2020’de Taht Oyunları Nasıl İzlenir: Kış Geldi

Sonun başlangıcı burada. Starks ve Lannisters TV ekranlarımızı en son kutsanmasından bu yana neredeyse iki yıl geçti ve şimdi sekiz mevsimiyle yangın soluyan fantezi dramının bir başka düzeltmesini alabilirsiniz. Bu makalede, Game of Thrones’un son sezonunu nasıl izleyeceğinizi anlatacağız, böylece Iron Throne’da kimin bittiğini öğrenebilirsiniz.


Geçen sezon olduğu düşüncesi sizi kürklerinize ağlatacak olsa da, en azından Pazar geceniz önümüzdeki birkaç ay boyunca doldurulacak. Game of Thrones, Kızıl Düğün gibi şok edici hikayeler üretti. Şimdi, Gece Kralı’nın ordusu geliyor ve Westeros’un geleceği tehlikede.

Bu çarpıcı hikayenin sonucunu kanca ya da dolandırıcılıkla izlemek istediğiniz için sizi suçlayamayız. Neyse ki, HBO’nun hit serisinin son sezonunu, buz ve ateş şarkısı söylemek zorunda kalmadan izlemenin birçok yolu var. Ücretli ve ücretsiz yöntemlerin bir karışımını dahil ettik, ancak bazıları yasal ölçeklere ipucu veriyor ve dikkatli kullanılmalıdır.

Game of Thrones Çevrimiçi İzle

Taht Oyunları HBO

Game of Thrones’u izlemek için kullanabileceğiniz birçok çevrimiçi hizmet vardır. En belirgin olanı HBO’ya abone olmaktır. Kablo aboneliğiniz varsa, hareket halindeki özelliği olan HBO Go’ya erişebilirsiniz. Ayrıca, kaydolurken genellikle ücretsiz deneme sürümüne sahip olan HBO’nun bağımsız akış hizmeti HBO Now’ı da kullanabilirsiniz..

Amazon Prime üyesiyseniz hizmetinize bir HBO kanalı aboneliği ekleyebilirsiniz. Yedi günlük ücretsiz deneme sürümü de mevcuttur. Hizmeti ABD dışından kullanmak isteyen kişiler için, Amazon Prime Video seçimleri için en iyi VPN’imizden birini kullanmanızı öneririz. Sonuçta, oldukça iyi bir hizmet ve yatırıma değer.

Hulu benzer bir hizmet sunuyor ve HBO’da olduğu gibi ücretsiz bir deneme var. Bununla birlikte, coğrafi bloklar sayesinde, HBO ve Hulu yalnızca ABD’de kullanılabilir. Gerçek konumunuzu maskelemek ve erişim elde etmek için sanal bir özel ağ kullanabilirsiniz. HBO Now için en iyi VPN’imiz ve Hulu için en iyi VPN makalelerimiz iyi önerilere sahip.

Birini seçme zahmetinden geçmek istemiyorsanız, ExpressVPN’i öneririz. Bununla birlikte, sınırsız bant genişliği ve mükemmel güvenliğinden yararlanabileceğiniz gibi konumunuzu taklit edebileceksiniz. Aynı zamanda piyasadaki en hızlı VPN’dir. Bu özellikler bir araya geldiğinde neden akış için en iyi VPN’imizdir. Daha iyi bir görünüm için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Game of Thrones Ücretsiz İzle

Taht Oyunları Torrent

Cepleriniz tiftik ile doluysa, Game of Thrones’u ücretsiz olarak yayınlamanın yolları olduğunu duymaktan memnuniyet duyarsınız. Putlocker’a hızlı bir bakış vaat ediyordu. Diğer ücretsiz akış web siteleri civarındadır, ancak virüs bulaşma riski yüksek olduğundan dikkatli olun. En iyi pop-up engelleyicilerimizden birini yüklemek de iyi bir fikirdir.

Torrent güzergahına da gidebilirsiniz. The Pirate Bay’de yapılan hızlı bir araştırma, önceki sezonların bölümlerinin ve sekiz sezonun mevcut olduğunu gösterdi. Ücretsiz akış web siteleri gibi, torrent işlemine bağlı riskler de vardır.

İster akışlı bir web sitesi ister torrent aracılığıyla olsun, telif hakkıyla korunan materyalleri izlemek veya indirmek yasaları ihlal ediyor. Yargılamak için burada değiliz, sadece sizi tehlikelerden haberdar etmek istiyoruz. Bunun yanı sıra, dosyalar ve akışlar genellikle kötü amaçlı yazılımlarla bağlanır, bu yüzden şımartmadan önce kendinizi korumak bir zorunluluktur.

Bir VPN kullanarak IP adresinizi gözetmenlerden gizli tutacak ve kendinizi siber suçlardan koruyacaksınız. NordVPN bu açıdan mükemmel bir seçimdir. Killswitch ve özel eşler arası sunucular da dahil olmak üzere mükemmel güvenliğe sahiptir. Torrent için en iyi VPN’imiz olduğuna şaşmamalı. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

Kendinizi en iyi antivirüs yazılımımızla donatmak da iyi bir fikirdir. Bitdefender’ı öneririz, çünkü gerçek zamanlı olarak iyi çalışır. Bir virüs kendisini akışınızla partiye davet ederse, Bitdefender cihazınızı koruyacaktır. Daha fazla bilgi için Bitdefender incelememizi okuyun.

Game of Thrones’u Kodi’de İzleyin

Taht Oyunları Kodi

Alternatif olarak, Kodi’yi kullanabilirsiniz. Buna aşina değilseniz, temelde açık kaynaklı bir ev sinemasıdır. Ondan akış sağlayabilir, ayrıca içinde medya depolayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Çoğu platforma kurulabilir ve tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz. Başlamak için Kodi kılavuzumuza göz atın.

Torrent gibi, Kodi’nin kendisi de yasadışı değildir (Kodi yasal parçamız daha ayrıntılıdır). İçeriğe erişmek için eklentiler içeren havuzlar yüklersiniz. Bazıları resmi ve yasal iken, Sözleşme gibi diğerleri değildir. İkinci kamp üzerinden Game of Thrones gibi korsan içeriğe erişebilirsiniz. En iyi Kodi eklentileri listemizde öneriler var.

Game of Thrones’u yayınlamak için Kodi’yi kullanırsanız, bunu bir torrent aracılığıyla yaptığınızı unutmayın. Kimliğinizi korumak için bir VPN kullanmak şarttır. ExpressVPN’i yenemezsiniz, ancak CyberGhost da CyberGhost incelememizde okuyabileceğiniz gibi sağlam bir hizmet sunar. Daha fazla seçenek için Kodi toplaması için en iyi VPN’imize de göz atabilirsiniz..

Son düşünceler

Tüm beklentilerden sonra, Game of Thrones’u çevrimiçi izlemenin yollarını bildiğiniz için ejderha ve drama düzeltmenizi alabileceğinizi umuyoruz. Daha kolay ama daha pahalı bir yol seçebilir ve iyi bilinen bir akış hizmetine kaydolabilir veya ücretsiz akış web sitelerini, torrent veya Kodi’yi kullanabilirsiniz..

İkincisini seçerseniz, en iyi VPN’lerimizden biri ve iyi bir antivirüs ile güvende olduğunuzdan emin olun. ExpressVPN sadece güvenlik için en iyi sağlayıcı değil, aynı zamanda özelliklerle birlikte geliyor. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi sunar, böylece önce deneyebilirsiniz.

Game of Thrones’u çevrimiçi olarak izlemenin başka bir yolunu yorum bölümünde önerebilir misiniz? Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map