bu nedenle, yine de bir VPN kullanmanızı öneririz, bu yüzden izlemeye başlamadan önce Kodi için en iyi VPN’ler listemize baktığınızdan emin olun. Kodi için doğru depoları indirmek ve yüklemek de oldukça karmaşık olabilir, bu nedenle işlemi sizin için basitleştirmek için en iyi Kodi depolarının bir listesine sahibiz.

Tutuklanan Kalkınma Torrentleri

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, böyle popüler bir gösteri için, birden fazla torrent sitesinde Tutuklanan Geliştirme bulabilirsiniz. Bununla birlikte, ücretsiz akış seçeneklerinde olduğu gibi, torrent, telif hakkıyla korunan malzemeleri indirmek için kullanırken yasadışıdır, bu nedenle NordVPN’in listenin başında olduğu torrent için en iyi VPN’lerden birini kullanarak kendinizi koruyun.

Torrent'lerin

Her zaman olduğu gibi, torrent siteleri bir şey indirmeden önce güvenilirliklerini ve kalitelerini doğrulayan yorumlarla güvenilir yükleyicileri ve torrentleri arayın; torrent siteleri genellikle virüslerin ve sahte yüklemelerin bir mayın alanı olduğundan.

Son düşünceler

Tutuklanan Gelişim, son yılların en büyük TV komedilerinden biridir ve hem ücretsiz hem de ücretli akış hizmetlerinde izlemeniz için fazlasıyla yol vardır.

Tutuklanan Kalkınma hakkında ne düşünüyorsunuz? Bluth ailesinin dokunmasız mastiklerini seviyor musunuz, yoksa gösteri zevkleriniz için çok saçma mı yoksa kuru mu? Ayrıca, bu makalede sunulan akış ve indirme seçenekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hepsi orada mı yoksa hiç özledik mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map