2020’de Sherlock Online Nasıl İzlenir: Temel Değil

Sherlock, BBC tarafından üretilen bir İngiliz suç-drama TV dizisidir. Sir Arthur Conan Doyle’un hikayelerine dayanıyor ve Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) ve sadık yardımcısı Watson (Martin Freeman) ‘ı takip ediyor..


Bizim gibi dişlerinizi bir cinayet gizemine sokmayı, ipuçlarını aramayı, kanıtları ayırmayı ve büyük finalden önce “kimin yaptığını” çözüp çözemeyeceğinizi görmeyi seviyorsanız, Sherlock zamanınıza değer. Sherlock’u nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi göstereceğiz.

Sherlock Online izle

Netflix’in etkileyici bir kütüphanesi var, bu yüzden Sherlock’u içerdiğini görmek sürpriz değildi. Netflix’te 12 bölümün tamamını ve sahne arkası içeriğinin ek bir bonus olduğunu gördük.

nasıl yapılır-izle-sherlock-netflix

Belirli içeriğe erişiminiz korkunç Netflix VPN yasağından etkilenebilir, ancak şükür ki Sherlock hem ABD’de hem de AB sunucularında kullanılabilir. Şu anda ABD’de veya AB’de değilseniz, bu kütüphanelerden birine girmek ve Sherlock’a erişmek için sanal bir özel ağa ihtiyacınız olacaktır.. 

Netflix’in VPN dedektörlerini yalnızca birkaç VPN geçebilir, ancak Netflix için en iyi VPN listemiz göreve uygun olanları içerir.

Netflix gibi, Amazon’un kasasında çok sayıda film ve TV şovu var, bu yüzden Sherlock’u da dizisinde görmekten şaşırmadık. 6,99 dolardan HD olarak tek bölüm satın almayı veya 9,99 dolardan HD olarak tam bir sezon almayı seçebilirsiniz. Amazon’dan satın alırken artı bir nokta, Sherlock’un kopyasını saklayıp sabit sürücünüze indirmenizdir.

nasıl yapılır-izle-sherlock-amazon

Sherlock’u bulduğumuz bir diğer akış platformu Vudu’ydu. Dört mevsim de mevcuttur, ancak Vudu ile aylık ücret yoktur, sadece bireysel bölümler veya mevsimler için ödeme yaparsınız. SD’deki bireysel bölümler 4,99 dolardan, HDX ise 6,99 dolardan başlıyor. Tüm sezon boyunca SD’de 12,99 $ ve HDX’te 19,99 $ ‘dan başlıyor. 

Perde arkası içeriği de mevcuttur, ancak fiyatlar videodan videoya değişir. Vudu ile, Sherlock’un kopyasına da sahip olacaksınız, böylece birçok kez izleyebilirsiniz..

nasıl yapılır-izle-sherlock-vudu

Yine de Vudu’yu ABD dışında izlemek istiyorsanız, sorun yaşarsınız. Bunun nedeni, yalnızca katı içerik lisansları nedeniyle ABD’de kullanılabilir olmasıdır. ABD dışındaki bir sunucudan erişmeye çalıştığımızda, bize siyah bir sayfa sunuldu. Bunlar coğrafi bloklar olarak bilinir ve bir ABD IP adresi almak için bir VPN kullanarak bunları aşabilirsiniz..

Herhangi bir kısıtlamayı aşmak için VPN incelemelerimizden bir sağlayıcı seçebilirsiniz, ancak ExpressVPN en iyi tavsiyemizdir. Herhangi bir akış hizmetine girebilir ve yüksek hızlardan ve sınırsız bant genişliğinden yararlanır. Aynı zamanda akış için en iyi VPN’imizdir. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Sherlock’u Ücretsiz İzle

Dışarıda izlemek için aynı içeriği sunan birçok ücretsiz akış sitesi var ve Sherlock’u izlemenin sizin için iyi olacağını düşündüğümüz iki tane seçtik.

İlki PutLocker. İyi bir seçim çünkü gezinmesi kolay ve sunucularında çok miktarda içeriğe sahip. Sherlock’un 1’den 4’e kadar olan mevsimlerini seyredebilir. 

PutLocker ve diğer akış siteleriyle ilgili bir sıkıntı, pop-up reklamlarla spam olmanızdır, ancak en iyi pop-up engelleyicilerimizden birini yükleyerek bununla kolayca mücadele edebilirsiniz..

nasıl yapılır-izle-sherlock-putlocker

Herhangi bir akış sitesinde, pop-up reklamlarla birlikte gelebilecek kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler nedeniyle iyi bir antivirüs yüklemekten de faydalanabilirsiniz..

