Showtime, adı altında birçok popüler kanalı olan bir Amerikan televizyon ağıdır. 2015 yılında, hayranlara birden fazla cihaz için hareket halinde seçenek sunan bağımsız akış hizmetlerini başlattı. Yüksek kaliteli, canlı veya isteğe bağlı bir içerik peşindeyseniz, mükemmel bir seçimdir ve bu kılavuz Showtime’ı çevrimiçi nasıl izleyeceğinizi söyleyecektir.


Showtime ağı 1976 yılında Rod Stewart, ABBA ve diğer tanınmış sanatçıların performanslarıyla ilk yayını “Kutlama” konseriyle başladı. O andan itibaren abone tabanı hızla büyüdü ve programlaması şimdi Shameless gibi filmler ve televizyon dizilerinin yanı sıra boks ve karışık dövüş sanatları maçlarını da içeriyor.. 

Gösteri Zamanı Akış Hizmeti

Zaman değişti ve birçok kişi kısıtlayıcı kablo seçeneğinden akış alternatiflerine yöneliyor. Kalabalığa ayak uydurmak için Showtime, reklamsız görüntüleme ile Hulu’nun beğenilerine rakip olan kendi akış hizmetini başlattı.

Showtime’ın akış hizmeti, Showtime Anytime ile karıştırılmamalıdır. Showtime Herzaman ücretsizdir ve katılımcı bir TV sağlayıcısı üzerinden Showtime aboneliği olan herkes tarafından kullanılabilir. Kullanıcılar giriş yapabilir ve Showtime Anytime uygulamasıyla veya çevrimiçi olarak izlemeye başlayabilir. 

nasıl yapılır-izle-şov-gösteri zamanı-zaman

Showtime akışını izlemek için TV aboneliğine ihtiyacınız yoktur. Aylık 10,99 ABD doları olan tamamen bağımsız bir hizmettir. Yeni aboneler de yedi günlük ücretsiz denemeden yararlanabilir.

Bununla birlikte, Showtime yalnızca coğrafi engellemeler nedeniyle ABD’de kullanılabilir, bu nedenle başka bir ülkedeyseniz ABD IP adresi almak için sanal bir özel ağ kullanmanız gerekir. ExpressVPN, göreceğiniz gibi, size bu konuda yardımcı olabilir.

Şov Zamanı Nasıl İzlenir

İzlemeye başlamanın en kolay yollarından biri, web sitesi üzerinden abone olmaktır. Showtime giriş bilgilerinizi girerek çevrimiçi olarak kayıt olabilir ve daha sonra herhangi bir cihazda Showtime şovlarını yayınlayabilirsiniz. Yine de ücretsiz deneme sürümünü alacaksınız.

nasıl yapılır-izle-şov-web-kaydolma

Amazon Prime’da Kablo Olmadan Gösteri Zamanı

2015 yılında Amazon, ABD’de Akış Video Ortakları Programını başlattı. Bu, Prime Video Kanalları olarak yeniden adlandırıldı ve İngiltere, Almanya ve Japonya gibi diğer ülkelere yayıldı. TV ağlarının ve diğer içerik sağlayıcılarının Amazon ile bir araya gelmesini ve daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar. 

nasıl yapılır-izle-şov-akış-ortaklarını-programı

HBO ve Starz dahil olmak üzere diğer birçok akış kanalı da mevcuttur, ancak Amazon Prime’da Showtime’ı nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız, bir Amazon Prime üyesi olmanız ve hizmet içinde bir Showtime aboneliği satın almanız gerekir.. 

Amazon’da Showtime Nasıl İzlenir

Zaten bir Amazon Prime üyesi değilseniz, 30 günlük ücretsiz Prime denemesiyle denemeleri ikiye katlayabilirsiniz. Duruşmadan sonra, Prime size aylık 12,99 dolara mal olacak. Prime Video tek başına 8,99 ABD doları.

nasıl yapılır-izle-şov-prime-şov-free-deneme

Zaten bir Amazon Prime üyesiyseniz, “kanallar” kategorisine gidebilir ve Showtime’ı buraya ekleyebilirsiniz. Ücretsiz deneme sona erdikten sonra Showtime, Amazon aboneliğinizin üstüne aylık 10.99 dolara mal olacak.

