2020’de Outlander Online Nasıl İzlenir: Bir İskoç Efsanesi

Outlander, Starz akış hizmetinin ürettiği birkaç hit şovdan biridir. Çoğunlukla taraftarlardan beğeni topladı ve son zamanlarda beşinci ve altıncı mevsimler için yenilendi. Romantizm, entrika ve tarihsel olayların karışımını çevrimiçi bulmak zor olduğundan, Outlander’ın nasıl izleneceğine ilişkin bu kılavuzu bir araya getirdik.


Outlander, elementlerin ilginç bir karışımıdır. Bu kocası ile İskoçya’ya seyahat ederken efsanevi duran taşları araştırırken, 1940’ların sonlarından 18. yüzyılın ortalarına taşınan eski bir savaş hemşiresi Claire Randall’ın hikayesi..

İskoçya en iyi zamanlarda garip olabilir, ancak Claire’in kendini bulduğu zaman, birçok İskoç, özellikle Highlanders’ın Kral Charles’ı tahta atmaya çalıştığı bir isyandır. Jacobite İsyanları, Dağlık Bölgesi’ni sonsuza dek değiştiren, İskoçya’da olduğu gibi Gal kültürüne bir son veren uzun ve kanlı işlerdi.

Tüm bu kargaşaların üzerine, Claire de birçok fırınlanmış, yakışıklı adam tarafından yaralandığını gördüğü için Outlander’da da çok sayıda romantizm var. Eşzamanlı olarak, program Claire’in kocasının ani kayboluşuyla nasıl başa çıktığını göstermek için zaman zaman 1940’lara atlıyor.

Sonuçta, çok şey oluyor ve Outlander birçok kıvrım ve dönüşün yanı sıra oldukça buharlı romantizmle eğleniyor. İnternette nerede izleyebileceğinizi görelim.

Outlander Online’ı İzleyin

Outlander’ı izlemenin en kolay yolu Starz’a gitmek ve orada izlemek. Bununla birlikte, sadece ABD sakinleri için kullanılabilir, tıpkı Hulu gibi (Hulu için en iyi VPN’imize göz atın). Diğer ülkelerden insanlar izlemekten coğrafi olarak engelleniyor. Bunun etrafında biraz konuşacağımız yollar var. Her iki durumda da, hizmetin bir haftalık ücretsiz deneme sürümünü alırsınız, bu da kalmak için yeterli olup olmadığınızı görmek için yeterli zaman olmalıdır.

Outlander-Starz

ABD dışında, Outlander izlemek için en iyi bahis Netflix’tir. Etrafa hızlı bir bakış, çoğu AB ülkesinde (Kıbrıs, Hollanda ve İtalya’yı kontrol ettik) ve Kanada’da mevcut olması gerektiğini gösteriyor. Yine de, diğer ülkelerin Netflix’e erişmek zor. Örneğin, en iyi ücretsiz proxy seçimlerimizden hiçbiri Netflix VPN yasağını geçemez.

Outlander-Netflix

Diğer ülkelerin Netflix tekliflerine erişmek veya ABD dışından Starz’ı izlemek istiyorsanız, sanal bir özel ağa ihtiyacınız olacak. ExpressVPN’i öneriyoruz, çünkü test ettiğimiz en Netflix korumalı VPN’dir. Sunucuları periyodik olarak değiştirmeniz gerekse de, yazarken, görünürde bir proxy hatası olmadan birkaç ülkenin sorununu çözdük.

Taahhüt etmeden önce ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ExpressVPN incelememize göz atın. Diğer seçenekleri keşfetmek isterseniz, Netflix için en iyi VPN makalemizi okuyun. Hızlı bir test, bu listedeki tüm seçimlerin Starz’da da çalışacağını gösterir. ExpressVPN’in yanı sıra NordVPN ve CyberGhost sizi istediğiniz yere götürecek.

Outlander Online’ı Ücretsiz İzle

Tabii ki, bu internet ve hepsi, istemediğiniz sürece ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Bununla birlikte, tüm tehlikeli akış web sitelerine tükürmektense, kazma yapmaya karar verdik ve bir milyon pop-up ile bize spam yapmayan ve ayrıca Outlander taşıyan Putlocker olduğunu gördük.

Outlander-putlocker

Yine de, bu web sitesine erişirken en iyi pop-up engelleyicilerinden birini kullanmak isteyebilirsiniz, çünkü tehlikeli anlaşmaların geçmişinde raporlar aldık. Reklam engelleyicinin yeterli olmaması durumunda, virüsten koruma yazılımı incelemelerimize de göz atın.

Outlander Torrents

Akıştan daha fazla torrent almak isteyenler için, The Pirate Bay’de hızlı bir kontrol yaptık ve Outlander’ın birkaç aktif torrentini bulduk, ancak tüm mevsimleri tek bir dosyada bulamadık.

Outlander-torrentler

Tabii ki, normal rezervasyonlar geçerlidir. Torrent reklamı yapılan şey olmayabilir ve iyi ve kutsal olan her şey için, Pirate Bay’e veya alternatif torrent web sitelerine erişirken torrent için en iyi VPN’lerden birini kullanmanız gerekir. Bunu yapmazsanız, incinmiş bir dünyada olabilirsiniz, bu nedenle VPN’yi etkinleştirmek sadece akıllıca bir harekettir. Bizim favorimiz NordVPN. Nedenini bulmak için NordVPN incelememizi okuyun.

Kodi ile Outlander’ı izleyin

Claire’in maceralarını takip etmenin bir başka yolu, Xbox için orijinal olarak geliştirilen ve hemen hemen her cihaz için mevcut olan bir medya platformu olan Kodi’yi kullanmaktır. İlk kurulum çok zor ve bu yüzden deneyimi daha keyifli hale getirmek için bir Kodi kılavuzu yazdık.

Bununla birlikte, Outlander taşıyan en iyi Kodi eklentileri arasında pek bir şey bulamadık. Bunu tahmin ediyoruz çünkü şov bu kadar büyük bir isim yapmadı veya Kodi hayranları ile İskoç macera romantizminin hayranları arasında bir tutarsızlık var. Her iki durumda da, go-to repo’nuz güzel bir TV şovları kütüphanesi olan cCloud olmalı.

ccloud-ekran görüntüsü

CCloud’u kurmak kolaydır. Sadece başka bir uygulama ile yaptığınız gibi talimatları izleyin ve gitmek için iyi olmalısınız. Yine de Kodi için en iyi VPN hakkındaki makalemize göz atın, böylece platformu kullanırken güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz..

Son düşünceler

Gördüğünüz gibi, Outlander hayranları için çevrimiçi birçok seçenek var, ancak bazıları diğerlerinden daha iyi. Bununla birlikte, Claire’in neler yaptığını görmek de çok zor olmamalı. Birkaç fare tıklaması ile en son bölümleri izlerken kanepeye yerleşebilirsiniz.

Çevrimiçi ortamda daha fazla içerik izlemek istiyorsanız, akışlı makaleler kitaplığımıza göz atın. Bu makaleden dolayı çevrimiçi güvenliğe olan ilginiz arttıysa, çevrimiçi gizlilik kılavuzumuza gidin veya en iyi VPN sağlayıcıları arasından seçim yapın.

Outlander hayranı mısınız? Şovu çevrimiçi izlemek için daha iyi önerileriniz var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map