2020’de Peaky Blinders Nasıl İzlenir: Kiri ve Şiddet

Birmingham, 1919: Yolsuzluk, anarşi, vahşilik ve çok fazla kir İngiliz sokaklarını kaplıyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra, Avrupa’nın geri kalanı gibi Birmingham şehri hala toparlanıyor. Shelby ailesi tarafından yönetilen Peaky Blinders çetesinin imparatorluklarını inşa etmek için kullanmak istediği bir şans sağlar. 


Shelby ailesi kendileri için bahisçiler, haraççılar ve gangsterler olarak isim yaptılar. Genellikle en büyük erkek kardeş Arthur Shelby çetenin lideridir ve sorumludur. Ancak, olayların ardındaki gerçek beyni küçük kardeşi Thomas Shelby olduğu hemen anlaşılıyor.. 

Bir BBC TV şovu olan Peaky Blinders, 20. yüzyılın başlarında gerçek bir anlaşma olan bir çete hakkında gerçek bir hikayeye dayanıyor. Ancak Shelby ailesi tamamen kurgusal. 

Dizide, anti kahramanlarımızın “peaky” olarak da bilinen belirli bir gri şapka taktığını görebiliriz. Çeteye “Peaky Blinders” adı verildi, çünkü jilet bıçaklarını savaşta kullanmak için tepe noktalarına koymakla meşhurlardı..

Bu makalede, Peaky Blinders’ı çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizle ilgili en iyi ipuçlarını vereceğiz.

Peaky Blinders Çevrimiçi İzle

Peaky Blinders bir BBC şovu olduğundan, izlemenin en kolay yolu BBC iPlayer üzerinden olacaktır. Ücretsiz bir BBC hesabına kaydolabilirsiniz, ancak madalyonun sadece bir tarafıdır. İPlayer’da BBC programının keyfini çıkarmak için fiziksel olarak İngiltere’de olmalısınız veya en azından BBC’nin bir İngiltere IP adresi görmesi gerekir.  

BBC’nin sadece İngiltere’de ve başka hiçbir yerde mevcut olmadığı göz önüne alındığında, coğrafi bloklarını aşmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Sanal özel ağ bunu yapmak için sağlam bir seçimdir. Hangisini kullanacağınızı bilmiyorsanız, BBC iPlayer için en iyi VPN makalemize göz atın. 

Peaky Blinders’ı çevrimiçi izlemenin bir başka yolu Netflix’tir. Hizmetine abone olmanız gerekir, ancak iyi olan şey, bir aylık ücretsiz deneme sunması ve aylık olarak abonelikten çıkabilmenizdir. Ücretsiz deneme ile, hizmeti beğenip beğenmediğinizi ve kullanmaya devam etmek isteyip istemediğinizi kendiniz görebilirsiniz. 

Netflix’in zor kısmı neredeyse aşılmaz coğrafi engelleme ve VPN yasağı. Neyse ki sizin için Netflix VPN yasağını nasıl aşacağınıza dair bir makale yazdık. Ancak, beşinci ve son sezon şu anda Netflix’te mevcut değil, bu bir utanç.

nasıl yapılır-izle-bitkin-perdesiz serbest akışlı-netflix

Bununla birlikte, henüz ilk dört mevsimi görmediyseniz, Netflix bunu yapmak için iyi bir seçenektir. Peaky Blinders’ın ilk dört mevsimi İngiltere, Norveç, Kanada, ABD, Almanya ve diğer birçok ülkede bulunmaktadır (her ülkeyi test edemedik). 

Beşinci sezon 4 Ekim’de ABD Netflix’te görünecek. Ancak, Avrupa Peaky Blinder hayranlarının sonunda Netflix’teki şovlarını da görebilecekleri gün olacağı belli değil..

Amazon Prime, çevrimiçi film ve dizi izlemenin harika bir yoludur. Bununla birlikte, Almanya, Norveç, ABD, Kanada ve Hong Kong dahil çoğu ülkede sadece ilk iki sezon Peaky Blinders satın alınabilir. 

Amazon Prime’da beş mevsimi de satın alabileceğiniz tek ülke İngiltere’de. Soru şu ki, BBC iPlayer’da ücretsiz olarak izleyebiliyorsa neden herkes Amazon Prime’dan satın almak isteyesin ki? Amazon Prime’a aşina değilseniz, Amazon Prime’ı nasıl izleyeceğinize ilişkin kılavuzumuza bakın.

Ücretsiz Peaky Blinders Online İzle

Yukarıda belirtilen ücretli akış hizmetlerine ek olarak, Peaky Blinders’ı diğer platformlar üzerinden ücretsiz olarak çevrimiçi olarak da aktarabilirsiniz. Aslında, internette Shelby ailesinin imparatorluklarını inşa etmesini izlemek için birçok ücretsiz yol var. 

