2020’de Siyah Ayna ve Bandersnatch Nasıl İzlenir

Siyah Ayna, çok uzak olmayan bir geleceğe seyahat etmemizi ve belirli teknolojilerin ışık hızından daha hızlı ilerlemesi durumunda hayatı deneyimlememizi sağlar. Anılarınızı yeniden düzenlemenin nasıl bir şey olduğunu merak ettiyseniz veya mutantlar tarafından yönetilen kıyamet sonrası bir dünyanın heyecanını seviyorsanız, bu gösteri sizin için doğru.


Bölümler bağımsız ve insan doğası hakkında bilgi veriyor, bu nedenle Aralık 2011’deki çıkışından bu yana insanların dikkatini çekmesi şaşırtıcı değil. Dizinin beşinci sezonu başlaması planlanıyor ve 2018’in sonunda Black Mirror: Bandersnatch adlı interaktif bir film yayınladı..

Black Mirror’ın arkasındaki zihin Charlie Brooker. Netflix, şovu şimdi 2015’te BBC’den satın alarak gösteri yapıyor. İşlerin görünüşünden bir süre sonra olacak.

İzlemenin en iyi yolunu merak ediyorsanız, güvenliği ve fiyatı dikkate almalısınız, bu yüzden Black Mirror’ı izlemenin en iyi yolu için okumaya devam edin.

Siyah Ayna Nasıl İzlenir: Bandersnatch

Bandersnatch sayesinde birçok kişi Black Mirror’a girdi. Film ve video oyunu arasındaki sınırda bulunan bir sanat eseri. Bu bir sinema filmi, ancak izleyicinin izlerken izlerken seçim yapmasına izin veriyor. Ne kadar iyi çalışıyorsa bireysel okuyucuya bırakacağız.

Film, 70’li ve 80’li yıllarda ünlü olan Kendi Maceralarını Seç kitaplarına dayanıyor. Etkileşim, uzun süre kaldığı video oyunu sahnesine taşındığında popülaritesi azaldı.

Şimdiye kadar. Bandersnatch, hikayenin nasıl açılacağını seçmenize izin vererek hareketli görüntülerde devrim yarattı. Mükemmel bir sanat eseri değil, ama film endüstrisi için birçok fırsat yarattı.

nasıl yapılır-izle-siyah-ayna-bandersnatch

Ücretli akıştan bahsediyorsak, izleyebileceğiniz tek yer Netflix’tir. Başka hiçbir platformda başlık yok.

Bandersnatch’ı birkaç ücretsiz akış web sitesinde bulabilirsiniz ve torrentde kullanılabilir. Ne yazık ki, ücretsiz seçenekler sadece önceden yapılmış seçimlerle filmi izlemenize izin verecektir. Arsa hakkında merak ediyorsanız iyi bir seçenektir, ancak tüm deneyim için Netflix aboneliğine ihtiyacınız olacak.

Ücretli Akış

Genel olarak Black Mirror söz konusu olduğunda, Netflix go-to platformudur. Yine de izlemenin alternatif yolları var, hadi onları toplayalım.

Netflix

Tüm Black Mirror sezonları Netflix’te yüksek tanımlı ve altyazılı olarak yayınlanabiliyor. Netflix gibi ücretli platformlar çok fazla tehdit oluşturmaz, ancak güvenliğiniz için anonim olarak yayın yapılmasını öneririz..

Sorunlardan kaçınmak için sanal bir özel ağ kullanmalısınız. Temel olarak, IP’nizi farklı bir ülkeden geziniyormuş gibi gösterecek şekilde değiştirir.

Bu, bilgileriniz kuruluşlar tarafından kullanılamayacağından akış sırasında güvenli kalmanıza yardımcı olur. Netflix güvenilirdir, ancak bir VPN olmadan göz atmak, bir ihlal durumunda sizi hala savunmasız hale getirir.

Amazon Prime Videosu

Amazon Prime Video’nun Black Mirror’ı yok, ancak şirket 2017’de Electric Dreams’i başlattı. Black Mirror’a benziyor ve Charlie Brooker’ın hitine kıyasla sönük olsa da iyi bir gösteri.

