Riverdale kasabasında, Archie Andrews’un çetesini rahatsız eden genç dramanın dışında bile işler iyi değil. Geçmiş zamanlara ve neon ışıklara bile Stranger Things’ı kızartmak için yeterli referanslarla, Riverdale izlemeye değer (Stranger Things rehberini nasıl izleyeceğimizi okuyun). Bu kısa derste size nasıl yapılacağını göstereceğiz.


Şovu yayınlamanın, bazıları meşru ve bazıları olmayan birkaç yol var. Şovu ağında bulmak, CW Ağı, özellikle de kablo kesmenin ne kadar popüler olduğu konusunda genellikle değerinden daha fazla sorun yaratabilir. Lise drama kaşını çizmek istiyorsanız, Riverdale’i nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin. 

Riverdale Online İzle

Daha önce de belirtildiği gibi, Riverdale, neyse ki, standart kablodaki bazı ağlardan daha erişilebilir olan CW ağında yayın yapıyor. Bölümlerin tamamını, CW Network’ün web sitesinde veya akıllı TV uygulaması aracılığıyla ücretsiz olarak her bölümde yayınlayabilirsiniz. Bu sadece ABD’deyseniz. 

riverdale-cw

Dağıtım coğrafi blokları nedeniyle, CW Ağı yalnızca ABD’de yayınlanır, bu nedenle kıta 48’in dışındaysanız, sanal bir özel ağ kullanmadığınız sürece sorunlarınız olacaktır. Farkında değilseniz, bir VPN, çevrimiçi olarak başka bir yerdeymiş gibi görünmenizi sağlayabilir ve yalnızca ABD kısıtlamasını atlayarak CW Ağının. 

Yine de herhangi bir VPN çalışmayacaktır. Birçoğu akış platformlarını kötü işliyor – örneğin ProtonVPN incelememizi okuyun – böylece sağlam bir performansçı ile donatılmak isteyeceksiniz. Akış için en iyi VPN kılavuzumuz başlamak için iyi bir yerdir, ancak kasnağı atlayabilir ve ExpressVPN ile de bir hesap açabilirsiniz (ExpressVPN incelememizi okuyun). 

Ek olarak, Netflix Riverdale akışında. Şu anda CW Ağı’nda yayınlanmayan tüm mevsimler izlenebilir ve canlı TV’de tamamlandıktan kısa bir süre sonra yeni mevsimler eklenir. Bununla birlikte, coğrafi bloklar hala geçerlidir, bu yüzden Netflix için en iyi VPN’imizi ve buna hazırlanmak için Netflix VPN yasağı kılavuzlarını nasıl yenileceğini okuyun.

Riverdale Ücretsiz İzle

Riverdale’i The CW Network’te ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, ancak reklamlarla uğraşmak istemiyorsanız başka bir yerde ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Akışları barındıran birkaç web sitesi olduğundan şüpheleniyoruz, ancak etrafa bakarken, tüm mevsimleri Couchtuner ve Europix’te bulduk. Bununla birlikte, reklamlardan kaçmak peşinde olduğunuz şeyse, bu web siteleri sorun oluşturacaktır.

riverdale-couchtuner

Pop-up’lar için kötü şöhretliler, bu nedenle akışı başlatmadan önce en iyi pop-up engelleyicilerimizden biriyle donatılmış olduğunuzdan emin olun. Yerleşik reklam engelleyicili bir tarayıcı da Opera gibi kötü bir fikir değildir (Opera incelememizi okuyun). 

Başka bir konu siber suçtur. Akış web sitesi sizi reklamlarla bombalayarak para kazanamazsa, ağ zincirine kötü amaçlı yazılım göndererek bunu yapar. En iyi antivirüs yazılımı kılavuzumuz tüm cephelerde korunmanızı sağlayacaktır, ancak paradan tasarruf etmek istiyorsanız, en iyi ücretsiz antivirüs yazılımımızı da kullanabilirsiniz.. 

Riverdale Kodi’de izle

Buggy ve reklamlarla dolu web siteleriyle uğraşmak iştah açıcı gelmiyorsa Kodi’de akış yapabilirsiniz. Kodi kılavuzumuzda okuyabileceğiniz gibi, eklentilerle genişletilebilen açık kaynaklı bir medya merkezi arayüzüdür. Bu eklentilerden bazıları, neyse ki, akışları çekmenize izin veriyor (birkaç örnek için en iyi Kodi eklenti kılavuzumuzu okuyun). 

riverdale-kodi

Poseidon eklentisinde tüm sezonların akışını bulduk, ancak diğerlerinin de akışları var. Bu eklentiler, Couchtuner ve Europix gibi web sitelerinden akışlar çekerek ve hangisini izlemek istediğinizi seçmenize izin vererek çalışır. İçeriği barındırmak yerine diğer web sitelerini temizliyorlar.

