2020’de Milyarlar Nasıl İzlenir: Entrika ve Güç Oyunları

Damian Lewis ve Paul Giamatti’nin başrolünü oynadığı Billions, milyarder hedge-fon yöneticisi Bobby Axelrod (Lewis) ve hedeflerini gerçekleştirmek için ellerini kirletmenin ötesinde olmayan köpekli federal savcı Chuck Rhoades (Giamatti) arasındaki destansı bir güç mücadelesinin hikayesini anlatıyor. Online olarak Billions’ı nasıl izleyeceğinizi ve en iyi kimin çıktığını keşfedin.


Gösteri sizi pahalı arabalar, Manhattan dubleksleri ve zengin ve güçlü sıkça dünya standartlarında restoranların dünyasına çekiyor. İyi adamlar ya da kötü adamlar yoktur, hem borsacıların hem de savcıların eğilmeye istekli olmasından daha çok gri tonları vardır ve bazen ihtiyaçlarına uygun olduğunda yasaları açıkça ihlal ederler..

Tüm bunlara eşlik etmek, Starship Troopers’tan Pulp Fiction’a kültürel referanslarla dolu hızlı ve esprili bir diyalog. Birçok gerçek hayat milyarderi ve ünlülerin kendilerini oynatması ve şovu kendi realitemize daha sıkı yerleştirmesi ile birlikte çok sayıda kameo var.. 

Referanslar ve kameolar zaman zaman burnuna biraz fazla girebilse de, şov yüksek riskli durumlarda insan davranışına büyüleyici bir görünüm olarak kalır..

Billions, çalışması boyunca büyük bir başarı oldu ve şov son zamanlarda dördüncü sezonunu bu yılın başlarında yayınladı ve 5. sezonun Mart 2020’de bir süre sonra düşmesi bekleniyor..

Milyarlarca İnternet Nasıl İzlenir

Billions Showtime tarafından yaratıldı ve dört mevsimi de izlemenin tek yolu kendi platformu olan Showtime Anytime. Milyarları doğrudan kaynaktan almak için 10,99 ABD doları abonelik ücreti ödemeniz gerekir. Platform, yalnızca Amerikalı izleyicilere sunulduğu için erişmek için bir ABD IP adresi gerektirir..

Milyarlarca-Showtime

İlk üç sezon Netflix’te bazı Asya ve Latin Amerika ülkelerinde de mevcuttur. Netflix, VPN’leri tespit etme ve engelleme konusunda oldukça iyi, bu nedenle Netflix’in akış hizmetinde Milyarları izlemek için Netflix için en iyi VPN’i kullanarak Netflix VPN yasağını atlamanız gerekecek.

Milyarlarca-Netflix

Bir VPN kullanıyorsanız, örneğin Güney Koreli bir IP adresine veya bir Meksikalı IP adresine geçmek de şova erişmenizi sağlayacaktır..

Milyarlarca-Amazon

Buna ek olarak, bölüm başına 2,99 $ veya sezon başına 9,99 $ karşılığında Billions on Amazon Prime Video satın alabilirsiniz. Amazon’un akış platformunda yeniyseniz, Amazon Prime Video’yu nasıl izleyeceğinizle ilgili kılavuzumuzu okuyabilirsiniz. Servise abone olursanız, ilk sezonu ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, ancak şovu bitirmek için başka bir yere gitmeniz gerekecek.

Ücretsiz Milyarlarca Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Milyarları izlemek için herhangi bir para harcamak istemiyorsanız, sizi ele geçirdik. Hem Putlocker hem de CouchTuner’ı kontrol ettik ve her iki akış web sitesinde de genellikle birkaç ayna bulunan tüm bölümler için bağlantılar var. Bazı bağlantılar ve aynalar kırıldı, ancak tüm bölümlerin yayınlamak için en az bir çalışma aynası olduğunu söyleyebildiğimiz kadarıyla.

