2020’de MasterChef Online Nasıl İzlenir: Mutfağın Kontrolü

Tomurcuklanan şeflerin ilham alması gerekir ve bunu elde etmek için MasterChef’ten daha iyi bir yer yoktur. Gösteri, yaratıcı yemekleri ve mutfaktaki her şeyin kutlanmasıyla bizi yıllardır motive ediyor. Bunu izlemenin bir yolunu bulmak kolay değil, bu yüzden MasterChef’in nasıl izleneceğini anlatacağız, aydınlatacağız ve anlamaya çalışacağız.


Gösteri, yapabildikleri en lezzetli yemekleri yapmak için yarışan yarışmacılar ve yemek pişirme zorluklarını tamamlıyor. Uzman hakemlerden oluşan bir ekip sonunda kazanana karar verir.

MasterChef İngiltere’de başladı, ancak format dünyaya yayıldı. Orijinal İngiliz baskısında Amerikan gastronomu Loyd Grossman’ın kaygan sofistike özelliği vardı, ABD sürümü ise hava mavisi şef Gordon Ramsey’i ve mevsimden mevsime değişen diğer ev sahiplerini çeviriyor.

Şovun farklı sürümleri 50’den fazla ülkede göründüğünden, yerel sürümünüzü görme şansınız vardır. Başka ülkelerden sürümleri görmek istiyorsanız, kendinize başka bir yerden IP adresi vermek için en iyi VPN’lerden birini kullanmaya değer olabilir.

Yıldızların mutfakta neler yapabileceğini veya profesyonellerin bir şeyleri nasıl yaptığını görmek istiyorsanız, Ünlü MasterChef ve MasterChef: Profesyoneller gibi spin-off’lar da var..

MasterChef’i akıştan torrent almaya kadar izlemenin birçok yolu vardır. En iyi çevrimiçi akış hizmetlerinden başlayarak seçeneklerinizin bazılarına bakalım.

MasterChef Çevrimiçi İzle

Ücretli akış, birçok şov izlemenizi sağlar. Ana hizmetler kütüphanelerini her zaman değiştiriyor ve lokasyondan lokasyona da değişiyor. Farklı bir ülkede bulunan bir şeyi izlemek istiyorsanız, coğrafi kısıtlamaları atlamak için bir VPN kullanabilirsiniz..

nasıl yapılır-izle-masterchef-bölüm

Amazon Prime Video, MasterChef’i taşır. 7-10. Sezonları bulduk, önceki sezonlar listelendi ancak kullanılamaz olarak işaretlendi. Bireysel bölümler 2,99 dolar ve mevsimler 34,99 dolara mal oluyor. Hizmete erişemiyorsanız, Amazon Prime Video kılavuzumuzu nasıl izleyeceğimizi okuyun.

nasıl yapılır-izle-masterchef-hulu

Şovu Hulu’da da bulabilirsiniz. Hulu abonelikleri ayda 5,99 ABD dolarından başlar, ancak hizmet yalnızca ABD’de kullanılabilir. Başka bir yerden erişmek istiyorsanız, Hulu için en iyi VPN makalemizi okuyun.

BBC iPlayer’ın şov için listeleri var, ancak kullanılamıyor olarak işaretlendi. İngiliz izleyiciler buna dikkat etmeli ve İngiltere dışındaki kişiler hizmette başka neler olduğunu görmek istiyorlarsa BBC iPlayer için en iyi VPN’larımızdan birini deneyebilirler. Doctor Doctor’ı nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız harikadır, örneğin.

Netflix’te MasterChef bulamadık, ancak bölgenizde neler olduğunu görmek için bir göz atın.

Akış hizmetlerindeki şovlar bir dakika sonra gelecek. Devam etmek için, en son önerileri içeren akış makalelerimize göz atın.

MasterChef’i Ücretsiz İzle

Birçok akış web sitesi TV programlarını ücretsiz gösterir ve MasterChef’i bir arada bulabilirsiniz. Couchtuner gibi web sitelerinin her türlü içeriği vardır ve bunların tümü yasal değildir. Yine de benzer hizmetler sunan birçok web sitesi var, bu yüzden google ve neler bulabileceğinizi görün.

