2020’de Saul’u Daha İyi Nasıl İzleyebilirsiniz: Her Şey İyi, Adamım

Daha İyi Çağrı Saul, Breaking Bad için bir öncüdür ve Walter White’ın destanından en renkli karakterlerden biri olan Saul Goodman’ı takip eder – sevgiyle büyüdüğümüz mücadele eden bir avukat olmaktan çıkarken. Oldukça popüler bir gösteri olduğu için, çevrimiçi olarak Better Call Saul’u nasıl izleyeceğinizi göstererek insanlara yardım edeceğimizi düşündük.


Saul Goodman’ın gerçek adı Jimmy McGill ve bir zamanlar Breaking Bad’de tasvir edilen düzgün konuşan, etik olarak esnek yarı suçludan çok farklıydı. Better Call Saul ilk açıldığında, ofisi bir tırnak salonunun arkasındadır, neredeyse hiç müşterisi yoktur ve günlerinin çoğunu, üst düzey bir hukuk firmasının ortağı olan hasta kardeşi ile ilgilenir..

Jimmy geçmişini arkasından bir con adamı olarak koymaya ve küçük bir adam için ayakta duran bir avukat olarak ciddiyetle gitmeye karar verdi, ancak koşullar – kendi karakteri gibi – ve yavaşça, ama elbette, Saul Goodman’a dönüştü.

Daha İyi Çağrı Saul, Breaking Bad gibi bir karakter çalışmasıdır ve kesinlikle derin dramayı seven herkes için tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, ne yaparsanız yapın, Kötü Kırmadan önce izlemeyin, yoksa bu şovu mahvedersiniz – cidden. Breaking Bad’i nasıl izleyeceğimiz konusunda bir kılavuzumuz var, bu yüzden Better Call Saul’u izlemeden önce bunu kontrol edin.

Saul Online Daha İyi Çağrı Nasıl İzlenir

Şimdiye kadar, dört mevsim Better Call Saul, AMC’nin ev ağında yayınlandı ve Better Call Saul sezon 5 2020 için planlandı. AMC’nin kendi yayın akışı ağı yok, örneğin Showtime ( bu ağdaki mükemmel bir şov için Billions rehberini nasıl izleyeceğinizi), Better Call Saul’un tamamını Netflix’te bulabilirsiniz.

Daha iyi-Çağrı-Saul-Netflix

Her bir ülkenin Netflix’inin tüm Better Call Saul’u taşıdığını söyleyebildiğimiz kadarıyla başka bir AMC şovu olan Mad Men’e benzer, yani tek ihtiyacınız olan bir Netflix aboneliği ve gitmekte fayda var. 

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, Netflix ayda 10 $ gibi düşük bir maliyete sahip olabilir ve büyük bir eğlence dünyası açar; özellikle ilk 30 günü ücretsiz aldığınızda herkese tavsiye ediyoruz.

Ancak, kontrol etmediğimiz bir ülkedeyseniz ve kitaplığınızda Better Call Saul’unuz yoksa, başka bir yerdeymişsiniz gibi davranmak için sanal bir özel ağ kullanmanız gerekecektir. Jimmy McGill’in maceralarını taşımak. Kısacası, bir VPN IP adresinizi gizler ve başka bir yerdeymişsiniz gibi görünmenize izin verir, bu da oldukça kullanışlı.

Ancak, başka bir ülkedeki Netflix’e erişmek için herhangi bir VPN kullanamazsınız. Netflix VPN yasağı üzerindeki derinlemesine çalışmamızın nedenlerini gözden geçiriyoruz, ancak sonuç, yalnızca bir avuç VPN hizmetinin Netflix’e güvenilir bir şekilde erişebilmesidir.. 

Kırpma kreması için Netflix için en iyi VPN parçamıza göz atın, ancak okuma türü değilseniz, doğrudan kazananımız ExpressVPN’in sitesine atlayabilirsiniz..

Ücretsiz Saul’u Daha İyi Nasıl İzleyebilirsiniz

Yasal akış söz konusu olduğunda, Netflix, bir ülke milinden Better Call Saul’u izlemek için en iyi seçenektir. Bununla birlikte, Saul Goodman kadar ahlaki olarak belirsiz bir karakterin yapımını yakalamanın bir ton daha ahlaki olarak belirsiz yolu olmasaydı internet internet olmazdı.. 

