2020’de Netflix Proxy Hatası Nasıl Giderilir

Daha önce bir VPN kullandıysanız ve Netflix’i aynı anda izlemeye çalıştıysanız, muhtemelen bu sinir bozucu hata mesajı m7111-5059 ve beraberindeki metne rastladınız: “bir engelleme veya proxy kullanıyorsunuz. Lütfen bu hizmetleri kapatın ve tekrar deneyin. ” Bu makale tamamen bu sinir bozucu Netflix proxy hatasını aşmakla ilgili.


Çok fazla okuma havasında değilseniz ve sadece Archer’ı izlemeye geri dönmek istiyorsanız, proxy hatasını atlatmanın en iyi yolu Netflix, ExpressVPN veya NordVPN için en iyi VPN’lerden birine kaydolmak ve kullanmaktır. Netflix’e erişmek için sunucuları.

ExpressVPN şu anda bir yıllığına kaydolduğunuzda üç ay daha ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bir anlaşma yürütürken, NordVPN’in neredeyse rakipsiz üç yıllık planı var. Her iki VPN de 30 günlük para iade garantisi ile gelir, böylece kaybedecek bir şeyiniz olmaz.

Biraz daha fazla ayrıntı istiyorsanız, proxy hatasının nasıl çalıştığı ve ortaya çıktığında düzeltebileceğiniz farklı yollar hakkında biraz konuştukça etrafta dolaşın.

Neden Proxy Hatası Alıyorum??

Genel olarak, Netflix’e girerken yalnızca sanal özel ağ veya proxy (duh) kullanırken proxy hatası alırsınız. Hiçbirini kullananların herkesin en sevdiği Netflix site hatasıyla vurulmadığı bazı izole durumlar vardır, ancak bunun nedeni genellikle internet servis sağlayıcılarının bir VPN tarafından da kullanılan aynı IP adreslerinden birini kullanmasıdır.. 

Netflix-Unblocker yanılma

Netflix’in neden bir proxy, engelleme kaldırıcı veya VPN kullanmanıza izin vermemesinin tam açıklaması için, sizi Netflix VPN yasağı hakkındaki makalemize yönlendireceğiz, ancak kısaca, içerik devi ile içerik dağıtıcılarıyla anlaşma yapan akış yalnızca belirli yerlerde belirli dizileri ve filmleri göster. 

Bunun üstesinden gelmek için, birçok kişi VPN’leri Amerika Birleşik Devletleri’ndeymiş gibi görünmeye başladı. Bu, Netflix’in ortaklarıyla çok iyi sonuç vermedi, bu nedenle Netflix, yalnızca Hulu tarafından kullanılana göre en zorlu VPN engelleyiciyi uygulamak zorunda kaldı.

Netflix’te Proxy Hatasını Nasıl Atlayabilirim?

Elbette, saldırıya uğramayacak dijital blok henüz icat edilmedi ve Netflix’in farkı yok. Akış hatasıyla karşılaştığınızda yapmanız gereken tek şey, kullandığınız VPN içindeki sunucuları değiştirmek. Trafiğinizi Los Angeles üzerinden yönlendiriyorsanız, San Francisco’daki bir sunucuya geçin. Avrupa için de aynı şey geçerli: Amsterdam çalışmıyor mu? Paris’e geç.

expressvpn-review-sunucu yerleri

Bununla birlikte, bunu olması gerekenden daha az basit yapan iki şey vardır. Birincisi, Netflix’in her zaman VPN’lere veya proxy’lere ait olduğunu düşündüğü IP adresleri peşinde olduğu için, yeni favori sunucunuzun çok uzun süre çalışmasını bekleyemezsiniz. Arada bir Netflix proxy hatasıyla tekrar karşılaşacaksınız ve yeni bir sunucu bulmalısınız.

Merhemdeki ikinci sinek, Netflix için harika bir VPN olarak kendilerini tanıtan hizmetlerin çoğunun başka bir şey olmasıdır. Gerçek şu ki, akış hizmetlerine girmek, insanların VPN’lere kaydolmasının ana nedenlerinden biridir, bu nedenle bunu müşteriler için yapabileceğinizi iddia etmek para kazanmanın önemli bir parçasıdır.

Yine de Netflix’i yenebilecek VPN testlerimizde, Netflix proxy hatasını önleyebilecek yalnızca az sayıda hizmet olduğunu ve sonra da her zaman değil. ExpressVPN ve NordVPN, orada en iyi VPN’ler olabilir, ancak onlarla birlikte zaman zaman Netflix sunucusu dansı yapmak zorunda kalacaksınız. Yine de diğerlerinden daha az.

Gerçekten sevdiğimiz diğer seçenekler CyberGhost, VyprVPN ve Windscribe’dir, ancak sonuncunun ücretsiz planının Netflix erişimi sunmadığını lütfen unutmayın. Hizmeti de suçlamıyoruz: insanlar bunun için çok açık bir şekilde ödemeye istekli olduklarında neden ücretsiz bir şey sunuyorsunuz??

Proxy Netflix ile Neler Çalışır??

Yan notta, Netflix ile hiçbir proxy çalışmaz. Proxy’ler VPN’lerle karşılaştırıldığında eğrinin çok gerisindedir ve son birkaç yıldır işi yapacak bir tane bulamadık. Netflix’e erişmek için kendi ülkenizden başka bir ülkede görünmek istiyorsanız, VPN’ler gitmenin yoludur. Proxy ve VPN nedir hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız özel bir makalemiz var.

Son düşünceler

Yukarıdaki bilgilerin, ihtiyacınız olan Netflix proxy hata düzeltmesini almanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Bir VPN kullanmak gerçekten işe yarayacak tek şeydir ve o zaman bile her servis gümüş bir kurşun değildir. ExpressVPN ve NordVPN’in işi bitirmesini gerçekten seviyoruz, ancak işte çok fazla başka hizmet de var..

Netflix proxy hatasıyla ilgili deneyimleriniz neler? Aşılmaz engel mi yoksa anlık rahatsızlık mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkür ederim.

SSS

 • Netflix Proxy Hatası Nasıl Onarılır?

  Birkaç yol var, ancak en iyisi Netflix ile çalışan bir VPN’e kaydolmak ve ardından ilgilendiğiniz ülkenin Netflix’ine erişmenizi sağlayan bir tane bulana kadar sunucular arasında geçiş yapmaktır. , Sonuçta.

 • Proxy veya Bloke Açıcıyı Nasıl Kapatabilirim?

  VPN veya proxy’nizin menüsüne girip kapatın. Tabii ki, güvenli göz atmanızı bu şekilde kaybedeceksiniz, bunun yerine sizi koruyacak ve Netflix’i izlemenize izin verecek iyi bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririz..

 • Netflix’te Engeli Kaldırma veya Proxy Ne Anlama Gelir?

  Netflix durumunda, bu temel olarak internet trafiğinizi Netflix’in sevmediği bir IP adresine yönlendiren herhangi bir hizmet anlamına gelir. HideMyAss’ın sunduğu gibi tarayıcı proxy’lerini veya CyberGhost ve NordVPN gibi VPN’leri düşünün.

 • En İyi Ücretsiz Netflix VPN Nedir?

  Hiçbiri. Dışarıda birkaç iyi ücretsiz VPN olsa da, hiçbirinin Netflix bloğunu kırma kapasitesi yoktur. Sizi Netflix’e götürdüğünü iddia eden ücretsiz VPN’lerden uzak durmanızı öneririz. Muhtemelen sadece verilerinizi gizlemek istiyor.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map