Bu nedenle aynı kurallar geçerlidir. Hazırda bir virüsten koruma programı isteyeceksiniz. Ancak pop-up’ların sorunu daha azdır. Burada daha da önemlisi bir VPN kullanmak. Bu akışları çekmek yasal değildir – daha fazla bilgi için Kodi yasal kılavuzumuzu okuyun – bu nedenle IP adresinizi ve kimliğinizi korumak önemlidir. 

Kodi için en iyi VPN kılavuzumuz sizi doğru yola koyacaktır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ExpressVPN de bu listeyi indirdi, muhtemelen genel olarak en iyi VPN olduğunu gördü, ancak CyberGhost da kötü bir seçenek değil. CyberGhost incelememizde okuyabileceğiniz gibi, akış için oluşturulmuş uzun bir sunucu listesi var. 

Riverdale Torrents

Akışa çok hevesli değilseniz, Riverdale’i yerel olarak indirebilir ve internet hızı ile ilgili endişe duymadan izleyebilirsiniz. CW Ağı, bölümleri indirmenize izin vermez, ancak bunlara torrent aracılığıyla erişmeye devam edebilirsiniz. Farkında değilseniz, torrent, bir dosyanın küçük parçalarını birden çok makineden almanıza ve bunları bilgisayarınıza birleştirmenize izin verir. 

riverdale-sel

Çoğunlukla telif hakkı ihlali geçmiş olsa da, torrentin yasadışı olup olmadığı konusunda hala sorular var. Riverdale’i izlemek için hemen hemen tüm diğer yollarda olduğu gibi, bir VPN isteyeceksiniz, böylece torrent kullanırken anonim kalabilirsiniz. Öneriler için torrent için en iyi VPN kılavuzumuzu okuyun. 

ExpressVPN torrent için iyi çalışıyor, ancak NordVPN incelememizde öğrenebileceğiniz NordVPN’i daha çok seviyoruz. Etrafa baktığımızda, The Pirate Bay ve LimeTorrents’ta Riverdale’i bulduk. Tercih ettiğiniz alternatif torrent web sitesinde de bölümler olmalı. 

Bir VPN’ye ek olarak, makinenize bir dosya indirdiğiniz için bir virüsten koruma önemlidir. En güvenli antivirüs yazılımımız sizi kurtarabilir, ancak Bitdefender Antivirus’ü her şeyin üstünde kullanmanızı öneririz. Bitdefender Antivirus incelememizde okuyabileceğiniz gibi, önyükleme yapmak için olağanüstü koruma ve uzun bir özellik listesi sunar. 

Son düşünceler

Riverdale, bayat lise maskaralıklarından bazılarına rağmen, izlemeye değer. Neyse ki, CW Ağı, Netflix, torrent, Kodi ve çevrimiçi akış platformları arasında bulmak kolaydır. Riverdale’in derinliklerine girmeden önce bir VPN ve antivirüs yazılımı ile donatılmış olduğunuzdan emin olun.. 

Akış arşivimize de göz atın. Orada, aynen bunun gibi parçalar bulacaksınız, böylece kalbinizin içeriğine kadar tıkışabilirsiniz. Son zamanlarda, Shield’i nasıl izleyeceğimizi ve Bleach’i nasıl izleyeceğimizi yayınladık, bu yüzden bunlara bir göz atın. 

Riverdale’i nasıl izlemeyi planlıyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler. 

Riverdale SSS

Riverdale Hakkında?

Riverdale, “Archie” çizgi romanlarından esinlenmiştir. Çizgi romanlardan hikayeler almasa da, karakterlerin çoğu orada. Hikayeler mevsimden mevsime değişir, ancak Riverdale çoğunlukla bir grup genç arkadaşın memleketindeki suçla ilgilidir.. 

Riverdale Nerede Çekilir?

Riverdale için çekimlerin çoğu Vancouver, British Columbia, Kanada’da gerçekleşiyor. Kasabayı Michigan, Harbor Springs’te çekildiğini gösteren ikonik açılış çekimi.

Riverdale Açık Kanal Nedir?

Riverdale CW ağında yayınlanıyor, ancak Netflix’te de yayınlanıyor. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me