Bu web siteleri kötü amaçlı yazılımlarla dolu olma eğilimindedir, bu nedenle ziyaret ediyorsanız önlem almalısınız. Ekstra pencerelerin görünmesini durdurmak için en iyi açılır pencere engelleyicilerinden birini yükleyin. Ayrıca siber suçları da okumalısınız, böylece tehlikelerin farkında olursunuz.

Bir VPN size burada yardımcı olabilir, bu nedenle uygun bir şey bulmak için akış için en iyi VPN makalemizi okuyun.

Kodi üzerinde MasterChef

Oturma odası TV’sini izliyorsanız, Kodi her türlü programa erişmenize yardımcı olabilir. Size denetleyici dostu bir arayüz sağlar ve çeşitli kaynaklardan akışları izlemek için ayarlayabilirsiniz. Bunların çoğu yukarıda belirtilen yasal olarak şüpheli olanları içerir, bu yüzden dikkatli olun ve çevrimiçi güvenliğe dikkat edin.

nasıl yapılır-izle-masterchef-bbc

En iyi antivirüs yazılımını kullanmak da antivirüs incelemelerimizi incelemek iyi bir fikirdir.

Kodi’yi kurmak, mükemmel sufle kadar kırbaçlamak kadar zor olabilir, bu nedenle yazılımda yeniyseniz, en iyi Kodi yapılarına yönelik kılavuzumuza göz atın. Kodi rehberimiz de okumaya değer.

MasterChef Torrentleri

Torrent siteleri eski TV bölümlerini bulmak için iyi yerlerdir, ancak bunları bölgenizde kullanmanın yasal olup olmadığından emin değilseniz, bir siteyi ziyaret etmeden önce yasal olmayan kılavuzumuzu okumanız gerekir..

The Pirate Bay gibi web siteleri genellikle her programa sahiptir, ancak giderek daha fazla internet servis sağlayıcıları tarafından engellenmektedir. Bu web sitelerinin kötü amaçlı yazılımlarla da ilgili sorunları olabilir, bu nedenle bunları güvenli bir şekilde kullanmak istiyorsanız torrent kılavuzu için en iyi VPN’lerimizi okuyun.

İzleyecek çok sayıda MasterChef sürümüyle onlar için çok fazla alana ihtiyacınız olacak. Çok fazla video dosyanız varsa, video toplama için en iyi bulut depolama alanımızı okuyun.

Son düşünceler

Gördüğümüz gibi, MasterChef’e aç olan hayranların aç kalmasına gerek yok. İsteklerinizi tatmin etmenin birçok yolu ve herkesi tatmin etmek için yeterli bölüm var. Bölümleri yasal olarak görüntülemenin yolları vardır, ancak kısayol almaya çalışanlar potansiyel tehlikelerin farkında olmalıdır. Siber suç makalemiz bunlar hakkında daha fazla konuşuyor.

Online akış hizmetleri MasterChef bölümlerini yüksek kalitede verir ve şovlara onlar aracılığıyla erişmek en iyi seçenektir. Pahalı değil ve 3 dolarlık bir bölümde, torrentler ve yasadışı akış siteleriyle gelen güçlükten daha fazlası. Bununla birlikte, yemek pişirmek için çaresizseniz ve izlemek için resmi bir yol bulamıyorsanız, bu seçenekler var.

MasterChef’i izledikten ve bir başyapıt pişirmek için ilham aldıktan sonra, yemek yerken izlemek için bir şeyler isteyebilirsiniz. Drama gibi hissediyorsanız The Wire’ı nasıl izleyeceğimizi veya Westworld makalelerini nasıl izleyeceğimizi kontrol edin.

Yemeğinizle spor yapmayı tercih ediyorsanız, Wimbledon’u nasıl izleyeceğimizi ve Şampiyonlar Ligi makalelerini nasıl izleyeceğimizi kontrol edin.

MasterChef’i çevrimiçi bulma konusunda başarılı olduysanız, lütfen yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map