2020’de NFL’yi Kablosuz İzlemek: Kabloları Kes & Çevrimiçi Ol

Futbol sezonunun başladığını fark edemezsiniz. Önümüzdeki 17 hafta boyunca, işleyebileceğiniz tüm NFL’yi haftada birkaç kez izleyebileceksiniz. Bir kablo kanalına bağlı olmanız şartıyla. Bununla birlikte, NFL’yi kablosuz olarak izlemek için birçok web tabanlı alternatif var ve bu makalede en iyilerine bakacağız.


Sonuçta, neden bir kablo şirketine NFL’yi izlemek için büyük paralar ödüyorsunuz – artı şişirilmiş, overpriced paketinize yapışan diğer saçmalıklar ne olursa olsun – çevrimiçi bir şeye biraz daha hassas ve çok daha az parayla abone olabilirseniz? Medya ortamı bugünlerde akışla ilgili ve sporları takip etti. Başka bir örnek için Wimbledon’un nasıl izleneceğiyle ilgili makalemizi okuyun.

Her şeyden önce, Super Bowl’un normal NFL oyunlarına kıyasla farklı bir balık su ısıtıcısı olduğunu unutmayın. Bunun için lütfen Super Bowl’un nasıl izleneceğine dair makalemize göz atın..

NFL Game Pass ile NFL Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Tüm NFL oyunlarını izlemek için en kapsamlı çözüm NFL Game Pass’tır. Pro ve Essential olmak üzere iki çeşide sahiptir. Pro, tüm oyunları ve tüm ekstraları canlı akışa erişmenize izin verdiği için büyük olasılıkla istediğiniz bir oyundur, Essential sadece size vurguları ve ekstraları getirir. Çoğunlukla biraz daha fazla isteyen kablo aboneleri için var gibi görünüyor.

Game Pass, ABD IP adresinden giriş yapan kişiler için 100 ABD dolarıdır ve test edebilmeniz için yedi günlük bir deneme süresiyle birlikte gelir. Game Pass’ı bir seçenek olarak gerçekten seviyoruz, çünkü yüz dolarlık bir kablo aboneliğinin maliyetine kıyasla çok fazla değil ve canlı oyunlar, tekrarlar, çok şey alıyorsunuz. 

Ancak, Amerika’da değilseniz, işler biraz daha pahalı hale gelir. Game Pass ayrıca size aynı oyunları ve ekstraları sunan uluslararası bir sürümde geliyor, ancak Avrupa’daki insanlar Euro cinsinden fiyat alsa da 100 dolar yerine 200 dolara mal oluyor. Essential paketi, bunun yarısından biraz daha az bir sürede geliyor.

Sanal bir özel ağ (dünyanın herhangi bir yerindeki konumunuzu taklit edebilen bir program) sunan birçok ülkeyi kontrol ettik ve bunların hiçbiri 200 ABD Doları’nın altına düşmedi. 

Bu, bunu ABD dışından okuyorsanız iki seçenekten birine sahip olduğunuz anlamına gelir: Amerikan muadillerinizin 100 $ karşılığında izlediği tüm oyunları izlemek için Game Pass için 200 $ ödeyebilirsiniz veya kendi VPN’inizi alabilirsiniz. Bu şekilde Yanks’ın yaptığı gibi sadece 100 $ ödeyebilirsiniz. 

ExpressVPN’i kullandık ve Game Pass sitesine kolayca girdik, bir kez daha bunun en iyi VPN olduğunu kanıtlıyoruz. Bu, 100 $ ile en pahalı seçenek, ancak sonunda International Game Pass ile aynı şekilde ödeme yapacak ve aynı zamanda bir yıl boyunca harika bir VPN kullanacaksınız.. 

Örneğin, Netflix aracılığıyla istediğiniz şovu kolayca izleyebilir, o sitenin VPN yasağını kolayca atlayabilir veya ABD dışından CW şovlarını ücretsiz izleyebilirsiniz. Bir VPN, sizi güvende tutarken bir eğlence dünyası açar ve herkese bir tane olmasını öneririz. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememizi okuyun.

FuboTV ile NFL Online Nasıl İzlenir

Kablo kesiciler için NFL’yi izlemek için bir başka seçenek, NFL’yi yakalayabileceğinizler de dahil olmak üzere bir ton farklı kanal sunan bir akış hizmeti olan fuboTV’dir. Örneğin, Sunday Night Football’u izlemek için NBC’yi kullanabilirsiniz, ancak Fox’un Thursday Night Football’u vardır. FuboTV ayda 55 dolardan ucuz değil, ancak bu dünyadaki yüzlerce kanala erişmenizi sağlıyor. 

