2020’de Muhteşem Bayan Maisel Nasıl İzlenir

Amazon Prime Video’nun genellikle mükemmel bir şov listesi yoktur. Son zamanlarda, bu değişti. Muhteşem Bayan Maisel, The Boys ve Good Omens, Yüksek Kalitedeki Adamın saflarına katıldılar ve Amazon Prime Video’yu Netflix’in beğenilerine karşı koyabilecek ciddi bir akış platformu olarak güçlendirdiler.. 


Bu kılavuzda, Amazon’un en popüler şovlarından biri olan Muhteşem Bayan Maisel’i nasıl izleyeceğinizi göstereceğiz. Gösteri 1950’lerde New York’un Yukarı Batı Yakası’nda yaşayan ideal bir eş ve anne olan Miriam “Midge” Maisel’i izliyor. Bir dizi kötü olaydan sonra, Midge kendini bir kulüpte sarhoş bulur ve stand-up komedisi için yeteneğini keşfeder.. 

Rotten Tomatoes’da toplam yüzde 92’lik bir skorla, The Marvelous Mrs. Maisel, etrafındaki en iyi TV şovlarından biridir. Büyüleyici ve komik olan eşit parçalar olan Bayan Maisel, karakterlerini en olası koşullarda atar, hepsi şımartılmış bir anne ve karısının kabuğundan nasıl kırılabileceğini gösterir. Muhteşem Bayan Maisel’i nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Muhteşem Bayan Maisel Online Nasıl İzlenir

Belirtildiği gibi, Muhteşem Bayan Maisel, Amazon Prime Video’ya özeldir. Bununla birlikte, dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak, Amazon Prime Video kullanılamayabilir veya farklı bir içerik kütüphanesine sahip olabilir.

muhteşem-mrs-Maisel-amazon

Amazon’un yardım merkezine göre, küçük bir başlık seçimi “yurtdışındayken izle” olarak işaretlenmiş, yani dünyanın neresinde olursanız olun onları izleyebilirsiniz. Yine de burada “küçük” e vurgu var. Evet, dünyanın herhangi bir yerinde bazı başlıklar yayınlayabilirsiniz, ancak Prime Video’nun kütüphanesinin çoğunluğu değişecektir. 

Neyse ki, bunun bir yolu var. Sanal özel ağ kullanarak, Prime Video’da dünyanın herhangi bir yerinde gibisiniz. VPN, Amazon ve diğer akış platformlarının konumunuzu tanımlamak için kullandığı IP adresinizi değiştirir. Bir proxy’ye benzer olsa da, VPN daha güvenli bir seçimdir, VPN vs proxy vs Tor rehberimizde okuyabilirsiniz. 

Amazon, bir VPN kullanırsanız nerede olduğunuzu algılayamayacaktır, bu nedenle Çin veya İsveç’te olursanız olun, Amazon’a ABD’deymiş gibi görünebilirsiniz (en iyi VPN’imizi okuyun) Çin rehberi). Ayrıca, yeni bir IP adresi kullandığınız için Amazon, çevrimiçi gizlilik için çok büyük olan verilerinizi izleyemez.

Amazon Prime kılavuzu için en iyi VPN’imiz var, ancak şaşırtıcı olmayan bir şekilde, en iyi VPN seçimimiz ExpressVPN ilk sırada yer alıyor. ExpressVPN incelememizde görebileceğiniz gibi, Prime Video’nun yerinde olduğu VPN bloklarının işini kolaylaştırır ve bu süreçte hızlıdır. Aslında, ExpressVPN en hızlı VPN kılavuzumuzda tacı aldı.

Muhteşem Bayan Maisel Online Ücretsiz İzle

Henüz bir Prime aboneliğiniz yoksa, The Marvelous Mrs. Maisel’i her zaman ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, ancak birkaç çemberden geçmenizi gerektirir. 

Hızlı bir aramadan sonra The Marvelous Mrs.Maisel’in tüm bölümlerinin PutLocker ve Europix’te yayınlandığını gördük. CouchTuner dahil olmak üzere bunlara benzer birçok site de vardır.. 

muhteşem-mrs-Maisel-putlocker

Yine de hiçbir şey gerçekten ücretsiz değildir ve bu web sitesi akışında durum böyledir. Kötü amaçlı yazılımlardan tarayıcı izleyicilere kadar her şeyi bilgisayarınıza istila etmeye hazır olan çeşitli siber suçlar için durma zemini.

PutLocker gibi siteler için bir zorunluluktur – en güvenli VPN kılavuzumuzda bazı seçenekler bulabilirsiniz – ancak bir antivirüs de kötü bir fikir değildir. Güvenli bir antivirüs, akışınızla birlikte istenmeyen paketlerin teslim edilmemesini sağlar. Öneriler için en iyi antivirüs yazılımı kılavuzumuzu okuyabilirsiniz, ancak önce Bitdefender’ı sıralıyoruz (Bitdefender Antivirus incelememizi okuyun).  