Diziyi Amazon’da bulabilirsiniz. Örneğin, ilk Siyah Ayna serisi sadece 33 $ karşılığında mevcut. Ayrıca, sosyal strateji oyunu Black Mirror: Nosedive gibi Black Mirror spesiyallerini bulabilirsiniz.

Amazon, Kara Ayna dünyasına dalmak için en iyi yer değil, ama orada güzel şeyler bulabilirsiniz.

Hulu

Hulu’nun Kara Ayna ile ilgili bir şeyi yok, ancak şovun rakibi olarak adlandırılan In the Dark’ı izleyebilirsiniz. Arınma Gecesi’nin yaratıcılarından geliyor ve Black Mirror’a benzese de, daha çok heyecan vermeye odaklanıyor.

Bedava Siyah Ayna İzle

Bir ton ücretsiz akış web sitesinde Siyah Ayna bulunmaktadır. Bu ünlü bir dizi, bu yüzden ücretsiz olarak yayınlamakta zorlanmayacaksınız. Yine de dikkat etmenizi öneririz. Bu web sitelerinin çoğu kötü amaçlı yazılım veya kimlik avı gibi güvenlik tehditleri oluşturur.

Gösteri akışı için IOmovies.to ‘yu öneriyoruz. Rahatsızlık açısından en iyi web sitesi değil – çok fazla reklam var – ancak güvenli bir platform. Açılır pencerenin üstesinden gelmek istiyorsanız yardım için en iyi açılır pencere engelleyiciler listemize göz atın.

Bazı web siteleri bu tür yazılımları algılar, ancak denedik ve uBlock Origin IOmovies ile çalışıyor.

Torrent’lerin

KickassTorrents indirildi ve Korsan Koyu’na kolayca ulaşılamıyor. Bununla birlikte, 2019’da hala verileri sülük edebilirsiniz, bu nedenle torrentle ilgili kılavuzumuzu ve alternatif torrent web siteleri listemizi okuyun..

Black Mirror ve Bandersnatch’ı torrent web sitelerinde özel bulabilirsiniz, ancak yine de dikkat etmenizi tavsiye etmeliyiz. Risk, ücretsiz akışa kıyasla çok daha yüksektir, bu nedenle gerekli önlemleri aldığınızdan emin olun..

Torrent ile ilgili en yaygın sorunlardan biri, temel olarak bir filmin normal dosyalarında gizlenen virüsler olan kötü amaçlı yazılımları indirmektir. İyi bir güvenlik önlemi bir antivirüs kullanmaktır, bu yüzden başlamadan önce en iyi ücretsiz antivirüs yazılımı topluluğumuzu okuyun.

En önemlisi her şeyi anonim olarak yapmaktır. Bazı ülkeler korsanlıkla mücadele yasalarını uygulamamaktadır, ancak güvenli oynamak ve torrent için en iyi VPN’i almak daha iyidir.

Kodi

Kodi bir ev sineması uygulamasıdır. 15 yıl önce Xbox için bir uygulama olarak başladı, ancak şimdi birçok platformda mevcut.

nasıl yapılır-izle-siyah-ayna-kodi

Temel olarak, Kodi ile izlemek için istediğiniz şovu veya filmi içeren eklentileri indirirsiniz. Tüm Black Mirror serileri indirilebilir ve HD olarak da gelir.

Bununla birlikte, Kodi’nin kurulumu daha karmaşıktır, bu nedenle Kodi kılavuzumuza göz atın. Yazılımı beğendiyseniz, diğer eklentileri indirebilirsiniz, bu nedenle en iyi Kodi eklentileri kılavuzumuza da göz atın..

Son düşünceler

Siyah Ayna izlemek eğlencelidir, ancak varlığımız hakkında önemli sorular da ortaya koymaktadır. İlgileniyorsanız akış yapmayı deneyin. Genel bir kural olarak, web’e güvenli bir şekilde göz atmalısınız. Bunu en iyi şekilde yapmak için en iyi VPN sağlayıcıları hakkında bilgi edinin.

Bu kılavuz yardımcı oldu mu? Siyah Ayna hoşunuza gitti mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map