Size nereden izleyebileceğinizi göstermeden önce, bir öneri: Bu sitelere erişirken çok dikkatli olmalısınız, çünkü çoğu önemsiz yazılım ve kötü amaçlı yazılım yüklüdür. 

Bu nedenle, cihazınızı ve tarayıcınızı bu sitelerin getirebileceği kötü amaçlı açılır pencerelerden ve virüslerden korumak için virüsten koruma yazılımı kullanmalısınız. Her ihtimale karşı, IP adresinizi gizleme yollarını da göz önünde bulundurmalısınız.. 

nasıl yapılır-izle-bitkin-perdesiz-free-akış-123-filmleri

Peaky Blinders’ın beş mevsimini de bulduğumuz sitelerden biri 123Movies, ancak CouchTuner ve SolarMovie gibi çetenin Birmingham üzerinde nasıl yönettiğini izlemenize izin veren başka ücretsiz siteler de var.

Kodi’de Peaky Blinders Nasıl İzlenir

Peaky Blinders’ı ücretsiz izlemenin bir başka yolu, çok platformlu bir ev sineması uygulaması olan Kodi’yi kullanmaktır. Kodi, neredeyse 15 yıldır favori TV şovlarınızı, müziklerinizi, filmlerinizi ve videolarınızı organize etmenizi ve saklamanızı sağlar. 

Çok platformlu bir uygulama olduğu için, bunu birkaç platforma yükleyebileceğiniz anlamına gelir (açıkçası). Bazı insanlar farklı söylese de, Kodi’nin kullanımı yasaldır ve indirmek için Windows, iOS, Linux veya Android’de kullanılabilir. 

Ancak, eklentilerle biraz daha karmaşıklaşıyor, çünkü bu yasal bir gri alan. Bazıları yasal, bazıları değil. Bu yüzden hangilerini kurmak ve kullanmak istediğinizi iki kez düşünmelisiniz. Kodi ile ilgili yardıma ihtiyacınız olursa Kodi’nin nasıl kullanılacağı ile ilgili kapsamlı kılavuzumuza göz atın.

nasıl yapılır-izle-bitkin-perdesiz serbest akışlı-kodi

Beş mevsim Peaky Blinders’ın Poseidon eklentisinde bulduk. Bu eklentiyi Kodil deposunu yükleyerek edinebilirsiniz. Doğru kurulum bağlantısını kullandığınızdan emin olun, çünkü bunlar haftalık olarak değişir. 

Peaky Blinders Torrentleri

Torrent’i düşünmeden önce, torrentin ne olduğu ve ülkenizde yasal olup olmadığı konusundaki kılavuzumuza gerçekten göz atmalısınız. Torrent hizmetini kullanmak zor olabilir, gizliliğinizi ihlal edebilir ve sisteminize zarar verebilir. 

Ücretsiz akış hizmetlerinde olduğu gibi torrentden indirdiğiniz dosyalar bozulabilir. Yine, sisteminizi bir virüsten koruma programı ile korumanızı öneririz. Nakit sıkıntısı çekiyorsanız, en iyi ücretsiz antivirüs yazılımı hakkındaki incelememize göz atın.. 

Yine de antivirüs yazılımı kullanmak yeterli olmayabilir. Güvenli tarafta olmak için kendinize bir VPN alın. Hangi VPN’in iyi bir iş çıkardığını bilmiyorsanız, torrent kılavuzu için en iyi VPN’lerimize göz atın. 

nasıl yapılır-izle-bitkin-perdesiz serbest akışlı-Knaben

Şimdi işe başlayalım: Peaky Blinders’ın beş mevsimini de birkaç torrent sitesinden çevrimiçi olarak indirebilirsiniz. Hepsi farklı dosya boyutları ve formatları sunar. Bazı popüler korsan siteleri Knaben veya The Pirate Bay’dir. 

Son düşünceler

Drama ve suç içeren tarihi şovları seviyorsanız, Peaky Blinders sizin için sadece şov. Thomas Shelby’nin büyük hedeflerini kovalamasını ve şiddet, borçlar ve suç temelinde İngiltere’nin her yerinde meşru işletmeler kurmasını izleyin.

Peaky Blinders, BBC iPlayer, Netflix ve kısmen Amazon Prime’da izleyebileceğiniz harika bir gösteri. Başka akış ve torrent seçenekleri de var.

Yukarıda belirtildiği gibi, Peaky Blinders’ı ücretsiz olarak çevrimiçi olarak izlemenizi veya torrent olarak indirmenizi önermiyoruz, çünkü daha kolay ve daha yasal yöntemler vardır. Örneğin, İngiltere için iyi bir VPN almanızı ve ardından BBC iPlayer’da Peaky Blinders’ı izlemenizi öneririz.. 

Peaky Blinders hakkında ne düşünüyorsun? İzledin mi? Görüntüleme seçeneklerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha iyi olanı biliyor musun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map