Pop-up’lar da bu akış sitelerini rahatsız ediyor, bu yüzden en iyi pop-up engelleyiciler kılavuzumuzu mutlaka okuyun. Bunları kullanmak bir güçlük olsa da, PutLocker gibi siteler popüler TV şovlarını ücretsiz olarak yayınlamanızı sağlar. Bununla birlikte, kullanım kolaylığı ve kalite için yerel bir yaklaşım benimsemek daha iyidir.

Neyse ki, bunun için seçenekler var.

Muhteşem Bayan Maisel Torrents

The Marvelous Mrs. Maisel’i ücretsiz izlemenin en iyi yolu onu indirmektir. Yine de doğrudan indiremezsiniz. Dünyanın birçok yerinde bulunan telif hakkı yasaları nedeniyle, TV şovu gibi bir çalışmanın tam olarak indirilmesini barındırmak büyük bir hayır. Bununla birlikte, torrent gibi merkezi olmayan bir indirme yöntemi kullanırsanız,. 

muhteşem-mrs-Maisel-sel

Torrenting, bir ağdaki birden fazla bilgisayardan bir dosyanın küçük parçalarını indirmek gibidir. Hiçbir makine her şeyi tuttuğundan, telif hakkı yasalarını aşmak daha kolaydır. Bununla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriğin torrentinin neredeyse tüm ülkelerde yasa dışı olduğu konusunda uyarılmalıdır. Bununla birlikte, yine de yapacaksanız, korunmalısınız. 

Açıklandığı gibi, bir VPN IP adresinizi değiştirir ve bu, coğrafi bloklar için olduğu gibi torrent için de geçerlidir. Torrent için en iyi VPN’imizi kullanıyorsanız, ISS’nizden bir bildirim veya daha da kötüsü, telif hakkı sahibinin eyleminden korkmadan kalbinizin içeriğine indirebilirsiniz.. 

Torrent için VPN gereklidir, ancak antivirüs de kötü bir fikir değildir. Resmi olmayan dosyaları internetten indiriyorsunuz, bu da her zaman sorun anlamına gelebilir. Öneriler için en güvenli virüsten koruma yazılımı kılavuzumuzu okuduğunuzdan emin olun..

Popüler torrent sitelerine göz atmak – yukarıda resmedilen bir örneği görebilirsiniz – The Marvelous Mrs.Maisel’in her bölümünü sunduğu en yüksek kalitede kolayca bulduk: 1080p. Bulduğumuz dosyaların her birinde çok fazla ekme makinesi var, bu da tam bir sezonu kolayca indirebilmeniz gerektiği anlamına geliyor.. 

Kodi’de Muhteşem Bayan Maisel Nasıl İzlenir

Son olarak, Muhteşem Bayan Maisel’i Kodi üzerinden izleyebilirsiniz. Kodi, normalde sahip olduğunuz filmleri, TV şovlarını ve müzikleri düzenlemek için kullanılan açık kaynaklı bir medya merkezi yazılımıdır. Ancak, resmi olmayan eklentiler kullanarak filmleri ve TV şovlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

muhteşem-mrs-Maisel-kodi

Bu eklentiler Europix ve CouchTuner gibi siteleri temizleyerek ve ardından akışı Kodi arabirimi üzerinden ileterek çalışır. Kodi aracılığıyla olsa bile, hala yasadışı akış siteleri kullanıyorsunuz, bu nedenle izleme deneyiminize böyle davranmalısınız. Kodi için en iyi VPN’imiz tarafından korunmadan bir akışı başlatmayın. 

İstediğiniz her filmi ve TV şovunu içeren Poseidon eklentisiyle her bölümü bulduk. Kodi kullanma kılavuzumuzda eklentileri kullanma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Son düşünceler

Muhteşem Bayan Masiel, Amazon Prime aboneliğiniz olsun ya da olmasın, keyfini çıkarmalıdır. Gösteri çeşitli rotalarda ücretsiz olarak sunulsa da, korumasız olarak kullanmamalısınız. CouchTuner veya Kodi kullansanız da, daima bir VPN ile korunduğunuzdan emin olun. 

Diğer şovları nasıl izleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız akış arşivimize göz atmayı unutmayın. Son zamanlarda yayınlanan yayın balığı nasıl izlenir ve Anarşi oğulları nasıl izlenir dahil olmak üzere, bunun gibi makaleler var. 

Muhteşem Bayan Maisel’i nasıl izliyorsunuz? Şov hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Her zaman olduğu gibi, okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map