Milyarlarca-Putlocker

Bununla birlikte, bu tür siteler çok tehlikeli ve çoğunlukla pop-up reklamlar tarafından finanse edildiğinden, yüklü en iyi pop-up engelleyicilerinden birine sahip olduğunuzdan emin olun. Ücretsiz akış sitelerini kullanırken endişelenebileceğiniz kötü amaçlı yazılımlar da vardır, bu nedenle yüklü bir şey yoksa veya bir yükseltme arıyorsanız, en iyi virüsten koruma yazılımı listemize gidin.

Milyarlarca-Couchtuner

Her zaman olduğu gibi, bunlar gibi yasa dışı sitelere akış yaparken bir VPN üzerinden bağlanmanızı öneririz, bu yüzden henüz yapmadıysanız en iyi VPN seçenekleri listemize bakın.

Kodi’de Milyarlar Nasıl İzlenir

Kodi, Billions’ı ücretsiz olarak çevrimiçi izlemenin başka bir yoludur. Platformla daha önce karşılaşmadıysanız, başlamak için Kodi kılavuzumuza göz atın. Çok temel bir özet için Kodi, aklınıza gelebilecek hemen hemen her gösteri veya film içeren geniş medya kitaplıkları içeren depolar (veya havalı çocuklar onları çağırdığı gibi depolar) yüklemenize izin verir.

Milyarlarca-Poseidon

Doğru depoyu bulmak zor olabilir, bu nedenle size kolaylık sağlamak için en iyi Kodi depolarının bir listesine sahibiz. Doğru depoyu indirdikten sonra, en iyi Kodi eklentileri listesine geçebilirsiniz.

Hem Kodil deposunda bulunan hem de dört mevsimi de bulunan popüler Poseidon ve Incursion eklentileri üzerinde hızlı bir arama yaptık. Bununla birlikte, Kodi aracılığıyla telif hakkıyla korunan malzemeye erişmek için bu eklentilerden herhangi birinin kullanılması yasalara aykırıdır, bu nedenle bir VPN kullanma ile ilgili aynı tavsiye burada da geçerlidir. Kodi için en iyi VPN için belirli bir öneri listemiz bile var.

Milyarlarca Torrent

Tüm mevsimlerin ve Billions bölümlerinin çeşitli torrent sitelerinde bulunması kolaydır. Her zaman olduğu gibi, torrentler, Billions gibi telif hakkıyla korunan içeriği indirmek için kullanıldığında yasa dışı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, kendinizi herhangi bir yasal komplikasyona karşı korumak istersiniz, bu yüzden denizlerde yelken açmaya karar vermeden önce torrent için en iyi VPN’ler listemize göz atın..

Milyarlarca-Torrent'ler

Bir torrentin hangi yorumları aldığını ve yükleyicinin sitede doğrulanıp onaylanmadığını kontrol etmek de önemlidir. Akışta olduğu gibi, torrent yapmak riskli bir çaba olabilir, bu yüzden en güvenli antivirüs yazılımı hangisi olduğunu bularak kendinizi hazırlayın.

Son düşünceler

Billions, destansı güç mücadelelerine ve büyüleyici kişisel dinamiklere harika bir dalıştır ve sizi dünyalarına derinlemesine çekecek inanılmaz yetenekli bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Gösteri büyük miktarda para etrafında dönmesine rağmen, ücretsiz veya mütevazı bir miktar için izlemenin birçok yolu var.

Milyarlar hakkında ne düşünüyorsun? Paul Giamatti ve Damien Lewis’in ekrana getirdiği mükemmel performansları seviyor musunuz, yoksa sürekli popüler kültür referanslarını yapıyor ve belki de aşırı esprili bir diyalog sizi uzaklaştırıyor?

Şovun hayranıysanız, görüntüleme önerilerimizi nasıl buldunuz? Billions’ı izlediğiniz bir tanesini kaçırdık mı? Öyleyse, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me