2020’de Tek Yumruklu Adam Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Popüler manga, anime One-Punch Man’ı kısa bir süre için yayınladı, 5 Ekim 2015’ten 21 Aralık 2015’e kadar Japon televizyonlarına yayın yaptı. Bu ilk sezon sadece 12 bölüm içeriyordu, ancak bu 100 kazanmak için yeterliydi Çürük Domates yüzde oranı.


One-Punch Man’ı nasıl izleyeceğinizle ilgili bu kılavuzda, ilk sezon akış için her rotayı göstereceğiz. Neyse ki, büyük akış platformlarına aboneliğiniz olduğu sürece şov hazır. Değilse, One-Punch Man’ı nasıl ücretsiz izleyebileceğinize dair önerilerimiz var.

One-Punch Man Çevrimiçi İzle

Bu platformlardan herhangi birine abone olduysanız, One-Punch Man’ı Netflix veya Hulu’da izleyebilirsiniz. Yine de Netflix tercih edilen yoldur, çünkü Hulu’nun temel planı bölümün ortasında reklamlar gösterir. Bununla birlikte, Hulu her bölümün sürümlerini dublajladı ve altyazıya aldı, bu yüzden takas buna değebilir.

nasıl yapılır-izle-tek-yumruk-man-hulu

Elbette Netflix veya Hulu’ya erişebileceğiniz varsayılmaktadır. Dağıtım geoblokları, dünyadaki insanların belirli yayın platformlarına girmesini zorlaştırır. Örneğin, Hulu, muhtemelen NBC gibi ağların sahip olduğu güçlü dağıtım politikaları nedeniyle yalnızca ABD’de kullanılabilir..

Bununla birlikte, sorunu çözmenin bir yolu var. Sanal bir özel ağ kullanarak, ABD’deymişsiniz gibi veya olmadığınız zamanlarda başka bir yerde görünebilirsiniz.

VPN’ler, İnternet’e bağlanmadan önce sizi uzaktaki bir sunucuya bağlar ve IP adresinizi yenisiyle değiştirir. İlk bağlantınız bir VPN protokolüyle de şifrelenir, yani makinenize geri izlenemez. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek için şifreleme açıklamamızı okuyun.

Arkasındaki işlem uzun, karmaşık ve en iyi VPN güvenlik kılavuzumuz için ayrılmıştır. Burada bilmeniz gereken tek şey, bir VPN’nin normalde erişimi olmayan bir bölgede olsanız bile Netflix veya Hulu akışını gerçekleştirmenize yardımcı olabileceğidir. Öneriler arıyorsanız, Netflix için en iyi VPN’imiz ve Hulu için en iyi VPN kılavuzlarımız başlamak için iyi bir yerdir.

Kolay moda geçmek istiyorsanız, ExpressVPN ile kaydolabilirsiniz. Test ettiğimiz en iyi VPN’dir ve VPN incelemelerimizde ilk sırada yer almaktadır. ExpressVPN incelememizde görebileceğiniz gibi, iyi bir fiyat için kullanım kolaylığı, güvenlik ve hız sağlar.

One-Man Punch’ı Ücretsiz İzleyin

Bir çok animede olduğu gibi, One-Punch Man’ı ücretsiz izlemenin yolları var. Daha yasal yollardan biri, para kazanmak için bir abonelik yerine reklamları kullanan ücretsiz bir akış platformu olan Tubi’den geçiyor. Bununla birlikte, Tubi için gizlilik politikası açıkçası korkunç. Hizmet IP adresinizi, coğrafi konum bilgilerinizi, kullanım verilerinizi ve daha fazlasını toplar.

Bir VPN de bu konuda yardımcı olabilir, ancak kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin yanlış ellere düşmemesi için güvenli bir seçenek kullanmak istersiniz. Öneriler için en güvenli VPN kılavuzumuzu okuyabilirsiniz.

Ayrıca 9Anime ve KissAnime gibi One-Punch Man için akışları olan anime akış web siteleri de vardır, ancak bunlara yalnızca bir VPN kullanıyorsanız, telif hakkı ihlaline katıldıkları için bağlanmak istersiniz. Yasa dışı akış platformları genellikle siber suçlara zemin hazırlıyor ve bir VPN sizi kötü amaçlı her şeyden koruyabilir.

Akış için en iyi VPN kılavuzumuz, bu platformlardan biriyle ilgilenip ilgilenmediğinize bakmak için iyi bir yerdir. Çok şey, CyberGhost özel akış sunucuları ile öne çıkıyor. CyberGhost incelememizde görebileceğiniz gibi anime web siteleri için bile seçenekler var.