Amazon Prime Video, akıllı TV’ler, mobil cihazlar ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla cihazda kullanılabilir ve Showtime’ı kablosuz olarak nasıl izleyeceğiniz konusunda tam bir yanıt verir. Showtime’ın ABD dışında kullanılamadığını unutmayın, bu nedenle erişmek için Amazon Prime Video seçimleri için en iyi VPN’lerden birini kullanmanız gerekebilir.

Roku’da gösteri zamanı

Showtime’ı Roku’da nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız, bunun için özel bir uygulama olduğu için kolaydır. Servise doğrudan Roku oynatıcınızdan veya Roku TV’nizden abone olabilirsiniz. Yine de ücretsiz denemeden yararlanacaksınız ve bundan sonra aylık standart 10,99 ABD doları. 

nasıl yapılır-izle-şov-Roku

Tek yapmanız gereken “filmlerde Showtime’ı bulmak. & TV mağazasının “bölümünü tıklayın ve” + kanal ekle “yi tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, ücretsiz deneme sürümüne kaydolma işleminizi tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyebilirsiniz. Yine de Showtime Anytime uygulamasını değil, akış uygulamasını seçtiğinizden emin olun.

Showtime’ı izlemek için bir Roku kullanmak, en sevdiğiniz şovları ve filmleri büyük ekranda izlemenin hızlı ve kolay bir yolunu sunar. Ayrıca, abone olduktan sonra, Roku’da kullanmakla sınırlı değilsiniz, çünkü oturum açma bilgilerinizi diğer cihazlarda Showtime’ı izlemek için kullanabilirsiniz. 

Şimdi, daha önce de söylediğimiz gibi, Showtime yalnızca ABD’de izlenebilir durumdadır, ancak ülkede değilseniz, Roku’nuzu bir VPN yönlendiricisine bağlayarak erişim elde etmek hala mümkündür.

Hulu’da Showtime izlemek

Hulu aboneliğiniz varsa hesap ayarlarınıza gidip “eklentileri yönet” i seçerek Showtime’ı ekleyebilirsiniz. Buradan, ilk yedi gün sonra 10,99 dolara mal olacak ücretsiz bir haftalık deneme ile Showtime’ı paketinize ekleyebilirsiniz.. 

nasıl yapılır-izle-şov-hulu

Hulu’da yeniyseniz, ilk ayınızın keyfini ücretsiz çıkarabilirsiniz. Bu, uygun geri dönen aboneler için de geçerlidir, bu yüzden göz atmaya değer. Bundan sonra, Hulu’nun temel planı ayda 5.99 $ ‘dan geliyor. 

Paketinizi kurduktan sonra, mobil cihazlar, akıllı TV’ler ve oyun konsolları da dahil olmak üzere bir dizi farklı cihazdan Showtime şovlarını ve filmlerini izleyebilirsiniz. 

Showtime gibi, Hulu sadece ABD’de mevcut, bu yüzden ülkede değilseniz, Hulu’da Showtime’ı nasıl izleyeceğinize dair ders biraz daha uzar. 

Önce bir ABD sunucusuna bir VPN üzerinden bağlanmanız gerekir. Ardından, Hulu’ya erişebilir ve paketinize Showtime ekleyebilirsiniz. Hulu için okuyabileceğiniz en iyi VPN için özel bir parçamız var.

Ücretsiz Showtime Nasıl İzlenir

Farklı ücretsiz denemelerde zıplıyor olsanız bile, yukarıdaki Showtime’ı izleme yöntemlerinin tümü, bir noktada hizmet için ödeme yapmanız gerekeceği anlamına gelir. Showtime’ı nasıl canlı ve ücretsiz izleyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Showtime içeriğini ücretsiz olarak almanın birkaç yolu vardır, ancak her zaman canlı olmayabilir.

Showtime Şovlarını İzlemek için Kodi’yi Kullanma

Kodi’yi daha önce duymadıysanız, medyayı depolamak ve düzenlemek için kullanabileceğiniz açık kaynaklı bir yazılımdır. Filmleri ve TV şovlarını yayınlamak için aslında bir ev sineması olarak kullanabilirsiniz. Kurulumu kolaydır ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Başlamanıza yardımcı olmak için Kodi kılavuzumuzu okuyabilirsiniz.

İlk kurulumu tamamladıktan sonra, depoları ve eklentilerini yükleyebilirsiniz. Bunlarla bir ton farklı içeriğe erişebilirsiniz. Başlamak için en iyi Kodi depolarımıza ve en iyi Kodi eklentileri toplamalarımıza göz atabilirsiniz. 