Sherlock Torrents

İçeriği saklamak ve kendi kitaplığınızı oluşturmak istiyorsanız, torrent almak sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Pirate Bay popüler bir torrent sitesidir ve orada Sherlock’u bulmakta sorun yaşamadık. Bir ile dört arasındaki mevsimleri gösterdi ve hepsi iyi durumda gibi görünüyordu. Bir torrentden indirmeden önce, bağlantının yanında kaç ekici olduğuna bir göz atmanızı öneririz. Ne kadar fazla ekme makinesi varsa, indirme işleminin tamamlanma şansı o kadar iyi olur.

nasıl yapılır-izle-sherlock-korsan-bay

Pirate Bay sizin için uygun değilse, indirebileceğiniz alternatif torrent siteleri vardır. İndirdiğiniz her şeyde olduğu gibi, kötü niyetli içerik barındırması tehlikesi vardır. Bu nedenle bir antivirüs kullanmak iyi bir fikirdir. 

Bitdefender, karşılaştığınız herhangi bir siber suçtan koruyacağı için iyi bir antivirüs seçimidir. Daha fazla bilgi için Bitdefender Antivirus incelememizi okuyun.

Ayrıca, torrent kullanımı kolay ve ucuz bir rota olmasına rağmen, büyük çoğunluğu telif hakkıyla korunan içeriktir ve onu izleyerek yasayı ihlal edersiniz. IP adresinizi meraklı gözlerden uzak tutmak için bir VPN kullanmalısınız. 

Uygun bir VPN aramanın kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz, bu yüzden NordVPN’yi öneririz. Özel P2P sunucuları ve mükemmel güvenliği nedeniyle torrentler için en iyi VPN’dir, ancak NordVPN incelememizi okuyabilir ve kendiniz karar verebilirsiniz. 

Kodlock’ta Sherlock’u izleyin

Kodi’yi daha önce duymuş olabilirsiniz, ancak değilse, televizyon şovları, filmler, fotoğraflar ve müzik gibi dijital medya koleksiyonunuzu yönetmenize yardımcı olan açık kaynaklı bir ev sineması yazılımıdır. Kodi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Kodi kılavuzumuza göz atın..

Sahip olduğunuz medyayı depolamanın yanı sıra, depolar ve eklentiler aracılığıyla daha fazla içeriğe erişebilirsiniz. Bazı insanlar sadece Kodi’nin cihazlarına yüklenmesinin yasa dışı olduğunu düşünmesine rağmen, durum böyle değil. Yalnızca gayri meşru akışlarla eriştiğiniz telif hakkıyla korunan içeriği izlemeye başladığınızda yasadışı hale gelir.

Kodi Bae deposunda bulunan ve Sherlock’un dört mevsiminde bulunan Exodus eklentisini araştırdık.

nasıl yapılır-izle-sherlock-kodi

Lütfen, Sheri akışını izlemek için Kodi’yi kullandığınızda, büyük olasılıkla bir torrent aracılığıyla yapacağınızı unutmayın. Bu nedenle yalnızca bir VPN kurmanızı ve kullanmanızı kesinlikle öneririz. Yasadışı içerik akışı yaparken IP adresinizi spot ışığın dışında tutmak şart. 

En iyi seçimimiz ExpressVPN’dir, ancak CyberGhost da mükemmel güvenlik ve gizlilik ile mükemmel bir seçenektir. Daha fazla seçenek için CyberGhost incelememizi okuyun veya Kodi için en iyi VPN kılavuzumuza göz atın.

Son düşünceler

Bu kılavuzu yararlı bulduğunuzu ve şimdi Sherlock’u nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi bildiğinizi umuyoruz. Kolay, ücretli yollar var veya ücretsiz akış, torrent veya Kodi yolundan aşağı inmeyi seçebilirsiniz.

İkincisiyle çalışmaya karar verirseniz, bir virüsten koruma ve VPN ile korunduğunuzdan emin olun. Mükemmel güvenliğe sahip olduğu ve akış için mükemmel bir seçim olduğu için ExpressVPN’i yenemezsiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi de sunar, 

Sherlock’u çevrimiçi izlemenin daha iyi bir yolunu biliyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünde önerilerinizi bırakmaktan çekinmeyin. Siz buradayken neden diğer eğlence makalelerimize de bir göz atmıyorsunuz? Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me