2020’de İnternet Nasıl İzlenir? Çünkü TV İçin Çok İyi

Wire, şimdiye kadar oluşturulan en önemli TV şovlarından biridir. 2002’de HBO’da çıkış yaptı ve canlı hikaye anlatımı ve o zamanki ABD’nin cinayet başkenti Baltimore’un sert sokaklarının ham, filtresiz görüntüsü sayesinde dünya çapında çeneler bıraktı. Herkesin bunu deneyimleme şansı elde etmek için, The Wire’ı çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizle ilgili bu kılavuzu bir araya getirdik.


Kısacası The Wire, telefonlarına dokunarak yerel uyuşturucu ticaretindeki büyük balıkların peşinden giden bir grup polisle ilgilidir, ancak bu açıklama Mona Lisa’nın sadece bir portre olduğunu söylemek gibidir. Beş sezon boyunca yazar David Simon, fakir bir şehrin ortalama sokaklarında bir tura çıkarak uyuşturucu bağımlılığı, okulların durumu ve yoksulluk gibi sosyal konuları ele alıyor..

Aynı zamanda birçok yönden politik bir gösteri, bize derinden yozlaşmış bir şehri şekillendiren arka oda anlaşmalarını ve bir polis departmanını şehrin insanlarını korumak ve onlara hizmet etmek yerine merdivenlerden yukarı çıkmak için bir araca dönüştüren kavgaları gösteriyor.. 

Simon, Baltimore gazetecisi olarak edindiği tecrübeden çekildi ve gösteriyor. Her diyalog çizgisi hayattan yakalanmış görünüyor. Narsisistik Jimmy McNulty’den yalnız kurt Omar ve hırslı Stringer Bell’e kadar, son bölümün ünlü montajını izledikten yıllar sonra sizinle birlikte kalacak karakterler mükemmel bir şekilde oluşturuldu.. 

Yine de yeterli ağda lirik. The Wire’ı çevrimiçi olarak nerede izleyeceğinize bir göz atalım. Alternatif olarak, daha fazla West Coast istiyorsanız ancak The Wire’ın yoğunluğunu korumak istiyorsanız, The Wire tarafından kar yağan eşit derecede iyi bir gösteri olan The Shield’i nasıl izleyeceğimize dair rehberimizi öneririz..

HBO’da The Wire’ı Şimdi İzleyin

The Wire’ı izlemenin en kolay yolu, HBO’nun yayın hizmeti olan HBO Now’a abone olmaktır. Aylık 15 dolara mal oluyor ve sadece The Wire’a değil, Game of Thrones ve Westworld de dahil olmak üzere HBO’nun tüm mükemmel serilerine erişmenizi sağlayacak. Ucuz değil, ama buna değer.

-Tel-HBO

Bununla birlikte, ABD dışındaysanız, bir coğrafi bloğun arkasında olduğu için HBO Now’a erişemezsiniz. Bu çoğunlukla lisans sorunları ile ilgilidir, ancak HBO’nun programlamasının hayranları için gerçek bir acıdır. ABD dışından HBO Now’a erişmek istiyorsanız, sanal bir özel ağa ihtiyacınız olacak.

Kısacası, VPN bağlantınızı şifreler ve başka bir yerdeymişsiniz gibi görünmenizi sağlar. Bu durumda, bu Alt 48 olacaktır. Ancak, tüm VPN hizmetleri hardal kesmez, çünkü HBO ürünlerini kıskanır, bu yüzden herhangi birine kaydolamazsınız. Ana işi yaptık ve HBO Now için en iyi VPN’i bulduk. Sabırsızsanız, ExpressVPN en iyi seçeneğinizdir.

Yazma sırasında Netflix, Amazon Prime Video ve Hulu, The Wire’ı görüntüleme için sunmadı, bu nedenle HBO Now, sahip olduğunuz tek meşru akış seçeneğidir.

The Wire’ı Ücretsiz Çevrimiçi İzleyin

Yine de bu cümledeki işlevsel kelime “meşru” dur. The Wire sezonları 1 – 5’i ücretsiz olarak izlemenin birçok yolu vardır. Sadece ellerini kirletmeye istekli olmalısın. Kodi ve torrent ile seçeneklerinize geçmeden önce çevrimiçi akış web siteleri hakkında konuşacağız.

Putlocker muhtemelen en iyi akış web sitesidir – örneğin Outlander makalesini nasıl izleyeceğimizi araştırırken tek seçeneğimizdi – ve yayın için kullanılabilir beş telin tüm mevsimi var. Hızlıca tıkladığınızda, tüm dosyaların da çalıştığını görebilirsiniz.

-Tel-Putlocker

Bununla birlikte, Putlocker’ı sevdiğimiz kadar, oraya gitmeden önce en iyi pop-up engelleyicilerimizden birini yüklemeniz gerekecek veya web sitesinde ekranı engelleyen tüm reklamlar nedeniyle saçlarınızı hayal kırıklığı içinde yırtacaksınız. . En iyi antivirüs yazılımını kullanmak gereksiz bir lüks değildir, çünkü web sitesinin çerezlerinin çoğu kötü amaçlı yazılım bulaşmış gibi görünmektedir.

Kodi’de Tel İzle

Başka bir seçenek ise Xbox için geliştirilmiş bir medya uzantısı olan Kodi’yi kullanmaktır, ancak şimdi akla gelebilecek her cihaz için kullanılabilir. Muhtemelen bu noktada buzdolabında çalıştırabilirsin. Hızlıca baktık ve The Wire şu anda en iyi Kodi depolarından biri olan Kodil repo altında bulabileceğiniz Poseidon’da mevcut..

-Tel-Kodi

Kodil’i nasıl bulacağınızı ve kuracağınızı öğrenmek için, ihtiyacınız olabilecek tüm talimatları içeren Kodi kılavuzumuza göz atın. Kodi aracılığıyla akış tam olarak yasal olmadığı için Kodi için en iyi VPN makalemize göz atmak isteyebilirsiniz. Elbette, internet servis sağlayıcınızdan durdurma ve vazgeçme bildirimleri almaktan hoşlanmıyorsanız,.

Tel Torrentleri

Son seçenek, Telin torrentden geçmesini izlemek, ancak normal uyarılar geçerlidir. Korsanlık neredeyse her yerde yasadışıdır, bu yüzden VPN mutlak bir zorunluluktur. Çoğu VPN, verilerinizi yeterince koruyamadığından, yalnızca torrent için en iyi VPN seçimimizde olanları kullanmanızı öneririz veya binlercesinde potansiyel olarak çalışan para cezalarıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu uyarı geldiğinde, kullandığımız The Pirate Bay aynasının The Wire’ın selleriyle çalkalandığını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. 

-Tel-Torrent'ler

Gördüğünüz gibi, seçim için şımarıksınız. Ayrıca, dijital gözetimi atlatarak polis gözetimi hakkında bir şov izlemenin mutluluğunu yaşarsınız.

Son düşünceler

Yukarıdaki ipuçları, The Wire’ı çevrimiçi izleme yolunda size yardımcı olacaktır. HBO Now onu yakalamanın en iyi yolu olmasına rağmen, özellikle ExpressVPN kullanıyorsanız, bunu yapmanın yasadışı yolları da vardır. Bir VPN kullanmak da bu durumlarda akıllıca bir fikirdir.

Muhtemelen şimdiye kadar yapılmış en iyi TV şovunun keyfini çıkarmanızı umuyoruz ve McNulty’in sorun yaşamasını izlemek için başka yolları kaçırırsak lütfen aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map