Bununla birlikte, Kodi’nin kendisi yasa dışı olmasa da, çoğu eklenti yasadışı içerik barındırmaktadır. Örneğin, eklenti Sözleşmesi, korsan içeriğe erişmenizi sağlar. Bu korsan içerik sizi bazı tehlikeli telif hakkı sularına götürebilir, bu nedenle dijital ayak izinizi gizlemek için bir VPN kullandığınızdan emin olun.. 

ExpressVPN incelememizde okuyabileceğiniz gibi ExpressVPN’i yenemezsiniz, ancak Kodi için en iyi VPN parçamızın daha fazla önerisi var.

Kodi’de Showtime Nasıl İzlenir

Şimdi size Kodi’de 411 vermeyi bitirdiğimize göre, Kodi’de Showtime içeriğini nasıl izleyeceğinizi anlatacağız. Hızlıca baktıktan sonra, Kodil deposunun bir parçası olan Poseidon eklentisinde Showtime içeriğini izleyebildiğimizi gördük. 

nasıl yapılır-izle-şov-kodi

Torrenting Showtime Filmleri ve Şovları

İzlemek istediğiniz, yalnızca Showtime’ta bulunan belirli bir şey varsa, torrent yoluna gidebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda alternatif torrent sitesi var ve genellikle umut verici sonuçlar veriyorlar.

Ray Donovan gibi çok sezonlu Showtime orijinalleri ve popüler Lite dizisi The Pirate Bay’in The L Word’ün merakla beklenen devam filmi The L Word: Generation Q için sonuçlar bulduk.

nasıl yapılır-izle-şov-korsan-bay

Torrent’in Tehlikeleri

Bununla birlikte, torrentin bazı tehlikeler getirdiğini unutmayın. Birincisi, indirme sizi siber suç riskiyle karşı karşıya bırakarak kötü amaçlı dosyalarla doludur. Ayrıca, torrent sitelerinde bulunan içeriğin çoğu telif hakkıyla korunan malzemedir, yani yasayı görüntüleyerek ihlal edersiniz. Yargılamak için burada değiliz, ancak risklerin farkında olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. 

Bunu göz önünde bulundurarak, bir VPN ile korunmaya devam ettiğinizden emin olmalısınız. Güvenliği sizi tehditlerden koruyacak ve IP adresinizi gözetmenlerden gizleyecektir. NordVPN mükemmel bir seçimdir. Özel P2P sunucularına ve mükemmel güvenliğe sahiptir, bu yüzden torrent için en iyi VPN’imizdir. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

Ayrıca, siber tehditlerin gerçek bir sorun olması nedeniyle, iyi bir antivirüs şeklinde ekstra bir koruma katmanı kullanmanızı öneririz. Bitdefender en iyi bahistir. Gerçek zamanlı olarak çalışarak sizi tehditlerden koruyacaktır, ancak daha iyi bir resim elde etmek için Bitdefender Antivirus incelememizi okuyabilirsiniz.

Son düşünceler

Showtime’ın yayın hizmeti, canlı yayınlar ve orijinal diziler, spor, belgeseller, filmler ve daha fazlasını içeren isteğe bağlı içeriklere sahiptir. Yaşları tüm malzemelerine binge harcayabilir ve ona erişmenin birçok farklı yolu vardır.. 

Ancak bunu yaparken akılda tutulması gereken birkaç şey var. Birincisi, Showtime ABD kitlesiyle sınırlıdır, bu nedenle ülkede değilseniz, erişim elde etmek için bir ABD sunucusuna bağlanmanız gerekir. 

Öte yandan, içeriği Kodi veya torrentlerden almayı planlıyorsanız, korsan içeriği görüntüleyeceksiniz ve bunu yaparken çevrimiçi tehlikelerle karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunların her ikisi için bir VPN yardımcı olacaktır ve ExpressVPN paketin lideridir. Size kolayca bir ABD IP adresi alır ve sizi çevrimiçi kimliklerden de korur. Yüksek hızları ve sınırsız bant genişliği, Showtime filmlerini ve şovlarını izlerken size en iyi deneyimi sunacaktır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

Showtime’ın bilgisayarda veya başka bir cihazda nasıl izleneceği konusunda deneyiminiz varsa, yorum bölümünde bize bildirin. Diğer eğlence makalelerimize de göz attığınızdan emin olun. Her zaman olduğu gibi, okuduğunuz için teşekkürler.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me