Ancak, herhangi bir akış hizmetinde olduğu gibi, bazı coğrafi bloklar vardır, yani her yerden her şeyi izleyemezsiniz. Sitenin ABD versiyonu, premium TV kanalları da dahil olmak üzere en büyük teklife sahipken, futbol Avrupa ve Latin Amerika versiyonlarında, örneğin bir Meksika IP adresi aracılığıyla bulunabilir..

Eski dostumuz ExpressVPN burada tekrar karşımıza çıkıyor. FuboTV, VPN kullanımını olumlu karşılamaktadır ve siteyi kullanarak sitenin farklı sürümlerine girmekte sorun yaşamadık. FuboTV yedi günlük bir deneme sürümü ile geliyor, bu yüzden size iyi gelen ucuz seslerde spor seyrediyorsanız kontrol etmenizi öneririz.

DAZN ile NFL Online Nasıl İzlenir

FuboTV’nin daha spor odaklı bir rakibi DAZN ve doğrudan NFL oyunlarını yayınlıyor, ancak sadece ABD’de beğendik, çünkü oldukça ucuz, ayda 20 $ veya yılda 99 $ ‘a mal oluyor, ancak sadece birkaç ülkede mevcut. Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için DAZN’ı nasıl izleyeceğimize ilişkin kılavuzumuza göz atın.

Ancak, DAZN’in ABD’deki izleyiciler için yalnızca NFL oyunları olduğundan, içeri girmek için ExpressVPN kullanmanız gerekecek. ABD’deyseniz ancak uluslararası spor izlemek istiyorsanız, Brezilyalıları nasıl edinebileceğinizle ilgili rehberlerimize göz atın IP adresi ve Alman IP adresi.

Hulu ile NFL Online Nasıl İzlenir

FuboTV’ye benzer şekilde, akışlı durak Hulu da NFL oyunlarını izlemek için kullanabileceğiniz NBC ve Fox gibi kablo kanalları sunar. Buna Hulu + Live TV deniyor ve ayda 45 dolardan ucuz değil. Maliyet, sadece çok sayıda kanala değil, diğerlerinin yanı sıra Handmaid’in Masalı ve Okçusu’nu izlemek için kılavuzlarımızda ele aldığımız Hulu’nın büyük akış kütüphanesine de erişmenizle dengeleniyor..

Yine de, Hulu + Live TV yalnızca ABD’den giriş yapıyorsanız çalışır, bu yüzden ABD’de değilseniz Hulu için en iyi VPN’imizden birini kullanmak isteyeceksiniz, ancak sizin için bir seçenek gibi geliyor . Ayrıca, büyük ekranlar hızınız daha fazlaysa, Hulu’yu TV’nizde nasıl izleyeceğinize dair bir kılavuzumuz var.

Ücretsiz NFL Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Son olarak, NFL’yi ücretsiz izlemek için sahip olduğunuz tüm seçenekleri sıralamak istiyoruz. Bununla birlikte, bu seçeneklerin hiçbirinin tam olarak yasal olmadığını unutmayın, bu yüzden bunları güvenle kullanmak için bir VPN’in yanı sıra en iyi antivirüs çözümlerinden birine sahip olmanız gerekir, böylece istenmeyen hiçbir şey bağlantınıza binmez. 

NFL oyunlarının yasadışı akışlarını bulmak için en iyi yer Reddit’te. Geçmişte, r / nflstreams onları bulmak için iyi bir kaynaktı ve hızlı bir bakış, şimdi de böyle olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, normal uyarılar geçerlidir, bu yüzden lütfen dikkatli olun.

Başka bir seçenek Kodi’yi kullanmaktır. Bu medya platformu, geçmiş ve şimdiki NFL oyunlarını izleyebileceğiniz her türlü ilginç depoya sahiptir. En iyi seçenekleri bulmak için spor için en iyi Kodi eklentileri kılavuzumuza göz atın. Kodi hakkında bilginiz yoksa, bu etkileyici platformu kullanmaya başlamak için tam Kodi kılavuzumuza göz atın.

Son düşünceler

Amerikan futbolu, ABD’deki en popüler spordur, bu da neden bu kadar çok pahalı kablo paketlerinde gizlendiğini açıklar. Yukarıdaki önerilerin, NFL’yi aksi takdirde harcadığınızdan en az daha az parayla ve hatta belki de ExpressVPN kullanarak yurtdışından bile izlemenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Bu makalenin altında bir yorum bırakarak, NFL’yi kablosuz izlemenin en sevdiğiniz yolunu dışarıda bırakıp bırakmadığımızı lütfen bize bildirin. Bunun dışında size harika bir futbol sezonu ve daha fazla izleme keyfi diliyoruz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map