Bir VPN’ye ek olarak, bir akış başlatmadan önce en iyi antivirüs yazılımına sahip olmak istersiniz. Bir VPN ve en iyi pop-up engelleyicilerimizle birlikte, bu rahatsız edici akışlı web siteleri Netflix gibi hissedecek.

Kodi’de One-Punch Man’ı izleyin

Kodi, One-Punch Man’ı izlemenin başka bir yoludur. Platforma aşina değilseniz, Kodi kılavuzumuzu ve Kodi eğiticisini nasıl kullanacağınızı okuyun. Kısacası, yerel bir medya merkezi için eklentilerle genişletilebilen bir ön uç arabirimdir.

Anime veya herhangi bir film veya TV şovu için, esas olarak 9Anime gibi akış web sitelerini ovuşturan ve Kodi aracılığıyla onlara hizmet veren eklentilerle ilgileniyoruz. Önerdiğimiz eklentilerin listesini ve bunların nasıl kurulacağını en iyi Kodi eklentileri kılavuzumuzda bulabilirsiniz..

Yine de, aynı kurallar doğrudan web sitelerinden akış için geçerli olan Kodi için de geçerlidir. Bir VPN ve antivirüs uygulamasına ihtiyacınız olacak, ancak bir pop-up engelleyici daha az endişe kaynağı. Öneriler arıyorsanız Kodi için en iyi VPN kılavuzumuzu okuyun.

Güvenlik dışında Kodi’nin yasal sorunu var. Kodi yasal kılavuzumuz belirsiz ayrıntılardan bahsediyor, ama özü Kodi’nin yasal olduğu, ancak telif hakkıyla korunan içerik akışının olmadığı. Biz avukat değiliz ve öyle davranmayacağız. One-Punch Man’ı veya Kodi’de başka bir şeyi yayınlarken güvende kalmak ve IP’nizi gizlemek en iyisidir.

One-Punch Man Torrent’i izleyin

One-Punch Man’ı da sel edebilirsiniz. Torrenting aslında başka bir dosyayı indirmeyle aynıdır, ancak her şeyi aynı anda indirmek yerine, birden fazla bilgisayardan dosyanın parçalarını indirirsiniz. Eşler arası bağlantı, çağrıldığı gibi, bilgisayarınızı başkalarının listesine açar.

One-Punch Man, aşağıdaki resimde en büyüklerinden biri olan popüler torrent web sitelerinden edinilebilir. Bununla birlikte, kendinizi korumak için bir VPN ve antivirüs kullanmanız çok önemlidir. Torrenting’in çevresinde Kodi’den daha yasal gri alanlar var, bu yüzden güvenli tarafta kalmak en iyisidir.

nasıl yapılır-izle-tek-yumruk-man-sel

Sizi en güvenli tutacaklar için seçimlerimizi görmek için torrent için en iyi VPN’imizi okuyun. Yine de NordVPN birinci sıradadır, çünkü büyük ölçüde veriye aç bağlantıları tatmin edebilen özel torrent sunucuları içerir (NordVPN incelememizi okuyun).

Virüsten koruma da önemlidir, çünkü indirdiğiniz dosyanın içinde ne olduğunu söylemenin bir yolu yoktur. Bununla birlikte, en güvenli virüsten koruma yazılımını kullanarak torrent işleminden endişe duyabilirsiniz çünkü dosyaları makinenize dokunma şansına sahip olmadan önce kötü amaçlı kodlara karşı tarar.

Bitdefender neredeyse her şey için seçimimizdir (Bitdefender Antivirus incelememizi okuyun), ancak seçenekler için diğer antivirüs incelemelerimizi okuyabilirsiniz.

Son düşünceler

Aktarabileceğiniz tüm içeriklerden, anime akışı için kaynaklar çok bol. Ücretsiz olarak yayın yapmanıza izin veren çevrimiçi web siteleri ve Hulu gibi alt ve dublajlı içerik sunan platformlar arasında, One-Punch Man ve çoğu anime, izlemesi kolaydır. İzlerken sadece uygun güvenlik araçlarını kullandığınızdan emin olun.

Artık One-Punch Man’ı nasıl izleyeceğinizi öğrendiğinize göre Dragon Ball’u nasıl izleyeceğiniz ve Evangelion’u nasıl izleyeceğiniz hakkındaki kılavuzlarımızı okuyun. Bu kılavuzların yanı sıra diğerleri de akış arşivimizde bulunmaktadır..

One-Punch Man’ı nasıl izliyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map