Gerçekten, Saul’un ne yapacağını düşün.

Tehlikeli akış siteleri söz konusu olduğunda, seçiminizi yapabilirsiniz, ancak yıllar içinde PutLocker’ın ilkinin en güvenilir – veya belki en az güvenilir olmayanı – olduğunu öğrendik. Hızlı bir kontrol, 1’den 4’e kadar Better Call Saul’un orada olduğunu ve iyi düzende olduğunu gösterir..

Daha iyi-Caul-Saul-PutLocker

Bununla birlikte, porno, kumar ve gizliliğin en iyi şekilde zevk aldığı diğer şeyler için reklamlarla bombardımana tabi tutulmayı sevmiyorsanız, PutLocker’ı veya bunun gibi herhangi bir siteyi ziyaret ederken en iyi pop-up engelleyicilerinden birini yüklemenizi öneririz. Ayrıca, siz çalışırken, arka planda çalışan en iyi antivirüs çözümlerinden birine sahip olmak da zarar görmez. Bitdefender’ı gerçekten seviyoruz, bu yüzden kontrol et.

Kodi’de Saul’u Daha İyi İzle Nasıl İzlenir

Son bir akış seçeneği, daha önce hiç duymadıysanız, bir zamanlar Xbox için geliştirilmiş ancak şimdi hemen hemen her cihazda bulunan bir medya platformu olan Kodi’dir. İsterseniz arabanızın işletim sisteminde çalıştırabilirsiniz..

Kodi’nin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, tam Kodi kılavuzumuza göz atın, ancak yüklemeye kadar kaybolur, ardından eklentiyi bulmak için en iyi Kodi depolarından – ve en kötüsünden bazılarından – üzerinde istediğiniz şov var. 

Kodil repo altında bulunan Poseidon eklentisinde Better Call Saul’u bulduk. Bununla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriği izlemek için Kodi’yi kullanmak teknik olarak yasa dışıdır, bu nedenle bu rotaya giderken Kodi için en iyi VPN seçimlerimizden birine sahip olmanızı öneririz..

Saul Torrentleri Daha İyi Arayın

Bu makalede tartışacağımız Better Call Saul’u izlemek için son seçenek torrent. Bunun tersi, güvenilir olmayan akış sitelerine güvenmek zorunda kalmadan, şovun kopyalarını gerçekten elinizde tutabileceğinizdir.. 

Bununla birlikte, olumsuz yanı, torrentin muhtemelen en sevdiğiniz eğlenceyi yakalamanın en yoğun izlenen yolu olmasıdır. Bir VPN etkinleştirilmeden iş yapmak sadece sorun istiyor.

Her zaman olduğu gibi kaliteyi garanti etmeyeceğimiz halde, The Pirate Bay’de daha iyi Call Saul’u dört mevsim bulduk. Ancak, yükleyicilerin bazı tutamaçlarını biliyoruz, bu yüzden iyi olmalısınız.

Daha iyi-Çağrı-Saul-Torrent'ler

The Pirate Bay veya alternatif torrent sitelerine bile girişmeden önce, kendinizi güvende tutabilmeniz için torrent için en iyi VPN hakkındaki makalemize göz atmanızı öneririz. Okuma ödevini atlamak istiyorsanız, P2P dosya paylaşımı söz konusu olduğunda NordVPN’in büyük hayranlarıyız, böylece 30 günlük geri ödeme süresini kullanarak hizmeti kontrol edebilirsiniz..

Son düşünceler

Daha İyi Çağrı Saul, bugün orada daha ilgi çekici şovlardan biridir, çünkü bir karakterin, şartlarına göre nasıl şekillendirilebileceğini gösteren birkaç karakterden biridir. Bazı yönlerden bu konuda Breaking Bad’den bile daha güçlü, ancak ana şovunun patlaması yok.

Saul’u Daha İyi Ara için ne düşünüyorsun? Değerli mirasçı mı yoksa fakir taklitçi mi? Aşağıdaki yorumlarda ve bu harika şovu izlemek için kaçırmış olabileceğimiz herhangi bir yoldan bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map